Kontinuálna kroková montážna linka pneumatík, diskov a komponentov

Kontinuálna kroková montážna linka pneumatík, diskov a komponentov

Predmetom zákazky je dodávka, inštalácia a uvedenie do prevádzky kontinuálnej krokovej montážnej linky pneumatík, diskov a komponentov so zaškolením obsluhy.
Podrobne v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
ETOP International, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ETOP International, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36383597

Kontaktní osoba:
Ing. Štefan Paluš

Zadavatel telefon:
+421 908 946 793


Zadavatel web:
http://www.etop-international.eu

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42990000-2
Rôzne špeciálne strojové zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

APPLIC spol. s r.o. Liberec řídící systémy a průmyslová automatizace Odborníci firmy APPLIC spol. s r.o. Liberec pro vás zajistí vše kolem automatizace neboli řídících systémů. Kvalitní řídící systém obsahuje každý stroj. U těch jednoduchých řídí jednotku robot, u těch složitějších najde uplatnění PLC značek Siemens, Alan-Bradley, Mitsubishi apod. Značení výrobků V případě požadavku zákazníka dodáváme, jako součást stroje, systémy značení. Používáme všechny běžné systémy značení jako jsou:    - tisk a lepení etiket, včetně automatického    - InkJet systémy     - mikroúderové značení    - laserové značení Všechny systémy značení jsou implementovány do stroje po elektrické, mechanické i SW stránce.


Ohýbačky trubek Lanškroun -  prodej a servis ohýbacích a tvářecích strojů

Ohýbačky trubek Lanškroun - prodej a servis ohýbacích a tvářecích strojů

JCEE, s. r. o. Lanškroun Svým zákazníkům nabízíme prodejní a servisní služby v oblasti hýbacích a tvářecích strojů CSM pro Českou a Slovenskou republiku. Stroje jsou řízeny průmyslovým počítačem s operačním systémem Windows. Zaručujeme tak rychlé a přehledné programování a bezpečné ukládání dat. 3D simulace ohýbání trubky je součástí programového vybavení. Sortiment strojů tvoří ohýbačky trubek od jednoosých hydraulických až po plně elektrické 3D ohýbačky s dvojitou ohýbací hlavou.


Úprava zásobníků etiketovacích přístrojů, přegumovávání paletek

Úprava zásobníků etiketovacích přístrojů, přegumovávání paletek

Přešli jste na změnu velikosti či tvaru etiket a Váš stávající etiketovací přístroj již nevyhovuje? Nechce se Vám kupovat nový? Pokud jste z okolí Mikulova, obraťte se na společnost Vladimíra Jarůšky JV servis, která se zabývá opravami a servisem etiketovacích strojů. Na základě Vašich potřeb provedeme potřebné úpravy velikosti zásobníků podle požadované šíře a tvaru etikety či vyrobíme zcela nový zásobník. Zajišťujeme také přegumování paletek. Naší specializací jsou etiketovací stroje Krones, avšak hravě zvládneme úpravy i na jiných značkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Pasterizační stanice mléka a výrobní linky pro mlékárny Chotěboř

Pasterizační stanice mléka a výrobní linky pro mlékárny Chotěboř

Naše firma Global Servis spol. s r.o. Chotěboř zajišťuje pro potravinářský a mlékárenský průmysl celkové dodávky technologických linek a to včetně projekčního zpracování, dodávek měření a regulace, řídících systémů a silových kabelových rozvodů. - pasterizační stanice mléka a smetany - výrobní linky pro mlékárenský průmysl - CIP Stanice - příjmové zařízení mléka - úchova syrového mléka - úchova pasterovaného mléka - linky, zařízení na výrobu jogurtů - linky a zařízení na výrobu zakysaných výrobků - linky a zařízení na výrobu tvarohu - linky a zařízení na výrobu tvarohových dezertů - linky na plnění mléka do PET obalů. - linky na výrobu sýrů.


Plničky lahví, plnící linka na víno na pivo, stroje na láhve.

Plničky lahví, plnící linka na víno na pivo, stroje na láhve.

Otevíráte pivovar, nebo jste začali podnikat ve vinařství a potřebujete nakoupit plničky lahví, plnící linky na víno a pivo? Pak se obraťte na firmu, která se zabývá touto činností na jižní Moravě v okolí města Mikulov a to na firmu Vladimír Jarůšek JV Servis, která se specializuje na prodej, servis a opravy plnících linek na víno a pivo, plničky lahví. Začínající firmy, které nemají moc peněz nazbyt, tak právě pro ně je pořízení těchto linek velmi výhodné. Je to levné a osvědčené řešení jak nabízet a prodávat zákazníkům pivo či víno z plniček lahví.


Plně automatické systémy Trutnov - Kompletní řešení z jediného zdroje

Plně automatické systémy Trutnov - Kompletní řešení z jediného zdroje

Naše firma Strunk Connect CZ s.r.o. Trutnov se především zybývá vývojem konceptů automatizace při využití in-line ve výrobních linkách. Plně automatické systémy vyvýjíme pro malé i velké firmy na klíč. Tou největší výhodou je ucelené řešení z jediného zdroje, kde na plno využíváme načerpané odborné znalosti v oblasti indexování pojmů a lineárních pohybů. Kompletní řešení z jediného zdroje Odolnost, laserové a plastové svařování USA Pájení a dávkování Montážní a zkušební technologie Děrování a ohýbání operace