Poptávám měření emisí

Poptávám měření emisí

Poptávám měření emisí na vůz Octavii 2 diesel 1.9.
Poptávka byla vložena dne:
15.05.2018 11:51

Platnost poptávky:
15.06.2018 10:53

Kontaktní osoba:
Kubiczkova

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 903 462

Okres:
Karviná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Měření emisí Náchod - zážehových a vznětových motorů

Měření emisí Náchod - zážehových a vznětových motorů

P - TRANSPORT s.r.o. Broumov, Náchod Blíží se Vám konec aktuálního období měření emisí? Nebo jste dokonce zjistili, že je máte propadlé? Vaše správná volba pro nové měření je naše firma poblíž Náchoda. Zajistíme Vám kompletní měření emisí neřízených a řízených systémů - zážehových a vznětových motorů.  K měření používáme moderní zařízení od firmy ACTIA CZ  multifunkční stanici ACTIGAS 705. Měření emisí vozidel kategorie M1 a N1 zážehové motory Měření emisí vozidel kategorie M1 a N1 vznětové motory Měření emisí vozidel kategorie M2, M3 a N2, N3 vznětové motory Měření emisí vozidel kategorie T vznětové motory


Autorizovaný servis vozů ŠKODA – příprava na STK, měření emisí

Autorizovaný servis vozů ŠKODA – příprava na STK, měření emisí

Vlastníte automobil značky ŠKODA? Hledáte kvalitní a spolehlivý servis, kde Váš vůz připraví na STK a změří emise? Pokud jste z Třebíče či jeho okolí zajeďte do AUTOSALONU F3K. Váš vůz bude v těch nejlepších rukou. Postarají se o něho pravidelně školení odborníci, kteří Vaše vozidlo zkontrolují a připraví na STK. V případě zjištění závady vůz opravíme. Používáme originální díly pro automobily značky ŠKODA a nejmodernější diagnostické přístroje a technické vybavení. Po dobu servisu Vám poskytneme náhradní vůz. Využijte našich služeb a neváhejte nás kontaktovat.


Měření emisí zážehových a vznětových motorů Praha – včetně vyzvednutí auta až 10 km od nás

Měření emisí zážehových a vznětových motorů Praha – včetně vyzvednutí auta až 10 km od nás

O měření emisí u automobilů do 3,5 t nebo maximální výšky 3,3 m s benzinovými i naftovými motory se postará firma EMISE Ruzyně spol. s r.o. z Prahy. Nabízíme nejen samotné měření emisí zážehových a vznětových motorů, ale veškeré služby v oblasti zařízení technické kontroly na STK včetně vyzvednutí automobilu ve vzdálenosti až 10 od naší provozovny. Nevyjíždějte bez s autem bez měřených emisí do provozu a včas kontaktujte firmu EMISE Ruzyně spol. s r.o.


Technické prohlídky, kontrola povinné výbavy a osvětlení – zprostředkování

Technické prohlídky, kontrola povinné výbavy a osvětlení – zprostředkování

Jezdíte s propadlou „technickou“? Blíží se konec platnosti technické prohlídky Vašeho vozu? Pak kontaktujte EMISE Ruzyně spol. s r.o. z Prahy, kde Vám zprostředkují technickou kontrolu, ale navíc také zajistí kontrolu povinné výbavy a osvětlení podle platné legislativy. Zprostředkování technické prohlídky a kontroly povinné výbavy a osvětlení nabízíme majitelům naftových i benzínových motorů. Pro informace o volných termínech kontaktujte EMISE Ruzyně spol. s r.o. z Prahy.


Pravidelná technická prohlídka automobilu, motocyklu i přípojného vozidla

Pravidelná technická prohlídka automobilu, motocyklu i přípojného vozidla

Stanice technické kontroly STK Ritz s.r.o. sídlí v objektu autosalonu Renault v Šenově u Nového Jičína - má již dlouholeté zkušenosti v oblasti pravidelných technických prohlídek, měření emisí či evidenčních kontrol a navíc také odpovídá moderním požadavkům. Stanice technické kontroly STK Ritz poskytuje tyto služby: - pravidelné i opakované technické prohlídky automobilu, motocyklu, přípojného vozidla i nákladního automobilu - technické kontroly dovezených, přestavěných i individuálně vyrobených vozidel - informativní kontroly pro zjištění stavu vozidla - evidenční kontroly - měření emisí. Nenechte pravidelnou technickou prohlídku na poslední chvíli a zajistěte si ji včas ve stanici technické kontroly STK Ritz u Nového Jičína.


Technické prohlídky a evidenční kontroly pro traktory a jejich přípojná vozidla

Technické prohlídky a evidenční kontroly pro traktory a jejich přípojná vozidla

Technickou prohlídku a evidenční kontrolu traktorů včetně jejich přípojného vozidla vám zajistí Stanice technické kontroly RITZ s.r.o. v Šenově u Nového Jičína. Technické prohlídky provádíme pravidelné, ale také opakované. Pro provedení pravidelné technické prohlídky budete potřebovat: - technický průkaz motorového - přípojného vozidla (velký TP) - osvědčení o registraci vozidla (malý TP) - protokol o měření emisí ne starší 30 dnů - pokud je měření emisí vyžadováno. Technické prohlídky provádíme bez objednání.