Poptávám mosazné šroubení

Poptávám mosazné šroubení

Poptávám mosazné šroubení (spojka), z jedné strany G 1/2 vnitřní, z druhé strany vnější G 3/8.
Poptávka byla vložena dne:
17.04.2018 08:07

Platnost poptávky:
17.05.2018 08:02

Kontaktní osoba:
manfred severa lomnice u sokolova

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 648 310

Okres:
Sokolov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní spojovací materiál do plechu - nýtovací a lisovací matice, trhací i zásobníkové nýty

Kvalitní spojovací materiál do plechu - nýtovací a lisovací matice, trhací i zásobníkové nýty

Hledáte kvalitní spojovací materiál do plechu? Potřebujete nýtovací a lisovací matice nebo trhací a zásobníkové nýty? Vše zakoupíte u firmy SIMAF CZ s.r.o. v Brně. Spojovací materiál dodáváme například pro automobilový průmysl nebo zákazníkům, kteří se zaměřují na výrobu přístrojů pro domácnost a dále pro kancelářskou techniku, informační technologie, zpracovatele plechu i lisovny plastů. Spojovací materiál - široký výběr na jedno místě: - nýtovací matice, matice v kleci - lisovací a navařovací prvky - trhací, zásobníkové nýty - klipy na okraj plechu - speciální prvky - bezpečnostní spojovací materiál. Pokud potřebujete nakoupit jen pár kusů, pak navštivte náš e-shop, ve kterém si snadno vyberete vše potřebné.


Dodávka a prodej - vtloukané, průvlakové kotvy, talířové, zatloukací hmoždinky

Dodávka a prodej - vtloukané, průvlakové kotvy, talířové, zatloukací hmoždinky

Znalost a správná volba kotev a spojovacích prostředků je důležitá při návrhu mnoha konstrukcí. Pokud potřebujete spojovací nebo kotevní materiál, obraťte se na společnost Jakub Kokeš CZ, s.r.o. v Ústí nad Labem. V oblasti prodeje spojovacího materiálu a kotevní techniky máme dlouholeté zkušenosti. Zabýváme se prodejem a dodávkou širokého sortimentu talířových a zatloukacích hmoždinek, ale také vtloukaných a průvlakových kotev a jiné kotevní techniky. Prodej, dodávka: - zatloukací kotva T-DN - multiuzlovací hmoždinka - zatloukací kotva VKO 9 - zatloukací trubková kotva do betonu ZTK 8 - průvlakové (prstýnkové) kotvy BA - sanační kotva pro spárovou izolaci 140 - 200 mm - sanační vrut PTV POWER - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava 6HR - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava 6HR - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava Pz3 - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 8, hlava Torx - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 8, hlava Pz3 - hmoždinka zatloukací HZ 5 - hmoždinka zatloukací HZ 6 - hmoždinka zatloukací HZ 8 - zatloukací hmoždinka ocelová ZHO 6 - zatloukací hmoždinka ocelová ZHOP 6 - zateplovací hmoždinka talířová UNI (TD 60) - SBH-T - zateplovací hmoždinka talířová PHT-KT s kovovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-KT s kovovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-KP s kovovým trnem a plastovou hl hlavou - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-PT s plastovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PT s plastovým trnem Vybírejte si u nás spojovací materiál a kotevní techniku ověřených značek.


Hmoždinky, chemické i zarážecí kotvy a malty Fischer - eshop, prodej

Hmoždinky, chemické i zarážecí kotvy a malty Fischer - eshop, prodej

Potřebujete si nakoupit kvalitní upevňující materiál a nechce se Vám chodit do obchodu? Na našem eshopu naleznete široký sortiment upevňujících prvků od renomovaných výrobců například Fischer. V naší nabídce kotvení a upevnění najdete: - chemické, ocelové, zarážecí, speciální kotvy - kotvy pro stropní panely, do pórobetonu - průvlekové, trubkové kotvy - kotvy pro velká zatížení - všeobecné, rámové i talířové hmoždinky - hmoždinky pro deskové materiály - natloukací, sklopné hmoždinky - chemické malty - polyesterové, vinylesterové, epoxidové - stropní hřeby - šrouby do betonu. Upevnění by mělo být bezpečné, dostatečně únosné a pokud možno ekonomické. Pokud si nebudete vědět rady, jaké správné kotvení vybrat, neváhejte a kontaktujte nás, naši pracovníci Vám velmi rádi poradí!


