Dodávka kancelárskych potrieb vrátane papierenských produktov

Dodávka kancelárskych potrieb vrátane papierenských produktov

Dodávka kancelárskych potrieb vrátane papierenských produktov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská pošta, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.06.2018 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská pošta, a.s.

Kontaktní osoba:
Michal Rybár

Zadavatel telefon:
+421 259 393 258

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30192000-1
Kancelárske potreby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jednorázový papírový nábytek z vlnité lepenky - párty sada pro každou příležitost

Jednorázový papírový nábytek z vlnité lepenky - párty sada pro každou příležitost

Jednorázový nábytek z vlnité lepenky je ideálním řešením pro různé venkovní akce a jiné příležitosti. Naši párty sadu přinesete v jedné ruce a nabídne vám pohodlí a mnoho výhod. Jednorázový nábytek má velmi dobrou nosnost a zvládne i vyšší hmotnosti. Výhody našeho nábytku z vlnité lepenky: - hnědá pětivrstvá lepenka - jednoduché skladování a sestavení - vysoká nosnost - recyklovatelný a ekologický - rychlá likvidace - nízká pořizovací cena - snadné uskladnění - poslouží také jako doplněk zahradního nábytku. Pro dětské akce zhotovujeme dětský papírový nábytek v barevném designu. Děti si ho mohou samy přinést, složit i ušpinit a Vám tak ubudou starosti. Jedná se o praktického pomocníka při všech outdoorových akcích jako jsou: - venkovní slavnosti - zahradní večírky - pikniky - oslavy narozenin - akce pro děti - jarmarky - festivaly. Na našem webu najdete vše potřebné včetně návodu na složení.


Zebra Velim – výroba samolepících etiket rychle a kvalitně

Zebra Velim – výroba samolepících etiket rychle a kvalitně

Nejlepší kvalitu samolepicích a ostatních etiket s vysokou barevnou náročností vyrábí v moderně vybavených prostorách česká společnost Zebra, s.r.o. Velim. Nabízíme výrobu etiket, visaček a štítků s širokou volbou materiálů a barevných kombinací. U etiket můžete volit mezi různým materiálem, barevností a lepivostí, u visaček a štítků je možnost ražby, perforace nebo tisku na druhou stranu. Pokud Vám záleží na kvalitě a rychlosti, s jistotou se pro výrobu etiket, visaček a štítků obraťte na spolehlivou českou firmu Zebra, s.r.o.


UV flexotisk a flexotisk Kolín umožní maximální kvalitu potisku

UV flexotisk a flexotisk Kolín umožní maximální kvalitu potisku

Pokud máte vysoké nároky na kvalitu tisku, pak se můžete spolehnout na firmu Zebra, s.r.o. z Kolína, která využívá moderních strojů umožňujících stále více vyhledávanou technologii UV flexotisku a flexotisku. Tyto stroje umožňují tisk až osmi vodou ředitelnými barvami (flexotisk) nebo UV barvami (UV flexotisk) na nosný pás samolepících etiket a zadní stranu u materiálů, které jsou nelepící. Pokud požadujete kvalitní potisk obrázky či texty pro etikety, visačky, vstupenky nebo štítky, oslovte firmu Zebra, s.r.o. a žádejte metodu flexotisku nebo UV flexotisku.


Papírový párty nábytek - snadno přenosný pro akce pod širým nebem se snadnou přepravou i skladováním

Papírový párty nábytek - snadno přenosný pro akce pod širým nebem se snadnou přepravou i skladováním

