Komplexné zabezpečenie služby prenájmu a prania nemocničnej bielizne

Komplexné zabezpečenie služby prenájmu a prania nemocničnej bielizne

Predmetom zákazky je komplexné zabezpečenie služby prenájmu a prania nemocničnej bielizne a osobnej zdravotníckej bielizne, chemické čistenie bielizne, žehlene bielizne, obnova bielizne (zabezpečená na náklady dodávateľa v celom rozsahu amortizované kusy bežným užívaním, obvyklým spôsobom poškodené kusy, za nadmerne znečistené kusy s neodstrániteľnými škvrnami, náhrada za inventúrne rozdiely), doprava bielizne ( odvoz špinavej bielizne a dovoz čistej bielizne ), pravidelná veľkostná alebo objemová kontrola bielizne, elektronická evidencia z dôvodu možnosti monitoringu frekvencie používania a servisu, inventarizácia bielizne ( minimálne 1x ročne ).
Veřejná zakázka vložena:
12.04.2018 07:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2018 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Kontaktní osoba:
Elena Lukáčová

Zadavatel telefon:
+421 232 321 829

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nusch.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98310000-9
Pranie a chemické čistenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Praní a mandlování rovného prádla a ruční žehlení Praha – západ

Praní a mandlování rovného prádla a ruční žehlení Praha – západ

Nestíháte žehlit Vaše vyprané prádlo? Máte početnou rodinu a pračka doma Vám svou kapacitou nestačí? Využijte služby praní a žehlení prádla, které nabízí Černošická čistírna s.r.o. z Prahy západ. Mandlování prádla, převážně ložního, je vysoce hygienické a nedá se běžným žehlením vůbec srovnávat. Nabízíme také vypínání vypraných deček a ruční žehlení vypraných košil, mikin, kalhot nebo pracovních plášťů. Naše služby jsou vysoce profesionální, pro aktuální cenovou nabídku praní a žehlení navštivte naše stránky nebo kontaktujte Černošickou čistírnu s.r.o.


Chemické čištění oděvů a divadelních kostýmů Praha – s vyzvednutím a odvozem

Chemické čištění oděvů a divadelních kostýmů Praha – s vyzvednutím a odvozem

Péče o drahé divadelní kostýmy není jednoduchá záležitost, vyžaduje odborný přístup. Černošická čistírna s.r.o. má v tomto oboru mnoho zkušeností, na chemické čištění divadelních dobových, historických, muzikálových a karnevalových kostýmů se specializuje. Chemicky zde čistí také divadelní opony menších rozměrů. Svým zákazníkům navíc nabízí nadstandardní služby odvozu špinavých kostýmů přímo v divadle a doručení čistých kostýmů v dohodnutém termínu, stejně jako úschovu kostýmů po dobu letních divadelních prázdnin. Garancí kvalitních služeb je dlouhý seznam divadel a muzikálových scén z Prahy, se kterými Černošická čistírna s.r.o. spolupracuje.


Prádelna, čistírna Opava - čištění peří

Prádelna, čistírna Opava - čištění peří

Prádelnu a čistírnu prádla v Opavě najdete na ulici Sadové v areálu bývalého Selika. Prádelna a čístírna Schreier s.r.o. - bývalý Wonder pere prádlo pro soukromé zákazníky i velké organizace, zdravotní střediska, restaurace, hotely, školní zařízení. Naše prádelna nabízí komplexní služby: - praní prádla, hraček, peřin - žehlení, mandlování - chemické čištění prádla - čištění kůže, peří - šití prošívaných dek, peřin, polštářů - vybrat si můžete z různých druhů sypovin - rychločistírna. Navštivte naši prádelnu v Opavě od pondělí do pátku od 7-17hod. Od nás odejdete s čistým a voňavým prádlem.


Praní a čištění - všechny druhy prádla, šatů a svršků

Praní a čištění - všechny druhy prádla, šatů a svršků

Hledáte firmu, která se zabývá praním a vyčistí Vám jakékoliv prádlo? Pak navštivte naší prádelnu a čistírnu Schreier s. r. o., která využívá moderní prací metody. Vypereme a vyčistíme veškeré Vaše prádlo, včetně šatů, kůže a svršků. Naše služby: - praní na moderních pračkách - používáme ověřené a moderní postupy - čistíme skoro vše, včetně kůží - domašťujeme a dobarvujeme kožené svršky - preferujeme ruční skládání s možností výběru poškozených kusů - provádíme také malé opravy. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Prádelna a čistírna, praní sterilní i antistatické, svoz a rozvoz prádla pro hotely i občany

Prádelna a čistírna, praní sterilní i antistatické, svoz a rozvoz prádla pro hotely i občany

Hledáte prádelnu, která by vyprala či vyčistila Vaše prádlo rychle a efektivně? VDI Servis – družstvo je společnost z Českých Budějovic, která se aktivně zabývá praním a čištěním nejrůznější obuvi a prádla. Zaměřujeme se na praní a čištění jak osobního a ložního prádla, tak praní pracovního oblečení, ubrusů a napronů. Naše prádelna s čistírnou jsou ideálním řešením nejen pro občany, ale rovněž pro hotely, ubytovny či stravovací zařízení. K praní Vašeho prádla využíváme ty nejmodernější metody a technologie, jež jsou nejen výkonné, ale navíc šetrné k životnímu prostředí. Pro své zákazníky navíc zajišťujeme sterilní a antistatické praní včetně svozu a následného rozvozu prádla.


Prádelna a čistírna prádla pro hotely a restaurace - praní ložního prádla i ubrusů

Prádelna a čistírna prádla pro hotely a restaurace - praní ložního prádla i ubrusů

Hotelové ložní prádlo i ubrusy restauračních zařízení potřebují profesionální péči. Čisté prostory, zejména pak postele jsou vizitkou každého hotelu. Je dobré se obrátit na profesionály, kteří zajistí čistotu a vůni hotelovému i restauračnímu prádlu. Stačí se obrátit na společnost Prádelna Šopík s.r.o. z Rýmařova, která provozuje prádelnu a čistírnu pro hotely i restaurace. O vaše prádlo se postará tým našich zkušených pracovníků, který vše zvládne rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Profesionální praní potřebuje profesionální techniku! Tu u naší společnosti máme, a proto Vám zajistíme vždy krásně vyprané prádlo. Zajištíme Vám: - praní ložního prádla pro hotely a ubytovny - praní stolního a kuchyňského prádla pro restaurace - praní přehozů, závěsů, záclon a dek - čištění žaluzií. Po vyprání v moderních pračkách vše žehlíme na špičkových žehlících linkách.