Poptávám výrobu kovové branky k plotu

Poptávám výrobu kovové branky k plotu

Poptávám zhotovení branky cca 1m - 1.20m širokou a 1.60m vysokou s jedním sloupkem.Druhý by se použil stávající v plotě.Jaká by byla cena a doba zhotovení branky?Jedná se o Brno sever.
Děkuji za odpověď.
Renata Schoříková
Poptávka byla vložena dne:
18.04.2018 08:53

Platnost poptávky:
18.05.2018 07:22

Kontaktní osoba:
Renata Schoříková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Naše firma Zámečnictví HSV Jičín provádí na zakázku zámečnické práce a nabízí prodej hutního materiálu. Zajistěte si včas nákup špičkového hutního materiálu. Pro poptávku materiálu volejte, nebo piště na email. Naši odborní pracovníci vám vše rádi zodpoví. Prodej hutních materiálů: ocelové profily plechy Zakázky rychle a spolehlivě vyřizujeme z Jičína, Nové Paky, Turnova, Hořic a blízkého okolí.


Kovovýroba Beroun - výroba malé dopravní a přepravní techniky, práškování, lisování

Kovovýroba Beroun - výroba malé dopravní a přepravní techniky, práškování, lisování

V nabídce kovovýroby naleznete tváření na třecích, výstředníkových a hydraulických lisech, lisovnu, zámečnictví, dělení materiálu (mechanicky), sváření, obrábění, prášková lakovna, drátěný a trubkový program. Společnost se dále věnuje výrobě ručních dvoukolých distribučních vozíků, vozítek pro děti (tříkolky, koloběžky), rudlům, květinových a prodejních stojanů, ofukovacích pistolí, vozíků za kolo. Ve výrobě drobného materiálu naleznete gumová upinadla, pákový drtič kostí, stojan na oblečení, zásobník na toaletní papír a papírové ručníky.


Výroba rychloběžných rolovacích průmyslových vrat Králův Dvůr -  40 tisíc vyrobených vrat na 4 kontinentech

Výroba rychloběžných rolovacích průmyslových vrat Králův Dvůr - 40 tisíc vyrobených vrat na 4 kontinentech

Vyrobili jsme panely o celkové váze až 700 kg na jedna vrata, s bočními díly až 15,5 m dlouhými a panely pro 7,5 m široká vrata. Vyrábíme rychloběžná vrata rozličných konstrukcí, s a bez vyrovnávacího závaží, pro rozličné rychlosti otvírání. Vyrábíme vrata z pozinkovaného plechu a z ušlechtilé oceli. Naším zcela speciálním oborem je výroba sekčních vrat pro mrazírny, včetně vytápěných bočních dílů, krytu válce, fotobuňky a motoru. Na zakázku můžeme vyrobit rolovací vrata o max. šíři 16 m a výšce až 12 m. Výroba vratové výplně - plachet Standartně vyrábíme plachty pro vrata v 10 rozličných barvách a také plně transparentní. Navíc můžeme vyrobit speciální vratové plachty pro válečkové tratě, svařovací roboty a lisy za horka. Můžeme vyrobit plachtu o max. šíři 15 m a výšce 11 m. Zpracováváme plechy pozinkované, barvené a z ušlechtilých ocelí o síle od 0,7 mm do 6 mm. Máme k tomu dobře vybavenou dílnu s nejrůznějšími dělícími a lisovacími zařízeními, vrtačkami, svářečkami a k řezání plasmou. Tato zařízení umožňují veškeré zámečnicko svářečské práce. Nabízíme též konstrukční práce pro atypickou výrobu.


Bezpečné rolovací a sekční vrata v moderním designu - kvalita za skvělou cenu

Bezpečné rolovací a sekční vrata v moderním designu - kvalita za skvělou cenu

V dnešní době se klade velký důraz na vzhled a provedení garážových vrat. Musí být kvalitní a hlavně bezpečné. Zkrátka, aby perfektně seděly a dotvářely moderní dojem z domu. Firma CEMA MORAVIA, spol. s r.o. nabízí prodej, dodávku a montáž garážových rolovacích a sekčních vrat v různém provedení i materiálů. Nabízíme širokou škálu vrat, tak aby si u nás vybral opravdu každý bez ohledu na to, jaký mají mít jeho garážová vrata tvar, velikost, typ ovládání nebo otevírání. U všech vrat dbáme na Vaší spokojenost a praktičnost. Nabízíme: - moderní design - nejrůznější varianty provedení - možnost lakování v odstínech RAL - vynikající bezpečnostní řešení - tichý chod - inteligentní pohonné systémy. U nás víme, že precizně a kvalitně zpracována garážová vrata jsou základem pro maximální bezpečnost a spolehlivost. Neváhejte a zavolejte ještě dnes.


Zámečník Praha, nonstop – otevírání dveří, výměna zámků, poradenství

Zámečník Praha, nonstop – otevírání dveří, výměna zámků, poradenství

Potřebujete ihned zámečnické služby? Volejte kdykoliv Zámečnictví Praha 3 - Jiří Růžička. Ať už se bude jednat o zaseknuté dveře, které je třeba bez poškození otevřít, ztracené nebo zapomenuté klíče, vyloupený byt a potřebu instalovat nový zámek, vždy jsme k službám. Protože chápeme, že nepříjemné situace si čas nevybírají, můžete nám volat nonstop. Uložte si raději ihned do svého telefonu číslo na Zámečnictví Praha 3 - Jiří Růžička, nikdy nevíte, kdy nás budete potřebovat.


Nouzové otevírání dveří, bytů v lokalitě Zlín, Holešov, Vizovice a výroba klíčů, autoklíčů, opravy zámků

Nouzové otevírání dveří, bytů v lokalitě Zlín, Holešov, Vizovice a výroba klíčů, autoklíčů, opravy zámků

Pokud se Vám zabouchly dveře, nebo jste ztratili klíč od bytu či auta, volejte firmu SYMO Zlín - provádí Nouzové otevírání dveří, bytů i opravy poškozených zámků po vloupání. Výroba nových klíčů i autoklíčů je také samozřejmostí. Vytváříme generální systémy vložek a klíčů, montujeme bezpečnostní zámky. Poskytujeme službu Nouzové otevírání dveří, bytů v okolí měst Zlín, Holešov, Vizovice, Luhačovice a okolních obcích. V případě potřeby volejte na mobil 737604028. Výroba klíčů, autoklíčů: - klíče tvarové, dozické, cylindrické, schránkové, trezorové, motýlkové - FAB, Guard, Evva, Mult-Lock, BKS, ISEO, CES, Abus, WinkHaus, Tokoz, Geze. - autoklíče, motoklíče. Programování dálkových ovladačů, transpondérů.