Prekladač materiálov

Prekladač materiálov

Predmetom verejného obstarávania je dodávka 1 ks nového prekladača materiálov určeného na vagónovanie drevnej hmoty v dĺžkach od 2 do 6 m do plno stenných železničných vagónov, nakladanie drevnej hmoty na kamióny a prekladanie drevnej hmoty v rámci manipulačno-expedičného skladu vrátane daňových poplatkov a ďalších nákladov spojených s dodávkou, vrátane všetkých nákladov dopravy na miesto plnenia, odskúšania prevádzky, zaškolenia obsluhy, návodu na obsluhu a údržby, servisného zošita so záručnými podmienkami v slovenskom jazyku, kompletného príslušenstva pre plnohodnotnú prevádzku prekladača materiálov, plného objemu prevádzkových hmôt a mazív, min. 10 l paliva a vykonanie servisnej prehliadky po 500 Mth v rozsahu určenom výrobcom na prekladači materiálov v cene prekladača materiálov vrátane materiálu, filtrov, dopravy a práce mechanika.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2018 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.06.2018 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
Ing. František Fodor

Zadavatel telefon:
+421 484 344 222

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42418000-9
Zdvižné, manipulačné, nakladacie a vykladacie mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, servis manipulační technika Bzenec, Hodonínsko

Prodej, servis manipulační technika Bzenec, Hodonínsko

Autorizovaný prodejce manipulační techniky DESTA a HYUNDAI pro Hodonínsko a jeho okolí! Zabýváme se prodejem, servisem a různými doplňkovými službami v oblasti manipulační techniky. Zakoupit u nás můžete manipulační techniku nejen DESTA a HYUNDAI, ale i značek AISLE-MASTER, CAPSTAN, CESAB, COMBILIFT. Nabídneme Vám manipulační techniku a poradíme i při jejím výběru. Jsme oficiální dealer a autorizovaný servis značky DESTA ČZ Strakonice, zabýváme prodejem nové i starší manipulační techniky a jejím záručním i pozáručním servisem včetně veškerých oprav. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu ve Bzenci, okr. Hodonín. Kompletní nabídku manipulační techniky naleznete na našich webových stránkách.


Vozík za kolo, dvoukolová kára, rudl Beroun – nenoste Vaše věci v rukách

Vozík za kolo, dvoukolová kára, rudl Beroun – nenoste Vaše věci v rukách

Vozík za kolo, kára dvoukolová, rudl to vše Vám nabízí firma Kovodružstvo Žebrák. Od roku 1951 funguje v malém městě velká firma Kovodružstvo Žebrák, která se specializuje na prodej výrobků, která Vám usnadní práci s přenosem těžkých věcí. Pokud chcete levnou variantu vozíku pro převoz velkého množství věcí a nechcete zbytečně utrácet za benzín a nevadí Vám práce, jak se říká na „vlastní pohon“, je tady právě pro Vás dvoukolová kára od společnosti Kovodružstvo. Výrobek se nabízí ve dvou variantách jako ruční dvoukolová kára nebo dvoukolová kára za kolo.


Sklizňové a zemní práce - ochrana rostlin, hnojení, servis traktoru

Sklizňové a zemní práce - ochrana rostlin, hnojení, servis traktoru

Sháníte spolehlivou firmu na zemní a sklizňové práce v Opavě? Obraťte se na naší společnost Zemědělská a.s., která Vám poskytne hnojení půdy, ochranu rostlin a servis traktorů. Provádíme prodej a servis zemědělské techniky jako jsou obilní kombajny a traktory. Také poskytujeme služby zemědělskými stroji: - sklizeň senáže - sklizeň obilí a námele - podzimní práce - příprava půdy - hnojení - ochrana rostlin. Poskytujeme produkci: - mléka - vepřového masa - potravinářské pšenice - máku - cukrovky - hořčice.


Výroba zásobníků a obilních sil pro skladování potravin

Výroba zásobníků a obilních sil pro skladování potravin

Sháníte zásobník materiálu vhodný pro potravinářský průmysl? Obraťte se na společnost HAIVA Tasovice s.r.o., která se zaměřuje na výrobu zařízení ke skladování zemědělských výpěstků a zpracování obilovin. Vyrobíme pro Vás na zakázku obilní sila i zásobníky vhodné pro uskladnění obilí, kukuřice a sypkých materiálů. Vybírat můžete z různých velikostí, tvarů i provedení (nátěr, pozink, nerez). Dodáváme také zásobníky s aktivním provětráváním či s boční výpustí. Naše produkty jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Neváhejte se na nás obrátit pro více informací.


Paletové dopravníky Praha 4, unesou až 60 kilogramů s maximální rozměrem nákladu 64 x 64cm

Paletové dopravníky Praha 4, unesou až 60 kilogramů s maximální rozměrem nákladu 64 x 64cm

Pásy mohou doručovat od malých pevných disků po těžká velká železniční ložiska. V našem paletovém programu nabízíme dopravník s jedním i dvěma pásy pro rozličné váhy a velikosti produktů, i nízký či vysoký výtah pro přenášení palet na posuvníky v různých výškách. Najdeme pro Vás řešení přímo do Vaší firmy. Systémy sestavujeme podle druhu produktů, které budou přepravovat a jaké další funkce bude muset zastávat.


Pásové dopravníky pro automobilový průmysl - výroba

Pásové dopravníky pro automobilový průmysl - výroba

Společnost Přidal s.r.o. se sídlem v Kralicích na Hané zajistí pro automobilový průmysl výrobu pásových dopravníků. Pásové dopravníky vyrábíme vždy dle požadavku zákazníka: - dopravní pásový stůl - dopravník pásový šikmý - zásobníkový pojízdný stůl - patrový - dopravní pásový stůl s pohonem ve válci. Jsme schopni vyrobit i atypická přání zákazníků. Své výrobky dodáváme do Německa, Polska, Holandska, Švýcarska, Slovenska, Vietnamu, Slovinska, Turecka, Ukrajiny, Ruska a dalších zemí. Kvalita, termín a cena je naší prioritou.