Poptávám rekonstrukci starého betonového bazénu

Poptávám rekonstrukci starého betonového bazénu

Poptávám firmu, která by mi opravila starý, betonový bazén - vložkování bazénovou fólií, tkaninou, vyztužená fólie PVC 1, 5mm silná fólie modrý odstín nebo jinou kvalitní fólii.Bazén má rozměry 6m x 4m x 2m, obdélník.
Místo realizace rekontrukce: Horní Jiřetín, okres Most.
Žádám o předběžnou kalkulaci na opravu starého betonového bazénu, pouze potažení fólií.
Děkuji za info
Poptávka byla vložena dne:
24.04.2018 07:41

Platnost poptávky:
24.05.2018 07:25

Kontaktní osoba:
Pavla Štítkovcová


Telefon:
+420 606 221 097

Okres:
Most

Obrázek:
Poptávám rekonstrukci starého betonového bazénu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu

Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu

Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu, výroba a montáž pro veřejné i soukromé bazány a koupaliště od firmy Alfeko s.r.o. v Třebíči. Udělejte si z bazénu svůj malý soukromý aquapark a nechte si namontovat nerezovou skluzavku či tobogán! Kontaktujte firmu Alfeko s.r.o., která vyrábí a montuje nerezové skluzavky určené pro veřejné a soukromé bazény a koupaliště. Skluzavky a tobogány jsou vyráběny včetně schůdků a odvozeny ze standardních skluzavek pro dětská hřiště. Použití nerezových skluzavek u bazénů, respektive určení materiálu a tím i ceny a termínu dodání je vždy určeno prostředím, ve kterém se má skluzavka instalovat.


Odborné zazimování bazénu nebo svépomocí? Praha - připravte svůj bazén na zimu!

Odborné zazimování bazénu nebo svépomocí? Praha - připravte svůj bazén na zimu!

Je zvláštní, kolik lidí chce právě na zazimování bazénu ušetřit. Toto šetření však není na správném místě. Neodborně zazimovaný bazén Vás totiž na jaře může stát nemalé peníze. Ve chvíli, kdy se minimální noční teploty vzduchu dostanou trvale pod bod mrazu a teplota vody je mezi 10 až 15 °C, je už na zazimování pozdě. Proto neváhejte a včas se raději obraťte na odborníky ze společnosti Bazény Polman, kteří Vám za pár korun bazén zazimují a zbaví Vás tak rizika nečekaných jarních nákladů. Sídlí v Kostelci nad Labem, nedaleko Prahy a působí také prakticky v rámci celých středních Čech. A pokud se přesto rozhodnete zazimovat bazén svépomocí, nezapomeňte: - Vyčistit a ošetřit chemií - Upravte výšku hladiny vody - asi deset centimetrů pod skimmer - Očistěte stěny bazénu - Aplikujte zazimovací přípravek - Postarejte se o výbavu bazénu- pískovou náplň filtrace propláchněte či vyměňte za novou - Pokud máte bazén vybavený solárním ohřevem, odpojte jeho panely, vysajte z nich vodu a uložte je na místo, kde nemrzne. - Pokud máte tepelné čerpadlo, odpojte ho od elektrické sítě, uzavřete obtokové ventily a vypusťte a vysušte veškerou vodu - Bazén zakryjte


Výkopy bazénů, čističek a jímek Praha – včetně ručních výkopů a odvozu zeminy

Výkopy bazénů, čističek a jímek Praha – včetně ručních výkopů a odvozu zeminy

Chystáte se pořídit si na zahradu bazén a hledáte firmu, která se postará o výkop jámy? Nebo potřebujete ke svému domu vybudovat čističku či jímku? Pokud jste z Prahy a okolí, pak neváhejte kontaktovat firmu Robert SÁL – SPV. Výkopy bazénů, čističek a jímek provádíme za pomoci moderní techniky, disponujeme otočným bagrem, čelním nakladačem i kontejnery pro odvoz zeminy. V případě těžkého terénu se postaráme u ruční výkop. Máte o naše služby zájem? Pak se na nás neváhejte obrátit. Ve firmě Robert SÁL – SPV se na Vás těšíme.


Výroba technologií z plastu, výroba plastových nádrží

Výroba technologií z plastu, výroba plastových nádrží

Hledáte firmu, která se zabývá výrobkami z plastu a výrobou technologií z plastu? Společnost ORYX-CZ, s.r.o., která se nachází v Jihomoravském kraji v obci Velké Hostěrádky nabízí výrobky z plastu. Vyrábíme z plastu: -bazény -filtry -obložení nákladového prostoru vozidel -obložení chladírenských vozů -rozkládací stolky -prodejní rozkládací stánky -odlučovače ropy, tuků -plastové nádoby -plastové nádrže -čističky odpadních vod. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky.


Levné bazénové sety a zastřešení za výhodné ceny, Praha

Levné bazénové sety a zastřešení za výhodné ceny, Praha

Vyberte si proto již nyní z nabídky akčních bazénových setů, které pořídíte levně společnosti Bazény Polman, která sídlí v Jiřicích - nedaleko od Prahy. Jedná se o českého výrobce vysoce kvalitních plastových bazénů, který využívá výhradně prověřené materiály od evropských výrobců a k výrobě používá vysoce přesný CNC stroj. Ze široké nabídky bazénových setů vybíráme: Plastový obdélníkový bazén 6 x 3 x 1,2 m za 55.000 Kč + DPH: vnitřní rohové schodiště – protiskluzové písková filtrace 9m3/h PENTAIR filtrační písek 0,8 – 1,2 skimmer 17,5L + nerezové šrouby plastové trysky – polohovatelné PVC připojovací materiál + zapojení do 5m izolace dna bazénu – polystyren lem bazénu průměr 25 mm bazén v barvě světle modrá nebo tmavě modrá caribic ZDARMA – chemie pro start bazénu + tester ZDARMA – kompletní ruční vysavač De Luxe + síťka doprava + kompletní montáž technologie Pro další bazénové sety navštivte www stránky firmy. Ceny je konečné - vždy vč. dopravy a kompletní izolace. Chcete-li výhodný bazén, který nebudete muset reklamovat, vyberte si i vy bazénový set od společnosti Bazény Polman!


Pravidelná údržba bazénů je nejlepší ochranou před bakteriemi i nečistotami

Pravidelná údržba bazénů je nejlepší ochranou před bakteriemi i nečistotami

Dále není nijak finančně náročná a přitom zajistí pohodlné, bezpečné a zdravé koupání. Náklady na údržbu bazénu nemusí být nijak přemrštěné, pokud víte, jak se o bazén správně starat. Proto jistě oceníte poradenské služby, které poskytují prodejci bazénů Desjoyaux. Pomohou Vám správně nakoupit přípravky na ošetření vody a poradí i s vybavením Vašeho bazénu, tak aby náklady na jeho údržbu v budoucnu co nejnižší. Nejdůležitější ale zůstává ošetřování Vašeho bazénu PRAVIDELNĚ! Náklady jsou pak nižší a radost z plavání v čistém bazénu mnohonásobná! Prodlouží se také životnost vašeho bazénu, neboť při správné péči bude jeho opotřebení minimální. Pravidelné a jednoduché čištění nezabere týdně více než půl hodiny: - denně používejte síťku proti hmyzu a napadaným nečistotám - po několika dnech vyluxujte dno bazénu - doporučujeme automatické roboty, které udělají tuto práci za Vás. A pak už jen stačí občas zkontrolovat správné nastavení filtrace, pH a obsah chloru ve vodě. A rada na závěr - nezanedbejte ani přípravu Vašeho bazénu na zimu!