Poptávám měření emisí

Poptávám měření emisí

Poptávám měření emisí na vůz Octavii 2 diesel 1.9.
Poptávka byla vložena dne:
15.05.2018 11:51

Platnost poptávky:
15.06.2018 10:53

Kontaktní osoba:
Kubiczkova

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 903 462

Okres:
Karviná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Technické prohlídky a evidenční kontroly pro traktory a jejich přípojná vozidla

Technické prohlídky a evidenční kontroly pro traktory a jejich přípojná vozidla

Technickou prohlídku a evidenční kontrolu traktorů včetně jejich přípojného vozidla vám zajistí Stanice technické kontroly RITZ s.r.o. v Šenově u Nového Jičína. Technické prohlídky provádíme pravidelné, ale také opakované. Pro provedení pravidelné technické prohlídky budete potřebovat: - technický průkaz motorového - přípojného vozidla (velký TP) - osvědčení o registraci vozidla (malý TP) - protokol o měření emisí ne starší 30 dnů - pokud je měření emisí vyžadováno. Technické prohlídky provádíme bez objednání.


Měření emisí Náchod - zážehových a vznětových motorů

Měření emisí Náchod - zážehových a vznětových motorů

P - TRANSPORT s.r.o. Broumov, Náchod Blíží se Vám konec aktuálního období měření emisí? Nebo jste dokonce zjistili, že je máte propadlé? Vaše správná volba pro nové měření je naše firma poblíž Náchoda. Zajistíme Vám kompletní měření emisí neřízených a řízených systémů - zážehových a vznětových motorů.  K měření používáme moderní zařízení od firmy ACTIA CZ  multifunkční stanici ACTIGAS 705. Měření emisí vozidel kategorie M1 a N1 zážehové motory Měření emisí vozidel kategorie M1 a N1 vznětové motory Měření emisí vozidel kategorie M2, M3 a N2, N3 vznětové motory Měření emisí vozidel kategorie T vznětové motory


Technická kontrola osobních i nákladních vozidel, STK, měření emisí

Technická kontrola osobních i nákladních vozidel, STK, měření emisí

Jste vlastníkem motorového vozidla? Jistě víte, že je Vaší povinností dle zákona mít pravidelnou technickou prohlídku a změřené emise výfukových plynů. To vše Vám zajistí naše společnost UNIKOM - STK, s.r.o., kterou naleznete ve městě Kutná Hora – Karlov. Provozujeme stanici technické kontroly se specializací na měření emisí a provádění technických kontrol osobních a nákladních automobilů, autobusů, traktorů, motocyklů, přípojných vozidel a přívěsů. Dále realizujeme prohlídky vozidel z dovozu, po přestavbě a zajištění jejich platné STK. K našim službám patří i kontrola spodní časti vozu, geometrie, brzd, světel či tažného zařízení. Objednat se můžete online.


Emise. Vytvoření jednoduchá rozptylová studie

Emise. Vytvoření jednoduchá rozptylová studie

Potřebujete vytvořit jednoduchou rozptylovou studii? Firma Detekta s.r.o. je akreditovanou laboratoří. Stanovení emisí těžkých kovů a různých anorganických sloučenin a iontů (NH3, Cl-, F-, H2S, atd.) na tepelných a technologických zdrojích, spalovnách odpadů, v chemické výrobě, živočišné výrobě aj. Akreditovaná Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. podle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2005 & Autorizovaná podle zákona o ochraně ovzduší č.201/2012 Sb., autorizovaná rozhodnutím MŽP ČR č.j. 2215/740/05. Účinnosti různých tepelných zařízení, kotlů na tuhá, kapalná i plynná paliva. Určení neznámých látek v ovzduší. Analytická kontrola vod a odpadů. Chemická analýza.


Prohlídky vozů všech značek - servisní, garanční i příprava na STK a měření emisí

Prohlídky vozů všech značek - servisní, garanční i příprava na STK a měření emisí

Chcete mít jistotu, že váš vůz projde kontrolou STK nebo potřebujete jen rutinní prohlídku vašeho automobilu? Pak je nejvyšší čas navštívit náš autoservis RM Alt s.r.o. v Ostravě, kde se o váš vůz rádi postaráme! Ať už vlastníte osobní či užitkový vůz, rádi pro vás zrealizujeme právě tyto služby: - garanční prohlídky, - servisní prohlídky, - přípravu na kontrolu STK, - měření emisí. V rámci našich služeb realizujeme také diagnostiku systémů automobilů a další autoservisní práce, které jsou potřebné. Nepodceňujte kontrolu vašeho vozu a navštivte náš autoservis, kde se o něj profesionálně a rychle postaráme!


STK technická kontrola vozidla -  testování vozidla a hodnocení pro silniční provoz

STK technická kontrola vozidla - testování vozidla a hodnocení pro silniční provoz

Autoopravna Chrudim S námi zvládnete vše bez starostí. Naše autoopravna Chrudim Vám zajistí STK a emise i opravy a seřízení vozidla před technickou kontrolou. Jedná se o testování vozidla a hodnocení, zda je připraveno pro provoz na pozemních komunikacích. Provádíme kontrolu emisí, tažného zařízení, světel i povinné výbavy. Naši zkušení technici Vám pomohou k tomu, abyste prošli bez sebemenších problémů. Neváhejte nás kontaktovat.