Prekladač materiálov

Prekladač materiálov

Predmetom verejného obstarávania je dodávka 1 ks nového prekladača materiálov určeného na vagónovanie drevnej hmoty v dĺžkach od 2 do 6 m do plno stenných železničných vagónov, nakladanie drevnej hmoty na kamióny a prekladanie drevnej hmoty v rámci manipulačno-expedičného skladu vrátane daňových poplatkov a ďalších nákladov spojených s dodávkou, vrátane všetkých nákladov dopravy na miesto plnenia, odskúšania prevádzky, zaškolenia obsluhy, návodu na obsluhu a údržby, servisného zošita so záručnými podmienkami v slovenskom jazyku, kompletného príslušenstva pre plnohodnotnú prevádzku prekladača materiálov, plného objemu prevádzkových hmôt a mazív, min. 10 l paliva a vykonanie servisnej prehliadky po 500 Mth v rozsahu určenom výrobcom na prekladači materiálov v cene prekladača materiálov vrátane materiálu, filtrov, dopravy a práce mechanika.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2018 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.06.2018 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
Ing. František Fodor

Zadavatel telefon:
+421 484 344 222

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42418000-9
Zdvižné, manipulačné, nakladacie a vykladacie mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis hydraulické a kontejnerové techniky – záruční i pozáruční

Servis hydraulické a kontejnerové techniky – záruční i pozáruční

Pracujete s hydraulickou technikou, s hydraulickými jeřáby nebo s technikou určenou ke kontejnerové přepravě? Pak jistě čas od času potřebujete spolehlivý servis těchto strojů. Společnost CH + S servis, s.r.o. z Prahy nabízí služby záručního a pozáručního servisu. Nechte své stroje projít servisem autorizovaného pracoviště pro záruku opravy školenými pracovníky a použití originálních a bezpečných dílů. Ať už se jedná o kontejnerové nosiče, hydraulické nakládací jeřáby, odtahové nebo montážní plošiny či zvedací čela, na společnost CH + S servis, s.r.o. se můžete spolehnout.


Výrobce technologií na zpracování obilovin

Výrobce technologií na zpracování obilovin

Hledáte kvalitní technologii na zpracování obilovin? Pak se obraťte na společnost Haiva Tasovice, která je výrobcem spolehlivých strojů na zpracování obilovin. Pro předčištění obilí a kukuřice v posklizňových linkách a na sušárnách obilí, pro čištění v obilních silech a skladech, či k přípravě osiv obilovin v čistících stanicích osiv je vhodná čistička obilí ASP 750. Stroj se vyznačuje vysokým výkonem a výslednou čistotou produktů až 93%. Čištění obilí probíhá pomocí regulační klapky, která je během procesu uzavřena, ale zvětšujícím se množstvím obilí se zvětšuje tlak na klapku a ta se začne pozvolna otvírat. Tím docílíme rovnoměrného rozprostření obilí, čímž částečně upravíme i výkon stroje. Následně je obilí provětráváno a zbaveno lehkých nečistot a prachu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Drátěné dopravní pásy pro potravinářský i chemický průmysl

Drátěné dopravní pásy pro potravinářský i chemický průmysl

Drátěné i destičkové dopravníkové pásy, které mají využití nejen v potravinářství a chemickém průmyslu seženete u společnosti Transportní technika Tůma. Firma působí také v okolí Olomouce a Brna, firmu můžete navštívit v Ostravě, kde provozuje prodej a také technickou kancelář. Drátěné dopravníkové pásy u nás najdete v různých provedeních, které naleznou uplatnění: - v mrazicích zařízeních - v pekárenské či pájecí peci - pro přepravu masa - při sušení kartonů - pro přepravu těžkých materiálů. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme vybrat dopravníkové pásy i další komponenty přesně podle vašich potřeb. Transportní technika Tůma je tady pro vás a vaše podnikání!


