Poptávám výrobu silentbloku, kotoučových pružin

Poptávám výrobu silentbloku, kotoučových pružin

Poptávám výrobu silentbloku, kotoučových pružin dle výkresu požadujeme rozměr S1 / síla plechu / - 12 mm, množství - 10 ks.
https://eshop.rubena.cz/pruzina-kotoucova13-200240x9035-46-1913/d-163975-c-2243/
Poptávka byla vložena dne:
16.04.2018 15:26

Platnost poptávky:
23.04.2018 15:22

Kontaktní osoba:
Petr Peterka

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 475 795

Okres:
Sokolov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, výroba autoplachet na historické vozy, veterány a vojenské automobily

Prodej, výroba autoplachet na historické vozy, veterány a vojenské automobily

Sháníte-li výrobce autoplachet na vojenská auta, historické vozy či veterány, pak se neváhejte obrátit na naši firmu! Roku 1980 byly ve Znojmě podomácku ušity první sedačky pro čerstvě zrekonstruovaný JEEP WILLYS MB. Výroba tehdy představovala velice náročné pátrání po zbytcích válečných originálů a způsobu šití. Díky zájmu příznivců brzy vznikly další a další repliky a roku 1990 se již firma AUTOPLACHTY NEKVASIL zabývala jejich výrobou na profesionální úrovni. Nabízíme: -autoplachty na vojenské, historické automobily, veterány -plachty, autosedačky, plátěné doplňky -repliky náhradních dílů pro historické vozy -plátěné doplňky pro vojenská vozidla z období II. světové války. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Prodej gumové hadice Elaflex - speciální, univerzální, tankovací, chemické, farmaceutické

Prodej gumové hadice Elaflex - speciální, univerzální, tankovací, chemické, farmaceutické

Pro přenos dráždivých, nebezpečných tekutin a materiálů se mohou využít speciální gumové hadice. Dodavatelem průmyslových hadic Elaflex je firma MACROFLEX s.r.o. z regionu Zlín. Dodává hadice chemické, farmaceutické, tankovací i víceúčelové univerzální hadice. Sortiment: - chemické, farmaceutické, univerzální hadice - hadice pro chemické látky, rozpouštědla - kompozitní hadice FWS - uiverzální hadice UTD, UTS, UTL - univerzální hadice POLYPAL CLEAN,ELAFLON PLUS FEP, ELAFLON PTFE - tankovací hadice - bez výztužné spirály pro produkty na bázi ropy - s výztužnou spirálou - pro letectví - vysokotlaká hadice pro LPG, propan butan a jiné L.P. plyny - beztlaká hadice GPS pro odvod par - lehká hadice pro gravitační přečerpávání - LTX a LG - speciální hadice - hadice pro horký asfalt - pro horkou vodu a páru.


Luxusní, multifunkční kamera, HD autokamera Mobi-i, do auta, černá skříňka

Luxusní, multifunkční kamera, HD autokamera Mobi-i, do auta, černá skříňka

Tato kamera vyniká vysokou úrovní zpracování, perfektní kvalitou záznamu a nadstandardní výbavou. Černý lesklý povrch podtrhuje její zařazení do segmentu prémiových produktů. Díky HD autokameře od firmy OPTICORD.CZ s.r.o. získáte: - záznam z prostoru před i za vozidlem - jednoduché spojení s Windows a chytrým telefonem (Android, iOS) - sledování zaznamenaného videa, polohy, akcelerace a decelerace - ukládání fotek - české ovládání Chraňte Vaše vozidlo před nebezpečnou dopravní situací - pořiďte si multifunkční HD autokameru Mobi-i u firmy OPTICORD.CZ s.r.o.!


Odolná spojka Minex s kovovým těsnícím pouzdrem

Odolná spojka Minex s kovovým těsnícím pouzdrem

KTR CR, spol. s r.o. Jevíčko, Svitavy Výzkum, vývoj a výroba kvalitních spojek pro moderní pohony. Výroba spojek a brzd pro moderní pohony včetně synchronních spojek Minex s permanentním magnetem. Na přání zákazníků jsme schopni vyrobit i velmi speciální typy spojek. MINEX® S velikosti SA 22/4 až SF 250/38 s kovovým těsnícím pouzdrem Přednosti spojky s kovovým těsnícím pouzdrem MINEX®  S: Spojka s permanentním magnetem Hermetické oddělení hnací a hnané strany  Odolná proti agresivním médiím


Opravy i náhradní díly hydraulických zvedáků nákladních vozidel

Opravy i náhradní díly hydraulických zvedáků nákladních vozidel

Společnost SLOMAK spol. s r.o. Sazovice u Zlína zajišťuje opravy hydraulických zvedáků na všechny typy sklápěcích nákladních vozidel, přívěsů i návěsů - zn.Penta, Edbro, Mariz, Fliegel, Hyva, Binotto, Mailer Prodáváme i náhradní díly pro hydraulické zvedáky - kryty zvedáku, ložiska, těsnění, matice, otočné spoje, pánve, rozvaděče, pojistky, majlery. Dále zajistíme opravy přímočarých hydromotorů, pístnic na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače. Kontaktovat nás můžete na tel.:577105456.


Autodíly na automobily všech značek nejen do autodílen a autoservisů

Autodíly na automobily všech značek nejen do autodílen a autoservisů

Hledáte spolehlivého partnera, který vám zajistí kvalitní náhradní díly na automobily všech značek? Potřebujete zajistit denní rozvoz do vaší autodílny nebo autoservisu? Autodíly Vykoukal Jan v Hodoníne má skladové zásoby a zajistí vám jejich rychlou dodávku! U nás seženete vše co potřebujete: - náhradní díly pro osobní vozy, vozidla a automobily všech značek - autosoučástky, autodoplňky - ložiska, tlumiče - silentbloky, lambda sondy - výfukové systémy, katalizátory - ochranné prostředky vozidel - palivové hadičky, hadice chladicích soustav a další. Rozvoz do autodílen i autoservisů zajistíme pro lokality Břeclav a Hodonín.