Upratovanie a správa budovy

Upratovanie a správa budovy

Predmetom zákazky je zabezpečenie upratovacích prác a technickej správy budov v objektoch verejného obstarávateľa a zároveň letná a zimná údržba v objektoch verejného obstarávateľa a ich bezprostrednom okolí.
Veřejná zakázka vložena:
16.04.2018 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Domov seniorov ARCHA

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Domov seniorov ARCHA

Zadavatel IČ:
30779278

Kontaktní osoba:
Ing. Alena Švolíková

Zadavatel telefon:
+421 903 442 735

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dsarcha.bratislava.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90911000-6
Služby na upratovanie ubytovacích zariadení, budov a čistenie okien

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Likvidace pozůstalosti diskrétně včetně úklidu Praha

Likvidace pozůstalosti diskrétně včetně úklidu Praha

Náleží mezi Vaše dědictví také nemovitosti, které je třeba z důvodu prodeje, rekonstrukce nebo uvolnění prostoru vyklidit? Společnost Robert SÁL – SPV se o vše postará. Likvidace pozůstalosti je pro rodinné členy samozřejmě vždy velice emotivní záležitostí, proto i my k této činnosti přistupujeme se vší úctou. Vyklízení může proběhnout podle Vašeho rozhodnutí s Vaší přítomností, nebo můžete vše nechat na nás a přijít až do vyklizeného prostoru. Součástí nabídky vyklízení nemovitostí je vyklízení bytů, domů od půdy až po sklep, rekreačních a jiných objektů. V případě zájmu neváhejte kontaktovat firmu Robert SÁL – SPV.


Chemické čištění fasády, ochranné nátěry fasády proti nečistotám

Chemické čištění fasády, ochranné nátěry fasády proti nečistotám

Fasáda Vašeho domu může díky kvalitním prostředkům a chemickému čištění fasády získat původní vzhled, naneseme i ochranný nátěr proti novým nečistotám. Obraťte se na firmu Čištění fasád Zlín, která působí i v regionu Olomouc, Brno. Zbavíme fasádu Vašeho domu nejen vrstvy letitého prachu, ale plísní, mechu nebo graffiti. Pracujeme s kvalitními chemickými prostředky, po čištění se použijí ochranné a impregnační prostředky, díky nimž bude fasáda chráněna po dobu dalších 5-8 let. Dejte přednost chemickému čištění fasády, které lze provést u většiny povrchů - zateplené, barvené fasády, omítky, zámková dlažba, keramika, beton, cihly, pískovec, žula, umělý kámen, mramor a dalších. Druhy nečistot, které lze efektivně odstranit: - biologické – plísně, mechy, řasy - atmosférické – prach, smogu - specifické nečistoty – mastnota, cementové povlaky - graffiti. Dotazy zodpovíme na na tel.:607213555.


Profesionální on-line správa nemovitostí - elektronický šanon

Profesionální on-line správa nemovitostí - elektronický šanon

Pro zástupce bytů a bytových družstev formou chráněného on-line přístupu v Brně zajišťuje společnost Jiří Drašar, a.s. profesionální správu nemovitostí a digitalizaci dokumentů. Do elektronického tvaru převádíme všechny dokumenty. Vytvoříme pro vás elektronické šanony. Zabírá Vám správa domu spoustu času? Nebo chcete efektivně hospodařit s Vaší nemovitostí? Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti správy nemovitostí. Naši nabídku služeb ušijeme na míru potřebám Vašeho SVJ. Do elektronického tvaru převádíme všechny dokumenty. Mohou to být tyto dokumenty: - faktury za služby a opravy - výpisy z bankovního účtu - prohlášení vlastníka - stanovy ,,SVJ" - notářský zápis - zápisy ze schůzí shromáždění vlastníků jednotek - revizní zprávy - mandátní smlouva se správcem - smlouvy o dílo - domovní řád - objednávky - digitální fotodokumentace - elektronický šanon Také je možné sledovat aktuální předpis, dlužníky v domě, zůstatek dlouhodobé zálohy fondu oprav. Zajišťujeme jak správu nemovitostí Brno, tak i vzdálenou správu domů v Třebíči a Jihlavě.


Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek

Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek

Pokud hledáte specialistu na správu nemovitostí a potřebujete Veškeré starosti ohledně bytových či nebytových jednotek vložit do profesionálních rukou, naše realitní kancelář REALIT se Vám o vše postará. Jsme profesionální pomoc pro vlastníky nemovitostí či SVBJ. Správa nemovitostí: -obstaráme provoz domů v soukromém vlastnictví -obstaráme provoz domů pro společenství vlastníků bytových jednotek -zajistíme služby spojené s užíváním bytů, nebytových prostor a ostatních částí domů v domech v soukromém vlastnictví -zajistíme vedení účetnictví a administrativní správy pro společenství vlastníků bytových jednotek Komplexnost našich služeb Vám zajistí bezproblémový chod nemovitosti, odstraní překážky a zamezí vzniku problémů.


Digitalizace dokumentů - on-line správa nemovitostí, bytových družstev a bytů

Digitalizace dokumentů - on-line správa nemovitostí, bytových družstev a bytů

Pokud potřebujete mít rychlejší přístup k dokumentům a také průběžnou kontrolu činnosti správce, obraťte se na společnost Jiří Drašar, a.s. v Brně. Spolehlivě zajišťujeme digitalizaci dokumentů, on-line správu nemovitostí, bytů a bytových družstev. Současná doba vyžaduje, aby informace byly dostupné on-line a ihned. Pro zástupce domu „SVJ“ řešíme tento požadavek formou chráněného internetového přístupu, našim systémem „View4SVJ“. Internetový systém „View4SVJ“ umožňuje sledovat hospodaření „SVJ“ v rozsahu námi zpřístupněné elektronické správy a je dostupný na našich internetových stránkách www. drasar.eu nebo www.drasar-as.cz, přes odkaz elektronická správa domu – přihlásit. Elektronická správa znamená předávání informací klientům s využitím internetových technologií. Tato elektronická správa zajišťuje zástupcům výboru SVJ rychlejší přístup k dokumentům a průběžnou kontrolu činnosti správce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Předejte nám Vaše starosti se správou domu a my je vyřešíme k Vaší spokojenosti.


Správa a údržba budov Praha – kompletní služby od profesionálů

Správa a údržba budov Praha – kompletní služby od profesionálů

Zabírají Vám starosti se správou a údržbou vašeho objektu nebo budovy mnoho času? Nevyznáte se všech opatřeních a nařízeních, která musí dodržet? Pak tyto starosti přenechte odborníkům ze společnosti A-ROYAL Service s.r.o. z Prahy. Při správě a údržbě budov se postaráme o zajištění plánované i provozní údržbové činnosti technologických zařízení odborně způsobilým pracovníkem, zajistíme nepřetržitou havarijní službu, výměnu filtrů VZT, postaráme se o dodržení plánu revizí a vedení provozních knih a provozních řádů technologických zařízení a dodávky potřebných náhradních dílů. Zaujala Vás naše nabídka? Pro doplňující informace neváhejte kontaktovat A-ROYAL Service s.r.o.