Dodávka tepla do kotelny společnosti TEPLO VRBNO s.r.o. prostřednictvím in-stalace nového zařízení

Dodávka tepla do kotelny společnosti TEPLO VRBNO s.r.o. prostřednictvím in-stalace nového zařízení

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka tepelné energie zadavateli, a to nově vybra-ným dodavatelem instalovaného kombinovaného zdroje tepla a elektrické energie na zemní plyn (dále také KVET), a to vše s cílem snížení nákladů na výrobu tepelné energie.
Veřejná zakázka vložena:
16.04.2018 08:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
TEPLO VRBNO s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Bruntál

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.05.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
78 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TEPLO VRBNO s.r.o.

Zadavatel IČ:
25848810

Zadavatel ulice:
Krejčího 487

Zadavatel PSČ:
793 26

Zadavatel obec:
Vrbno pod Pradědem

Kontaktní osoba:
Ota Scholz

Zadavatel telefon:
+420 737 063 399


Zadavatel web:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/teplo-vrbno-s-r-o

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáže a opravy distribučních sítí kabelových i venkovních Dobřichovice - pro NN i VN

Montáže a opravy distribučních sítí kabelových i venkovních Dobřichovice - pro NN i VN

V okolí Dobřichovic se zabývá montážemi a opravami distribučních sítí společnost ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. Postará se o venkovní i kabelové sítě pro nízké i vysoké napětí i s trafostanicemi. Dále se společnost postará o veřejné osvětlení, vyhotovení přípojek pro vysoké i nízké napětí pro velké, ale i malé odběratele nebo zajistí připojení fotovoltaických a dalších výroben el. energie pro distribuční systémy pro VN i NN.


Odborné služby v oblasti energetiky – od specialistů v oboru

Odborné služby v oblasti energetiky – od specialistů v oboru

Hledáte skutečné specialisty v oblasti energetiky, kteří Vám pomohou nalézt optimální řešení Vašich problémů? Pak se s důvěrou obraťte na společnost Prometheus, energetické služby, a.s. se sídlem v Praze, která tyto odborné služby svým klientům nabízí. Aby Vaše energetické hospodaření bylo skutečně efektivní a přinášelo očekávané finanční úspory, je třeba zajistit mnoho důležitých kroků, se kterými Vám naši specialisté ochotně pomohou. Prometheus, energetické služby, a.s. poskytuje odborné služby v oblasti energetiky včetně zpracování studie proveditelnosti při řešení požadavků na konfigurace energetických zdrojů.


Poradenství a konzultace v oblasti energetiky – zajistí Vám značné úspory

Poradenství a konzultace v oblasti energetiky – zajistí Vám značné úspory

Trápí Vás dlouhodobé vysoké náklady Vaší společnosti za energie? Pak je nejvyšší čas vyhledat odborníky ze společnosti NEONPOWER s.r.o. z Prahy, kteří nabízejí poradenství a konzultace v oblasti energetiky. Nabízíme veškerá komplexní řešení pod jednou střechou s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Díky našim dlouhodobým vztahům s dodavateli jsme schopni zajistit Vám cenově výhodné služby, upozornit Vás na možné cenové výkyvy nebo doporučit jiného dodavatele energie. S poradenstvím na poli energetiky získáte se společností NEONPOWER s.r.o. bezplatnou analýzu provozů, dále možnost zajištění vhodného osvětlení, vzduchotechniky, klimatizace, zdroje vytápění a pomoc při řízení nákupů energie.


Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) – podmínky získání a využití

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) – podmínky získání a využití

Nejste si jisti, zda i Vaše budova patří mezi subjekty, které mají povinnost zpracování PENB? Požadujete o průkazu energetické náročnosti budovy více informací? Pak se s důvěrou obraťte na společnost Prometheus, energetické služby, a.s. z Prahy. Získáte informace o subjektech, kterých se toto nařízení týká, o délce platnosti průkazu, o způsobu jeho využití, dále informace o základním ceníku pro získání průkazu nebo o povinnostech plynoucích z užívání průkazu energetické náročnosti budovy. Zajímá Vás, jaké náležitosti jsou k zařízení PENB potřeba? Informace vám poskytne společnost Prometheus, energetické služby, a.s.


Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

S rostoucí výstavbou nových bytových a komerčních objektů přichází také potřeba zajistit zdroje tepla k jejich vytápění. Výstavbou nových kotelen s použitím moderních technologií se za bývá společnost Prometheus, energetické služby, a.s. se sídlem v Praze. Komplexní služby zákazníkům na klíč znamenají nejen vlastní realizaci a instalaci, ale také projektovou podporu, vyřízení administrativních kroků a vypracování variant financování celého projektu. Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se obrátit s dotazy na odborníky ze společnosti Prometheus, energetické služby, a.s.


Výroba a rozvod tepla, vodoinstalatérské a topenářské práce včetně montáží měřidel a ventilů

Výroba a rozvod tepla, vodoinstalatérské a topenářské práce včetně montáží měřidel a ventilů

Tepelné zásobování Rakovník, spol. s r.o. je dynamická firma se sídlem v Rakovníku, která se specializuje na výrobu a rozvod tepla. Pro své zákazníky zajišťujeme vodoinstalatérské a topenářské práce, montáže měřidel, výrobu elektřiny či ostatní technické služby. Mezi naše činnosti rovněž patří provozování kotelen, montáže termoregulačních ventilů, rozúčtování tepla dle poměrových měřidel a obchodní činnost se zaměřením na maloobchod i velkoobchod. Neustále sledujeme aktuální trendy a vycházíme z nejnovějších poznatků v daném oboru, abychom Vám mohli zajistit služby na té nejvyšší úrovni a přitom za přijatelné ceny.