Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


Prekladač materiálov

Prekladač materiálov

Predmetom verejného obstarávania je dodávka 1 ks nového prekladača materiálov určeného na vagónovanie drevnej hmoty v dĺžkach od 2 do 6 m do plno stenných železničných vagónov, nakladanie drevnej hmoty na kamióny a prekladanie drevnej hmoty v rámci manipulačno-expedičného skladu vrátane daňových poplatkov a ďalších nákladov spojených s dodávkou, vrátane všetkých nákladov dopravy na miesto plnenia, odskúšania prevádzky, zaškolenia obsluhy, návodu na obsluhu a údržby, servisného zošita so záručnými podmienkami v slovenskom jazyku, kompletného príslušenstva pre plnohodnotnú prevádzku prekladača materiálov, plného objemu prevádzkových hmôt a mazív, min. 10 l paliva a vykonanie servisnej prehliadky po 500 Mth v rozsahu určenom výrobcom na prekladači materiálov v cene prekladača materiálov vrátane materiálu, filtrov, dopravy a práce mechanika.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2018 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:
pouze pro klienty EDB

Okres:
pouze pro klienty EDB

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty EDB

Platnost veřejné zakázky:
pouze pro klienty EDB

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty EDB

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel IČ:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel ulice:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel PSČ:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel obec:
pouze pro klienty EDB

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty EDB

Fax:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel email:
pouze pro klienty EDB

Zadavatel web:
pouze pro klienty EDB

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42418000-9
Zdvižné, manipulačné, nakladacie a vykladacie mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej použité zemědělské techniky ze zahraničí Příbram

Prodej použité zemědělské techniky ze zahraničí Příbram

Promýšlíte nákup zemědělské techniky pro Vaše podnikání, ale nemůžete si dovolit velké finanční investice? Řešením je nákup použitých zemědělských strojů, které Vám až na požadované místo doveze firma Agrobazar Vladislav Průša z Příbrami. Dovážíme použitou zemědělskou techniku ze zahraničí, která je však stále funkční a zastane ještě mnoho práce. Ať už se bude jednat o traktor, sekačku, pluh rotačku nebo senomet, stroje pro rostlinnou i živočišnou výrobu, vždy se na nás můžete obrátit. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte se podívat na naší aktuální nabídku, případně s konkrétní poptávkou kontaktovat firmu Agrobazar Vladislav Průša.


Řetězové kladkostroje se snadnou údržbou a nosností až do 20 tun

Řetězové kladkostroje se snadnou údržbou a nosností až do 20 tun

Řetězový kladkostroj je zařízení, které má využití v celé řadě provozů, a to zejména při zvedání a spouštění břemen v místech, kde není jiný zdroj energie, nebo kde je použití ručního pohonu ekonomicky výhodnější. Hodí se také jako záložní manipulační prostředek pro případ, že by vypadl elektrický proud, a díky snadné obsluze lze řetězový kladkostroj využít mimo jiné jako obslužné zdvihadlo pro údržbářské a montážní práce. Řetězové kladkostroje od naší společnosti Branomarket vyžadují pouze minimální nároky na údržbu, jsou snadno obsluhovatelné a do nosnosti 10 tun je možný zdvih až 12 metrů. Rádi vám zajistíme také osazení textilními sběrnými koši pro břemenový řetěz. Robustní, odolná a účelná konstrukce našich řetězových kladkostrojů s bezpečnostními prvky vyhovuje směrnici 2006/ 42/ES, a dodáváme také řetězové kladkostroje ve variantě vhodné pro prostředí s nebezpečím výbuchu, nesoucí označení NEXP. Výhody řetězového kladkostroje Z100: - nosnost 250 kg - 20t - robustní a odolná konstrukce - bezpečnostní prvky vyhovující směrnici - minimální nároky na údržbu - snadná obsluha - možnost zdvihu až 12m - možná varianta i pro prostředí s nebezpečím výbuchu - ideální pro zvedání a spouštění břemen v místech, kde není jiný zdroj energie - vhodný v případech, kde je použití ručního pohonu ekonomicky výhodné - hodí se jako záložní manipulační prostředek pro případ výpadku elektrického proudu - lze použít textilní i plechové sběrné koše


