Poptávám pronájem školící místnosti v Olomouci

Poptávám pronájem školící místnosti v Olomouci

Poptávám pronájem školící místnosti na 22.4. 2018 v čase 13-18h pro 18 lidí v Olomouci.

Kalkulace:
- místnost na 5h
- zapůjčení projektoru na 5h
- flipchart
- stoly přizpůsobeny do tvaru U
- počet židlí přizpůsoben počtu účastníků
- označení místnosti.

Občerstvení:
- káva, čaj, minerálky.

Bylo by možné, aby náš lektor donesl ovoce a malé bagetky pro účastníky? Pokud ne, jaká by byla cenová nabídka?
Poptávka byla vložena dne:
03.04.2018 14:30

Platnost poptávky:
03.05.2018 14:22

Kontaktní osoba:
GrowJob s.r.o., pí Gemelová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zábavní a bowlingové centrum A-Sport

Zábavní a bowlingové centrum A-Sport

Zábavní a bowlingové centrum A-Sport v Hradci Králové vás srdečně zve ke hře bowlingu, ricochetu, šipek, skvěle se odreagovat i si pochutnat na vynikajícím jídle. Dále můžete využít možnost udělat někomu radost v podobě dárkového poukazu s neomezenou platností. Zábavní a bowlingové centrum A-Sport Celková kapacita areálu je 350 osob. Telefony a rezervace 732 747 653, 607 239 502. Otevírací doba Pondělí-Pátek: 14:00 - 02:00 Sobota: 12:00 - 02:00 Neděle: 12:00 - 00:00


Výhodné ubytování a stravování - nejen pro příznivce běžeckých tratí a biatlonu

Výhodné ubytování a stravování - nejen pro příznivce běžeckých tratí a biatlonu

Pokud chcete poznávat Vysočinu, provozovat zimní i letní sporty nebo jen navštívit biatlonové závody, jistě oceníte možnost výhodného ubytování a stravování v naší Restauraci a hotelu U Hrocha ve Žďáru nad Sázavou. Náš areál je situován na okraji malebné vesničky Škrdlovice, kde poskytujeme různé varianty relaxačních pobytů a volnočasového vyžití, jako je například návštěva naší sklárny. O stravování se vám postará naše hotelová restaurace, kde můžete ochutnat českou, italskou, mexickou, japonskou a steakovou kuchyni. V těsné blízkosti hotelu se nachází upravené běžecké tratě vedoucí okolo Žďáru nad Sázavou a přilehlých obcí tak, aby byly co nejblíže na dosah obyvatelům a návštěvníkům. Velkou předností tratí je jejich celková délka 50 km a možnost klasického lyžování i bruslení. Neváhejte a přijďte si k nám odpočinout!


Sportovně relaxační pobyty ve wellness hotelu - výhodné pobytové balíčky

Sportovně relaxační pobyty ve wellness hotelu - výhodné pobytové balíčky

Užijte si aktivní dovolenou v Čechách, v malebném srdci Vysočiny. Wellness hotel Zámek Valeč u Třebíče poskytuje výhodné pobytové balíčky. Vybrat si můžete sportovně relaxační pobyt a naplánovat si víkend v přírodě. Třídenní sportovně relaxační pobyt: - relaxace ve wellness centru, pobyt se sportovními aktivitami, tenisový kurt, bowling - ubytování na dvě noci v moderním pokoji s terasou nebo balkonem včetně polopenze - parkování zdarma v podzemních garážích - celodenní vstup do wellness a fitness - 1x zapůjčení kol na půl dne pro oba - 2 hodiny tenisu nebo bowlingu Sportovně relaxační pobyty s komfortním ubytováním v zámeckém hotelu a relaxaci ve wellness a zažijete v prostředí hotelu Zámek Valeč.


Vánoční večírek pro firmy a uzavřené společnosti zajistí Restaurace AIR CLUB

Vánoční večírek pro firmy a uzavřené společnosti zajistí Restaurace AIR CLUB

Plánujete pro své známé, kolegy nebo přátele vánoční setkání a hledáte vhodné místo? Restaurace AIR CLUB v Praze 6-Ruzyni v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla Vám zajistí vánoční večírek přesně podle Vašich požadavků. Příjemné a moderní nekuřácké prostředí restaurace a ochotný personál se postará o spokojenost Vašich hostů a skvělé zážitky z Vašeho vánočního večírku. Naplánujte Váš vánoční večírek včas a kontaktujte Restauraci AIR CLUB pro podrobné informace o volných termínech.


Firemní vánoční a novoroční večírek v hotelu Pratol - Říčany u Prahy

Firemní vánoční a novoroční večírek v hotelu Pratol - Říčany u Prahy

Chcete pro své zaměstnance či obchodní partnery jako poděkování za dobře odváděnou práci uspořádat nezapomenutelný firemní vánoční či novoroční večírek? Tím skvělým místem pro Vás je Hotel PRATOL s.r.o. v Říčanech u Prahy. Náš hotel je na tenhle typ akcí ideální díky své poloze v blízkosti Prahy u dálnice D1, čtyřem salónkům, které mají kapacitu až 100 míst. Připravíme pro Vás bohaté občerstvení dle vlastního výběru. Všechny účastníky lze ubytovat ve dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením, Wifi, televizorem. Můžete využít i naše lázeňské centrum s bazénem, saunou a vířivkou.


Příjemné ubytování v hotelu Uno

Příjemné ubytování v hotelu Uno

Hotel UNO Ústí nad Orlicí nabízí to nejlepší ubytování za velmi příznivé ceny. Hotel Uno má k dispozici 33 pokojů s 62 lůžky a samozřejmostí je i bezbariérový pokoj. v repertoáru našich nabízených jídel objevíte jak ryze českou, tak i zahraniční kuchyni. Využijte jedinečnou možnost trávit relax a odpočinek přímo v hotelu. Ještě dnes využijte naši nabídku a pokoje si včas rezervujte pře snaše stránky.