Poptávám zakružování profilu

Poptávám zakružování profilu

Poptávám možnost kružení profilu I 360 v délce 14, 5m - 6ks.
Poptávka byla vložena dne:
11.04.2018 12:34

Platnost poptávky:
11.05.2018 09:39

Kontaktní osoba:
ERLEN s.r.o

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komplexní práce s kovem – kataforéza, lisování, galvanické zinkování, práškové lakování

Komplexní práce s kovem – kataforéza, lisování, galvanické zinkování, práškové lakování

Hledáte spolehlivou firmu, která se komplexně věnuje práci s kovem od návrhu přes výrobu, povrchové úpravy až po dodávku a montáž? Pak neváhejte a oslovte firmu LAKUM-KTL a.s. ve Frýdlantě nad Ostravicí. Pomůžeme Vám s kovem, ať už potřebujete pouze konečné povrchové úpravy nebo kompletně od návrhu až po dodávku a montáž. Naši odborníci poskytují konzultace při návrhu a vývoji nového výrobku. Kovovýroba: CNC zpracování plechů – vhodné na malé a střední série Lisování kovů – velkosériová výroba - střední a velké série Montáž – technologie mechanického nýtování, svařování, šroubování Povrchová úprava: Kataforéza – Rychlá a finančně výhodná metoda, výborná přilnavost a nízká tloušťka, skvělé antikorozní vlastnosti. Používá se jako základní povrchová úprava, nebo jako konečná antikorozní povrchová úprava. Práškové lakování – finální úprava kovových povrchů. Ekologická aplikace, odolný výsledný lak, barevně stálý, skvělá ochrana proti korozi. Galvanické zinkování – elektrolytické pokovování Zn/Fe, Zn/Ni – využívá se jako základní tak i povrchová úprava kovových povrchů. Používá se pro elektricky vodivé předměty, i větších rozměrů, na povrchovou úpravu ocelových dílů, spojovacích materiálů a odlitků.


3D měření výrobků pro přesnou výrobu s důrazem na přesnost, kvalitu a efektivitu

3D měření výrobků pro přesnou výrobu s důrazem na přesnost, kvalitu a efektivitu

Společnost KOVO-PRO v Bludově u Šumperka se zaměřuje na oblast kovovýroby. Zajistí vám přesné 3D měření výrobků 3D měřícím strojem Mitutoyo. 3D měřící stroj Mitutoyo Crysta Plus M 544 zaručí stoprocentní mezioperační a výstupní kontrolu s maximální důrazem na přesnost, kvalitu a efektivitu. Umožňuje vysoké úspory, nejen v jednotlivých měřicích operacích, ale také v dohledu nad měřidly. Pro stroj bylo vytvořeno nové pracoviště kontroly jakosti v prostoru výrobní haly a je separováno od všech rušivých vlivů. Díky 3D měřícímu stroji Mitutoyo jsme schopni vykonávat i složité měřící úlohy.


Výroba malých a středních strojů Hradec Králové – výroba prototypů a náročných sestav

Výroba malých a středních strojů Hradec Králové – výroba prototypů a náročných sestav

SV Metal spol. s r.o. Hradec Králové Zabýváme se výrobou malých a středních strojů, výrobou prototypů a náročných sestav. Přes polovinu naší produkce strojů vyvážíme. Pro své zákazníky vyrábíme sady plechových dílů, krytování, svařence, rámy strojů, montážní celky a celé stroje. Pro výrobu náročných sestav a strojů jsme založili prototypovou dílnu v Divci. Tato dílna je kromě standardního nářadí také vybavena vrtačkou, soustruhem a svářecím vybavením. Naše služby využívají zákazníci z rozličných oborů z České republiky a zemí EU.


Hledáme nové zaměstnance do pracovních pozic Chrudim

Hledáme nové zaměstnance do pracovních pozic Chrudim

Jsme česká prosperující firma s mezinárodními zkušenostmi, která podniká v oboru dopravníků a dopravních systémů, včetně řídicího systému a robotických aplikací. Pro rozvoj naší společnosti T M T spol. s r.o. Chrudim nabíráme další zaměstnance. Firemní benefity ve formě závodního stravování, příspěvku na dopravu a životní prostředí, vzdělávacích kurzů a firemních akcí. T M T spol. s r.o. Chrudim přijme nové zaměstnance do dělnických a dalších pozic: Pracovníka na obsluhu ohraňovacího lisu Pracovníka na obsluhu strojní pásové pily Projektant a konstruktér dopravníkových systémů Projektant a konstruktér ocelových konstrukcí Pracovník na obsluhu NC stroje Neváhejte a přijďte se přesvědčit o našich kvalitách.


Kovoobrábění, obrábění na CNC soustruzích, CNC stroje a frézky

Kovoobrábění, obrábění na CNC soustruzích, CNC stroje a frézky

Hledáte spolehlivou firmu zabývající se obráběním nejen kovových, ale i nekovových materiálů na CNC soustruzích a na konvenčních obráběcích strojích? Pak neváhejte a obraťte se na nás na společnost Kovoobrábění Korvas s.r.o. Provádíme kovoobrábění na CNC soustruzích, soustružení do průměru 300mm a do točné délky 1000mm. Obrábíme kov, železo ocel i litinu, dále neželezné kovy, jako je nerez, měď, mosaz, hliník a další v kusové i sériové výrobě. Po předchozí konzultaci uspokojíme i specifické požadavky pro výrobu dílců pomocí soustružení, frézování a vrtání.


Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Naše firma Zámečnictví HSV Jičín provádí na zakázku zámečnické práce a nabízí prodej hutního materiálu. Zajistěte si včas nákup špičkového hutního materiálu. Pro poptávku materiálu volejte, nebo piště na email. Naši odborní pracovníci vám vše rádi zodpoví. Prodej hutních materiálů: ocelové profily plechy Zakázky rychle a spolehlivě vyřizujeme z Jičína, Nové Paky, Turnova, Hořic a blízkého okolí.