Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Zariadenia na váženie

Zariadenia na váženie

Predmetom zákazky je dodávka technického vybavenia pre Centrum zhodnocovania stavebných odpadov Košice Juh. Zákazka je delená na časti, ktoré pozostávajú zo súborov technických zariadení a mechanizmov.

Časť I. Zariadenia na váženie
1) mostová váha 1 ks
2) príslušenstvo k mostovej váhe - 1 kpl

Časť II. Zdvižné a manipulačné zariadenia
1) hydraulické pásové rýpadlo vrátane búracieho kladiva - 1 ks
2) čelný kolesový nakladač - 1 ks
3) rýpadlo nakladač vrátane búracieho kladiva - 1 ks
4) buldozér - 1 ks
5) vysokozdvižný vozík - 1 ks

Časť III. Zariadenia na drvenie
1) odrazový drvič - 1 ks
2) triedič vrátane dopravníkov - 1 ks

Časť IV. Výrobná linka
1) výrobná linka pre výrobu produktov z drveného betónového odpadu
2) príslušenstvo k výrobnej linke - formy
3) príslušenstvo k výrobnej linke - zásobník a mixovacie zariadenie
4) príslušenstvo k výrobnej linke - cementové silo
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
ODPAD A RECYKLÁCIA KOŠICE, s.r.o.

Originální záznam:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty EDB

Platnost veřejné zakázky:
pouze pro klienty EDB

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty EDB

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel IČ:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel ulice:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel PSČ:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel obec:
pouze pro klienty EDB

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel email:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel web:
pouze pro klienty EDB

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Priemyselné mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řetězové kladkostroje se snadnou údržbou a nosností až do 20 tun

Řetězové kladkostroje se snadnou údržbou a nosností až do 20 tun

Řetězový kladkostroj je zařízení, které má využití v celé řadě provozů, a to zejména při zvedání a spouštění břemen v místech, kde není jiný zdroj energie, nebo kde je použití ručního pohonu ekonomicky výhodnější. Hodí se také jako záložní manipulační prostředek pro případ, že by vypadl elektrický proud, a díky snadné obsluze lze řetězový kladkostroj využít mimo jiné jako obslužné zdvihadlo pro údržbářské a montážní práce. Řetězové kladkostroje od naší společnosti Branomarket vyžadují pouze minimální nároky na údržbu, jsou snadno obsluhovatelné a do nosnosti 10 tun je možný zdvih až 12 metrů. Rádi vám zajistíme také osazení textilními sběrnými koši pro břemenový řetěz. Robustní, odolná a účelná konstrukce našich řetězových kladkostrojů s bezpečnostními prvky vyhovuje směrnici 2006/ 42/ES, a dodáváme také řetězové kladkostroje ve variantě vhodné pro prostředí s nebezpečím výbuchu, nesoucí označení NEXP. Výhody řetězového kladkostroje Z100: - nosnost 250 kg - 20t - robustní a odolná konstrukce - bezpečnostní prvky vyhovující směrnici - minimální nároky na údržbu - snadná obsluha - možnost zdvihu až 12m - možná varianta i pro prostředí s nebezpečím výbuchu - ideální pro zvedání a spouštění břemen v místech, kde není jiný zdroj energie - vhodný v případech, kde je použití ručního pohonu ekonomicky výhodné - hodí se jako záložní manipulační prostředek pro případ výpadku elektrického proudu - lze použít textilní i plechové sběrné koše


Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Pokud sháníte třífázový přímý statický elektroměr typ, obraťte se na společnost DK-ELVIS s.r.o., která prodává třífázový statický elektroměr ETS41A1, který je určen pro měření odebrané činné kumulované elektrické energie ve čtyřvodičové třífázové rozvodné síti v přímém zapojení do 65A. Elektroměr ETS41A1, ověřený dle MID, je vybaven elektromechanickým číselníkem, jenž registruje kumulovanou elektrickou energii. Indikace měření je signalizována kalibrační LED, přičemž četnost impulzů odpovídá měřenému výkonu. Pro další zpracování elektrických pulzů v informačních a regulačních systémech podnikové energetiky je elektroměr vybaven komunikačním výstupem S0 s dálkovým přenosem, monitoringem a regulací. Mechanická konstrukce elektroměru navíc umožňuje montáž na lištu DIN 35mm či na standardní elektroměrový kříž. Hledáte-li kvalitu a spolehlivost, je pro Vás společnost DK-ELVIS s.r.o jako přední dodavatel elektroměrů tou nejlepší volbou!


