Provozování závodního stravování a kantýny v Úřadu průmyslového vlastnictví, č. ÚPV-123

Provozování závodního stravování a kantýny v Úřadu průmyslového vlastnictví, č. ÚPV-123

Předmětem této veřejné zakázky je zajišťování provozu závodního stravování včetně kantýny pro zaměstnance a důchodce Úřadu průmyslového vlastnictví v místě jeho sídla.
Veřejná zakázka vložena:
16.04.2018 08:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Úřad průmyslového vlastnictví

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
11 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Úřad průmyslového vlastnictví

Zadavatel IČ:
48135097

Zadavatel ulice:
Antonína Čermáka 1057/2a

Zadavatel PSČ:
160 68

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Tomáš Ponke

Zadavatel telefon:
+420 220 383 376

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.upv.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní bistro, jídelna - chutná teplá jídla, denní menu, obědy

Kvalitní bistro, jídelna - chutná teplá jídla, denní menu, obědy

Rádi byste si dali na oběd něco dobrého a nemáte moc času na to, aby jste navštívili restauraci? Navštivte naše bistro, které je pro Vás otevřeno každý všední den do 15 hodin. Vaříme pro Vás vynikající polévky a každý den si můžete vybrat ze dvou teplých jídel. Aktuální týdenní jídelníček naleznete na našich webových stránkách. Čeká na Vás příjemná obsluha a skvělé pokrmy, tak nás neváhejte navštívit.


Jídelna s rozvozem obědů

Jídelna s rozvozem obědů

Kvalitní obědy pro firmy z Plzně a okolí zajistíte snadno a rychle s firmou Josef Vanický, provozovatel jídelny s rozvozem obědů. Ať už přímo v jídelně nebo u Vás ve firmě, těšit se můžete vždy na kvalitní a chutné jídlo za dostupné ceny. K přípravě pokrmů používáme čerstvé suroviny a při skladbě jídelníčků se řídíme požadavky zákazníků. Cena dovozu se počítá podle počtu dovezených porcí a podle způsobu odběru. Vybírat můžete z variant jednorázových obalů, jídlonosičů nebo termosek. Pokud Vás nabídka zaujala, žádejte více informací u firmy Josef Vanický.


Obědy pro domácnosti s rozvozem až domů po celé Opavě za skvělé ceny

Obědy pro domácnosti s rozvozem až domů po celé Opavě za skvělé ceny

Nechce se Vám denně vařit? Chcete chutné a vydatné obědy, které Vám dovezeme až domů za rozumnou cenu? Naše jídelna Mikeš a spol s.r.o. Vám zajistí dovoz chutného obědu v rámci celé Opavy. Stačí si vybrat z naší bohaté nabídky českých jídel a máte to bez starostí. Naleznete u nás: - pestrou nabídku jídel - polévky - saláty - klasická česká jídla - pizzu - nealkoholické nápoje, pivo. V rámci denního menu preferujeme také zdravou výživu a nabízíme racionální stravu. Rozvoz a výdej společnost zprostředkovává do 13:00 hodin. Nejezte už polotovary, objednejte si z našeho kvalitního menu a už jen čekejte, až k Vám s jídlem dorazíme!


Jídelna s českou kuchyní a rozvozem jídel, obědů - polední menu za nízkou cenu

Jídelna s českou kuchyní a rozvozem jídel, obědů - polední menu za nízkou cenu

Stále hledáte to pravé místo, kde se dobře najíte? Navštivte Jídelnu Plhák, kterou najdete na ulici Broučkova v Bartošově čtvrti a už jiné místo hledat nebudete. Zde se vaří poctivá jídla bez zbytečné chemie. Jídelna Plhák: - dva druhy hlavního chodu a polévka – 60 Kč - rozvoz obědů – 70 Kč - aktuální polední menu najdete vždy na webových stránkách jídelny - výdej obědů je každý všední den od 10:30 do 12:30 - rozvoz obědů pro pracující, seniory i rodiny - kvalitní jídla s rozvozem. Jídelna Plhák – to není žádný Fastfood či pizzerie, ale místo, kde vaří klasická česká jídla.


Jídelna Otrokovice-obědy, denní menu, firemní stravování

Jídelna Otrokovice-obědy, denní menu, firemní stravování

Pro zaměstnance firem z okolí Zlína i Otrokovic nabízí Bufet a jídelna Montema pravidelné obědy. Na výběr máme 3 druhy denního menu včetně polévky. Poskytujeme nejen firemní stravování, ale i rychlé a levné občerstvení pro hosty a rekreanty, kteří navštíví Otrokovice či Zlín. Možnost platby stravenkami Sodexo, Gastrotour. Čepujeme pivo Zubr.


Kvalitní stravování pro zaměstnance, dále rozvoz snídaní, obědů, večeří a noční stravování

Kvalitní stravování pro zaměstnance, dále rozvoz snídaní, obědů, večeří a noční stravování

Chcete svým zaměstnancům dopřát kvalitní a chutnou stravu? Pořádáte večírek a chcete zazářit moderním a chutným občerstvením? Společnost ZÁRUBA GASTRO a.s. - Dobrá jídelna nabízí širokou škálu gastronomických služeb. Rozvážíme snídaně, svačiny, obědy, večeře, umíme zajistit noční stravování, a to dle Vašich časových požadavků. Součástí našich služeb je také kompletní catering a pořádání rautů. Připravíme Vám prvotřídní občerstvení na Váš večírek, banket, raut, garden party, ale také na svatební hostinu či oslavu narozenin. Nabízíme pokrmy jak z tradiční české kuchyně, tak i zahraniční speciality dle vašeho výběru. Jsme jedna z největších ryze českých firem v jihočeském regionu, u které jsou zákazníci vždy na prvním místě. Zrealizujeme Vaše představy tak, abyste měli z našeho jídla ten pravý zážitek!