Párty nábytek, který se dá snadno přenášet, je často potřeba na velké i menší venkovní akce nebo festivaly, jarmarky a pikniky, tábory či koncerty, dětské oslavy nebo i venkovní svatby. Na některých místech ale může být použití klasického párty nábytku problematické. V případě oslav nebo dětských akcí je potřeba i takový párty nábytek, při jehož případném poškození nevznikne žádná velká škoda. A právě pro tyto účely se perfektně hodí papírový nábytek z naší párty sady. Jedná se o jednorázový papírový párty nábytek, který je lehký a zároveň ekologický - přináší mnoho výhod, ale žádné starosti. Párty nábytek z lepenky je velice lehký, skladný a snadno přenosný, zároveň je ale stabilní a dostatečně pevný, což z něj dělá praktického pomocníka při všech venkovních akcích, od zahradních večírků přes pikniky až po festivaly. Výhoda papírového párty nábytku je i jeho skladnost - můžete jej tedy mít do zásoby, aniž by zabíral spoustu místa, a odpadnou vám i starosti s převozem klasických neskladných párty stolů či židlí. Velmi oblíbený je papírový párty nábytek zejména na dětských akcích, a to nejen mezi organizátory a rodiči, ale také u dětí. Párty stoly i párty židle máme v nabídce jak v pestrobarevném designu, tak i jednobarevné - takovéto párty stoly a párty židle si mohou děti samy ozdobit. Výhody papírového párty nábytku jsou zřejmé: - nízká cena - jednorázové i opakované použití - rychlá a ekologická likvidace použitého párty nábytku - vysoká nosnost - jednoduché skladování (párty stoly a párty židle dodáváme rozložené) - lze postavit na nezpevněné plochy - možnost malování na nábytek, polepování


Etikety, prodej etiket Hradec Králové - v široké škále rozměrů a návinů

Etikety, prodej etiket Hradec Králové - v široké škále rozměrů a návinů

ATOM HK s.r.o. Hradec Králové Zabýváme se dodávkami samolepicích etiket, nálepek i termoetiket pro potravinářský, kosmetický, farmaceutický, automobilový a chemický průmysl. Samolepící etikety nabízíme bílé, barevné, čisté, potištěné nebo předtištěné v široké škále rozměrů a návinů, včetně nových grafických návrhů dle přání zákazníka. Dopravu zajišťujeme v rámci ČR do 24 hodin. Bezplatné zpracování kalkulace a cenové nabídky včetně poradenského servisu v oblasti etiket jejich potisku a aplikace, možnost zaslání vzorků.


Výroba kotoučů do parkovacích bankomatů, tachometrů a dalších zařízení a tisk vstupenek na kulturní akce

Výroba kotoučů do parkovacích bankomatů, tachometrů a dalších zařízení a tisk vstupenek na kulturní akce

Společnost Epos spol. s r.o. Vám zajistí výrobu kotoučů do parkovacích bankomatů a jiných zařízení nebo vstupenky s ochrannými prvky na jakoukoliv zábavu. Pokud sháníte lístky nebo kotouče do parkovacích automatů nebo jiných zařízení, v naší nabídce naleznete vše co potřebujete. Naše firma Vám zajistí dostatek kvalitních kotoučků a lístků do parkovacích automatů, pokladen a terminálů, tachometrů, bankomatů či jiných strojů. Materiál (termopapír), který dodáváme zaručuje odolnost proti povětrnostním podmínkám a bezproblémovou čitelnost potřebného záznamu. Výrobek je ošetřen speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje znehodnocení tisku. V naší nabídce naleznete kotouče, které je možné opatřit ochrannými prvky proti padělání. RO zajistíme za pomocí reflexních, termochemických a mincovních barech a dále za pomocí výseků, náseků nebo číslování. Společnost Epos spol. s r.o. se dále zabývá výrobou vstupenek na kulturní akce. Nabízíme výrobu vstupenek či lístků pro různorodé kulturní či sportovní akce a projekty. Ať už potřebujete dostatek spolehlivých lístků do kina, divadla, aqaparku nebo do víceúčelové haly, naše společnost vstupenky dodává v kotoučích, jako počítačový (děrovaný) papír, nebo v arších A4 a jiných rozměrech. Samozřejmostí je kvalitní perforace pro snadné odtrhávání jak jednotlivých vstupenek, tak i útržků pro vstup. U nás si můžete objednat jednoduše řešené vstupenky, ale také plno-barevný potisk ze všech stran, který Vám zpracujeme v našem grafickém studiu. Nabízíme ochranné prvky, které Vám zajistí kvalitní zabezpečení samotné vstupenky nebo dokladu před jejich paděláním: -vodoznak, vodotisk -UV vlákna -hologram -ostrá ražba (násek, průsek) -irisový tisk -giloš (křivky) -mikrotext -reflexní barvy -barvy citlivé na UV světlo -barvy reagující na kontrolní fix nebo barvící pásku -termoaktivní barvy -gumovatelné barvy -barvy reagující na kov  -průsvitka