Vestavba 7 pečovatelských bytů do objektu č.p. 365, Moravský Beroun

Vestavba 7 pečovatelských bytů do objektu č.p. 365, Moravský Beroun

Budova je situována jako samostatně stojící, nepravidelného půdorysného tvaru, je součástí stávajícího zastavěného území situované uprostřed parcely přilehlé ke komunikaci procházející ulicí Partyzánská, město Moravský Beroun. Do venkovního vzhledu objektu nebude výrazněji zasahováno, nebude se měnit půdorysný
obrys stavby, ani tvar a výška hřebene střechy. Zvenčí budou stavební úpravy patrné provedením nových otvorů oken (včetně zazdívek části původních okenních otvorů) a před budovou, směrem ke stávající přístupové zpevněné ploše bude provedena nový vstup, který bude zcela bezbariérový a umožní přístup osob imobilních. Prostor před vchodem do objektu bude krytý novým přístřeškem. Stavební úpravy popisované v rámci projektové dokumentace řeší úpravu vnitřních prostor objektu, které sloužili k individuálnímu bydlení – jednalo se o objekt k účelu bydlení. Do prostor v 1.NP – 2.NP se provede vestavba nových samostatných bytových jednotek formou jednopokojových bytů s příslušenstvím
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2018 07:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Moravský Beroun

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.06.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Moravský Beroun

Zadavatel IČ:
00296244

Zadavatel ulice:
náměstí 9. května 4

Zadavatel PSČ:
793 05

Zadavatel obec:
Moravský Beroun

Kontaktní osoba:
Aleš Petržela

Zadavatel telefon:
+420 608 741 239

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.morberoun.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Drobné stavební úpravy i stavby na klíč od stavební firmy K&P Stavby Therm s.r.o.

Drobné stavební úpravy i stavby na klíč od stavební firmy K&P Stavby Therm s.r.o.

Chcete postavit nový rodinný dům na klíč? Potřebujete zajistit drobné stavební úpravy? Obraťte se na stavební firmu K&P Stavby Therm s.r.o. v Uničově u Olomouce. Realizujeme stavby v rozsahu od drobných stavebních úprav až po celé objekty či stavby na klíč. Díky dlouholetým zkušenostem jsou naši pracovníci schopni zajistit velmi kvalitně odvedenou práci. Stavební práce profesionálně, kvalitně a spolehlivě: - stavby, rodinné domy na klíč - drobné stavební úpravy - stavební práce při rekonstrukcích i modernizacích budov - klempířské, střešní či pokrývačské práce - zateplování domů, fasád či zateplení obvodového pláště nebo stropů - pokládky dlažby, přístavby schodiště - opravy balkonů - prodej stavebního materiálu. Jsme zapsáni v seznamu odborných dodavatelů Zelená úsporám a spolupracujeme s firmami Stomix, Isover, Dektrade a dalšími.


Hrubé stavby, rodinné domky, novostavby Nymburk -

Hrubé stavby, rodinné domky, novostavby Nymburk -

Provádíme stavební služby zaměřené především na hrubé stavby, rodinné domy a novostavby. Vše poskytujeme v odpovídající kvalitě a rozumné ceně. Stavební realizace uskutečňujeme na míru dle požadavků zákazníka. Společnost BSP Trade, spol. s r.o. Nymburk se věnuje provádění polozděných a zděných staveb. Stavební práce jsou prováděny pouze kvalifikovanými a proškolenými dělníky s adekvátní praxí v oboru.


Rodinný dům, průmyslové i jiné stavby na klíč s důrazem na kvalitu

Rodinný dům, průmyslové i jiné stavby na klíč s důrazem na kvalitu

Nechte si postavit rodinný dům, průmyslovou nebo jinou stavbu na klíč. O vše se vám postará stavební firma K-Invest plus s.r.o., která klade především důraz na kvalitu odvedené práce. Výhoda staveb na klíč je v tom, že můžete bydlet a využívat postavené prostory rychleji, než byste čekali. Navíc ušetříte nejen čas, ale také peníze a získáte kvalitní stavbu na míru dle vašich představ. Veškeré stavební a zednické práce provádí naši vlastní zaměstnanci, kteří dbají na kvalitu a profesionalitu. Stavby na klíč bez starostí - to vám zajistí stavební firma K-Invest plus s.r.o.!


Stavební práce, zednické práce Mikulov, Břeclav

Stavební práce, zednické práce Mikulov, Břeclav

Jestliže sháníte kvalitní firmu, která provádí stavební a zednické práce v oblasti Mikulova či Břeclavi, pak neváhejte a oslovte nás. Naše společnost OSP spol. s r.o., provádí veškeré práce týkající se stavebnictví také na Břeclavsku či Mikulovsku. Postavit nový dům, kancelář či výrobnu pro nás není žádný problém. Náš tým profesionálů postaví vše, ať už se jedná o byty, domy, haly, objekty či kanceláře. Provádíme také rekonstrukce interiérů i exteriérů. Pokud potřebujete inženýrské sítě, či zemní práce, upravit terén, obraťte se i v tomto případě na nás. Běžně zateplujeme fasády, zajišťujeme půdní vestavby a jiné. Máme 20-leté zkušenosti v oboru. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Hrubá stavba rodinného domu - kvalitní cihly Heluz pro zdravé bydlení

Hrubá stavba rodinného domu - kvalitní cihly Heluz pro zdravé bydlení

Rozhodli jste se pro stavbu rodinného domu a chcete, aby odpovídal dnešním standardům zdravého bydlení a byl opravdu profesionálně postaven? Pak je pro vás hrubá stavba, kterou realizujeme s cihelnými výrobky Heluz tou správnou volbou! Výhody takovéto stavby jsou: - vysoká pevnost, - vynikající akustické a akumulační vlastnosti, - nehořlavost, - optimální mikroklima, - zdravotní nezávadnost, - dlouhá životnost. Zvolte si kvalitní materiál pro vaši stavbu a profesionální řemeslníky, kteří se postarají, aby byl výsledek dokonalý! Těšíme se na naši spolupráci!


Stavební činnost s důrazem na kvalitu materiálu a ověřené postupy

Stavební činnost s důrazem na kvalitu materiálu a ověřené postupy

Hledáte spolehlivou stavební společnost působící zejména v Jihomoravském kraji? Obraťte se na specialisty v oboru, firmu EKOČEK s.r.o. Provádíme veškeré stavební práce spojené s bytovou i nebytovou výstavbou. Jsme schopni zajistit: - výstavbu rodinných domů na klíč - výstavbu ekodomků - dodávky administrativních vestavků průmyslových hal - stavební úpravy v administrativních budovách - výstavbu průmyslových hal - částečné i celkové rekonstrukce rodinných, bytových domů, bytových jader - rekonstrukce nebytových prostor a budov Spokojený zákazník je u nás na prvním místě. Pro více informací nás kontaktujte.