Poptávám rozvoz obědů

Poptávám rozvoz obědů

Poptávám rozvoz obědů v okolí Jindřichova Hradce, do 75 Kč.
Poptávka byla vložena dne:
16.05.2018 07:46

Platnost poptávky:
16.06.2018 07:44

Kontaktní osoba:
Krejčová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 792 911

Předpokládaná cena:
75 Kč

Okres:
Jindřichův Hradec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hospoda Pod Strání Hradec Králové - restaurace, pivnice, vinárna

Hospoda Pod Strání Hradec Králové - restaurace, pivnice, vinárna

Restaurace Pod Strání Hradec Králové Nabízíme klidné posezení v naší restauraci spojené s pivnicí a bowlingem v Hradci Králové. U nás si objednáte po celý den tradiční českou minutkovou kuchyni nebo hotovky doplněné různými chuťovkami k pivu. Čepujeme výborná tanková piva - Pilsner Urquel, Gambrinus 10°, Kozel 11°. Prostory restaurace umožňují uspořádat svatbu, oslavu, sraz, firemní večírek, školení, prezentaci či raut ve stylové vinárně s ozvučením a promítacím plátnem. Můžete si zahrát kulečník nebo bowling nebo si vsadit v sázkové kanceláři. Dále disponujeme nekuřáckou klimatizovanou zimní zahradou s dětským koutkem a otvíratelnými výlohami.


Výroba, prodej, dovoz chlazených, teplých jídel, polévek

Výroba, prodej, dovoz chlazených, teplých jídel, polévek

Využijte možnost zajistit pro své zaměstnance dovoz jídla až do provozovny Vaší firmy. Společnost JOSPO a.s. Holešov zajistí dovoz chlazených i teplých jídel na noční i odpolední směny, rozvoz i na odloučená pracoviště, či různé prodejny. Rozvoz jídel vlastní výroby zajistíme v okrese, Kroměříž, Přerov i celém regionu Zlínský kraj. Denně nabízíme 35 druhů chlazených jídel a 4 druhy polévek tradiční české kuchyně. Zajišťujeme také gastronomické a cateringové služby. Nabízíme výrobu, prodej a rozvoz: -chlazených i teplých jídel - jedna porce -levné a chutné -rychlá příprava -balená chlazená jídla -jídla tradiční české kuchyně -3-4 hlavní teplá jídla a salát - jednoporcových a víceporcových jídel -4 druhy polévek.


Komfortní ubytování včetně snídaně, čtyřhvězdičkový hotel, apartmány

Komfortní ubytování včetně snídaně, čtyřhvězdičkový hotel, apartmány

Máte v plánu výlet nebo dovolenou v okolí Štramberské Trúby a hledáte komfortní ubytování, s kterým budete maximálně spokojeni? Hotel Gong ve Štramberku vám ho poskytne. Jsme čtyřhvězdičkový hotel, který má výbornou polohu a budete mít na dosah jeskyni Šipku, romantické Štramberské náměstí a známou Štramberskou Trúbu. Náš hotel má k dispozici 21 dvoulůžkových pokojů typu Lowcost, Economy a Business. Nově jsme naši nabídku pokojů rozšířili také o Prezidentský apartmán a Wellness apartmán. Oba apartmány nabízí našim hostům naprostý komfort a soukromí, ve Wellness apartmánu si navíc můžete dle libosti užít infrasaunu a vířivou vanu, která je přímo součástí pokoje. V každém pokoji se nachází LCD televize, trezor, lednice, vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem. V celém hotelu je k dispozici wifi připojení. Můžete od nás také získat pobyt zdarma. Sbírejte body a po 15 nocích strávených u nás získáte pobyt zdarma! Chcete prožít krásné a neopakovatelné chvíle v romantickém prostředí? Přijeďte do našeho Hotelu Gong a budete určitě spokojeni!


Restaurace U Letců Hradec Králové - obědy v nekuřácké jídelně

Restaurace U Letců Hradec Králové - obědy v nekuřácké jídelně

Restaurace U Letců Hradec Králové Nevíte kde se dobře najíst a ještě neutratit balík peněz? Chcete si při obědě posedět venku? Pak jste našli to co hledáte, naše Restaurace U Letců Hradec Králové je to správné řešení. V letních měsících podáváme obědy na venkovní zahrádce a když se ochladí, podáváme obědy v nekuřáckém Clubu RUNWAY 96. Nabídka na denním jídelním lístku je široká od české kuchyně, přes zahraniční kuchyni až po různé speciality a pokrmy z ryb.


Restaurace s letní terasou, kavárna a bowling - bezbariérový přístup

Restaurace s letní terasou, kavárna a bowling - bezbariérový přístup

Skutečný gastronomický zážitek můžete zažít při návštěvě podniku Restaurace a kavárna Scéna Kroměříž, která je vybavena i letní terasou a bowlingem. Dostanou se k nám i imobilní hosté, objekt je s bezbariérovým přístupem. Proč se jít najíst právě k nám? Při přípravě jídel dbáme na to, aby Vás výsledek překvapil na pohled i po prvním ochutnání. Pokrmy připravujeme metodou Sous vide, kdy jsou maximálně zachovány živiny, proteiny, minerály a aminokyseliny. Jedná se o proteinovou molekulární fyziku. Pokrmy jsou pak šťavnaté a krásně dopečené na steakovém grilu. Pokud k nám zavítáte, můžete si zpestřit návštěvu i bowlingem. K dispozici jsou dvě bowlingové dráhy s moderní stavěcí technikou, jedna dráha je vybavená ohrádkou pro děti. Zdarma Vám zapůjčíme bowlingovou obuv.


Restaurace Selská krčma-stylová restaurace venkovského stylu s tradicí

Restaurace Selská krčma-stylová restaurace venkovského stylu s tradicí

Přijďte posedět s přáteli do stylové restaurace venkovského stylu Selská KRČMA Otrokovice. Ochutnejte naše netradiční menu. Dopřejte si ty nejvybranějšími pokrmy a hrdlo prolijete lahodným nápojem. Postaráme se o vás tak, jak to dřív uměly jen babky a tetky na dědině. Tož dojďete ochutnat! Selská krčma se nachází přímo ve středu Otrokovic, na Náměstí 3. května - tel.:577938082. Po příchodu do naší restaurace vás upoutá originální řešení interiéru. Dřevěné obložení, krbová kamna, bar v selském stylu - jako byste přijeli k tetičce na chalupu. A právě proto se u nás budete cítit pohodlně v atmosféře rodinného prostředí. To vše podtrhne vynikající jídlo. Připravujeme pro vás: - denní menu - hotová jídla - minutky - saláty. Naše otrokovická restaurace pořádá také zvěřinové nebo husí hody, proto neváhejte a přijďte si pochutnat. Vždyť co může být lepšího než báječně upečená kachna s domácími bramborovými knedlíky? Naše jídlo vás nezklame! Restaurace Selská krčma Otrokovice má kapacitu 45 osob. K dispozici je i salonek pro 30 lidí. V teplém období je pak k dispozici letní zahrádka až pro 26 osob. Pořádáte soukromou nebo firemní párty? Pak právě stylové prostředí Selské krčmy je pro vás tím pravým řešením. Osobitý přístup, báječná jídla a domácké prostředí – to je restaurace Selská krčma v Otrokovicích.