Poptávám plastové plotovky

Poptávám plastové plotovky

Poptávám plastové plotovky na výplň vjezdové dvoukřídlé brány s kovovým rámem. Těsně vedle sebe nebo s minimální mezerou, aby byla brána neprůhledná. Rozměr brány je š. 3, 5m a v. 2, 0m.

Navrhněte prosím výplň (dekor dřeva), prosím o cenovou nabídku včetně dopravy a šroubů. Je nutno nějak připravit rám? Místo: Loučky okr. Jihlava.
Poptávka byla vložena dne:
19.04.2018 12:03

Platnost poptávky:
19.05.2018 11:54

Kontaktní osoba:
pí. Danková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž a opravy rolovacích vrat

Montáž a opravy rolovacích vrat

Pokud potřebujete namontovat případně opravit garážová nebo průmyslová rolovací vrata, obraťte se na společnost Vrata a brány Tomáš Večerek. Naše společnost provádí montáž a opravy na rolovacích vrat nejen na Opavsku, ale také v Ostravě. Výhody, které Vám poskytnou rolovací garážová vrata: - ušetří místo – srolují se jako roleta do boxu nad vjezdem do garáže nebo haly - vhodné do průmyslových objektů nebo do garáží rodinných domů - možné namontovat do, před i za otvor - naše společnost mimo jiné provádí opravy a servis rolovacích garážových vrat


Produkty pro automobilový i stavební průmysl, přetváření a dokončování

Produkty pro automobilový i stavební průmysl, přetváření a dokončování

Potřebujete 3D formované díly, samolepící či zvukově izolační díly nebo vnitřní izolace dveří aut? Sortiment našich výrobků je široký. Od těsnění, podložek, tlumičů až po dekorativní či montované díly. U nás v C connect s.r.o. zařídíte vše, a to rychle a především kvalitně. Naše firma je ideálním partnerem pro společnosti z automobilového, obalového i stavebního průmyslu. Zaměřujeme se na converting (přetváření) a dokončování produktů. C connect s.r.o. Vám nabízí laminaci, vysekávání, vyřezávání na plotru nebo laseru i výrobu blistrů. Nabízíme i výseky dekorů, drukování, šití, svařování a další služby i technologie. Vše realizujeme rychle a efektivně. Technologie a služby, které nabízíme, najdete na našich stránkách. Stejně jako sortiment našich produktů. Sídlíme ve městě Velvary v okrese Kladno.


Plastový materiál pro inženýrské sítě, prodej a kompletní instalace

Plastový materiál pro inženýrské sítě, prodej a kompletní instalace

Chcete stavět a hledáte vhodnou firmu, která Vám dodá veškerý plastový materiál potřebný k připojení kanalizačních a vodovodních sítí či odvodňovací a odpadní systémy a také Vám pomůže s celkovou instalací? Obraťte se na nás - Plast Trade CZ, s.r.o. z Olomouce. Nabízíme kompletní materiál k čistírnám odpadních vod, odlučovačům tuků a odlučovačům lehkých kapalin, k žumpám, septikům a jímkám. Dále dodáváme vodoměrné, kanalizační a revizní šachy a přečerpávací šachty. Také u nás najdete materiál pro inženýrské sítě, průmyslové rozvody a pro bazény. Kontaktujte nás, nebo nás navštivte na adrese Bořivojova 235/ 1.


Kyvné dveře a kyvná vrata pro pohodlné otvírání do obou stran - usnadněte si průchod

Kyvné dveře a kyvná vrata pro pohodlné otvírání do obou stran - usnadněte si průchod

Potřebujete snadný, rychlý a častý průchod a stále zavřené dveře? Pak jsou pro vás vhodné kyvné dveře a vrata. Kyvné dveře, také označovány jako lítačky, vám umožní jednoduché otevírání na obě strany. Výrobou, prodejem a dodávkou kyvných dveří a vrat se zabývá firma PortaTherm s.r.o. z Brna. Lítací dveře najdou uplatnění hlavně ve frekventovaných prostorech, skladech, halách, v provozech nemocnic, restaurací i barů. Při použití kyvných dveří odpadá starost s otevíráním dveří pomocí kliky. Do kyvných dveří stačí tělem či vozíkem zatlačit. Zavření křídel je díky pružinové mechanice automatické. Kyvné dveře lze pohodlně otevírat do obou stran, takže umožňují jednoduchý průchod v obou směrech. Výhody kyvných vrat: - nevyžadují manipulaci - eliminace průvanu, hluku, prašnosti - tepelná izolace prostoru - ochrana zdraví a bezpečnosti zaměstnanců Jednoduché otevírání kyvných dveří ocení každý, kdo má často plné ruce materiálu, krabic nebo čehokoliv jiného. Pořiďte si je i vy!


Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Hledáte polyesterové desky, PET - POLYESTER? Na prodej, dodávku a zpracování plastů je zde firma Elventa LV, s.r.o. se sídlem ve Velkém Týnci u Olomouce. PET - POLYESTER - polyesterové desky mají extrémní rázovou odolnost i při nízkých teplotách, snadno se obrábí a tvarují - také se vyznačují dobrými optickými vlastnostmi a lesklým povrchem - polyesterové desky neobsahují halogeny ani kadmium a jsou recyklovatelné - plyny, uvolňující se při hoření, nejsou toxické. Vždy vám doporučíme vhodný materiál a pomůžeme najít řešení pro vaši realizaci. Veškerý materiál jsme schopni dopravit až na místo určení a díky formátovací velkoplošné pile také zajistíme materiál nařezaný na rozměry, které potřebujete.


3D modely pro automotive, dřevěné a plastové formy pro prototypy - výroba

3D modely pro automotive, dřevěné a plastové formy pro prototypy - výroba

Hledáte profesionála z Vysočiny, který vám dodá standardní i atypické díly z nekovových materiálů? Pak kontaktujte naši společnost Plastpol, s.r.o. z Nové Vsi u Nového Města na Moravě, která vyrábí 3D modely pro automotive a různé dřevěné či plastové formy pro prototypy. Vyrobíme vám : - 3D modely z plastu, hliníku, překližky multiplex či umělého dřeva - sériové i kusové produkty komplikovanějších tvarů - s otvory, drážkami či možnosti dodělání závitů - formy z různých materiálů pro prototypy - atypické rozměry a tvary výrobků Prioritou je pro nás přesné pochopení požadavků zákazníka a realizace zakázky v té nejvyšší kvalitě včetně dodržení smluveného termínu. V případě zájmu zpracování vaší poptávky v jakémkoli rozsahu nás neváhejte kontaktovat.