Poptáváme dovoz energetického uhlí

Poptáváme dovoz energetického uhlí

Poptávám energetické uhlí, dovoz ze zámoří do polského přístavu:
Zrno 0-60mm
Voda 4, 0 - 10, 0%
Popel 5, 0 - 8, 5 %
Prchavé látky 27, 0 - 33, 0 %
Výhřevnost 28, 0 - 32, 0 MJ/kg
Síra 0, 50 - 0, 70%
Množství - po lodích, nižší desítky tisíc tun každý kvartál.
Poptávka byla vložena dne:
16.05.2018 13:30

Platnost poptávky:
16.06.2018 08:26

Kontaktní osoba:
Milan Harmáček

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 122 512

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej hnědého i černé uhlí, koksu i palivového dříví

Prodej hnědého i černé uhlí, koksu i palivového dříví

Potřebujete-li zakoupit v oblasti Pohořelic a Ivančic kvalitní černé nebo hnědé uhlí, koks či jiná paliva, pak neváhejte a kontaktujte nás. Zabýváme dodávkou nejkvalitnějšího hnědého i černého uhlí, které je těžené v ČR. Námi dodávané uhlí má vysokou výhřevnost, nízký obsah popela i nízký obsah látek, které mohou způsobit zanášení kamen i kotlů. Koks využijí převážně objekty s velkými kotelnami. Topivo u nás lze nakoupit i v malém množství. Pro palivo si můžete přijet sami a to vlastním nákladním autem. Pro více informací nám zavolejte nebo navštivte naše webové stránky.


Uhelné sklady Ostrov, prodej a dodávka tříděného uhlí mosteckého, bílinského a ostravského

Uhelné sklady Ostrov, prodej a dodávka tříděného uhlí mosteckého, bílinského a ostravského

Kvalitní tuhá paliva s velkou výhřevností Vám zajistí léty prověřená společnost AST Coal Trans s.r.o. Uhelné sklady Jaromír Kaucký z Ostrova. Zabýváme se prodejem a dodávkou veškerých druhů paliv, jako je uhlí, brikety či koks. Náš široký sortiment obsahuje tříděné mostecké a bílínské uhlí, ostravský koks, černé uhlí, dále balené uhlí, brikety a v neposlední řadě ekologické pilinové brikety. Jsme společnost, která se v daném odvětví pohybuje velmi dlouhou dobu, za kterou jsme si vytvořili mnoho spokojených odběratelů. Hlavními pilíři naší společnost jsou kvalita daných produktů a krátké dodací lhůty, které zpravidla nepřekročí 24 hodin. Důležitou součástí našich služeb je možnost uskladnění na Vámi vybrané místo pomocí profesionálního pásového dopravníku.


Uhelné sklady Petřvald, prodej pevných paliv, uhlí a dřeva

Uhelné sklady Petřvald, prodej pevných paliv, uhlí a dřeva

Máte doma kotel na tuhá paliva a vytápíte tak své obydlí fosilními nebo obnovitelnými palivy? Pokud je tomu tak, tak zajisté si budete potřebovat udělat dostatečnou zásobu určitého topiva. S tím Vám může být nápomocná naše společnost THK Služby obyvatelům s.r.o., sídlící ve městě Petřvald. Zaměřujeme se na maloobchodní prodej kvalitních pevných paliv na otop. V našem sortimentu naleznete černé uhlí, hnědé uhlí, koks, palivové dřevo či dřevěné ekobrikety. Dřevní hmotu nabízíme štípanou v délce 33 cm z dubu, buku, habru, javoru, smrku, břízy či olše. Veškeré zboží si můžete objednat telefonicky či mailem a zajistíme Vám dopravu až k Vám domů.


Velkoobchodní dodávky kvalitních pevných paliv pro uhelné sklady, firmy - černé, hnědé uhlí, koks, brikety, antracit

Velkoobchodní dodávky kvalitních pevných paliv pro uhelné sklady, firmy - černé, hnědé uhlí, koks, brikety, antracit

Hledáte velkoobchodního dodavatele s profesionálním přístupem pro uhelné sklady a firmy? Pak brněnská pobočka společnosti EMTB Trade s.r.o., Ostrava je skvělá volba – vyzkoušejte! Nabízený sortiment: - hnědé uhlí – bílinské/ledvické uhlí, mostecké, - černé uhlí – uhlí OKD, polské uhlí, ruské uhlí, - hnědouhelné brikety Heizprofi (Union) – volně ložené a balené, - hnědouhelné brikety Rekord – volně ložené a balené, - koks – OKK, Arcelor Mittal, polské koksy, - antracit, - lignit, - další druhy pevných paliv dle vašich požadavků a nabídky. Jedná se o dodávky jak tříděného, tak i energetického uhlí. Dodávka paliv je zabezpečována včetně případné dopravy, a to jak vlastními kamiony, tak kamiony spolupracujících dopravních firem a spedic. Samozřejmostí je i dodávka po železnici jak jednotlivými vagony, tak i ucelenými vlaky. Odborné poradenství při výběru vhodných druhů pevných paliv včetně dodávek paliv v dohodnutých termínech je prioritou! Neváhejte a kontaktujte brněnskou pobočku společnosti EMTB Trade s.r.o., Ostrava.


Balené i volně ložené černé a hnědé uhlí, koks, brikety – velkoobchodní prodej

Balené i volně ložené černé a hnědé uhlí, koks, brikety – velkoobchodní prodej

Ať už potřebujete černé nebo hnědé uhlí, koks či brikety balené na paletách nebo volně ložené, obraťte se na spolehlivého dodavatele kvalitních pevných paliv EMTB Trade s.r.o. v Ostravě. Velkoobchodní prodej – kvalitní paliva za rozumné ceny: - černé uhlí – z produkce OKD a.s. a polských kombinátů - hnědé uhlí – z produkce Severní energetické a.s. a ze Severočeských dolů - koks – slévárenský a otopový koks z produkce českých producentů a polských koksoven - brikety – Rekord a UNION od německých firem volně ložené nebo v původních obalech - dřevěné pelety a brikety – průmyslové s větším obsahem kůry, pro bytové potřeby – čistě dřevěné pelety, dřevěné brikety pini key pro vytápění v krbu a na grilování Prodej baleného paliva v prodyšných pytlích na paletách – hnědé uhlí, černé uhlí, koks, brikety a pelety. Pytle jsou na paletě upevněny fólii a stahovacími páskami, palety jsou nevratné.


Pytlované hnědé uhlí ořech pro Moravskoslezský kraj

Pytlované hnědé uhlí ořech pro Moravskoslezský kraj

Výhody pytlovaného hnědého uhlí: • uhlí je ze Severočeského dolu Bílina, třídírna Ledvice • zrnitost Ořech 2 • skladněno v pytlech á 25 kg • snadná manipulace uhlí do zásobníku • odběr je možný v kterémkoliv období (jaro, léto, podzim, zima) Odběr pytlovaného uhlí: - osobní, v místě Jistebník, okres Nový Jičín - zvýhodněná doprava v rámci okresů Nový Jičín, Ostrava, Frýdek-Místek