VOŠ obalové techniky a SOŠ Štětí – Reko a dostavba areálu školy

VOŠ obalové techniky a SOŠ Štětí – Reko a dostavba areálu školy

Veřejná zakázka je rozdělena podle § 35 a § 101 zákona na 3 části s názvem:

1. Obalová technika a Design interiéru a nábytku- strojové vybavení pro polygrafii, předtiskovou přípravu a dokončovací zpracování
2. Obalová technika a Design interiéru a nábytku- strojové vybavení pro packaging a singmaking
3. Strojní mechanik - zámečník
přičemž každý účastník zadávacího řízení může podat nabídku na jednu, dvě, nebo všechny tři části zakázky a každá část zakázky bude posuzována a hodnocena samostatně.
Veřejná zakázka vložena:
16.04.2018 08:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Litoměřice

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
21.05.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 271 597 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústecký kraj

Zadavatel IČ:
70892156

Zadavatel ulice:
Velká Hradební 3118/48

Zadavatel PSČ:
400 02

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Chmelíková Jana

Zadavatel telefon:
+420 475 657 739

Fax:
+420 475 200 245


Zadavatel web:
http://www.kr-ustecky.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42991200-1
Tiskařské stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vysoce výkonná velkoplošná solventní tiskárna Mimaki JV150 pro profesionální využití

Vysoce výkonná velkoplošná solventní tiskárna Mimaki JV150 pro profesionální využití

Hledáte tiskárnu, která je určená pro potisk široké škály materiálů bez speciálního coatingu, jako například samolepící PVC fólie, bannery, podlepený mesh, různé typy papíru? V tom případě je zde pro vás nový typ vysoce výkonné velkoplošné solventní tiskárny Mimaki JV150-130 / 160. Tiskárna je pro profesionální využití a navíc cenově dostupná! Zakoupit ji můžete ve firmě ELECTRON, spol. s r.o. v Brně. Solventní tiskárna Mimaki JV150-130 / 160 - tisk je UV a vodě odolný, vysoké rozlišení tiskárny a kvalitní barevné kalibrace umožňují vysokou fotografickou kvalitu tisku - pro tisk mohou být použity jak solventní (SS21), tak sublimační (Sb53) inkousty - tiskárna je vyráběna ve dvou variantách - šířka 130 cm a 160 cm. Rychlost tisku může být až 56,2 m2/hod, dodávána je včetně ripovacího programu RasterLink6. Pro více informací o výkonné velkoplošné solventní tiskárně Mimaki JV150 klikněte na naše webové stránky nebo nás kontaktujte.


Digitální tiskové stroje, injektové tiskové systémy, polygrafická zařízení

Digitální tiskové stroje, injektové tiskové systémy, polygrafická zařízení

Potřebujete nový a kvalitní tiskový stroj? Nevíte, jaký vybrat a potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte spolehlivého dodavatele polygrafických zařízení, a to naši společnost VYDOS BOHEMIA, s.r.o., která sídlí v Rudné u Prahy. Zaměřujeme se na prodej speciálních digitálních tiskových strojů. Naší novinkou jsou injektové tiskové systémy, které jsou řešeny na míru přímo zákazníkovy dle jeho specifikace a mají mnoho využití především v průmyslových aplikací. Tyto systémy se lehce integrují do výrobních, produkčních linek nebo zařízení a mohou mít řešení archové, semi-rotační tak i rotační na 72-700 mm tiskové šíře. Zařízení je vyrobeno z nerez oceli a hliníkových slitin.


Výroba klišé - tiskové formy pro tampónový tisk

Výroba klišé - tiskové formy pro tampónový tisk

Pro kvalitní tampónový tisk je třeba mít nejen kvalitní tiskový stroj a barvu, ale hlavně klišé - tiskovou formu a tampón pro přenos tištěného motivu. Firma DAVEX - CZ připraví klišé - tiskové formy pro tampónový tisk nyloprint od firmy Flint, které je možné vymývat lihem nebo vodou. Tampónový tisk umožňuje potiskovat velké množství předmětů různého tvaru. Jako u ofsetu dochází k nepřímému potisku - tisková forma nepřijde do kontaktu s potiskovaným materiálem. Barva je z tiskové formy nejprve nanesena na tampón ze silikonové pryže a z něho teprve na potiskovaný předmět. Tiskovou formu - klišé tvoří tiskové prvky, prohlubně odpovídající tiskovému motivu. Kvalitní klišé je základní předpoklad kvalitního tisku, proto jsou na výrobu klišé kladeny vysoké požadavky na přesnost, životnost, možnost výměny i cenu. Naše firma působí v oboru více než 20 let, proto se na nás obraťte s důvěrou. Působíme po celé ČR, nejen v lokalitě Zlínský kraj.


