Poptávám rozvoz obědů

Poptávám rozvoz obědů

Poptávám rozvoz obědů v okolí Jindřichova Hradce, do 75 Kč.
Poptávka byla vložena dne:
16.05.2018 07:46

Platnost poptávky:
16.06.2018 07:44

Kontaktní osoba:
Krejčová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 792 911

Předpokládaná cena:
75 Kč

Okres:
Jindřichův Hradec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Soukromé oslavy, firemní akce, vánoční večírky, teambuilding, školení v restauraci

Soukromé oslavy, firemní akce, vánoční večírky, teambuilding, školení v restauraci

Prostory pro soukromé oslavy a firemní akce plánované na konec roku je třeba si zarezervovat již nyní. Hotel a restaurace U RACKA má k dispozici několik salónků. Najdete nás nedaleko Uherského Hradiště v Ostrožské Nové Vsi. Ať už plánujete vánoční veřírek, teambuilding, nebo rodinnou oslavu, rezervaci podejte s předstihem - tel. 572598119. K dispozici salonky: -pro velké akce až pro 90 osob -pro menší oslavy 25-30 osob -soukromý salónek nebo vinárna -prostory pro školení, teambuilding -školící místnosti pro 25 nebo 80 osob.


Svatomartinské husí hody - pečená husa a další speciality

Svatomartinské husí hody - pečená husa a další speciality

Pokud si v listopadu nechcete nechat ujít tradiční pečenou husu, srdečně vás zveme na Svatomartinské husí hody pořádané 9.11-15.11.2018 v Restauraci U Racka Ostrožská Nová Ves. Rezervace stolu přijímáme na telefonu: 572598119, 775622460. Přijďte ochutnat sváteční svatomartinské menu, sestavené z tradičních husích specialit: - klasický husí vývar - krémová polévka - pečená husa (husí stehno či prsa) se zelím a variací knedlíků - husí steaky na různé způsoby - plátek na medu, s hermelínem a ořechy nebo se švestkovou omáčkou - Svatomartinská směs, játra na červeném víně a příloha dle chuti - husi paštika, sádlo, škvarky. Můžete u nás také ochutnat letošní Svatomartinská vína, Plzeňskou 12° nebo pivni speciály od Starobrna. Na Vaši návštěvu se těsí Robert Šivel a Team Restaurace U Racka.


Hospoda Pod Strání Hradec Králové - restaurace, pivnice, vinárna

Hospoda Pod Strání Hradec Králové - restaurace, pivnice, vinárna

Restaurace Pod Strání Hradec Králové Nabízíme klidné posezení v naší restauraci spojené s pivnicí a bowlingem v Hradci Králové. U nás si objednáte po celý den tradiční českou minutkovou kuchyni nebo hotovky doplněné různými chuťovkami k pivu. Čepujeme výborná tanková piva - Pilsner Urquel, Gambrinus 10°, Kozel 11°. Prostory restaurace umožňují uspořádat svatbu, oslavu, sraz, firemní večírek, školení, prezentaci či raut ve stylové vinárně s ozvučením a promítacím plátnem. Můžete si zahrát kulečník nebo bowling nebo si vsadit v sázkové kanceláři. Dále disponujeme nekuřáckou klimatizovanou zimní zahradou s dětským koutkem a otvíratelnými výlohami.


Chlazená hotová jídla, rauty, závodní stravování-rozvoz

Chlazená hotová jídla, rauty, závodní stravování-rozvoz

Firma JOSPO a.s. Holešov zhotoví a dopraví až k Vám chlazená hotová jídla i teplá jídla pro závodní stravování. Zajistíme každodenní rozvoz jídel do Vaší firmy. Připravujeme i rauty a zajistíme kompletní cateringové služby především v regionu Kroměříž, Přerov. Denně nabízíme 35 druhů chlazených jídel a 4 druhy polévek tradiční české kuchyně a v rámci teplé stravy nabízíme 5 druhů denního menu a 2 druhy polévky. Výroba, prodej a rozvoz chlazených i teplých jídel - naše jídla jsou levná, chutná a jejich příprava Vám zabere pár minut. Jedná se o tradiční jídla české kuchyně. Pro objednávky volejte tel.:573399037.


Restaurace U Letců Hradec Králové – zahradní country koncerty

Restaurace U Letců Hradec Králové – zahradní country koncerty

Restaurace U Letců Hradec Králové Nabízíme všem příznivcům folku, country nebo beatové hudby přijít se pobavit do naší vyhlášené restaurace. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním kulturních akcí v našem zahradním areálu, kde stojí velké zastřešené pódium. Na našem pódiu se již vystřídala dlouhá řada umělců, z nichž někteří na nás již shlížejí z hudebního nebe. Díky novým talentům naší hudební scény však bude o kvalitní program vždy postaráno. Neseďte doma a přijďte se s přáteli pobavit k nám.


Pořádání firemní, soukromé akce, oslavy - bowling, rauty, občerstvení

Pořádání firemní, soukromé akce, oslavy - bowling, rauty, občerstvení

Restaurace a kavárna Scéna nabízí možnost pořádání soukromé, rodinné oslavy, svatby, firemní akce, školení. Prostory jsou vhodné i pro plesy, večírky. Na akci připravíme i rauty, občerstvení. Zábavu si můžete zpestřit hraním bowlingu. Nekuřácká restaurace s přilehlou zastřešenou terasou nabízí: -62 míst k sezení v restauraci na terase 50 míst -otevřeno máme od Po do Čt od 11-23hod. a v Pá a So od 11-24h. -meníčka podáváme od 11 do 15 hod. a na výběr je ze 7 druhů menu za 85 Kč -každý měsíc nabízíme také speciality k polednímu menu -velký výběr jídel z kvalitních surovin, vaříme také vybrané speciality podle sezóny -moravská vína z Valtic, Znovínu, vinářství Hruška z Blatničky, vinařství Blatel, italská i chilská vína -koktejly a míchané nápoje, whisky, karibské rumy a francouzské koňaky -večírky můžeme pořádat i v přilehlém kulturním domě Zahrajte si u nás bowling - rezervace na tel.:733535052. Bezva odreagování pro rodiny s dětmi nebo v kruhu přátel: -2 dráhy do 16:00 200kč, od 16:00 220kč -80 míst.