Dodávka vstupného materiálu na spracovanie výkovkov z ložiskových ocelí

Dodávka vstupného materiálu na spracovanie výkovkov z ložiskových ocelí

Predmetom zákazky je dodávka vstupného materiálu na spracovanie výkovkov z ložiskových ocelí. Vstupný materiál je tvorený z ocele vo forme tyčí kruhového prierezu. Tento materiál je zliatinou železa, uhlíku a ďalších legovacích prvkov. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
17.04.2018 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
OMNIA KLF, a. s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.06.2018 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
OMNIA KLF, a. s.

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Kubík

Zadavatel telefon:
+421 907 750 833

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.omniaklf.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14622000-7
Oceľ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kovošrot - prodej a zpracování kovového i litinového odpadu s pomocí nejmodernějších technologií

Kovošrot - prodej a zpracování kovového i litinového odpadu s pomocí nejmodernějších technologií

Nevíte, kam s nepotřebným železným šrotem či kovovým odpadem? Pak se obraťte na ostravskou firmu Centromat s.r.o., která má také pobočku v Havířově a postará se Vám o prodej a kompletní zpracování kovových i železných odpadů. Svoz šrotu zajišťujeme vlastní moderní svozovou technikou a speciálními stroji, díky kterým jsme schopni zpracovat velké množství kovošrotu. Navíc zdarma k Vám přistavíme kontejnery. Prodej, sběr, likvidace, zpracování: - litinový, kovový, železný šrot - ocelový, kovový odpad - železné konstrukce a celky složitých konstrukcí - ocelové slitky, špony. Máme dlouholeté zkušenosti a řadíme se mezi nejvýznamnější dodavatelé šrotů do hutních podniků v České republice. Pro likvidaci kovošrotu a kovového odpadu jsme tou nejlepší volbou!


Kovový odpad, šrot - úprava, zpracování, výkup, odvoz, kompletní servis

Kovový odpad, šrot - úprava, zpracování, výkup, odvoz, kompletní servis

Máte jako firma nebo fyzická osoba spoustu kovového odpadu, kterého nevíte jak se zbavit? Nevěšte hlavu, s jeho výkupem Vám rádi pomůžeme a postaráme se o něj do posledního detailu. U šrotu zajišťujeme: - výkup, - prodej, - zpracování, - vývoz. Díky našemu kvalitnímu vybavení, do kterého pravidelně investujeme se o kovový odpad dokážeme opravdu profesionálně postarat a zaručujeme Vám také rychlé jednání a skvělé ceny pří výkupu. S každým kovovým odpadem se obraťte na nás, my už se o vše postaráme!


Zpracování železných i neželezných kovů Kolín - výkup, prodej

Zpracování železných i neželezných kovů Kolín - výkup, prodej

Naše služby zahrnují ekologické zpracování kovů: - železných, - neželezných, - barevných. Zajišťujeme také odvoz šrotu pomocí našich velkokapacitních návěsů a strojů s hydraulickou rukou. Obraťte se i Vy na společnost, která patří mezi jednu z nejvýznamnějších ve zpracování kovů v České i Slovenské republice!


Kvalitní materiály z hliníku a jeho slitin Praha - desky, tyče, plechy, profily

Kvalitní materiály z hliníku a jeho slitin Praha - desky, tyče, plechy, profily

Potřebujete ke své výrobě plechy, tyče nebo desky z hliníku a hledáte spolehlivého dodavatele, který garantuje kvalitu, dobré ceny a spolehlivost při dodržování termínů dodávek? Pak se s důvěrou můžete obrátit na společnost Aluminium centrum, s.r.o. z Prahy. Z širokého sortimentu materiálů z hliníku dodávaného ve formě čtyřhranných, kruhových nebo plochých tyčí, plechů hladkých či protiskluzových, válcovaných, litých nebo frézovaných desek, standardních profilů nebo kruhových trubek, čtyřhranných či obdélníkových jeklů si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník. Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte prosím kontaktovat společnost Aluminium centrum, s.r.o.


Ocelová lana jednopramenná přímo od výrobce

Ocelová lana jednopramenná přímo od výrobce

Přímo od výrobce lze koupit silné ocelové jednopramenné lano. Ocelová lana jednopramenná přímo od výrobce nacházejí své uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích. Ocelová lana jednopramenná dodáváme mazaná. Pokud máte požadavek na suché lano nebo jinou pevnost, je potřeba to uvést v objednávce. Náš výrobní program lze zajistit podle požadavků zákazníka. Dodáváme ocelová lana pro lyžařské vleky, silniční stroje, železniční, lodní a leteckou dopravu. Nabídka ocelových lan: Montážní, vrátková, kotevní, napínací, nosná, výtahová, rypadlová, jeřábová. Vybavte se kvalitními ocelovými lany přímo od výrobce - LANA VAMBERK s.r.o.


Bezešvé ocelové trubky, ocel, kontislitky, sochory, šroub | Ostrava

Bezešvé ocelové trubky, ocel, kontislitky, sochory, šroub | Ostrava

Bezešvé ocelové trubky pro různá průmyslová odvětví vyrábí a dodávají TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY a.s. po celé České republice a Evropě. Výroba, dodávka, velkoobchodní prodej: - bezešvé ocelové trubky válcované za tepla - trubky profilové - trubky olejářské – Casing a Line Pipe - nátrubky k ochraně konců závitovaných trubek - trubky čtyřhranné a přírubové - kontislitky - železniční kolejnice - sochory - ocel - šestihranná, plochá, čtvercová, kruhová, široká, betonářská - ocel tažená za studena - šrouby - pružiny.