Zariadenia na recykláciu káblov - Drviace zariadenie s granulátorom

Zariadenia na recykláciu káblov - Drviace zariadenie s granulátorom

Predmetom zákazky je dodávka technologickej linky na spracovanie silových, elektrických a dátových káblov. Súčasťou linky je predrvič s násypkou, dopravník s bubnovým magnetom medzi preddrvičom a granulátom, granulátor s turbomlynom a suchým separátorom, odsávanie medeného prachu, systém odsávania prachu. Bližšia špecifikácia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
DONO, spol. s r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DONO, spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
36191639

Kontaktní osoba:
Ing. Anton Gardian

Zadavatel telefon:
+421 424 443 891

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42914000-6
Recyklačné zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, servis manipulační technika Bzenec, Hodonínsko

Prodej, servis manipulační technika Bzenec, Hodonínsko

Autorizovaný prodejce manipulační techniky DESTA a HYUNDAI pro Hodonínsko a jeho okolí! Zabýváme se prodejem, servisem a různými doplňkovými službami v oblasti manipulační techniky. Zakoupit u nás můžete manipulační techniku nejen DESTA a HYUNDAI, ale i značek AISLE-MASTER, CAPSTAN, CESAB, COMBILIFT. Nabídneme Vám manipulační techniku a poradíme i při jejím výběru. Jsme oficiální dealer a autorizovaný servis značky DESTA ČZ Strakonice, zabýváme prodejem nové i starší manipulační techniky a jejím záručním i pozáručním servisem včetně veškerých oprav. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu ve Bzenci, okr. Hodonín. Kompletní nabídku manipulační techniky naleznete na našich webových stránkách.


Úprava zásobníků etiketovacích přístrojů, přegumovávání paletek

Úprava zásobníků etiketovacích přístrojů, přegumovávání paletek

Přešli jste na změnu velikosti či tvaru etiket a Váš stávající etiketovací přístroj již nevyhovuje? Nechce se Vám kupovat nový? Pokud jste z okolí Mikulova, obraťte se na společnost Vladimíra Jarůšky JV servis, která se zabývá opravami a servisem etiketovacích strojů. Na základě Vašich potřeb provedeme potřebné úpravy velikosti zásobníků podle požadované šíře a tvaru etikety či vyrobíme zcela nový zásobník. Zajišťujeme také přegumování paletek. Naší specializací jsou etiketovací stroje Krones, avšak hravě zvládneme úpravy i na jiných značkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Paletové dopravníky Praha 4, unesou až 60 kilogramů s maximální rozměrem nákladu 64 x 64cm

Paletové dopravníky Praha 4, unesou až 60 kilogramů s maximální rozměrem nákladu 64 x 64cm

Pásy mohou doručovat od malých pevných disků po těžká velká železniční ložiska. V našem paletovém programu nabízíme dopravník s jedním i dvěma pásy pro rozličné váhy a velikosti produktů, i nízký či vysoký výtah pro přenášení palet na posuvníky v různých výškách. Najdeme pro Vás řešení přímo do Vaší firmy. Systémy sestavujeme podle druhu produktů, které budou přepravovat a jaké další funkce bude muset zastávat.


Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

APPLIC spol. s r.o. Liberec řídící systémy a průmyslová automatizace Odborníci firmy APPLIC spol. s r.o. Liberec pro vás zajistí vše kolem automatizace neboli řídících systémů. Kvalitní řídící systém obsahuje každý stroj. U těch jednoduchých řídí jednotku robot, u těch složitějších najde uplatnění PLC značek Siemens, Alan-Bradley, Mitsubishi apod. Značení výrobků V případě požadavku zákazníka dodáváme, jako součást stroje, systémy značení. Používáme všechny běžné systémy značení jako jsou:    - tisk a lepení etiket, včetně automatického    - InkJet systémy     - mikroúderové značení    - laserové značení Všechny systémy značení jsou implementovány do stroje po elektrické, mechanické i SW stránce.


Vozík za kolo, dvoukolová kára, rudl Beroun – nenoste Vaše věci v rukách

Vozík za kolo, dvoukolová kára, rudl Beroun – nenoste Vaše věci v rukách

Vozík za kolo, kára dvoukolová, rudl to vše Vám nabízí firma Kovodružstvo Žebrák. Od roku 1951 funguje v malém městě velká firma Kovodružstvo Žebrák, která se specializuje na prodej výrobků, která Vám usnadní práci s přenosem těžkých věcí. Pokud chcete levnou variantu vozíku pro převoz velkého množství věcí a nechcete zbytečně utrácet za benzín a nevadí Vám práce, jak se říká na „vlastní pohon“, je tady právě pro Vás dvoukolová kára od společnosti Kovodružstvo. Výrobek se nabízí ve dvou variantách jako ruční dvoukolová kára nebo dvoukolová kára za kolo.


Pásové dopravníky pro automobilový průmysl - výroba

Pásové dopravníky pro automobilový průmysl - výroba

Společnost Přidal s.r.o. se sídlem v Kralicích na Hané zajistí pro automobilový průmysl výrobu pásových dopravníků. Pásové dopravníky vyrábíme vždy dle požadavku zákazníka: - dopravní pásový stůl - dopravník pásový šikmý - zásobníkový pojízdný stůl - patrový - dopravní pásový stůl s pohonem ve válci. Jsme schopni vyrobit i atypická přání zákazníků. Své výrobky dodáváme do Německa, Polska, Holandska, Švýcarska, Slovenska, Vietnamu, Slovinska, Turecka, Ukrajiny, Ruska a dalších zemí. Kvalita, termín a cena je naší prioritou.