Vestavba 7 pečovatelských bytů do objektu č.p. 365, Moravský Beroun

Vestavba 7 pečovatelských bytů do objektu č.p. 365, Moravský Beroun

Budova je situována jako samostatně stojící, nepravidelného půdorysného tvaru, je součástí stávajícího zastavěného území situované uprostřed parcely přilehlé ke komunikaci procházející ulicí Partyzánská, město Moravský Beroun. Do venkovního vzhledu objektu nebude výrazněji zasahováno, nebude se měnit půdorysný
obrys stavby, ani tvar a výška hřebene střechy. Zvenčí budou stavební úpravy patrné provedením nových otvorů oken (včetně zazdívek části původních okenních otvorů) a před budovou, směrem ke stávající přístupové zpevněné ploše bude provedena nový vstup, který bude zcela bezbariérový a umožní přístup osob imobilních. Prostor před vchodem do objektu bude krytý novým přístřeškem. Stavební úpravy popisované v rámci projektové dokumentace řeší úpravu vnitřních prostor objektu, které sloužili k individuálnímu bydlení – jednalo se o objekt k účelu bydlení. Do prostor v 1.NP – 2.NP se provede vestavba nových samostatných bytových jednotek formou jednopokojových bytů s příslušenstvím
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Moravský Beroun

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.06.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Moravský Beroun

Zadavatel IČ:
00296244

Zadavatel ulice:
náměstí 9. května 4

Zadavatel PSČ:
793 05

Zadavatel obec:
Moravský Beroun

Kontaktní osoba:
Aleš Petržela

Zadavatel telefon:
+420 608 741 239

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.morberoun.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Zateplování mezipanelových spár Plzeň

Zateplování mezipanelových spár Plzeň

Tvoří se v bytech Vašeho panelového domu plíseň? Platíte vysoké účty za topení? Pravděpodobně za to mohou netěsnosti mezi panely, ke kterým dochází postupem času vlivem povětrnostních podmínek. Firma Výškové práce Petr Huňatý nabízí účinné řešení pomocí efektivního zateplování mezipanelových spár. Zateplování mezipanelových spár je prováděno pomocí horolezecké techniky bez nutnosti stavby lešení, součástí služeb je také likvidace veškerého odpadu. Vyspravení a utěsnění spár silikonovou páskou má velice dlouhou životnost, která Vám zaručí komfortní bydlení a zvýšení ceny bytu. Zaujala Vás nabídka? Máte k zateplování mezipanelových spár dotazy? Pak se neváhejte obrátit na odborníky z firmy Výškové práce Petr Huňatý z Plzně.


Výstavba nových domů na klíč, novostavby, přístavby, rekonstrukce koupelen, stavby Náměšť nad Oslavou

Výstavba nových domů na klíč, novostavby, přístavby, rekonstrukce koupelen, stavby Náměšť nad Oslavou

Jestliže potřebujete postavit nový dům na klíč nebo jen uvažujete o přístavbě či rekonstrukci, pak neváhejte a oslovte nás. Naše firma Ing. Pavel Kudláč, sídlí v Mohelnu, a zaměřuje se na veškeré stavební práce včetně výstavby novostaveb na klíč, přístaveb, rekonstrukcí koupelen a další práce. Postavíme nástavbu, přístavbu, vše co je potřeba. Provádíme také opravy fasád, omítek a dodáváme zateplovací systémy. Dodáváme základní stavební materiál. Pokud potřebujete cokoliv postavit či zrekonstruovat, pak neváhejte a obraťte se na nás. Působíme v oblastech Vysočiny, měst Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Ivančice a okolí. Více informací o naší činnosti najdete na našich webových stránkách.


Nízkoenergetické a pasivní rodinné domy s nízkými náklady na vytápění a stálou teplotou

Nízkoenergetické a pasivní rodinné domy s nízkými náklady na vytápění a stálou teplotou

Rádi byste vyměnili panelák za vlastní ekologický dům? Eco Domy, s.r.o. je stavební firma z Brna, která se specializuje na výstavby zděných rodinných domů na klíč či do fáze hrubé stavby. Zaměřujeme se primárně na nízkoenergetické a pasivní rodinné domy, jež mají nízké náklady na vytápění, a jsou tak ideálním místem pro bydlení bez plísní, škodlivin a alergenů. Při stavbě ekologických domů používáme vysoce izolační materiál, který zajistí domov s přívodem čerstvého vzduchu a zároveň bez zbytečného prachu a pylu. Dostatečná izolace domu navíc zajistí příjemnou a stálou teplotu v horkých i zimních měsících.


Nechte si postavit vlastní nízkoenergetický dům rychle a kvalitně bez zdlouhavého čekání

Nechte si postavit vlastní nízkoenergetický dům rychle a kvalitně bez zdlouhavého čekání

Stavební firma RD KOMEX se zabývá výstavbou tradičních montovaných nízkoenergetických rodinných domů společnosti RD Rýmařov s.r.o. RD KOMEX všem svým klientům zajistí kompletní servis při plánování a následné realizaci stavby Vašeho vysněného rodinného domu. S RD KOMEX máte jistotu kvalitně provedené montáže rodinného domu. Bydlet ve svém vlastním novém domě je dnes díky RD Komex velice rychle a snadné, stačí k tomu jen několik kroků: - výběr domu dle Vašich představ z našeho katalogu - osobní setkání, kdy upravíme dispozice domu podle vašich přání a vypracování předběžné cenové kalkulace - zadání vypracování kompletní projektové dokumentace - uzavření smlouvy a výběr materiálů, jež dají podobu interiéru a exteriéru - po úspěšné kontrole úložné desky je Váš dům smontován do 21 pracovních dnů!


Zednictví, stavební a zednické práce, bourací práce, Moravský Krumlov

Zednictví, stavební a zednické práce, bourací práce, Moravský Krumlov

Nejen stavební, ale i zednické a bourací práce, to vše a mnohem víc provádí Zednictví Pokorný! Chcete stavět? Pak neváhejte a obraťte se na nás, zajistíme kompletní realizaci Vašeho projektu! Mezi námi prováděné zednické a stavební práce patří nejen kompletní výstavba rodinných domů, ale i rekonstrukce bytů a domů, obkladačské a dlažební práce, pokládka plovoucích podlah, malířské a natěračské práce, elektrikářské práce a další práce patřící do stavebního oboru. Naše služby jsou dostupné nejen klientům z Hostěradic a okolí, ale i ze Znojma, Moravského Krumlova a téměř po celé Vysočině. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.