Poptávám opravu nadstřešní části komína

Poptávám opravu nadstřešní části komína

Poptávám opravu nadstřešní části komína. Možno omítkou, nebo jinou technologií.Je to přízemní domek v obci Bochov 36471.Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
16.04.2018 15:24

Platnost poptávky:
16.05.2018 15:17

Kontaktní osoba:
Milan Grek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 113 674

Okres:
Karlovy Vary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kominické práce, kompletní revize, vložkování, frézování, pravidelné čištění komínů

Kominické práce, kompletní revize, vložkování, frézování, pravidelné čištění komínů

Hledáte profesionálního kominíka z okolí Karlových Varů? Jan Kodalík – Kominictví je menší společnost z Bernova, jejíž hlavní činnost spočívá v poskytování kompletních kominických prací. Zajistíme Vám vše počínaje prohlídkou, čištěním a revizí komínů a komínových průchodů přes vložkování, frézování až po měření spalin pomocí kamery. Provádíme rovněž montáže i rekonstrukce komínových systémů, a to i u vícevrstevných kovových komínů, kdy Vám nainstalujeme komínové střížky i pláště. V oboru kominictví máme mnohaleté zkušenosti, přičemž se pravidelně účastníme potřebných školení, a tím zvyšujeme úroveň našich služeb.


Revize, čištění, vložkování, frézování komínů od profesionálů

Revize, čištění, vložkování, frézování komínů od profesionálů

Potřebujete vyvložkovat, vyfrézovat komín nebo provést jeho revizi? Můžete se obrátit na ostravské Kominictví Papík s.r.o., které má dvacetileté zkušenosti v oboru a odvádí precizní a kvalitní práci. Každý komín je zapotřebí alespoň jednou ročně kontrolovat a vyčistit, protože neudržované komíny způsobují vznik požáru. Zajistíme Vám tyto kominické práce: - vložkování komínu - do stávajícího zděného komínového průduchu se vkládá ochranná komínová vložka, která slouží pro bezpečný odvod spalin od spotřebičů na pevná, plynná a kapalná paliva - frézování - zásah do komínového zdiva, provádí se pouze po předběžné prohlídce - pravidelná kontrola a čištění komínu a spalinových cest včetně hlídání termínu - stavba nových komínů - opravy, montáž, prodej komínů - revize - zkoušení těsnosti komínu - prohlídky inspekční kamerou. Ať už máte dům, chalupu či bytovou jednotku, zajistěte si revizi komínu i odbornou kontrolu včas!


Výstavba komínů Teplice – od vypracování návrhu až po realizaci

Výstavba komínů Teplice – od vypracování návrhu až po realizaci

Výstavbou komínů od návrhu po realizaci se zabývá spolehlivá společnost PRIMATEP s.r.o. z Teplic. Komín je důležitou a neodmyslitelnou součástí domů. Jeho správné fungování je důležité pro správný odvod spalin a pro bezpečnost obyvatel domu i kvůli domu samotnému. Výstavba komínu v novostavbách i při rekonstrukcích domů či velkých objektů bude se službami společnosti PRIMATEP s.r.o. zajištěna profesionály, kteří mají o oboru mnoho let praxe. Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo pokud máte k návrhům a samotné realizaci výstavby komínů dotazy, neváhejte prosím kontaktovat společnost PRIMTEP s.r.o. z Teplic.


Odborník na stavbu a rekonstrukci komínů a komínových systémů

Odborník na stavbu a rekonstrukci komínů a komínových systémů

Hledáte odborníka na opravy a rekonstrukce komínů? Obraťte se na stavební firmu Josef Pejchal, která působí v Třebíči. Naše firma se zabývá komplexním komínovým řešením. Zajistíme dodávku komínů, montáž, vložkování, návrhy, opravy, rekonstrukce i stavbu zcela nových komínů, včetně provedení revizí. Nabízíme stavbu zděných komínů i dodávku levných, kvalitních nerezových komínů, skládaček a komínových systémů pro krbová kamna, krby a kotle. Každou objednávku řešíme se zákazníkem individuálně, podle jeho potřeb a přání. Neváhejte nás kontaktovat, nebo si vytvořit návrh cenové nabídky na našem e-shopu.


Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Hledáte kvalitní firmu, která provádí vložkování či vrtání komínů? Pak jste na správném místě. Společnost Komíny - Krby Luboš Czyž jsou profesionálové ve svém oboru a ke každému zákazníkovi přistupují individuálně, společně se snahou vždy najít optimální řešení. Zajistí Vám vrtání komínů pro následné vyvložkování keramickými nebo nerezovými vložkami. Díky tomu, že se vrtání provádí za proplachu s použitím vody, nedochází k prašnosti a zároveň vzniká minimum vibrací zdiva a otřesů. Při vrtání nám pomáhá technologie Husqvarna a diamantové korunkové jádrové vrtáky. Maximální odchylka vrtu je 3-4 cm při délce vrtu 15 metrů. Zakázky realizujeme po celém Moravskoslezském kraji - v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Bruntál.


Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Kominictví Koníček provádí veškeré služby v oblasti komínů. Nabízí kominické práce, kontroly a čištění komínů dle vyhlášky, vložkování komínů i revize spalinových cest. Postará se, aby váš komín vždy bezpečně fungoval a splňoval všechny předpisy. Chcete předejít poruchám komínu? Hledáte osvědčeného kominíka? Obraťte se na Kominictví Koníček, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti kominictví a s rekonstrukcí spalinových cest. Vždy vám zajistí bezproblémový a bezpečný provoz všech odtahů spalin. Kominické práce: - kontrola komínů dle NV 91/2010 Sb. - čistění komínů - kontrola komínových průduchů - revize spalinových cest - stavba nových zděných systémových komínů - vložkování komínů - montáže nových komínových systémů - montáž ocelových nerezových komínů - opravy stávajících komínových těles - poradenská činnost v oblasti kominictví. Nepodceňujte péči o komín. Pravidelná kontrola komínu se vám vyplatí. Profesionální kominické práce provádí kominictví Koníček, který působí v okolí Uherského Brodu a Uherského Hradiště.