Poptávám dřevěné podesty včetně protokolu pro Dominikánskou republiku

Poptávám dřevěné podesty včetně protokolu pro Dominikánskou republiku

Poptávám výrobu dřevěných podest: rozměr 130x175cm (pro nosnost cca 1200kg) včetně tepelného ošetření a vystavení protokolu do Dominikánské republiky.
Šárka Žáčková
Poptávka byla vložena dne:
16.04.2018 15:29

Platnost poptávky:
16.05.2018 15:24

Kontaktní osoba:
Šárka Žáčková


Telefon:
+420 791 912 656

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní terasové a podlahové prvky z dubového dřeva oživí vaši zahradu

Venkovní terasové a podlahové prvky z dubového dřeva oživí vaši zahradu

Podlahové prvky pro terasy a zahradní posezení, prostory kolem bazénů a domů pořídíte u společnosti Fabri-Moravia s.r.o. z Moravských Budějovic. Oživte svou zahradu o exklusivní dubové podlahové prvky holz pur z tvrdého odolného dřeva, které vás okouzlí svým jedinečným a přirozeným designem. Povrch podlahových prvků může být rýhovaný nebo úplně hladký, skvěle ladit bude s materiály jako je kov či kámen. Podlahové prvky holz pur jsou trvanlivější a odolnější než jiné druhy dřeva, jelikož ostatní druhy postupem času šednou a blednou. Naše výrobky jsou také šetrné k životnímu prostředí, nepotřebují energeticky náročné postupy zpracování ani dlouhou přepravu. Velikou výhodou našich podlahových prvků je také nenáročná údržba bez velkých nákladů, kdy veškerá údržba spočívá v olejovém lazurovacím nátěru s ochrannou složkou proti UV záření pro zachování původní barvy dřeva. S našimi venkovními terasovými a podlahovými prvky dostane vaše zahrada nový nádech! Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Akrylátová dvířka matná T.acrylic mat-bezotiskový povrch

Akrylátová dvířka matná T.acrylic mat-bezotiskový povrch

Akrylátová matná dvířka – T.acrylic mat od firmy Trachea Holešov jsou velmi oblíbená pro svůj bezotiskový povrch. Akrylátová dvířka nemusejí být jen zářivě lesklá, ale také sametově matná. Šestice dekorů v elegantních tlumených barvách představuje nejnovější trend ve výrobě nábytku. Spojením praktických užitných vlastností a estetické hodnoty vznikla dvířka, která nadchnou uživatele s vytříbeným vkusem. Stejně jako lesklá, i matná akrylátová dvířka lze ozdobit aplikací dekorativního tisku Overface. Co je největší výhodou tohoto matného povrchu ? Jistě všichni znáte problém s matným povrchem a nepříjemnými otisky prstů. Náš T.acrylic mat je bezotiskový, což jistě oceníte.


Venkovní dřevěné samozavlažovací květináče - variabilní, nekonečné záhony

Venkovní dřevěné samozavlažovací květináče - variabilní, nekonečné záhony

Variabilní dřevěné samozavlažovací květináče umožňují zcela změnit styl zahrady. Sestavte si sami vhodně nekonečné záhony od firmy Wood Cité s.r.o., které lze přizpůsobit každému prostoru. Tento variabilní zahradní prvek využijete tam, kde není možné vybudovat klasický záhon. Pevné boky květináče jsou vysoké, vyrobeny jsou z kvalitního dřeva. Výhodou těchto vysokých květináčů je pohodlné pěstování rostlin, nemusíte se ohýbat, jako u běžného záhonu. Variabilní dřevěné květináče jsou vhodné do soukromých zahrad i veřejných prostor a do základních škol, mateřských škol. Celý sortiment venkovních květináčů a dalších výrobků ze dřeva můžete vidět na naší prodejně v Bílovicích u Uherského Hradiště - Zlínský kraj.


Výroba lepené dřevařské materiály, polotovary - spárovky, hoblované hranoly

Výroba lepené dřevařské materiály, polotovary - spárovky, hoblované hranoly

Spárovky, hoblované hranoly jsou dřevařské polotovary určené především pro truhlářskou výrobu. Předním dodavatelem dřevařských materiálů v ČR je společnost BRENUS s.r.o. z regionu Uherské Hradiště. Výroba je zaměřena na spárovky - lepené desky jednovrstvé, Vyrábí se z masivních hoblovaných hranolů listnatých nebo jehličnatých dřevin. Standardně je dodáváme bez povrchové úpravy. Dodáme i spárovky na přání. Spárovky: - z jehličnatých dřevin - smrk a borovice - z listnatých dřevin - dub, buk, javor, jasan, habr, modřín, ořech americký, třešen americká - z exotických dřevin - jatoba, doussie, iroko, merbau, ovangkol, wenge, sapeli, zebrano.


Parapety trend výroba Praha – strohá elegance do všech interiérů

Parapety trend výroba Praha – strohá elegance do všech interiérů

O krásný vzhled Vašeho domova se postarají vnitřní parapety trend, jejichž výrobu Vám zajistí společnost MYSTIC DISTRIBUTION s.r.o. se sídlem v Praze. Vnitřní parapety trend odpovídají požadavkům moderní doby na jednoduchý design a strohou eleganci, díky čemuž se hodí do všech interiérů. Parapety jsou kvalitně zpracované, jistě oceníte i jejich snadnou údržbu a dlouhou životnost. Konstrukčně jsou parapety tvořeny jádrem, tedy vlhkovzdornou a vysoce lisovanou dřevotřískou, povrch je opatřen laminátem o síle 0,6 mm. Pokud máte o naše parapety trend zájem, neváhejte využít nezávaznou poptávku na ašich stránkách nebo kontaktovat společnost MYSTIC DISTRIBUTION s.r.o.


Patina-dodatečná povrchová úprava nábytkových dvířek

Patina-dodatečná povrchová úprava nábytkových dvířek

Řešíte renovaci kuchyně nebo obývacího pokoje a toužíte po rustikálním provedení, nebo vzhledu nábytku ze staré Anglie ? Můžete se rozhodnout pro výměnu nábytkových, kuchyňských dvířek. Možnost nedradičního zpracování nabízí dodatečná, finální povrchová úprava dvířek Patina - tento typ dvířek pořídíte u firmy Trachea,a.s. Holešov, okres Kroměříž. Patina je prováděna v několika dezénech a barevných provedení: - Provence - modřín latté – fialová, cappuccino, hnědá, šedá, zelená - Scandia - vanilka, dub světlý, dub pískový, dub mirrain crosscut, ořech sněhový, buk kaschmir, javor horský, bříza vermont, akácie, wende, modřín latté - Rustikál – dub winchester, windy, ořech dijon, buk tabák, olše tmavá a mat, třešeň koňak, calvados, švestka.