Pronájem autojeřábů pro stavební, montážní práce-manipulace s břemeny

Pronájem autojeřábů pro stavební, montážní práce-manipulace s břemeny

Společnost AUTOJEŘÁBY BLAHA nabízí pronájem autojeřábů včetně obsluhy, pro stavební a montážní práce, manipulaci s břemeny různých druhů v závislosti na požadavku zákazníka. Je možný krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Poskytujeme jeřábnické práce převážně zákazníkům z regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště. Přistavíme ale autojeřáby kdekoliv v České republice. V našem strojovém parku disponujeme třemi autojeřáby o nosnosti 14, 20 a 28 tun - Tatra 815 AD28, Liaz AD14. S firmou Autojeřáby Blaha máte jistotu, že Váš projekt není ohrožen, jsme dostatečně pojištěni pro případ jakékoliv nehody.


Mobilní pytlovací váhy Pardubice – váhy pro plnění pytlů

Mobilní pytlovací váhy Pardubice – váhy pro plnění pytlů

Vels vážící elektronické systémy s.r.o. Pardubice Nabízíme vážící, dávkovací, plnící a balící zařízení. Mobilní pytlovací váhy naleznou využití k přesnému hmotnostnímu plnění otevřených pytlů sypkými látkami zejména v průmyslu chemickém, farmaceutickém, potravinářském, krmivářském a stavebním. Snadná, rychlá a prostorově nenáročná instalace (mobilní zařízení); stavebnicové řešení s možností zabudování do výrobní linky; přesné a bezprašné plnění; jednoduchá obsluha jednou osobou; možnost úprav dle požadavků zákazníka; volitelné vybavení: vhodné dávkovací zařízení; pneumatické upínání pytlů; průmyslový počítač pro řízení váhy a navazujícího zařízení; nerezové provedení; tisk vážních lístků; komunikace s nadřízeným počítačem.


Tvrdoměry - statické zkoušky a měření tvrdosti za pomocí tvrdoměrů

Tvrdoměry - statické zkoušky a měření tvrdosti za pomocí tvrdoměrů

Měření tvrdosti je nejrozšířenější statická zkouška. V této zkoušce se hodnotí odpor materiálu proti vtlačování kuličky, kuželu či jehlanu do materiálu. Hodnota tvrdosti odpovídá vztahu mezi zatížením a plochou nebo hloubkou vpichu. Pokud potřebujete provést měření tvrdosti je tady pro vás spolehlivá zkušební společnost Labormachine, s.r.o.. Naše společnost nabízí tvrdoměry v provedení manuálním, automatickém s optickým nebo digitálním vyhodnocení. Tvrdoměry zajišťujeme s kompletními službami, a to včetně poradenství, záručního a pozáručního servisu až po akreditovanou kalibraci. U nás nabízíme tyto tvrdoměry: - Mikrotvrdoměry Vickers - Tvrdoměry Vickers - Tvrdoměry Rockwell - Tvrdomry Brinell - Univerzální tvrdoměry.


Výroba, oprava, odborné repase hydraulických zvedáků, heverů

Výroba, oprava, odborné repase hydraulických zvedáků, heverů

Namáhání hydraulických zvedáků je velké. Dříve nebo později dojde k opotřebení. Společnost OHS - hydraulika s.r.o. se zabývá nejen výrobou nových hydraulických zvedáků v široké škále nosnosti, ale také provádí opravy a odborné repase zvedáků. Poskytujeme pravidelný servis válců i zvedáků a heverů. Dále také vyrábíme hydraulické válce a jiná hydraulická zařízení a součásti. Provádíme také soustružnické práce, opravy paletovacích vozíků či kovovýrobu. Ve společnosti OHS – hydraulika s.r.o. máme profesionální tým, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti hydraulických zařízení.