Zariadenia na váženie

Zariadenia na váženie

Predmetom zákazky je dodávka technického vybavenia pre Centrum zhodnocovania stavebných odpadov Košice Juh. Zákazka je delená na časti, ktoré pozostávajú zo súborov technických zariadení a mechanizmov.

Časť I. Zariadenia na váženie
1) mostová váha 1 ks
2) príslušenstvo k mostovej váhe - 1 kpl

Časť II. Zdvižné a manipulačné zariadenia
1) hydraulické pásové rýpadlo vrátane búracieho kladiva - 1 ks
2) čelný kolesový nakladač - 1 ks
3) rýpadlo nakladač vrátane búracieho kladiva - 1 ks
4) buldozér - 1 ks
5) vysokozdvižný vozík - 1 ks

Časť III. Zariadenia na drvenie
1) odrazový drvič - 1 ks
2) triedič vrátane dopravníkov - 1 ks

Časť IV. Výrobná linka
1) výrobná linka pre výrobu produktov z drveného betónového odpadu
2) príslušenstvo k výrobnej linke - formy
3) príslušenstvo k výrobnej linke - zásobník a mixovacie zariadenie
4) príslušenstvo k výrobnej linke - cementové silo
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
ODPAD A RECYKLÁCIA KOŠICE, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2018 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ODPAD A RECYKLÁCIA KOŠICE, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Marián Haluška

Zadavatel telefon:
+421 948 490 595

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.odpadkosice.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Priemyselné mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis hydraulické a kontejnerové techniky – záruční i pozáruční

Servis hydraulické a kontejnerové techniky – záruční i pozáruční

Pracujete s hydraulickou technikou, s hydraulickými jeřáby nebo s technikou určenou ke kontejnerové přepravě? Pak jistě čas od času potřebujete spolehlivý servis těchto strojů. Společnost CH + S servis, s.r.o. z Prahy nabízí služby záručního a pozáručního servisu. Nechte své stroje projít servisem autorizovaného pracoviště pro záruku opravy školenými pracovníky a použití originálních a bezpečných dílů. Ať už se jedná o kontejnerové nosiče, hydraulické nakládací jeřáby, odtahové nebo montážní plošiny či zvedací čela, na společnost CH + S servis, s.r.o. se můžete spolehnout.


Alkohol testery. Prodej a servis pro Brno

Alkohol testery. Prodej a servis pro Brno

Sháníte alkohol tester? Potřebujete ověřit zda nemáte či nemají zaměstnanci alkohol v krvi? Firma Altest s.r.o. na trhu již přes 21 let. Prodává a zajišťuje kompletní servis, kalibraci. Alkohol testery změří procento alkoholu v krvi. Záleží vždy na kondici, hmotnosti i výšce člověka. Využijí ji lidí pro osobní potřebu, zda mohou sednout za volat po oslavě i na druhý den. Dále řidiči motorových vozidel a manipulační techniky a samozřejmě i samotná policie. Zkontrolujte se před jízdou? Rádi Vám poradíme jaký typ pro Vás bude nejvhodnější. A provedeme Vám následnou kalibraci jednou do roka. Přijeďte za námi v Brně nebo zavolejte a objednejte si přes náš eshop.


Plnička velkoobjemových pytlů - plnicí průmyslové váhy pro plnění BIG BAGů

Plnička velkoobjemových pytlů - plnicí průmyslové váhy pro plnění BIG BAGů

Pořiďte si plnící váhy pro přesné hmotnostní plnění velkoobjemových vaků (Big-Bagů) suchými sypkými látkami, které využijete zejména v chemickém, farmaceutickém, potravinářském, krmivářském a stavebním průmyslu. Obraťte se na společnost KADLEC, spol. s r.o., která dodává váhy a vážicí systémy také v Praze, Brně a okolí. Plnička velkoobjemových pytlů je v nerezovém provedení a je vhodná pro tyto suroviny: - granuláty plastických hmot - barviva - hnojiva - cement - písek - cukr - obilí, šrot, mouka. Součást dodávky je třífázový motor s převodovkou, vyhodnocovací indikátor a dle přání také silový rozvaděč. Váha umožňuje výstupy do PC nebo na tiskárnu, můžete si zvolit hrubé či jemné dávkování a zadávaní dávkovacích hodnot.


Měření průtoků plynů, průtokoměry, detektory, snímače

Měření průtoků plynů, průtokoměry, detektory, snímače

Chystáte se pořídit si nový měřič průtoků plynů, ale nevíte který zvolit? Nyní máme pro Vás skvělé řešení! Přístroje SONOAIR MIL měří současně hmotnost průtoku, procesní přetlak a procesní teplotu. Průtokoměr je možné doplnit i o funkce detekce směru proudění, displej se zabudovanou pamětí pro zaznamenávání měřených dat. Aplikace: -měření spotřeby tlakového vzduchu či plynů -určení náladovosti výroby -měření v kruhových sítích -monitoring úniků plynů netěsnostmi -vhodný pro: tlakový vzduch, N2, CO2, Ar… Pro více informací nás kontaktujte!


Přesné a spolehlivé ultrazvukové kompaktní měřiče tepla SMARTm UKMT

Přesné a spolehlivé ultrazvukové kompaktní měřiče tepla SMARTm UKMT

Maddeo CZ s.r.o. Praha Nabízíme neovlivnitelné měřiče tepla a teplotní senzory včetně kompletních služeb v oblasti měření. Služby zahrnují i výměnu měřičů tepla. Kompletní výměnu měřičů si můžete objednat v našem e-shopu. Maddeo – měřiče tepla pro měření v bytech a v průmyslu. Ultrazvukový kompaktní měřiče tepla SMARTm UKMT vyniká vysokou přesností a spolehlivostí klasická konstrukce kompaktního měřiče tepla, schválen dle MID využívá přesný ultrazvukový princip měření  měřič tepla lze dodat jako přímou náhradu za většinu typů v ČR, předem nutné ujasnit! dálkové odečty přes impulsní, M-Bus nebo rf modul má oddělitelné počítadlo s 0,7m délkou kabelu


Kalibrace a servis průtokoměrů Praha – rychle a odborně

Kalibrace a servis průtokoměrů Praha – rychle a odborně

Hledáte odborníky na kalibraci a servis vlhkostních čidel, elektronik analyzátorů a průtokoměrů? Pak se neváhejte obrátit na společnost PANAMETRIA CZ s.r.o. z Prahy. Kalibraci a kompletní servis vlhkostních čidel, elektronik analyzátorů a průtokoměrů a veškerých výrobků GE Panametrics, GE Sensing, GE Rheonik, Vortek a GE General Eastern provedeme odborně, rychle a kvalitně. Naši odborníci ze společnosti PANAMETRIA CZ s.r.o. jsou připraveni Vám odpovědět na Vaše dotazy.