Materiál na údržbu

Materiál na údržbu

Predmetom zákazky je dodávka materiálu pre opravy a údržbu budov počas platnosti zmluvného vzťahu. Podrobnosti v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
27.03.2018 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská národná knižnica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.05.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská národná knižnica

Zadavatel IČ:
36138517

Kontaktní osoba:
Ing. Štefan Buzek

Zadavatel telefon:
+421 432 451 288

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44111000-1
Stavebné materiály

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Materiály pro zesilování celých stavebních konstrukcí a jejich částí prodej Praha

Materiály pro zesilování celých stavebních konstrukcí a jejich částí prodej Praha

Speciální materiály, které prodává společnosti BETOSAN s.r.o. z Prahy, dokáží při opravě nebo obnově stavebních konstrukcí nejen obnovit a sanovat tyto konstrukce, ale dokonce zesílit jejich únosnost. Účinek zvýšení únosnosti stavebních konstrukcí je možné aplikovat na celé konstrukce, nebo na jejich jednotlivé části. Aby bylo tohoto účinku docíleno, je součástí našich služeb také zaškolení doporučené aplikace a poradenství v průběhu celé realizace projektu oprav. Široký sortiment materiálů pro zesílení únosností stavebních konstrukcí žádejte u společnosti BETOSAN s.r.o.


Kalkulace staveb a poradenské služby Nymburk – kompletní informace u nás na prodejně

Kalkulace staveb a poradenské služby Nymburk – kompletní informace u nás na prodejně

STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Sadská, Nymburk Stavexa nabízí kompletní sortiment stavebního materiálu, jako jsou střešní krytiny, vazby, lícové zdivo, zdící materiály, sádrokarton, obklady, dlažby, komíny, okna, střešní okna, dveře, zárubně, izolace včetně hydroizolací a veškerý sypký materiál. Pokud se rozhodnete svoji stavbu realizovat sami a u nás si nakoupíte stavební materiál, můžete využít náš poradenský servis. Náš proškolený personál vám podá vyčerpávající  informace, týkající se vhodného použitého materiálu, popřípadě navrhneme vhodné technologické postupy. Také není problém sjednat si schůzku přímo s dodavateli jednotlivých výrobních závodů. Po předložení vaší projektové dokumentace, vám zpracujeme celkový rozpočet pro vaši stavbu, a to jak cenu za materiál, tak cenu za stavební práce.


Systémová řešení stropních podhledů Knauf AMF Praha – funkční a estetické stropy

Systémová řešení stropních podhledů Knauf AMF Praha – funkční a estetické stropy

Při rychlém pohledu na stropy v mnoha prostorách Vás možná ani nenapadne, že kromě estetického hlediska musí splňovat i přísné funkční nároky. Společnost Knauf AMF, s.r.o. se sídlem v Praze přináší systémová řešení stropních podhledů pro jakýkoliv prostor. Produkty nabízené naší společností jsou kvalitní a sofistikované, využívají různé konstrukce podle požadavků, které jsou na jejich instalaci kladeny a jsou přizpůsobeny potřebám přístupu do mezistropních prostor. O výhodách systémových řešení Vás rádi v případě Vašeho zájmu informují odborníci ze společnosti Knauf AMF, s.r.o.


Geosyntetické jílové těsnění – odolná izolace se snadnou montáží a širokým využitím

Geosyntetické jílové těsnění – odolná izolace se snadnou montáží a širokým využitím

Vysoké nároky na izolaci při stavbě nádrží, kanálů, zakládání nebo zakrývání skládek splní geosyntetické jílové těsnění od společnosti Chemia System Geo s.r.o. z Prahy. Konstrukce geosyntetického jílového těsnění spočívá v kombinaci horní, vysoce pevné vrstvy geotextilie z tkaného polypropylénu a spodní, mechanicky odolné vrstvy. Mezi oběma pevně sešitými vrstvami je vázána vrstva aktivovaného bentonitu sodného. Tato konstrukce odolá i opakovaným cyklům sucha a vlhka, mrazu a vyšších teplot a při náhodném propíchnutí se aktivuje samozacelitelný efekt. Více informací o výhodách geosyntetického jílového těsnění žádejte u společnosti Chemia System Geo s.r.o.


Prodej štěrku, drceného kameniva a písku Opava - opavská štěrkovna, sypký materiál

Prodej štěrku, drceného kameniva a písku Opava - opavská štěrkovna, sypký materiál

Sháníte spolehlivou firmu s velkou zásobou štěrku a písku? Pak je tady pro Vás firma POMP Vlaštovičky s.r.o., která se zabývá prodejem kompletního sortimentu sypkých stavebních materiálů v Opavě a okolí. V nabídce máme kvalitní štěrk i písek. Zakoupený sortiment nabízíme s rozvozem až domů. Můžete si vybrat: - těžený a stavební písek - těžený a tříděný štěrk - drcený kámen - úlomky kamene a štěrkopísek - kamenivo pro stavebnictví. Garantujeme včasné dodání v termínu na smluvené místo, tím Vám ušetříme mnoho starostí s dopravou. Náš vozový park má sklápěče, nakládače, rýpadla, shrnovače i dozery.


Výroba dřevěných řezaných a štípaných šindelů ze standardních i exotických dřevin

Výroba dřevěných řezaných a štípaných šindelů ze standardních i exotických dřevin

Hledáte kvalitní dřevěné šindele? Pak jste na správné adrese. Vyrábíme dřevěné řezané a štípané šindele ze standardních dřevin jako jsou smrk nebo modřín, ale i exotických dřevin jako je červený a bílý cedr. Vyrábíme mnoho druhů šindelů různých tvarů a délek. Dřevěné šindele najdou uplatnění hlavně při obnově střech památkových budov, kapliček a chatek, zastřešení studní nebo při stavbě psích boud, ptačích krmítek nebo poštovních schránek. Šindele mohou být použity jako střešní krytina nebo jako obkladový materiál. Dřevěné šindele vynikají svým jedinečným přírodním vzhledem a dlouhou životností. Více informací naleznete na našich webových stránkách.