Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


Poptávám měření emisí

Poptávám měření emisí

Poptávám měření emisí na vůz Octavii 2 diesel 1.9.
Poptávka byla vložena dne:
15.05.2018 11:51

Platnost poptávky:
15.06.2018 10:53

Kontaktní osoba:
Kubiczkova

Kontaktní email:
pouze pro klienty EDB

Telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Měření emisí Náchod - zážehových a vznětových motorů

Měření emisí Náchod - zážehových a vznětových motorů

P - TRANSPORT s.r.o. Broumov, Náchod Blíží se Vám konec aktuálního období měření emisí? Nebo jste dokonce zjistili, že je máte propadlé? Vaše správná volba pro nové měření je naše firma poblíž Náchoda. Zajistíme Vám kompletní měření emisí neřízených a řízených systémů - zážehových a vznětových motorů.  K měření používáme moderní zařízení od firmy ACTIA CZ  multifunkční stanici ACTIGAS 705. Měření emisí vozidel kategorie M1 a N1 zážehové motory Měření emisí vozidel kategorie M1 a N1 vznětové motory Měření emisí vozidel kategorie M2, M3 a N2, N3 vznětové motory Měření emisí vozidel kategorie T vznětové motory


Evidenční kontrola vozidel, motocyklů a karavanů

Evidenční kontrola vozidel, motocyklů a karavanů

Evidenční kontrola - STK - stanice technické kontroly v Jablonci nad Nisou Potřebné doklady: technický průkaz vozidla (NE kopie!!) osvědčení o registraci vozidla (malý technický průkaz) - v případě ztráty potvrzení z dopravního úřadu, v případě krádeže potvrzení z Policie ČR Platnost protokolu o evidenční kontrole je 10 pracovních dní. Čekací doba evidenční kontroly je cca 10 minut! Pracovní doba:  Pondělí 7:00 - 17:00 Úterý 7:00 - 15:30 Středa 7:00 - 17:00 Čtvrtek 7:00 - 15:30 Pátek 7:00 - 12:00 Cena: Osobní vozidlo - 390 Kč Karavan - 240 Kč Nákladní vozidlo - 390 Kč Motocykl -  240 Kč


STK Plzeň rezervace online

STK Plzeň rezervace online

Odkládáte objednání Vašeho vozu na povinnou kontrolu emisí? Také nemáte rádi zdlouhavé dohadování o volném termínu? Navštivte stránky STK Nepomucká s.r.o. v Plzni a využijte možnosti pohodlné objednávky online z pohodlí domova. Online rezervace u STK Nepomucká s.r.o. je uživatelsky jednoduchá a Vy si tak můžete v klidu rozhodnout o termínu prohlídky Vašeho vozu, který nejvíce vyhovuje Vašim časovým možnostem. Rezervační systém počítá také s nutností prohlídky pro pojišťovnu nebo s dovozem a přestavbou automobilů.


Informativní prohlídky o technickém stavu silničního vozidla Plzeň

Informativní prohlídky o technickém stavu silničního vozidla Plzeň

Zajímá Vás skutečný technický stav Vašeho vozidla z důvodu plánovaného prodeje, koupě nového vozu nebo při podezření na skrytou technickou závadu? Pokud jste z Plzně či okolí, pak žádejte informativní prohlídku silničního vozidla u STK Nepomucká s.r.o. Výsledky informativní prohlídky o technickém stavu vozidel nejsou zapisovány do technického průkazu vozidla a ani bez vyznačení výsledku prohlídky do technického průkazu a jsou bez nároku na kontrolní nálepku na registrační značku. Ceník pro jednotlivé kategorie vozidel a online objednávku volného termínu naleznete na stránkách společnosti STK Nepomucká s.r.o.


Technické kontroly dovezených vozidel Plzeň

Technické kontroly dovezených vozidel Plzeň

Koupili a dovezli jste si Váš vysněný automobil z ciziny a potřebujete zařídit jeho technickou kontrolu? V STK Nepomucká s.r.o. v Plzni to není žádný problém. Technické kontroly na vozidla všech kategorií individuálně dovezená ze zahraničí provádíme naprosto běžně, stačí se u nás pohodlně online objednat na Vámi zvolený termín. Platný ceník našich služeb naleznete na našich webových stránkách. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.


Montáž, servis, plnění, čištění, dezinfekce autoklimatizace Kroměříž

Montáž, servis, plnění, čištění, dezinfekce autoklimatizace Kroměříž

Kompletní služby autoservisu včetně montáže, plnění i opravy a čištění autoklimatizace provádí v Kroměříži Petr Došlík - tel.: +420775299532. Při čištění klimatizace vozu provedeme proplachování chemickou látkou, čímž je zajištěna i dezinfekce systému proti plísním, bakteriím a zápachu. Nenechávejte kontrolu autoklimatizace na poslední chvíli. Běžné služby autoservisu: - opravy i diagnostika motorových vozidel všech značek - opravy motorů - provedení a příprava na STK - výměny rozvodů - prodej náhradních dílů za bezkonkurenční ceny na všechny tipy vozidel i zahraniční - zajistíme pro Váš vůz zimní i letní pneumatiky.