Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Bratislavský samosprávny kraj

Bratislavský samosprávny kraj

Organizátor bude zabezpečovať vykonávanie prehliadok mŕtvych tiel vrátane prepravy prehliadajúcich lekárov na miesto výkonu prehliadky mŕtveho tela a späť na území samosprávneho kraja. (Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky, Nitriansky, Žilinský, Banskobystrický, Prešovský, Košický). Verejný obstarávateľ uzatvorí samostatnú zmluvu na každy samosprávny kraj . Organizátor zabezpečí odborné a nepretržité vykonávania prehliadok mŕtvych tiel v súlade so zákonom č. 581/2004 Z. z. Predmetom zákazky je záväzok organizátora zabezpečiť vykonanie prehliadok mŕtvych tiel zdravotníckym pracovníkom v povolaní lekár, ktorý má udelené oprávnenie na vykonávanie prehliadok mŕtvych tiel podľa § 47f zákona č. 581/2004 Z. z. (ďalej len prehliadajúci lekár) . Organizátor je povinný vykonávať prehliadky mŕtvych tiel v súlade s metodickým usmernením verejného obstarávateľa k vykonávaniu prehliadky mŕtveho tela a k vykonaniu pitvy (viď: www.udzs sk.sk) a v súlade s príslušnými platnými právnymi predpismi.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Originální záznam:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty EDB

Platnost veřejné zakázky:
pouze pro klienty EDB

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty EDB

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel IČ:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel ulice:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel PSČ:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel obec:
pouze pro klienty EDB

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel email:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel web:
pouze pro klienty EDB

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60130000-8
Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lymfoterapie, manuální a přístrojová lymfodrenáž pro regeneraci organismu a omlazení kůže

Lymfoterapie, manuální a přístrojová lymfodrenáž pro regeneraci organismu a omlazení kůže

Zbavte se otoků, celulitidy a předejděte vráskám s lymfodrenáží od společnosti LYMFOTERAPIE A REKONDICE - Ivana Bäumlová z Plzně. Jsme moderní ordinace zaměřující se na správné aktivování lymfatického systému, který přispívá k celkové regeneraci organismu a zpomaluje stárnutí pokožky. Provádíme celou řádku služeb; lymfoterapie, lymfodrenáže, uhličité koupele a rekondiční masáže. Správné fungování lymfy je pro lidský organismus velice důležité, jelikož zabraňuje otokům, hromadění tuku, křečovým žilám i celulitidě. S našimi lymfodrenážemi se Vám rovněž omladí Vaše kůže a rychleji se Vám zregeneruje organismus po fyzické či psychické zátěži. V nabídce máme jak manuální lymfodrenáž, tak přístrojovou, jež probíhá pomocí tlakové vlny. Zdraví máme pouze jedno, investujte do něj!


Lymfoterapie Plzeň

Lymfoterapie Plzeň

Trpíte problémy, které jsou způsobeny mízními otoky a hledáte léčbu, která by Vám od těchto obtíží ulevila? Vyzkoušejte lymfoterapii, kterou nabízí ordinace LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová z Plzně. Pomocí ozkoušených metod manuální lymfodrenáže nebo přístrojové lymfodrenáže si poradíme s redukcí mízních otoků tzv. lymfodémů, a Vy se budete cítit lépe. Jedná se o speciální hmatové techniky, díky kterým pomůžeme aktivovat lymfatický systém a napomůžeme tím k celkové regeneraci Vašeho organismu. Pokud máte k technice lymfodrenáže dotazy, odborně Vám je zodpoví specialisté z ordinace LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová.


Léčba hemoroidů, hemeroidy Brno - možnost návštěvy specialisty – proktologa bez doporučení obvodního lékaře

Léčba hemoroidů, hemeroidy Brno - možnost návštěvy specialisty – proktologa bez doporučení obvodního lékaře

Pacientům nabízíme ambulantní léčbu hemoroidů a fissur (análních trhlin). Hemoroidy jsou nepříjemné a bolestivé onemocnění postihující cévní pleteně konce tlustého střeva a konečníku. Léčba v našich zdravotnických zařízeních má za cíl ulevit nepříjemným příznakům hemoroidů, ulehčit vyprazdňování a odstranit hemoroidy – hemeroidy. Léčbu u nás zajišťují odborní lékaři - proktologové. Vstupní vyšetření lze objednat zpravidla do 7 dnů. Léčba v ON CLINIC, s.r.o. není hrazena zdravotní pojišťovnou. Využijte služeb poradny zdarma a nechte se u nás vyšetřit také zdarma! Společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic odstraňuje hemoroidy (hemeroidy) v Brně v soukromém zdravotnickém zařízení již 15 let. Najdete nás na ulici Bartošova 1832/5, 602 00 Brno – Černá pole.


Léčba osteoporózy – osteologické vyšetření

Léčba osteoporózy – osteologické vyšetření

Hledáte zařízení, ve kterém byste se mohli začít léčit s osteoporózou? Jste na správném místě, naše společnost Mediekos Ambulance, s.r.o. na Hornické poliklinice v Ostravě má s touto léčbou dlouholeté zkušenosti. Naši pracovníci jsou kvalifikovaní a snaží se vždy o naprostý komfort našich pacientů. Osteologické centrum v Ostravě je určeno jak pro dospělé, tak pro děti. Pro bližší informace navštivte naše internetové stránky nebo nás rovnou kontaktujte, rádi zodpovíme Vaše dotazy.


Výživový poradce, výživové poradenství a úprava hmotnosti

Výživový poradce, výživové poradenství a úprava hmotnosti

Pokud jste se rozhodli udělat první krok ke zdravému životnímu stylu a úpravě hmotnosti, využijte výživového poradce v našem centru LION CROSS ARENA s.r.o., který Vás na základě konzultace, vstupní diagnostiky a analýzy Vašeho dosavadního stravování navede na správnou cestu. V rámci přednášky Vás čeká: - seznámení se základy výživy a zdravého stravování - přiblížení všech aspektů zdravé výživy a zdravého životního stylu - vhodný výběr potravin a surovin - nastavení poměru makroživin i pitného režimu - konzultace s trenérem a výběr vhodné sportovní aktivity - prohlídka našeho sportovně relaxačního centra - ukázková lekce cross tréninku. Spoluprací, konzultací, tréninkem, přednáškami a praktickými ukázkami se Vám budeme snažit být nápomocni při plnění cílů. Poskytujeme to nejkvalitnější výživové poradenství, díky kterému se dozvíte potřebné informace a časem budete schopni být sami pro sebe tím nejlepším poradcem!


Fissury neboli anální praskliny léčba Brno – skoncujte s nepříjemnou bolestí

Fissury neboli anální praskliny léčba Brno – skoncujte s nepříjemnou bolestí

Nestyďte se a navštivte specialisty na léčbu fissur čili análních trhlin ve zdravotnickém zařízené ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic v Brně. Pokud se Vám stává, že v oblasti konečníku pociťujete nepříjemnou bolestí, pak Vás pravděpodobně trápí fisury neboli anální praskliny či drobné trhlinky. Netrapte se zbytečně a navštivte ON CLINIC, s.r.o. v Brně, kde se specializují na rychlou a bezbolestnou léčbu tohoto intimního problému. Zkušení odborníci z ON CLINIC, s.r.o. na základě konzultace vyberou co nejšetrnější způsob léčby. Setkáte se s diskrétním přístupem personálu, příjemným prostředím a hlavně odbornou pomocí. Týká se Vás tento problém? Řešení najdete u ON CLINIC, s.r.o. v Brně.