Kontinuálna kroková montážna linka pneumatík, diskov a komponentov

Kontinuálna kroková montážna linka pneumatík, diskov a komponentov

Predmetom zákazky je dodávka, inštalácia a uvedenie do prevádzky kontinuálnej krokovej montážnej linky pneumatík, diskov a komponentov so zaškolením obsluhy.
Podrobne v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
ETOP International, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ETOP International, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36383597

Kontaktní osoba:
Ing. Štefan Paluš

Zadavatel telefon:
+421 908 946 793


Zadavatel web:
http://www.etop-international.eu

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42990000-2
Rôzne špeciálne strojové zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

Řídící systémy jako součást každého stroje - APPLIC spol. s r.o. Liberec

APPLIC spol. s r.o. Liberec řídící systémy a průmyslová automatizace Odborníci firmy APPLIC spol. s r.o. Liberec pro vás zajistí vše kolem automatizace neboli řídících systémů. Kvalitní řídící systém obsahuje každý stroj. U těch jednoduchých řídí jednotku robot, u těch složitějších najde uplatnění PLC značek Siemens, Alan-Bradley, Mitsubishi apod. Značení výrobků V případě požadavku zákazníka dodáváme, jako součást stroje, systémy značení. Používáme všechny běžné systémy značení jako jsou:    - tisk a lepení etiket, včetně automatického    - InkJet systémy     - mikroúderové značení    - laserové značení Všechny systémy značení jsou implementovány do stroje po elektrické, mechanické i SW stránce.


Plně automatické systémy Trutnov - Kompletní řešení z jediného zdroje

Plně automatické systémy Trutnov - Kompletní řešení z jediného zdroje

Naše firma Strunk Connect CZ s.r.o. Trutnov se především zybývá vývojem konceptů automatizace při využití in-line ve výrobních linkách. Plně automatické systémy vyvýjíme pro malé i velké firmy na klíč. Tou největší výhodou je ucelené řešení z jediného zdroje, kde na plno využíváme načerpané odborné znalosti v oblasti indexování pojmů a lineárních pohybů. Kompletní řešení z jediného zdroje Odolnost, laserové a plastové svařování USA Pájení a dávkování Montážní a zkušební technologie Děrování a ohýbání operace


Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Jsme předními výrobci komponentů do strojů, výroba strojů na zpracování potravin je naším hlavním výrobním oborem. Zaměření naší firmy: Různé typy převodovek a pohonných mechanizmů, podle dodané dokumentace Roboty pro dopřádací stroje v textilních linkách Navíjecí zařízení pro linky na výrobu umělých vláken Dopravní systémy pro textilní linky na výrobu a zpracování příze Části strojů a linek na výrobu a zpracování potravin Strojní díly, komponenty a montážní sestavy vyráběné v malých sériích podle dodané dokumentace Pro více informací kontaktujte naší firmu Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.


Úprava zásobníků etiketovacích přístrojů, přegumovávání paletek

Úprava zásobníků etiketovacích přístrojů, přegumovávání paletek

Přešli jste na změnu velikosti či tvaru etiket a Váš stávající etiketovací přístroj již nevyhovuje? Nechce se Vám kupovat nový? Pokud jste z okolí Mikulova, obraťte se na společnost Vladimíra Jarůšky JV servis, která se zabývá opravami a servisem etiketovacích strojů. Na základě Vašich potřeb provedeme potřebné úpravy velikosti zásobníků podle požadované šíře a tvaru etikety či vyrobíme zcela nový zásobník. Zajišťujeme také přegumování paletek. Naší specializací jsou etiketovací stroje Krones, avšak hravě zvládneme úpravy i na jiných značkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Automatické svařovací linky - komplexní řešení pro svařovny

Automatické svařovací linky - komplexní řešení pro svařovny

Prvotřídním dodavatelem svařovacích a montážních linek pro automobilový průmysl je Chropyňská strojírna. Dodává automatické svařovací linky pro výrobce OEM. Sídlo, provoz - Chropyně, Zlínský kraj. Dodáme komplexní řešení pro svařovny na klíč - včetně návrhu, svářecí techniky, postaráme se o uvedení linky do provozu i proškolení personálu zákazníka. Předáme kompletní dokumentaci k lince - návody na obsluhu, údržbu, pracovní a kontrolní návody. Pokud máte vlastní dokumentaci, je možné nás oslovit pouze ohledně výroby zařízení či jiných částí procesu. Komplexní řešení pro svařovny: - připravíme plán řešení svařovací linky pro Váš provoz - konstrukce 3D, 2D včetně simulace - výroba a dodání automatické svařovací linky - naprogramování a uvedení linky do provozu - předání dokumentace, návodů a proškolení obsluhy.


Technologie pro zpracování biomasy - šrotovníky, sušárny a technologie k výrobě pelet

Technologie pro zpracování biomasy - šrotovníky, sušárny a technologie k výrobě pelet

Myslíte ekonomicky a hlavně ekologicky a přemýšlíte, jak naložit s bio odpadem ze slámy, sena či dřeva? Pak pro Vás máme řešení, obraťte se na brněnskou firmu AGROING BRNO s.r.o., která Vám s tím pomůže. Firma AGROING BRNO s.r.o. se již dlouhodobě zabývá technologiemi k zpracování biomasy nebo-li bio odpadu. Poskytuje tak kvalitní a profesionální linky k zpracování: - sena, slámy a odvodněného digestátu (výroba pelet) - obilných odpadů - odpadů z bioplynových stanic - instalace šrotovníků na seno, slámu (možno do stávajících linek) - sušárny (sušení pilin, dřevních štěpek, separátu) Díky tento moderním technologiím bude Vaše firma nejen ekonomická, ale také plně ekologická. Sníží se Vám náklady na energii a stejně jako množství odpadu. Pro více informaci se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.