Uspořádání XLII. ATCM a XXII. CEP v ČR v roce 2019

Uspořádání XLII. ATCM a XXII. CEP v ČR v roce 2019

Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní organizace vícedenního zasedání XLII. Konzultativního shromáždění smluvních stran Smlouvy o Antarktidě a XXII. zasedání Výboru pro ochranu životního prostředí v České republice v roce 2019 (dále jen „ATCM nebo shromáždění“ a „CEP“).
Veřejná zakázka vložena:
16.04.2018 08:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo zahraničních věcí

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
21.05.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo zahraničních věcí

Zadavatel IČ:
45769851

Zadavatel ulice:
Loretánské náměstí 101/5

Zadavatel PSČ:
118 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Dana Ptáčková

Zadavatel telefon:
+420 224 182 980

Fax:
+420 224 182 748

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mzv.cz/jnp/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55120000-7
Konferenční služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prožijte firemní akci v příjemném prostředí zábavního centra A-SPORT

Prožijte firemní akci v příjemném prostředí zábavního centra A-SPORT

Naše zábavní centrum A-SPORT Hradec Králové uspořádá pro Vaši firmu i Vaše obchodní partnery sportovní akci s programem a kompletním servisem. Turnaje v bowlingu, ricochetu a další sportovní i zážitkové programy.   Pro firemní prezentace a školení máme k dispozici dataprojektory, flipcharty a další školící pomůcky.   Naše centrum A-SPORT je ideálním místem pro organizaci firemních akcí s cateringem.   Další možností je zakoupení zaměstnaneckých benefitů: bowling a ricochet za zvýhodněné ceny s odpočtem DPH.     Pro rezervaci nás kontaktujte na info@a-sport.cz


Teambuilding Vaší firmy. Hotel u Hrocha Vysočina - Žďár nad Sázavou

Teambuilding Vaší firmy. Hotel u Hrocha Vysočina - Žďár nad Sázavou

Plně vybavený hotel na Vaše teambuildigy. Sportovně rekreační areál s letní restaurací, venkovním posezením a tenisovým kurtem s umělým povrchem, kuželky, laserová střelnice, minigolf. Možnost využití salonku s kapacitou 120 míst. Součástí hotelu je wellness - parní kabina, infrasauna, chromoterapie - terapii barev a masážní vana. Dále poskytují velkou řadu masáží. Ubytování pro 48 osob a 6 přistýlek. Možnost bezbariérového ubytování. Každý pokoj má své sociální zařízená a koupelnu. Venkovní posezení je dokonce pro 140 osob. V restauraci můžete ochutnat speciality české, italské, mexické, japonské, steakové kuchyně a samozřejmě speciality na grilu. Dalším zpestřením je otevření Sklářské huťi U Hroch, kde navázali na tradiční sklářskou výrobu. Aktivity nohejbal nebo odbíjená. Dětský koutek - hřiště s prolézačkami a houpačkami. V areálu se nachází také Hroch natur minigolf. Turistické vyžití Žďárské vrchy. Krajina je protkána stovkami kilometrů turistických tras vhodných i pro výlety na kole. Nejznámější jsou vrchy Devět skal, Čtyři palice nebo Čertův kámen. Poblíž jsou gotické hrady a zříceniny - Pernštejn, Zubštejn, Dalečín. Koupání v létě Velké Dářko, Koupaliště Sázava, Pilská nádrž, Milovský rybník, Sykovec.


Pronájem střelnice Zlín, Zlínský kraj - pořádání školení, firemní akce na střelnici

Pronájem střelnice Zlín, Zlínský kraj - pořádání školení, firemní akce na střelnici

Zpestřete si firemní akce či školení netradičním zážitkem. Domluvte si pronájem střelnice GUNCENTER Otrokovice, která patří mezi největší kryté střelnice v Evropě. Najdete nás 15km od Zlína. Pro zájemce mimo region Zlínský kraj zajistíme i ubytování v blízkém okolí. Prostory centra jsou vhodné pro pořádání akcí s max. počtem 80 osob. Pronajmout lze část prostor, nebo celý areál. Pro začátečníky zajistíme výuku ve střelbě, pro zkušenější je možné uspořádat střelecké závody. Pro nestřelce je také k dispozici kulečník a šipky. Pro firemí akce zajistíme zaškolenou obsluhu.