Průmyslové tiskárny čárových kódů I4 a IX4 - rychlejší a jednodušší

Průmyslové tiskárny čárových kódů I4 a IX4 - rychlejší a jednodušší

Průmyslové tiskárny čárových kódů, které Vám zaručí vyšší rychlost, jednodušší rozhraní a lepší detekce médií, to jsou tiskárny I4 a IX4 od výrobce Argox. Vlastnosti průmyslových tiskáren čárových kódů I4 a IX4 Kromě výše zmíněné rychlosti tisku, která je nyní až 8 IPS a je tak o 33% rychlejší než předchozí modely, mají tiskárny vestavěný Ethernet, Dual USB hosts, USB rozhraní, sériový port a můžou být rozšířeny o Wi-Fi připojení, GPIO interface, paralelní port a také mohou být vybaveny zvukovým upozorněním, takzvaným Buzzerem. Další výhodou těchto tiskáren je univerzální uživatelské rozhraní a nová funkce “one-key media positioning”. Design tiskáren čárových kódů řady I4 a IX4 byl přizpůsoben potřebám uživatelů a vkládání médií je teď jednodušší a rychlejší. Zároveň došlo k vylepšení softwaru o novou funkci “one-key media positioning” s dvojicí režimů Intelligent Print Mode a Smart Print Mode. Ty mají za úkol vylepšit detekci médií a zároveň tak snižují ztráty na vyrobených etiketách. Série I4 může být navíc vybavena dvěma rozdílnými typy nových řezaček a plně se přizpůsobit vašim potřebám. Série IX4 zvládá také velké role s vnějším průměrem až 210 mm a kapacitou pásky až do 450 metrů. Společnost TFP UNIVERSAL a.s. z Čestlic u Prahy je autorizovaným distributorem těchto tiskáren pro ČR. Kromě samotné tiskárny zde získáte také kompletní poradenství v oblasti málonákladového tisku. Hleáte-li kvalitního dodavatele průmyslových tiskáren čárových kódů s dlouholetou praxí, obraťte se na firmu TFP UNIVERSAL a.s. z Prahy!


Revoluční velkoplošná inkoustová UV LED tiskárna Mimaki UJV55-320

Revoluční velkoplošná inkoustová UV LED tiskárna Mimaki UJV55-320

Hledáte tiskárnu, která vám poskytne vyšší rychlost a přesnost tisku? Rádi by jste snížili náklady na provoz? Měla by mít vaše nová tiskárna delší životnost? V tom případě vyzkoušejte revoluční velkoplošnou inkoustovou UV LED tiskárnu Mimaki UJV55-320 - zakoupit si ji můžete ve firmě ELECTRON, spol. s r.o. v Brně. UV LED tiskárna Mimaki UJV55-320 vám zaručí vysokou produktivitu výroby! Tento nový model nevyžaduje sušení, díky čemuž můžete provádět zpracování a operace již bezprostředně po tisku. Jaké jsou základní vlastnosti této revoluční velkoplošná inkoustová UV LED tiskárna Mimaki UJV55-320? - vysoká rychlost tisku až 110m2/hod (rozlišení 300×600 dpi, 2 pass) - šířka 3,2 m umožňuje uchycení dvou rolí současně (dvouprodukce) - maximální rozlišení tisku 1.200 dpi. - umožňuje tisk na více typů materiálů než klasické UV tiskárny a také na média citlivá na teplo - tisk na necoatovaná média jako PVC,papír,folie, zatíraný textil a baneryatd - tisk CMYK a bílým inkoustem - odolná proti poškrábání - nízké provozní náklady a další. Více informací naleznete na našich webových stránkách nebo nás rovnou navštivte na naší prodejně, kde vám vždy ochotně a rádi poradíme s výběrem.


Multifunkční výkonné průmyslové tiskárny BRADY - nejen pro značení etiket, štítků a čárových kódů

Multifunkční výkonné průmyslové tiskárny BRADY - nejen pro značení etiket, štítků a čárových kódů

Chcete si pořídit multifunkční výkonnou průmyslovou tiskárnu pro značení etiket, archivačních štítků, čárových kódů nebo kabeláže? Firma Aledo s.r.o. je prémiovým distributorem americké korporace BRADY. Zajistí vám komplexní řešení průmyslové identifikace od multifunkčních tiskáren přes velice kvalitní spotřební materiál až po čtečky čárových kódů se speciálními typy software. Průmyslové tiskárny musí být nejen spolehlivé, výkonné a variabilní, ale také využitelné i v nepřetržitém provozu. Proto vsaďte na multifunkční výkonné průmyslové tiskárny BRADY, které vám firma Aledo dodá na klíč včetně kompletního servisu a poradenství. Také se vám postará o napojení průmyslové tiskárny na podnikové systémy a uvedení do provozu. Rovněž zajistíme dodávku spotřebního materiálu. Díky multifunkční výkonné průmyslové tiskárně BRADY budou vaše výrobní, bezpečnostní a směrové značení, čárové kódy, etikety a štítky vytištěny v té nejvyšší kvalitě a na odolném materiálu.