Hliníkové profily a spojovací materiál LIPRO k výrobě regálů, prodejních stánků

Hliníkové profily a spojovací materiál LIPRO k výrobě regálů, prodejních stánků

Hledáte firmu, u které byste mohli zakoupit hliníkové profily a spojovací materiál LIPRO? Tak jste na tom správném místě. Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží profilů, které slouží k výrobě regálů, prodejních stánků, stolů, klecí a dalších výrobků na míru dle technické dokumentace. Hliníkové profily a spojovací materiál LIPRO využijete také v konstrukcích pásových dopravníků a paletových dopravních systémech. Díky nim se tak stává způsob výroby konstrukcí nejekonomičtější a nejflexibilnější.


Šrouby do plechu, dřeva, betonu, porobetonu a lehčených materiálů - kotevní technika

Šrouby do plechu, dřeva, betonu, porobetonu a lehčených materiálů - kotevní technika

Potřebujete-li jiný spojovací nebo kotevní materiál, obraťte se na společnost Jakub Kokeš CZ, s.r.o. v Brně, která má v oblasti prodeje spojovacího materiálu a kotevní techniky dlouholeté zkušenosti. Dodáváme široký sortiment šroubů do plechu, dřeva, betonu, porobetonu a lehčených materiálů a další kotevní a spojovací materiál. Prodej, dodávka: - šrouby do plechu a dřeva - šrouby do betonu a lehčených materiálů - vruty do dřeva - vruty do dřevostaveb Všechny naše produkty mají tu nejvyšší kvalitu. V případě zájmu vám můžeme poskytnout jejich certifikační listiny. Jakub Kokeš CZ, s.r.o. je Váš spolehlivý dodavatel kotevní techniky.


Spojovací materiál vyráběný pro světové firmy - přímý prodej i kanban

Spojovací materiál vyráběný pro světové firmy - přímý prodej i kanban

Jste odborníky ve stavebnictví či automobilovém průmyslu a sháníte kvalitní speciální spojovací materiál? Pokud je tomu tak, máme pro vás skvělý tip, kde spojovací materiál vhodný právě pro vás sehnat. Společnost LAGUS je specialistou na dodávky nestandardního spojovacího materiálu, který vyrábí podle výkresové dokumentace pro renomované zákazníky. Zařaďte se mezi ně i vy! Protože naši klienti prodávají své výrobky v celosvětových sítích, musíme udržovat vysoký standard kvality. Speciální spojovací materiál je vyráběn z komponentů od dodavatelů, které si velice pečlivě vybíráme. Musí splňovat především následující požadavky: - Certifikace - Kvalita - Spolehlivost dodávek - Cena Spojovací materiál je dodávaný formou kanban, konsignačním skladem či přímým prodejem do skladu zákazníka. Povrchové úpravy se řídí podle norem a požadavků našich klientů, mezi které se řadí VW, BMW, Ford, Daimier-Benz, General Motors, Hella, Koito a další. Jaký spojovací materiál si u nás můžete objednat? Nabízíme vám tyto produkty: - mikrošouby, šrouby - vruty - matice, nýtovací matice - nýty - pojistné kroužky - závitotvorné šrouby - péra, kolíky - šrouby do plechu - podložky - závlačky - a mnohé další Jestliže i vy máte zájem o speciální spojovací materiál, neváhejte kontaktovat společnost LAGUS, která je tu jen pro vás. Působíme nejen na trhu v České republice, ale také na Slovensku, v Německu, Itálii, Francii, Rusku a Americe.