Pronájem kongresového sálu na firemní akce, večírky či školení

Pronájem kongresového sálu na firemní akce, večírky či školení

Hotel UNO Ústí nad Orlicí vám nabízí možnost pronájmu kongresového sálu pro pořádání večírků, oslav, firemních akcí nebo školení. Cena pronájmu:3 000,- Kč/Den. Kongresový sál Kongresový sál disponuje kapacitou až 110 osob a nabízí různé možnosti stolového uspořádání. Máte možnost využít vysoce svítivý dataprojektor EPSON, DVD, promítací plocha, flipchart, ozvučení, klimatizace, mikrofony (drátové i bezdrátové). Podle požadavků zajistíme další konferenční techniku. Kongresový sál je možné využít ve spojení s předsálím na různé společenské akce. V prostorách předsálí je možné připravit coffee break nebo pořádat raut.


Firemní akce, konference, ubytování a stravování v našem hotelu

Firemní akce, konference, ubytování a stravování v našem hotelu

Budova hotelu se nachází v blízkosti historického jádra města Telč, zapsaného na seznamu světového dědictví památek UNESCO. Kromě komfortního ubytování Vám zde umožníme pořádat konference, firemní nebo jiné společenské akce. Hotel disponuje prostorným konferenčním sálem s kapacitou 100 – 150 míst k sezení vybavený dataprojektorem, projekční stěnou a přenosným promítacím plátnem. Možností pro menší počet lidí je tzv. bílý salónek pro 30-40 osob, vybavený také přenosnou konferenční technikou, anebo banketní salónek ve stylu vinárny k akcím různého charakteru. Tento salónek je rozčleněn do tří částí – vstupní, hlavní zasedací místnost a galerie, až pro 100 hostů s atriem, které může mimo výše uvedené sloužit k posezení s grilováním, či firemním večírkům.


Výukové salonky vhodné pro firemní školení a semináře včetně ubytování

Výukové salonky vhodné pro firemní školení a semináře včetně ubytování

Hledáte-li na Vysočině hotel, kde můžete se svými kolegy uspořádat firemní školení a semináře, pak se určitě podívejte na Hotel Pavla, který leží v samém srdci Vysočiny, nedaleko Nového Města na Moravě. Hotel Pavla disponuje třemi velikostně odlišnými výukovými salonky (10, 30 a 60 míst), které jsou vhodné pro firemní školení a semináře. V každém salonku najdete: - projekční plátno - flipcharty - televizi - wi-fi připojení (v celém objektu) Pokud se budete chtít zdržet na více dní, můžete své kolegy ubytovat v útulných dvou nebo třílůžkových pokojích či rovnou v apartmánu s vlastními koupelnami. Profesionální personál se rovněž postará o stravování. Využít můžete tzv. coffebreaku, nebo-li přestávce na kávu s občerstvením, která je dle dohody servírována přímo do salonků. Dále se pak můžete dohodnout na stravování v rámci: - plné penze - polopenze - rautu až pro 150 lidí (na objednání) - grillparty - zabijačkové hody Ani ve volném čase během dne se nebudete nudit. Krásné okolí kolem Hotelu Pavla Vás bude lákat k příjemná a relaxačním procházkám. V hotelu se pak nachází vyhřívaný bazén (od května do září), sauna s bazénkem, fitness sál, biliard salonek a na objednávku lze také zařídit blízké tenisové kurty. Využít můžete i služeb hotelového maséra.