Bratislavský samosprávny kraj

Bratislavský samosprávny kraj

Organizátor bude zabezpečovať vykonávanie prehliadok mŕtvych tiel vrátane prepravy prehliadajúcich lekárov na miesto výkonu prehliadky mŕtveho tela a späť na území samosprávneho kraja. (Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky, Nitriansky, Žilinský, Banskobystrický, Prešovský, Košický). Verejný obstarávateľ uzatvorí samostatnú zmluvu na každy samosprávny kraj . Organizátor zabezpečí odborné a nepretržité vykonávania prehliadok mŕtvych tiel v súlade so zákonom č. 581/2004 Z. z. Predmetom zákazky je záväzok organizátora zabezpečiť vykonanie prehliadok mŕtvych tiel zdravotníckym pracovníkom v povolaní lekár, ktorý má udelené oprávnenie na vykonávanie prehliadok mŕtvych tiel podľa § 47f zákona č. 581/2004 Z. z. (ďalej len prehliadajúci lekár) . Organizátor je povinný vykonávať prehliadky mŕtvych tiel v súlade s metodickým usmernením verejného obstarávateľa k vykonávaniu prehliadky mŕtveho tela a k vykonaniu pitvy (viď: www.udzs sk.sk) a v súlade s príslušnými platnými právnymi predpismi.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.05.2018 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Kontaktní osoba:
Mária Šuleková

Zadavatel telefon:
+421 285 6107


Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/9119

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60130000-8
Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Den otevřených dveří v AMEM-nákup produktů a ošetření za symbolické ceny

Den otevřených dveří v AMEM-nákup produktů a ošetření za symbolické ceny

V Den otevřených dveří v AMEM využijte možnost vyzkoušet vybraná ošetření za symbolické ceny i výhodně nakoupit produkty. Na provozovně Kroměříž ve čtvrtek 11.10., Valašské Meziříčí čtvrtek 18.10., Bystřice pod Hostýnem pátek 19.10. V tyto dny není možné objednat se na určitý čas. Ambulance estetické medicíny nabízí skvělou příležitost, kdy můžete absolvovat konzultace s plastickými chirurgy AMEM zdarma a zkusit populární ošetření a procedury se slevou až 85%. Získáte bližší informace o novém přístroji Plexr, možnostech miniinvazivní chirurgie při korekci očních víček, vrásek, jizev, výrůstků, vyplňování vrásek vlastním tukem, liftingových metodách, léčbě akné, strií, jizev, jak regenerovat a zlepšit funkci kloubů a mnoho dalšího. Je připraveno několik zajímavých překvapení. Využijte možnost nákupu permanentek se slevou 50%. Dny otevřených dveří: - 11.10.2018 - Kroměříž, Štursova 2858 (vila Fyziosport) - 18.10.2018 - Valašské Meziříčí, nemocnice - 19.10.2018 - Bystřice p. Hostýnem, zdravotnické zařízení SANOX.


Korektivní a estetická dermatologie, dermatochirurgie, ošetření pleti

Korektivní a estetická dermatologie, dermatochirurgie, ošetření pleti

Chcete být krásná? Snad všechny ženy v každém věku se chtějí líbit. Někdy je dobré vyhledat odborníka, který Vám k tomu dopomůže. Proto navštivte naši dermatologickou ordinaci Veramedica s.r.o., která se nachází v Praze 1 - Nové Město. Našim zaměřením je korektivní a estetická dermatologie, kožní chirurgie, kosmetologie, pleťová terapie. Provádíme nejrůznější ošetření pleti a kůže například laserem, plazmoterapií, kožními implantáty, botulotoxinem, mezoterapie vlasů, mikrojehličkováním či biorevitalizací. Napomáháme pacientům odstranit vrásky, žilky, kruhy a propadliny pod očima, odstáté uši, pigmentové skvrny a akné.


Manuální terapie - chiropraxe Praha, mobilizace neboli srovnání kostrče od specialisty

Manuální terapie - chiropraxe Praha, mobilizace neboli srovnání kostrče od specialisty

Pokud trpíte bolestmi zad, jste po úraze zad nebo máte jiné obtíže, které souvisejí s pohybových ústrojí, pak vyhledejte pomoc u lékařů specialistů na klinice komplexní rehabilitace MONADA spol. s r.o. v Praze, kde provádí manuální terapii a chiropraxi s výbornými výsledky. Pomůžeme vám například v případech, kdy je nutná mobilizace kostrče, postizometrická relaxace pánevního dna, máte-li obtíže způsobené nadměrným nebo nesprávným sportovním zatížením, trpíte bolestí hlavy nebo potřebujete odborné léčení po operacích kostí, svalů i vnitřních orgánů a v mnoha dalších individuálních případech. Udělejte něco pro své zdraví a kontaktujte kliniku komplexní rehabilitace MONADA spol. s r.o.


Mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu - objednejte se na preventivní prohlídku!

Mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu - objednejte se na preventivní prohlídku!

ProMedica spol. s r.o. v Prostějově je nestátní zdravotnické zařízení, ve kterém provozujeme diagnostické centrum a mamologickou poradnu. Poskytuje nejen preventivní mamografická a ultrazvuková vyšetření, ale také celou řadu dalších diagnostických metod zaměřených na onemocnění prsu. Provádíme mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu jehož cílem je zachytit vážné nádorové onemocnění prsu v počátku, kdy je léčba ještě možná a především účinná. Objednejte se na preventivní mamografické a ultrazvukové vyšetření prsu i vy!


Diagnostika, prevence a léčba duševních poruch a onemocnění, dopravně psychologická vyšetření

Diagnostika, prevence a léčba duševních poruch a onemocnění, dopravně psychologická vyšetření

Každý se někdy dostane do těžké životní situace, nebuďte na to sami, rádi Vám pomůžeme. Ordinace klinického psychologa s.r.o. je určena všem lidem, kteří se potýkají s náhlými i dlouhodobými psychickými obtížemi a poruchami. Naše zdravotní péče zahrnuje diagnostiku, prevenci a léčbu těchto potíží, které mohou a nemusí být způsobeny rozvodem, nemocí či úmrtí v rodině. Z našich služeb provádíme především psychodiagnostiku, neuropsychologická vyšetření, vyšetření pro důchodové řízení i případnou krizovou intervenci. Jsme držiteli akreditace Ministerstva dopravy k provádění dopravně psychologického vyšetření, které je nutné pro vrácení řidičského oprávnění jeho původnímu majiteli.


Nemocnice Strakonice, lůžková a ambulantní část, zdravotní péče

Nemocnice Strakonice, lůžková a ambulantní část, zdravotní péče

Potřebujete vyšetření specializovaným lékařem nebo ošetřit zranění a nacházíte se v okrese Strakonice? Tak Vám doporučujeme zavítat do naší Nemocnice Strakonice, a.s., která zajišťuje odbornou a kvalitní péči o pacienty. Poskytujeme lékařské služby v řadě oborů s lůžkovými a ambulantními odděleními. Pro akutní a následnou péči slouží osm lůžkových oddělení a to chirurgie, interna, ARO, JIP, dětské, porodní, plicní, neurologie. Provozujeme ambulance v oboru psychiatrie, rehabilitace, ORL, kardiologie, onkologie a péči o zrak. Disponujeme profesionálním týmem pracovníků, moderní zdravotnickou technikou a zrekonstruovanými budovami.