Bratislavský samosprávny kraj

Bratislavský samosprávny kraj

Organizátor bude zabezpečovať vykonávanie prehliadok mŕtvych tiel vrátane prepravy prehliadajúcich lekárov na miesto výkonu prehliadky mŕtveho tela a späť na území samosprávneho kraja. (Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky, Nitriansky, Žilinský, Banskobystrický, Prešovský, Košický). Verejný obstarávateľ uzatvorí samostatnú zmluvu na každy samosprávny kraj . Organizátor zabezpečí odborné a nepretržité vykonávania prehliadok mŕtvych tiel v súlade so zákonom č. 581/2004 Z. z. Predmetom zákazky je záväzok organizátora zabezpečiť vykonanie prehliadok mŕtvych tiel zdravotníckym pracovníkom v povolaní lekár, ktorý má udelené oprávnenie na vykonávanie prehliadok mŕtvych tiel podľa § 47f zákona č. 581/2004 Z. z. (ďalej len prehliadajúci lekár) . Organizátor je povinný vykonávať prehliadky mŕtvych tiel v súlade s metodickým usmernením verejného obstarávateľa k vykonávaniu prehliadky mŕtveho tela a k vykonaniu pitvy (viď: www.udzs sk.sk) a v súlade s príslušnými platnými právnymi predpismi.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
28.05.2018 10:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60130000-8
Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Těhotenský screening – zjištění některých vrozených vad, vyšetření těhotných žen

Těhotenský screening – zjištění některých vrozených vad, vyšetření těhotných žen

Obáváte se, aby se Vám narodilo zdravé miminko? Jste těhotná a léčíte se na diabetes? Pak se obraťte na společnost Genetika Ostrava s.r.o., která se zaměřuje na komplexní vyšetření těhotných žen a také na konzultace pro budoucí matky nad 35 let. Vyšetření těhotných žen provádíme v případě, že žena trpí diabetem, epilepsii nebo jinými chronickými chorobami či podstupuje trvalou léčbu. Dále se posuzují rizika léků, infekcí či RTG a dalších vlivů v těhotenství. Zabýváme se prenatální diagnostikou, která zahrnuje i hodnocení screening. Těhotenský screening umožňuje zjistit zvýšené riziko některých vrozených vad, například Downova syndromu, rozštěpu páteře, rozštěpů břišní stěny. Screening se provádí v I. trimestru těhotenství a pro doplnění lze provést screening v II. trimestru těhotenství. Více o screeningu se dočtete na našich webových stránkách. Ne každá špatná hodnota zjištěná při screeningu znamená postižení plodu. Pouze nás to upozorňuje na možné riziko a je potřeba provést další opatření, která vedou k ověření zdraví plodu. V případě špatných výsledků následují konzultace, odběr plodové vody – amniocentézy, odběr choriových klků (CVS – cílené vyšetření na jeden určitý problém) a pomoc při rozhodnutí o dalším postupu. Poskytujeme i konzultace u těhotných žen nad 35 let věku, kdy je vyšší riziko Downova syndromu a dalších chromozomových změn, pomáháme s rozhodnutím o CVS nebo amniocentéze. Konzultace pro těhotné ženy s patologickými UZ nálezy.


Mammární ambulance, ultrazvukové vyšetření chorob prsů

Mammární ambulance, ultrazvukové vyšetření chorob prsů

V mammární ambulanci provádíme ultrazvukové vyšetření prsů jak svým pacientkám, tak ženám, které do naší ambulance nechodí, ale mají o toto vyšetření zájem. UZ vyšetření prsů patří spolu s MMGr – mamografií k preventivním vyšetřením, které mají za úkol odhalovat včasná stádia rakoviny prsů. Jedná se o neinvazivní, nebolestivé vyšetření, které nepracuje s radiačním zářením, proto může být prováděno i ženám v graviditě. Preventivní UZ vyšetření prsů je indikováno ženám od 30-ti let věku 1x ročně. Vzhledem k tomu, že zdravotní pojišťovny se nestaví k prevenci vstřícně, toto vyšetření neproplácí. Pacientky si hradí vyšetření samy, cena vyšetření je 450,- Kč. Možnost objednání přímo v ambulanci, nebo na telefonním čísle 577 007 348.


Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

ProMedica spol. s r.o. v Prostějově se zaměřuje na digitální mamografii, ale můžete zde také navštívit mamologickou poradnu. Provádí preventivní vyšetření prsou. Díky prevenci a včasného vyšetření stoupá počet vyléčených. Rakovina prsu je nejčastější rakovina u žen, proto neváhejte a navštivte ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Vyšetření diagnostickém centru: - počítačová CT tomografie - intervenční neuroradiologie pod CT navigací - ultrazvuková vyšetření - ozonotherapie - periradikulární ozónoterapie LS syndromů pod CT kontrolou - léčba ozonem - vyšetření na osteoporosu skeletu - mamografická vyšetření - mammologická poradna - diagnostika pomocí invazivních a neinvazivních metod. Vyšetřujeme zde digitálním mamografem a ultrazvukovým přístrojem vysoké kvality.


Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Ultrazvuk i mamograf slouží k prevenci rakoviny prsu - neváhejte se objednat na vyšetření prsu do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Díky mamografu můžeme odhalit nádor prsu i v počátečním stádiu. Aby byl výsledek co nejvíce přesný, pak je nutné vyšetření doplnit i ultrazvukem. Ultrazvukové vyšetření je obvykle metodou číslo jedna u mladých žen s příznaky onemocnění prsu. U žen nad 40 let věku je základní metodou vždy mamografie. V našem diagnostickém centru v Prostějově vám vždy zajistíme ty nejlepší služby a spolehlivé vyšetření - počítačová CT tomografie, intervenční zákroky, ultrazvuková vyšetření, ozonotherapie, mamografická vyšetření a další.


Geopatogenní zóny, eliminace jejich působení pomocí přístroje EKOPlus

Geopatogenní zóny, eliminace jejich působení pomocí přístroje EKOPlus

Špatně se Vám usíná a ráno jste nevyspaní a rozlámaní? Za tím vší může stát i působení geopatogenních zón, které negativně působí na člověka, jeho spánek a zdraví. Je proto velmi důležité detekovat tyto energetické zóny, které vyzařují ze Země, a eliminovat jejich působení. S tím Vám bude nápomocná naše společnost Jiří Hlinka - Podpora Bytí, sídlící v Ostravě – Výškovicích. GPZ nelze odstranit, ale zle je odrazit či přesměrovat. A proto se specializujeme na odrušení těchto volných energií přístrojem EKOPlus 24-72, který změní frekvenci energií GPZ a tak potlačí škodlivé působení na člověka. Neváhejte a kontaktujte nás a my Vám zaručíme již klidný a pohodový spánek.


Domácí péče Poliklinika Bor

Domácí péče Poliklinika Bor

Pacientům bez jakéhokoliv věkového omezení je po posouzení jejich zdravotního stavu na doporučení lékaře určena domácí péče, kterou poskytuje odborně vyškolený zdravotnický personál Polikliniky Bor. Cílem domácí péče je předejít hospitalizaci pacienta, který tam může s pomocí pobývat v důvěrně známém prostředí. Mezi úkony domácí péče, které hradí pojišťovna, náleží podávání léků včetně injekční formy, zaučování v aplikaci inzulínu, měření tlaku (eventuelně EKG), odběry krve, moče a výtěrů k laboratorním vyšetřením, převazy a ošetření po operacích, bércových vředů, proleženin nebo manipulace se stomickými pomůckami či rehabilitace. Veškeré informace k domácí péči a podmínkám pro splnění nároku na tuto službu žádejte u Polikliniky Bor.