Poptávám přepravu zboží do Saúdské Arábie

Poptávám přepravu zboží do Saúdské Arábie

Poptávám cenovou nabídku na přepravu a balení na níže uvedené zboží:

10 x paleta o rozměrech 120 x 80 x 135 cm (masky - 1440 ks); odhadovaná hmotnost: 1300 kg
2 x paleta o rozměrech 120 x 80 x 133 cm (filtry - 1440 ks); odhadovaná hmotnost: 600 kg
2 x paleta o rozměrech 120 x 80 x 144 cm (filtry - 1560 ks); odhadovaná hmotnost: 650 kg
4 x paleta o rozměrech 120 x 80 x 159 cm (brašny - 1280 ks); odhadovaná hmotnost: 620 kg
1x paleta o rozměrech 120 x 80 x 159 cm (masky - 60 ks + brašny - 220 ks); odhadovaná hmotnost: 130 kg

Celková odhadovaná hmotnost Btto: 3300 kg

Zboží by se nakládalo v Přelouči.

Dodací podmínka: CPT Riyadh (Saúdská Arábie).

Podle toho, jaké masky si zákazník vybere, půjde o vojenský materiál, nebo o materiál dvojího užití.
Poptávka byla vložena dne:
13.04.2018 10:48

Platnost poptávky:
13.05.2018 07:51

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Milas

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Nový Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spediční služby pomocí sklápěcích návěsů

Spediční služby pomocí sklápěcích návěsů

Naše dopravní firma Milan SIHELSKÝ Kolín se zabývá dopravními, servisními a logistickými službami. Hlavní službou je především přeprava sypkých materiálů sklápěcími návěsy o objemu 29 – 50 m3. Sklápěcí návěsy S hliníkovou a nebo hardoxovou korbou a tak je možno na trasu vyslat návěs dle druhu přepravovaného nákladu. Objem korby do 29 až 50 m3 Použití dle objemové hmotnosti dopravovaného materiálu. Celková hmotnost do 48 tun v ČR, užitečná hmotnost do 33 tun v ČR Maximální využití celkové povolené hmotnosti má pro zákazníka příznivý vliv na cenu dopravy. Provozní doba: Pondělí 6:00 – 22:00 Úterý   6:00 – 22:00 Středa  6:00 – 22:00 Čtvrtek 6:00 – 22:00 Pátek   6:00 – 22:00 Sobota  8:00 – 14:00


Spolehlivá tuzemská přeprava, vnitrostátní doprava kamiony

Spolehlivá tuzemská přeprava, vnitrostátní doprava kamiony

V oblasti přepravních a logistických služeb se pohybujeme již od roku 1998 a díky bohatým zkušenostem, výborné jazykové vybavenosti a odbornosti našich pracovníků jsme pro Vás ideální volbou při výběru dopravní společnosti v rámci České republiky. S důrazem na individuální přístup jsme schopni realizovat kamionovou přepravu - celovozových zásilek - dokládkových zásilek - kusových a sběrných zásilek - termínovaných zásilek - kontejnerových zásilek atd. Pro vaši maximální spokojenost využíváme smluvních dopravců, při jejichž výběru dbáme na spolehlivost, řádné pojištění a dobrý technický stav dopravních prostředků.


Nákladní doprava Švédsko, Finsko, přeprava kamiony, sběrná služba

Nákladní doprava Švédsko, Finsko, přeprava kamiony, sběrná služba

Dále také dopravu realizuje do Skandinávie, Pobaltí, Ukrajiny, Ruska, Bulharska, Rumunska a Řecka. V oblasti vnitrostátní, mezinárodni kamionové dopravy, spedice a skladování nabízí jen kvalitní a ověřené služby. Přizpůsobí se Vašim požadavkům a potřebám. Mezinárodní silniční doprava: - přeprava kamiony denně celovozové a částečné zásilky v rámci celé Evropy - částečné zásilky v rámci celé Evropy a Ruska - celovozové zásilky v rámci celé Evropy a Ruska - kamiónová přeprava. Vnitrostátní doprava: - sběrná služba - částečné a celovozové zásilky. Mezinárodní silniční doprava - sběrná služba: - odjezdy z terminálu Ostrava - dodávky systém "z domu do domu". Společnost MTM Transport, a.s. nabízí komplexní služby a vždy se přizpůsobí zákazníkovi.


Spedice, nákladní přeprava, doprava Skandinávie, Pobaltí, Rusko - kompletní servis

Spedice, nákladní přeprava, doprava Skandinávie, Pobaltí, Rusko - kompletní servis

Své služby poskytujeme mimo jiné i v rámci celé Evropy. Společnost MTM Transport, a.s. Vám nabízí tyto profesionální a spediční služby - vnitrostátní, mezinárodní doprava - celokamionová přeprava - dokládkový systém - pravidelné sběrné linky Pokud hledáte společnost, která klade důraz především na poskytování profesionálních služeb za účelem zajištění maximální spokojenosti zákazníka, obraťte se na firmu MTM Transport, a.s.


Profesionální spediční a přepravní služby do Skandinávských zemí - dovoz a vývoz zásilek

Profesionální spediční a přepravní služby do Skandinávských zemí - dovoz a vývoz zásilek

Přenechejte starosti s přepravou zásilek nám! Naší specializací je spedice, transport a nákladní kamionová přeprava do Skandinávských zemí a zpět. Mezi naše služby patří: - celovozové i částečné zásilky - nákladní kamionová přeprava - sběrná služba - spedice - kompletní logistika a celní služby - skladovací služby - námořní a letecká doprava. Poskytujeme celokamionové přepravy, dovozy a vývozy zásilek, pravidelné sběrné linky a dokládkový systém. Klademe důraz na flexibilitu, rychlost a kvalitu s cílem dosažení maximální spokojenosti našeho zákazníka!


Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Spediční firma BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov je specialista na zahraniční kamionovou dopravu do Španělska, Portugalska, Anglie a Francie. Naše firma vychází vstříc požadavkům všem zákazníkům, nabízí dlouholetou praxi, zkušenosti a solidní vystupování řidičů. Neváhejte využít naši zahraniční kamionovou dopravu. Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie dlouholetá praxe solidnost řidičů rychlé vyřizování zakázek špičkový vozový park