Hydraulická nůžková plošina na schodiště, balkóny, terasy - bezplatný návrh řešení

Hydraulická nůžková plošina na schodiště, balkóny, terasy - bezplatný návrh řešení

Hydraulická nůžková plošina NPM 400 je snadným řešením pro imobilní osoby a vozíčkáře. Je vhodná pro přepravu na schodištích, na balkón či vyvýšenou terasu. Kontaktujte firmu MANUS Prostějov, spol. s r.o., kde vám poskytnou nezávazný a bezplatný návrh řešení této hydraulické nůžkové plošiny. Hydraulická nůžková plošina NPM 400 - vlastnosti: - snadné řešení pro schodiště, balkóny i terasy - snadné ovládání, nenáročná údržba a spolehlivý provoz - možno instalovat do nových i stávajících objektů, do vnitřního i venkovního prostředí. Plošiny vám vyrobíme na klíč včetně zpracování projektové dokumentace, montáže, revize a uvedení do provozu. Dále také zajistíme záruční a pozáruční servis.


Vysokozdvižné vozíky Heli, EP, HC  – prodej, repase, servis i náhradní díly v prověřené kvalitě

Vysokozdvižné vozíky Heli, EP, HC – prodej, repase, servis i náhradní díly v prověřené kvalitě

Potřebujete vysokozdvižný vozík do firmy, kde se bez něj neobejdete nebo by se Vám hodilo jen si takzvanou ještěrku na chvíli půjčit? Naše společnost Vám nabídne prodej i pronájem nových kvalitních vysokozdvihů prověřených značek Heli, EP, HC. Vysokozdvihy patří mezi manipulační techniku, díky které jsme schopni převozu a přenosu nadměrných i velmi těžkých produktů a zásilek. V dnešní době už se nemusíte trápit s těžkým nákladem, namáhat své záda nebo složitě vymýšlet jakoukoliv manipulaci. Díky zdvižkám dostanete svůj náklad odkudkoliv potřebujete přesně tam, kam potřebujete. Společnost VZV Kubík zajišťuje prodej a také profesionální servis, nebo odbornou repasy strojů. K vůli drobným opravám, které budou potřeba, přijedeme přímo za Vámi (pružnou pracovní dobou se maximálně snažíme vyhovět požadavkům zákazníků). A pokud půjde o střední a generální opravy provádí je v naší dílně proškolený personálem s dlouholetou praxí v opravách manipulační techniky. Prodáváme a zajišťujeme také veškeré náhradní díly včetně nových akumulátorů (startovacích i  trakčních) a vykupujeme použité. Součástí našeho sortimentu jsou také motorové, hydraulické a převodové oleje, maziva nebo chladící kapaliny. Zajišťujeme servis a opravy: -předepsané servisní prohlídky -technické kontroly dle ČSN 268805 -komplexní repase -záruční opravy značkového servisu na prodávanou techniku -pozáruční opravy veškeré manipulační techniky renomovaných výrobců Můžete se na nás obrátit také k vůli Školení řidičů na vysokozdvižné vozíky pro získání nebo prodloužení řidičského oprávnění. A v neposlední řade zajistíme také převoz manipulační techniky do hmotnosti až 5000kg, včetně naložení a složení nákladu.


Rosiče pro chmelnice, vinohrady a sady za výhodné ceny

Rosiče pro chmelnice, vinohrady a sady za výhodné ceny

Společnost FORSCH, s.r.o. Vám jako specialista na dodávku strojů určených pro ochranu a výživu rostlin nabízí rosiče pro chmelnice, sady a vinohrady od firmy Wanner GmbH (systém Myers). V rámci širokého sortimentu výrobků je Vám k dispozici tato technika - nesené rosiče (tříbodový závěs traktoru) - tažené rosiče Kromě dodávaných výrobků Vám firma FORSCH, s.r.o. rovněž zajišťuje servis a náhradní díly. Chcete-li kvalitu založenou dlouholeté tradici a zkušenostech v oboru, obraťte se na společnost FORSCH, s.r.o. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!