Zariadenia na recykláciu káblov - Drviace zariadenie s granulátorom

Zariadenia na recykláciu káblov - Drviace zariadenie s granulátorom

Predmetom zákazky je dodávka technologickej linky na spracovanie silových, elektrických a dátových káblov. Súčasťou linky je predrvič s násypkou, dopravník s bubnovým magnetom medzi preddrvičom a granulátom, granulátor s turbomlynom a suchým separátorom, odsávanie medeného prachu, systém odsávania prachu. Bližšia špecifikácia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
DONO, spol. s r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DONO, spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
36191639

Kontaktní osoba:
Ing. Anton Gardian

Zadavatel telefon:
+421 424 443 891

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42914000-6
Recyklačné zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hydraulická nůžková plošina na schodiště, balkóny, terasy - bezplatný návrh řešení

Hydraulická nůžková plošina na schodiště, balkóny, terasy - bezplatný návrh řešení

Hydraulická nůžková plošina NPM 400 je snadným řešením pro imobilní osoby a vozíčkáře. Je vhodná pro přepravu na schodištích, na balkón či vyvýšenou terasu. Kontaktujte firmu MANUS Prostějov, spol. s r.o., kde vám poskytnou nezávazný a bezplatný návrh řešení této hydraulické nůžkové plošiny. Hydraulická nůžková plošina NPM 400 - vlastnosti: - snadné řešení pro schodiště, balkóny i terasy - snadné ovládání, nenáročná údržba a spolehlivý provoz - možno instalovat do nových i stávajících objektů, do vnitřního i venkovního prostředí. Plošiny vám vyrobíme na klíč včetně zpracování projektové dokumentace, montáže, revize a uvedení do provozu. Dále také zajistíme záruční a pozáruční servis.


Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

APPLIC spol. s r.o. Liberec řídící systémy a průmyslová automatizace Odborníci firmy APPLIC spol. s r.o. Liberec pro vás zajistí vše kolem automatizace neboli řídících systémů. Kvalitní řídící systém obsahuje každý stroj. U těch jednoduchých řídí jednotku robot, u těch složitějších najde uplatnění PLC značek Siemens, Alan-Bradley, Mitsubishi apod. Značení výrobků V případě požadavku zákazníka dodáváme, jako součást stroje, systémy značení. Používáme všechny běžné systémy značení jako jsou:    - tisk a lepení etiket, včetně automatického    - InkJet systémy     - mikroúderové značení    - laserové značení Všechny systémy značení jsou implementovány do stroje po elektrické, mechanické i SW stránce.


Technické kontroly, servis, generální opravy vysokozdvižných vozíků všech značek a typů

Technické kontroly, servis, generální opravy vysokozdvižných vozíků všech značek a typů

Pravidelnou údržbou a servisem společnost Moravia Manipul spol.s r.o v Brně prodlužuje životnost vysokozdvižných vozíků. Provádí technické kontroly a generální opravy VZV všech značek a typů. Rychlá dodávka náhradních dílů a profesionální přístup mechaniků je samozřejmostí. Zaručujeme Vám včasný zásah při případných opravách strojů. Provádíme všechny opravy včetně oprav generálních. Opravujeme také vysokozdvižné vozíky přímo u zákazníků, jsme vybaveni kvalitním nářadím, přípravky a diagnostickými přístroji. Náš úsek servisu je připraven vypracovat kalkulace a cenové nabídky různých druhů oprav. Nabízíme zajímavé ceny a při uzavření smlouvy automatickou evidenci Vašich manipulačních vozíků se sledováním dohodnutého termínu pro každoroční periodické opakovaní předepsaných kontrol. V případě zájmu zašleme návrh smlouvy na provádění technických kontrol manipulačních vozíků.


Vysokozdvižné vozíky Heli, EP, HC  – prodej, repase, servis i náhradní díly v prověřené kvalitě

Vysokozdvižné vozíky Heli, EP, HC – prodej, repase, servis i náhradní díly v prověřené kvalitě

Potřebujete vysokozdvižný vozík do firmy, kde se bez něj neobejdete nebo by se Vám hodilo jen si takzvanou ještěrku na chvíli půjčit? Naše společnost Vám nabídne prodej i pronájem nových kvalitních vysokozdvihů prověřených značek Heli, EP, HC. Vysokozdvihy patří mezi manipulační techniku, díky které jsme schopni převozu a přenosu nadměrných i velmi těžkých produktů a zásilek. V dnešní době už se nemusíte trápit s těžkým nákladem, namáhat své záda nebo složitě vymýšlet jakoukoliv manipulaci. Díky zdvižkám dostanete svůj náklad odkudkoliv potřebujete přesně tam, kam potřebujete. Společnost VZV Kubík zajišťuje prodej a také profesionální servis, nebo odbornou repasy strojů. K vůli drobným opravám, které budou potřeba, přijedeme přímo za Vámi (pružnou pracovní dobou se maximálně snažíme vyhovět požadavkům zákazníků). A pokud půjde o střední a generální opravy provádí je v naší dílně proškolený personálem s dlouholetou praxí v opravách manipulační techniky. Prodáváme a zajišťujeme také veškeré náhradní díly včetně nových akumulátorů (startovacích i  trakčních) a vykupujeme použité. Součástí našeho sortimentu jsou také motorové, hydraulické a převodové oleje, maziva nebo chladící kapaliny. Zajišťujeme servis a opravy: -předepsané servisní prohlídky -technické kontroly dle ČSN 268805 -komplexní repase -záruční opravy značkového servisu na prodávanou techniku -pozáruční opravy veškeré manipulační techniky renomovaných výrobců Můžete se na nás obrátit také k vůli Školení řidičů na vysokozdvižné vozíky pro získání nebo prodloužení řidičského oprávnění. A v neposlední řade zajistíme také převoz manipulační techniky do hmotnosti až 5000kg, včetně naložení a složení nákladu.


Drátěné dopravní pásy pro potravinářský i chemický průmysl

Drátěné dopravní pásy pro potravinářský i chemický průmysl

Drátěné i destičkové dopravníkové pásy, které mají využití nejen v potravinářství a chemickém průmyslu seženete u společnosti Transportní technika Tůma. Firma působí také v okolí Olomouce a Brna, firmu můžete navštívit v Ostravě, kde provozuje prodej a také technickou kancelář. Drátěné dopravníkové pásy u nás najdete v různých provedeních, které naleznou uplatnění: - v mrazicích zařízeních - v pekárenské či pájecí peci - pro přepravu masa - při sušení kartonů - pro přepravu těžkých materiálů. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme vybrat dopravníkové pásy i další komponenty přesně podle vašich potřeb. Transportní technika Tůma je tady pro vás a vaše podnikání!


Výroba strojů Plzeň – manipulátory

Výroba strojů Plzeň – manipulátory

Výrobou strojů přesně uzpůsobených přání zákazníků se zabývá společnost ALIATECH METAL s.r.o. z Plzně, který vyrábí nejen manipulátory materiálu či hotových výrobků. Manipulátory materiálů a hotových výrobků mohou být podle charakteru výroby konstruovány jako samostatné stroje nebo jako součásti výrobních linek. Ušetřete čas při výrobě, eliminujte chyby vzniklé lidským faktorem a vsaďte na preciznost a neomylnost manipulátorů od společnosti ALIATECH METAL s.r.o.