Rámcová dohoda na dodávky vybraných potravin pro Nemocnici Na Homolce

Rámcová dohoda na dodávky vybraných potravin pro Nemocnici Na Homolce

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek vybraných potravin pro stravovací provoz, a to po dobu trvání rámcové dohody ode dne nabytí její účinnosti.
Veřejná zakázka vložena:
09.04.2018 09:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice Na Homolce

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
750 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Na Homolce

Zadavatel IČ:
00023884

Zadavatel ulice:
Roentgenova 37/2

Zadavatel PSČ:
150 30

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Barbora Výhodová

Zadavatel telefon:
+420 257 273 419


Zadavatel web:
http://www.homolka.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabák a související produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej lahodného chleba s dýňovými semínky

Výroba a prodej lahodného chleba s dýňovými semínky

Jste-li milovníky kvalitního pšenično-žitného chleba, který zároveň obsahuje chutná dýňová semínka, navštivte některou z prodejen pekárny IVANKA na Znojemsku a v okolí Pohořelic. Právě pekárna IVANKA vyrábí tento chutný pšenično-žitný chléb, do kterého jsou při jeho výrobě přidávány dýňová semínka. Ta dodávají chlebu nezaměnitelnou chuť. Našim zákazníkům navíc během pracovních dnů upečeme chleba s dýňovými semínky na objednávku.


Prodej lahodné kávy –  čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Prodej lahodné kávy – čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Milujete lahodnou chuť kávy a neumíte si bez ní představit ráno? Posezení s přáteli, pracovní schůzky nebo jen tak relaxovat nad šálkem kávy? Proč ne. Společnost Automaty Kavamat Vending s.r.o. Vám přináší velký výběr zrnkových káv a dalších surovin pro profesionální i domácí kávovary a do nápojových automatů. Máme pro Vás čerstvě praženou kávu z celého světa: - Alberto Caffé Crema - Caffe Trieste - Kavamat jubileum - Kavamat Premium Espresso a také výběr dalších surovin do nápojových automatů: - Cappuccino – oříškové, Irish Cream, čokoládové, skořicové - Kakaové a čokoládové nápoje - Čaje – školní čaje - Coffe creamer smetana – instantní náhrada smetany pro nápojové automaty - Latte scremato – sušené mléko – Top kvalita Další produkty: - papírové kelímky - plastové kelímky - porcovaný cukr - plastové míchátko - plastová víčka na kelímky Navštivte Kavamat v Ostravě a vychutnejte si čerstvě praženou zrnkovou kávu kdykoliv.


Pražírna kávy, pražení těsně před odběrem - čerstvě pražená káva

Pražírna kávy, pražení těsně před odběrem - čerstvě pražená káva

Pravidelní konzumenti kávy jistě ocení možnost odebírat čerstvě praženou kávu. V lokalitě Uherské Hradiště navštivte Pražírnu kávy JAMAI CAFE Uherský Brod. Pražení kávy provádíme těsně před odběrem, díky tomu si vychutnáte výraznější chuť i aroma. Na prodej je zrnková i mletá káva z různých světových regionů. Zakoupit můžete: - jednodruhové kávy 100% Arabica - Australie, Guatemala, Indonésie Mandheling, Kolumbie, Brazílie, Mexiko, Ethiopie, Kenya, Cuba, Costarica, Papua Nová Guinea, - kávové směsi - Espresso směs 100% Arabika - Espresso Blend Italiano - 80% směs výběrových Arabik, 20% Robusta Uganda - dárkové balíčky. Díky nám si můžete vychutnat vždy čerstvě pomletou kávu. Celý sortiment najdete i na našem eshopu - při objednávce nad 990,- doprava zdarma.


Distribuce Opočenských jogurtů ve skle vyráběných tradiční recepturou

Distribuce Opočenských jogurtů ve skle vyráběných tradiční recepturou

Jste ze Znojma a hledáte firmu, která se zabývá distribucí mléčných výrobků? Pak se podívejte na firmu JIMA - SPOL, s.r.o., která rozveze výrobky přímo do Vaší prodejny. Z široké škály mléčných výrobků, které firma distribuuje si můžete například vybrat lahodné Opočenské jogurty ve skle. Opočenské jogurty jsou vyráběny z mléka a jogurtové kultury tradičním způsobem a zrají přímo v obalu. Obsahují 20% ovocné složky a jsou vhodné i pro celiaky. Ekologický skleněný obal zaručuje nejen čerstvost, ale i kvalitu a bezpečnost produktu. Opočenské jogurty ve skle jsou v těchto příchutích: - jahoda - broskev a meruňka - ostružina a borůvka - čokoláda a višeň Nechte si i Vy dovézt lahodné Opočenské jogurty ve skle do Vaši prodejny!


Jemné a křupavé tyčinky Grisinni - výroba italských tyčinek z tradičního kynutého těsta

Jemné a křupavé tyčinky Grisinni - výroba italských tyčinek z tradičního kynutého těsta

Pochutnejte si na jemných a křupavých tyčinkách Grissiny, které vyrábí podle tradičních receptur PEKÁRNA KRÁL s.r.o.. Jedná se o chutné tyčinky, pocházející z Itálie. Historie jejich výroby trvá již déle než 300 let. Náš široký sortiment výrobků je dodáván po celém území České republiky, včetně Prahy a okolí. Oblíbené italské tyčinky GRISSINI mají dlouhou trvanlivost a stálou chuť, jsou vhodné jako příloha k teplým i studeným jídlům a nápojům. Díky své nízké energetické hodnotě jsou oblíbeným a vyhledávaným doplňkem při redukci hmotnosti a různých dietách. Při výrobě těchto oblíbených tyčinek Grissini dbáme v první řadě na kvalitu, výbornou chuť a dodržování receptur. Linka na výrobu italských tyčinek z kynutého těsta typu Grissini byla uvedena do provozu již v roce 1972. Naše výrobky jsme schopni dodat co možná v nejkratším termínu od přijetí objednávky 365 dnů v roce.


Eshop, prodej čerstvě pražená káva, dárkové balení kávy

Eshop, prodej čerstvě pražená káva, dárkové balení kávy

Pokud patříte mezi milovníky kávy, máte možnost zakoupit v Eshopu firmy JAMAI CAFE Uherský Brod špičkovou kávu Arabica, kávové směsi i dárkové balení kávy. Káva je čerstvě pražená, připravujeme ji těsně před odběrem. Na prodej je zrnková i mletá káva z různých světových regionů. Pokud jste nerozhodní, doporučujeme náš degustační balíček 8 druhů pražené kávy. Sortiment eshopu je navíc doplněn o exkluzivní čaje a čajové doplňky firmy Oxalis a tuzemská vína. Proto máme připraveno několik druhů dárkových balíčků v kombinaci káva-čaj či káva a příslušenství. Vychutnejte si šálek čerstvě pražené kávy či lahodného čaje od nás každý den.