Poptávám stavební kolečko s navařenou vzpěrou u rukojeti

Poptávám stavební kolečko s navařenou vzpěrou u rukojeti

Poptávám stavební kolečko s navařenou vzpěrou u rukojeti.
Poptávka byla vložena dne:
16.04.2018 15:22

Platnost poptávky:
16.05.2018 15:19

Kontaktní osoba:
Ladislav Novák

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 438 531

Okres:
Jablonec nad Nisou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, oprava i servis podvozkové díly pro stavební stroje, pásové podvozky

Prodej, oprava i servis podvozkové díly pro stavební stroje, pásové podvozky

Sháníte spolehlivou firmu pro Vaše stavební stroje? Firma RENOMAG spol. s r.o. prodává i poskytuje kompletní servis a opravy pásových podvozků. Prodává kompletní podvozky pro stroje. Podvozkové díly pro bagry, buldozery a další stroje: -řetězy, spojovací články, desky pásů -pojezdové a nosné kladky hnací kola a segmenty -vodící kola a napínací jednotky. Náhradní díly pro pásové podvozky: -pro rýpadla, jeřáby, silniční frézy, dozery, vrtací soupravy a jiné stroje. naše firma se stará o zakázku od nákupu prvotních surovin až po finální kontrolu. Přes návrh komponentů, jejich obrábění, tepelnou úpravu a celý proces montáže. Početné jsou provedené inspekce jakosti, počínaje nákupem rudy a oceli využívající know-how a bohaté zkušenosti v rámci metalurgických procesů a materiálů. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.


Půjčovna nářadí a stavební mechanizace s nabídkou strojů pro stavbu

Půjčovna nářadí a stavební mechanizace s nabídkou strojů pro stavbu

Potřebujete nářadí nebo stavební mechanizaci, ale nechce se Vám investovat do jejich koupě? Pak neváhejte a navštivte firmu Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o, která nabízí půjčovnu nářadí a stavební mechanizace. Vypůjčit si můžete vibrační válce, pěchy, desky a ponorné vibrátory, řezačky asfaltu, elektrocentrály, svářecí a teplovzdušné agregáty, dále pak ruční elektrická a pneumatická kladiva, pojízdné kompresory, rozbrušovací pily, úhlové, vibrační a pásové brusky, kalová čerpadla, elektrické vrtačky, zahradní technika, stavební míchačka a mnoho dalšího. Naši půjčovnu nářadí a stavební mechanizace naleznete ve Veselí nad Moravou, okr. Hodonín.


Solární zahradní sprcha Teramo Borovnička – hliníková nádrž pro rychlý ohřev vody

Solární zahradní sprcha Teramo Borovnička – hliníková nádrž pro rychlý ohřev vody

Bazény A & M Borovnička Nabízíme bazénový sortiment včetně zahradní solární sprchy Teramo 28 s šedým krytem. Máte zahradu nebo chalupu a přemýšlíte čím ji ještě vylepšit? A co takhle pořídit si zahradní sprchu. Zahradní solární sprcha Teramo 28 s šedým krytem Solární zahradní sprcha Teramo Vás skvěle osvěží během pár minut. Rychlý ohřev vody je zajištěn díky ohřívací nádrži, která je vyrobena z hliníku. Sprcha je navíc lehce přenosná, nekoroduje a její obsluhu zvládne každý. U naší firmy Bazény A & M Borovnička nakoupíte české výrobky. Pořiďte si tento osvěžující kousek za rozumnou cenu.


Zboží na zahradu v akci - hadice, pojízdný naviják hadic a proudnice

Zboží na zahradu v akci - hadice, pojízdný naviják hadic a proudnice

Dobrá zpráva pro všechny vášnivé zahrádkáře! Ve společnost TAFIMEX v Olomouci, která se zabývá prodejem zahradních hadic a komponentů pro zavlažování, naleznete vodoinstalační produkty na zahradu za akční ceny. Je vaše stará zahradní hadice prasklá nebo potřebujete nový naviják hadic? Právě nyní si můžete za akční cenu pořídit novou hadici, proudnici či pojízdný naviják hadic, a to ve společnosti TAFIMEX. Neváhejte a pořiďte si kvalitní zahradní hadice a další komponenty pro zavlažování právě teď!


Amfory jako zahradní doplněk - okrasné kamenné vázy na zahradu

Amfory jako zahradní doplněk - okrasné kamenné vázy na zahradu

Aby i Vaše zahrada byla zajímavá a krásná, pořiďte si jako zahradní doplněk okrasné kamenné vázy, neboli amfory, které skvělé umocní krásu vaší zahrady. Naše firma Kameny Opava Vám přináší kvalitní amfory. Amfory tvoří vkusný a velmi pěkný estetický prvek okrasné zahrady, parku či skalky. Jedná se originální a unikátní ruční práce, jsme jediným prodejcem těchto amfor v ČR. Amfory máme v různých velikostech a tvarech, takže si jistě každý vybere podle svého. Firma Kameny Opava vám zajistí kvalitu všech služeb, snaží se zdokonalovat administrativní a přepravní servis v rámci obchodu. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Obuv pro diabetiky - odborné ortopedické pomůcky

Obuv pro diabetiky - odborné ortopedické pomůcky

Ergona Opava s.r.o. se rozvíjí v oboru ortopedických pomůcek. Diabetická obuv je vhodná a v mnohých případech nezbytně nutná pro lidi trpící cukrovkou. Cukrovka je v dnešní době naneštěstí již velmi časné onemocnění, které s sebou nese spoustu velmi nepříjemných příznaků a následků. Jedním z důsledků nemoci je takzvaný "syndrom diabetické nohy". Pokud se v tomto případě člověk nedostane ke včasnému ošetření a nezačne nosit ortopedickou obuv, často velmi rychle dochází k vzniku diabetického vředu a následnému odumírání tkání. Pokud onemocnění dojde až do takovéto fáze, následuje chirurgický zákrok a následná nemocniční péče. Ortopedická obuv na míru pro diabetiky je tou nejvhodnější volbou, pokud právě Vás postihl diabetes. Prevence a odborná péče o nohy Vám může zajistit daleko menší následky tohoto onemocnění. Oproti klasické konfekční obuvi je ortopedická obuv a vložky do obuvi navržena tak, abyste v botě měli dostatek místa, především tehdy pokud u Vás dochází k natékání nohou. Velmi často se také u lidí trpící cukrovkou vyskytuje velmi suchá kůže a deformace nohy s následným zvětšením nohy i o několik čísel. Vlastnosti diabetické obuvi MEDI: -bezešvý střih a velikost obuvi respektuje změny objemů nohou v průběhu dne -dostatek prostoru v prstové části zabraňuje deformitám prstům a lokálním tlakům -podporují správnou funkci nožní klenby -zajišťují optimální rozložení tlaků chodidla na podložku -snižují bolesti nohou a páteře při chůzi -tvarovaná patní část zlepšuje stabilitu při chůzi -nášlapná část rozkládá lokální tlaky při našlápnutí na nerovnosti povrchu -výměnné vkládací stélky MEDI jsou opatřeny antibakteriální úpravou -podšívka je opatřena antibakteriální úpravou a vytváří v obuvi příznivé mikroklima