Pronájem autojeřábů pro stavební, montážní práce-manipulace s břemeny

Pronájem autojeřábů pro stavební, montážní práce-manipulace s břemeny

Společnost AUTOJEŘÁBY BLAHA nabízí pronájem autojeřábů včetně obsluhy, pro stavební a montážní práce, manipulaci s břemeny různých druhů v závislosti na požadavku zákazníka. Je možný krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Poskytujeme jeřábnické práce převážně zákazníkům z regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště. Přistavíme ale autojeřáby kdekoliv v České republice. V našem strojovém parku disponujeme třemi autojeřáby o nosnosti 14, 20 a 28 tun - Tatra 815 AD28, Liaz AD14. S firmou Autojeřáby Blaha máte jistotu, že Váš projekt není ohrožen, jsme dostatečně pojištěni pro případ jakékoliv nehody.


Štípače a štípací automaty UNIFOREST ušetří Váš čas i energii

Štípače a štípací automaty UNIFOREST ušetří Váš čas i energii

Máte před sebou hromadu nezpracovaného dřeva a potřebujete jej naštípat? Štípače a štípací automaty UNIFOREST na dřevo a dřevěnou kulatinu ušetří Váš čas, energii a práci budete mít bezpečně a velmi rychle hotovou. Dřevo je surovina k vytápění, která vytváří jedinečné teplo. Pokud používáte dřevo, vždy je potřeba řezat, štípat a podobně zpracovávat tuto surovinu. Firma B-AGRO má pro Vás dokonalé řešení v podobě štípacích automatů, které se stanou Vašimi nejlepšími pomocníky. Štípací automat vhodný na dřevo a dřevěnou kulatinu je stroj, který dokáže štípat polena a ušetří Vás od namáhavé práce. Především u polen do kterých už se ani nelze pustit sekerou jsou štípače vhodným řešením a uvědomíte si jejich spolehlivost a praktičnost. Firma představuje štípací stroje pro občasné použití na dřevo k zahradnímu grilu nebo masivní stroje pro náročné domácí využívání, kdy je potřeba štípat větší množství dřeva. TITAN 40/20 PREMIUM nebo TITAN 42/20 STANDARD jsou kompaktní a spolehlivé štípací automaty od firmy UNIFOREST. Navštivte náš web a dozvíte se o produktech více i po technické stránce.


Zemědělské mulčovače, postřikovače a rosiče

Zemědělské mulčovače, postřikovače a rosiče

Společnost FORSCH, s.r.o. s celorepublikovou působností Vám jako specialista na strojní techniku určenou pro ochranu a výživu rostlin exkluzivně nabízí kompletní dodávku zemědělských mulčovačů, postřikovačů a rosičů. Široký sortiment zemědělských strojů zahrnuje: Mulčovače W-Perfect - kvalita založená na dlouhodobé tradici - rotační a cepové mulčovače Postřikovače Dammann - špičková kvalita, dlouhá životnost a bohatá výbava - řízení postřiku na trysce - možnost použití N-SENZORU, injekčního přisávání vč. GPS - systém D-A-S - tažené a samojízdné postřikovače Postřikovače HOUSEHAM - kvalitní konstrukce, všestrannost, výkon a spolehlivost - vhodné pro každou plodinu i půdní typ - aktivní náprava Air Ride - vyšší produktivita, dlouhá životnost - tažené a samojízdné postřikovače Rosiče Wanner - kvalita založená na dlouhodobé tradici - nesené a tažené rosiče Dejte přednost kvalitě a vysoké technické úrovni strojů a obraťte se na společnost FORSCH, s.r.o.. Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Výroba, oprava, odborné repase hydraulických zvedáků, heverů

Výroba, oprava, odborné repase hydraulických zvedáků, heverů

Namáhání hydraulických zvedáků je velké. Dříve nebo později dojde k opotřebení. Společnost OHS - hydraulika s.r.o. se zabývá nejen výrobou nových hydraulických zvedáků v široké škále nosnosti, ale také provádí opravy a odborné repase zvedáků. Poskytujeme pravidelný servis válců i zvedáků a heverů. Dále také vyrábíme hydraulické válce a jiná hydraulická zařízení a součásti. Provádíme také soustružnické práce, opravy paletovacích vozíků či kovovýrobu. Ve společnosti OHS – hydraulika s.r.o. máme profesionální tým, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti hydraulických zařízení.