Poptávám přepravu zboží do Saúdské Arábie

Poptávám přepravu zboží do Saúdské Arábie

Poptávám cenovou nabídku na přepravu a balení na níže uvedené zboží:

10 x paleta o rozměrech 120 x 80 x 135 cm (masky - 1440 ks); odhadovaná hmotnost: 1300 kg
2 x paleta o rozměrech 120 x 80 x 133 cm (filtry - 1440 ks); odhadovaná hmotnost: 600 kg
2 x paleta o rozměrech 120 x 80 x 144 cm (filtry - 1560 ks); odhadovaná hmotnost: 650 kg
4 x paleta o rozměrech 120 x 80 x 159 cm (brašny - 1280 ks); odhadovaná hmotnost: 620 kg
1x paleta o rozměrech 120 x 80 x 159 cm (masky - 60 ks + brašny - 220 ks); odhadovaná hmotnost: 130 kg

Celková odhadovaná hmotnost Btto: 3300 kg

Zboží by se nakládalo v Přelouči.

Dodací podmínka: CPT Riyadh (Saúdská Arábie).

Podle toho, jaké masky si zákazník vybere, půjde o vojenský materiál, nebo o materiál dvojího užití.
Poptávka byla vložena dne:
13.04.2018 10:48

Platnost poptávky:
13.05.2018 07:51

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Milas

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Nový Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tuzemská i zahraniční doprava silniční, letecká, námořní, přeprava malých i větších zásilek

Tuzemská i zahraniční doprava silniční, letecká, námořní, přeprava malých i větších zásilek

Odborníky na logistiku naleznete u energické společnosti Cargologix s.r.o. sídlící v Říčanech-Jažlovice. Specializujeme se na tuzemskou i zahraniční dopravu zásilek nejrůznějších velikostí. Společně s Vámi nalezneme optimální způsob přepravy, ať už se jedná o dopravu silniční, leteckou či námořní. Poradíme si s přepravou malých balíčků, palet i objemnějších zásilek, u kterých navíc vyřídíme veškerou nutnou dokumentaci včetně celních úkonů. V rámci našich logistických služeb disponujeme rozsáhlými a moderně vybavenými sklady s možností uskladnění i nebezpečného zboží. Náš flexibilní a naprosto profesionální tým se postará o to, aby Váš balíček dorazil vždy včas a na místo, které si sami určíte.


Mezinárodní kamionová spedice celá Evropa

Mezinárodní kamionová spedice celá Evropa

Firma Kristensson s.r.o. se už od svého založení specializuje na mezinárodní kamionovou dopravu a spedici. Profesionální služby v kamionové dopravě po celé Evropě. Specializujeme se na mezinárodní kamionovou dopravu. Transport kusových zásilek od 100 kg do 26,8 tun. Používáme klasické návěsové nebo velkoobjemové soupravy s vnitřní výškou ložného prostoru 3 metry. Zaměřujeme se především na Rakousko, Německo, Nizozemí, Holandsko, Slovinsko a Itálii. Každý den máme v těchto státech svá vozidla a jsme schopni plnit Vaše přepravní potřeby.


Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Díky dlouhodobým zkušenostem a kvalitě poskytovaných služeb si společnost MTM Transport, a.s. získala pevné místo na trhu v oblasti přepravy jakýchkoli zásilek. Získaná reputace firmy MTM Transport, a.s. je založena na pevných zásadách - profesionalitě, rychlosti, flexibilitě a spokojenosti zákazníka. Společnost MTM Transport, a.s. Vám nabízí celokamionovou přepravu zboží s každodenními výjezdy, a to za neustálého kontaktu všech vozidel přes GPS lokalizaci a mobilní telefon, což umožňuje možnost pružné reakce na dotazy ze strany zákazníků. Obraťte se na profesionály ve společnosti MTM Transport, a.s., kteří jsou ochotni přizpůsobit se Vašim požadavkům a potřebám. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Námořní kontejnerová přeprava technologických celků a těžkých nákladů

Námořní kontejnerová přeprava technologických celků a těžkých nákladů

Sháníte spolehlivou a zkušenou přepravní společnost, která by se Vám postarala o přepravu těžkého nákladu přes moře? Pro GARANTRANS s.r.o. to není problém. Námořní přeprava je ideální pro přepravu nadrozměrných zásilek a všech námořních kontejnerů s možností přeložení na železnici či kamion. Zajišťujeme: - říční přeprava - zámořská přeprava - přeprava technologických a investičních celků, strojního zařízení, průmyslových projektů - kontejnerizované zásilky ve vlastních nebo rejdařských kontejnerech - pronájem i prodej kontejnerů - roll on – roll off lodění pro přepravu automobilů - konvenční lodění. Námořní doprava patří k nejspolehlivějším způsobům přepravy, proto neváhejte a kontaktujte nás!


Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Spediční firma BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov je specialista na zahraniční kamionovou dopravu do Španělska, Portugalska, Anglie a Francie. Naše firma vychází vstříc požadavkům všem zákazníkům, nabízí dlouholetou praxi, zkušenosti a solidní vystupování řidičů. Neváhejte využít naši zahraniční kamionovou dopravu. Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie dlouholetá praxe solidnost řidičů rychlé vyřizování zakázek špičkový vozový park


Balení do teplem smršťovací folie, PE smrštitelné fólie - novinka ochranných prvků

Balení do teplem smršťovací folie, PE smrštitelné fólie - novinka ochranných prvků

Balení do teplem smršťovací folie od firmy SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. splňuje jak veškeré požadavky na ochranu zboží, tak minimalizuje náklady a neovlivňuje celkovou hmotnost přepravovaného zboží. Zákazníkům nabízíme širokou řadu tepelně smrštitelných fólií různých vlastností, jsme tedy schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům na ochranu zásilek. Zakázky pro Vás realizujeme po celé České i Slovenské republice, na Moravě například ve městech Frýdek - Místek, Ostrava, Karviná, Třinec, Hranice, Olomouc, Přerov a Zlín.