Zariadenia na váženie

Zariadenia na váženie

Predmetom zákazky je dodávka technického vybavenia pre Centrum zhodnocovania stavebných odpadov Košice Juh. Zákazka je delená na časti, ktoré pozostávajú zo súborov technických zariadení a mechanizmov.

Časť I. Zariadenia na váženie
1) mostová váha 1 ks
2) príslušenstvo k mostovej váhe - 1 kpl

Časť II. Zdvižné a manipulačné zariadenia
1) hydraulické pásové rýpadlo vrátane búracieho kladiva - 1 ks
2) čelný kolesový nakladač - 1 ks
3) rýpadlo nakladač vrátane búracieho kladiva - 1 ks
4) buldozér - 1 ks
5) vysokozdvižný vozík - 1 ks

Časť III. Zariadenia na drvenie
1) odrazový drvič - 1 ks
2) triedič vrátane dopravníkov - 1 ks

Časť IV. Výrobná linka
1) výrobná linka pre výrobu produktov z drveného betónového odpadu
2) príslušenstvo k výrobnej linke - formy
3) príslušenstvo k výrobnej linke - zásobník a mixovacie zariadenie
4) príslušenstvo k výrobnej linke - cementové silo
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
ODPAD A RECYKLÁCIA KOŠICE, s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2018 10:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ODPAD A RECYKLÁCIA KOŠICE, s.r.o.

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Priemyselné mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodoměry, neovlivnitelné vodoměry Praha - bytové vodoměry pro SVJ

Vodoměry, neovlivnitelné vodoměry Praha - bytové vodoměry pro SVJ

Maddeo CZ s.r.o. Praha Chcete chytře předcházet tahanicím či nedorozuměním za odečty bytových vodoměrů? Máte zájem o spolehlivé řešení v problematice bytových vodoměrů? Oslovte naši firmu Maddeo CZ s.r.o. Praha a dozvíte se více informací. Jste bytové družstvo SVJ? Pak pro Vás máme hned dvě řešení. Nabízíme řešení jak pro ty co chtějí fyzický odečet vodoměru s návštěvou bytu, tak i pro ty co volí raději dálkové odečty bez nutnosti návštěvy bytu. U nás si vyberete kvalitní vodoměry jak typu přesný neovlivnitelný vodoměr, tak i antimagnetický vodoměr s RF modulem. Neváhejte nás kontaktovat.


Induktivní snímače a čidla – induSENSOR

Induktivní snímače a čidla – induSENSOR

Bezúdržbové induktivní snímače a čidla induSENSOR od společnosti Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. vynikají kompaktními rozměry, jsou odolné vůči působení nečistot a vlhkosti okolního prostředí i vibracím a nabízí výborný poměr ceny a výkonu díky vysoké kvalitě signálu využívanému k přesnému měření vzdálenosti a polohy. Snímače a čidla induSENSOR od společnosti Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. naleznou své uplatnění při kontrole kvality, ve zkušebních provozech, v automobilovém průmyslu a jsou ideální pro automatizované výroby. Standartní modely induSENSOR tvoří základ pro možné modifikace měřících rozsahů a úpravy podle požadavků zákazníka.


Čelisti a upínací přípravky pro tahové, tlakové a ohybové zkoušky

Čelisti a upínací přípravky pro tahové, tlakové a ohybové zkoušky

Hledáte pro své zkušební stroje čelisti či upínací přípravky? Naše společnost LABOR machine, s.r.o. se zaměřuje na zkušební stroje a ke všem strojům jsme schopni dodat celou řadu standardních čelistí a upínacích přípravků pro tahové, tlakové a ohybové zkoušky. Máme výhradní zastoupení společnosti TESTOMETRIC z Velké Británie pro Českou a Slovenskou republiku. Nabízíme tyto čelisti: - Mechanické do zatížení 600kN. - Pneumatické do zatížení 30kN. - Hydraulické do zatížení 600kN. V případě, že zákazníkovi standardní čelisti nebudou vyhovovat, navrhneme a vyrobíme čelisti přesně dle požadavků zákazníka. Pro více informací nás, neváhejte kontaktovat. Ke všem zkušebním strojům jsme schopni dodat celou řadu příslušenství jako jsou: - průtahoměry - teplotní komory a pece - posuvná měřítka - váhy - kompresory - lisy pro přípravu vzorků


Výpočty poplatků za znečištění ovzduší, o ochraně ovzduší

Výpočty poplatků za znečištění ovzduší, o ochraně ovzduší

Potřebujete firmu co Vám vypočítá poplatky za znečištění ovzduší? Se vším Vám pomůže firma Detekta s.r.o. z Brna. Je to autorizovaná firma podle zákona o ochraně ovzduší č.201/2012 Sb., autorizovaná rozhodnutím MŽP ČR č.j. 2215/740/05. Dále nabízíme služby: -laboratorní měření emisí -odborné posudky -rozptylové studie -vypracování provozního řádu dle vyhl. 415/2012 Sb. -audity zdrojů znečišťování ovzduší -poradenství v problematice zdrojů znečištění ovzduší.


Mikrováhy a ultramikrováhy prodej Praha – maximální přesnost s minimálními vzorky

Mikrováhy a ultramikrováhy prodej Praha – maximální přesnost s minimálními vzorky

Firma Mettler-Toledo s.r.o. se zastoupením v Praze nabízí prodej moderních mikrovah a ultramikrovah nezbytných především pro odvětví, kde se pracuje s velmi vzácnými látkami a k analýzám se zpracovává kvůli úspoře jen jejich minimální množství. Nové mikrováhy a ultramikrováhy od Mettler-Toledo s.r.o. poskytují jedinečnou přesnost vážení naprosto minimálního množství, jsou uzpůsobeny k vážení toxických a nebezpečných látek v chráněném prostředí, mají kompaktní půdorysné rozměry a dotykový display pro pohodlnou obsluhu. Pokud máte o naše produkty zájem nebo pokud máte dotazy k našim produktů, neváhejte se na nás obrátit. Náš ochotný a vyškolený personál se Vám bude věnovat.


Digitální Tenzometry, snímače PDX - realizace silničních a kolejových vah na klíč

Digitální Tenzometry, snímače PDX - realizace silničních a kolejových vah na klíč

Díky moderní technologii digitálních snímačů POWERCELL® PDX® ve vahách Tenzona zajišťujeme přesné a spolehlivé vážení. Tenzometrické snímače POWERCELL® PDX® firmy Metler Tolledo, zkonstruované k použití i v extrémních podmínkách, nabízejí podstatně vyšší rychlost, přesné a spolehlivé výsledky vážení díky funkci prediktivní diagnostiky a z dlouhodobého hlediska nejlepší poměr cena/výkon. Digitální tenzometry POWERCELL® PDX® ve vahách Tenzona vynikají hned několika výhodami - konstrukce bez použití slučovacích skříněk - ochrana proti úderu blesku - vodotěsnost - přesnost a spolehlivost - prediktivní diagnostika - robustní konstrukce - snadná údržba Digitální tenzometry POWERCELL® PDX® ve vahách Tenzona Vám zajistí větší kontrolu nad vážením a poskytnou tak Vašemu podnikání bezkonkurenční hodnotu a snížení Vašich provozních nákladů.