Stříkaná izolační PUR pěna, hydroizolační systém Polyurea

EB - stav s.r.o.

Stříkaná izolační PUR pěna, hydroizolační systém Polyurea

Stříkaná izolační PUR pěna se snadnou aplikací a především výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a rovněž vodotěsný systém Polyurea k hydroizolaci střech, bazénů, základových desek, patří k moderním chytrým izolačním materiálům, se kterými pracuje stavební společnost EB - stav s.r.o. v celém Zlínském kraji.

Výrobce veřejných toalet hledá odběratele

Výrobce veřejných toalet hledá odběratele

2008564
Italská firma specializovaná na elektrická zařízení a na výrobu veřejných toalet nabízí své schopnosti pro výrobní činnost a subdodávky. Firma, která obvykle spolupracuje s místními orgány v případě velkých akcí, hledá nové zákazníky, nejraději pracující v komunálním podniku, městském mobiliáři nebo veřejných službách.
Zadavatel tohoto inzerátu hledá partnera v ČR, jeho adresu si lze vyžádat písemně v EDB Brno - vanda.koristkova@edb.cz . Nezapomeňte prosím uvést číslo inzerátu, které je na začátku textu.

Původní znění:
2008564
Italian company specialised in electrical installation and in manufacturing public toilets is offering its competence for manufacturing activity and subcontracting .The company, that usually cooperates with local authorities in case of big events, is searching for new clients, preferably working in the public utility, street furniture or public services, to be located in the EU.
Poptávka byla vložena dne:
28.07.2008 15:33

Platnost poptávky:
28.10.2008 15:33

Kontaktní osoba:
Confindustria Piemonte

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Italy

Zadavatel:
platnost poptávky vypršela

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vinařská obec Sedlec u Mikulova, ptačí oblast Lednické rybníky, vinařství, ZOO park, ubytování

Vinařská obec Sedlec u Mikulova, ptačí oblast Lednické rybníky, vinařství, ZOO park, ubytování

V Jihomoravském kraji v okresu Břeclav se nachází vinařská obec Sedlec známá ostrovním letoviskem zvaným Tichý ostrov, dnes již jako okrasný statek. Navštivte známou vinařskou oblast, vydejte se do největší ptačí rezervace v České republice nebo svým dětem ukažte život v malém ZOO parku. Neseďte doma a zavítejte do obce Sedlec ležící na území chráněné krajinné oblasti Pálava a biosférické rezervace Dolní Morava pod záštitou UNESCO. Významné historické objekty obce Sedlec: - Kostel sv. Víta - Portzinsel a okrasný statek - Sirné lázně - Sochy Jana Nepomuckého


Hospodářská komora České republiky, zákonné zastupování podnikatelů, záměrů a zájmů

Hospodářská komora České republiky, zákonné zastupování podnikatelů, záměrů a zájmů

Představujeme Vám Hospodářskou komoru České republiky, která sdružuje 16 000 členů organizovaných v 60 komorách v regionech a ve 124 oborových asociacích. Naší hlavní činností je prosazování podnikatelských záměrů a zájmů. Hospodářská komora České republiky je jediným zákonným zástupcem podnikatelů v ČR. Aktivně pomáháme a podporujeme všechny firmy, řemeslníky a drobné živnostníky. Poskytuje podnikatelům řadu služeb k podpoře jejich ekonomických, zejména obchodních, aktivit s cílem zvýšit uplatnění jejich zboží a služeb na trhu. Hospodářská komora České republiky je připravena podat pomocnou ruku, více informací naleznete na našich stránkách.


Největší vinařské město Velké Bílovice v Jihomoravském kraji

Největší vinařské město Velké Bílovice v Jihomoravském kraji

Milujete víno a krásnou jihomoravskou přírodu? Navštivte naše město Velké Bílovice s téměř čtyřmi tisíci obyvatel a nádherným kulturním zázemím. Město se nachází nedaleko Břeclavi v krásné krajině vinic obklopené vinnými sklepy. Občanům nabízíme stabilní a plně vybavené místo pro život, návštěvníkům zase nespočet kulturních akcí a míst k vidění. Město je organizačně plně vybaveno. O vaši bezpečnost se postará městská policie, či dobrovolní hasiči. Zdravotní záležitosti vyřešíte v místním zdravotním středisku. Pro Vaše ratolesti zřizujeme mateřskou, základní i uměleckou školu, a tak nemusíte řešit dojíždění. V rámci volného času se můžete zapojit do několika zájmových spolků mezi kterými najdete např. myslivecké sdružení, sdružení vinařů, jezdecký klub, TJ Sokol, fotbalový klub nebo klub tenisový. V dnešní době velmi oblíbená cyklistika si díky spoustě cyklostezek přijde na své, posuďte sami! Pořádáme také několik kulturních akcí, takže o zábavu je v našem městě postaráno. Městský úřad je k dispozici denně od 7:00, sídlíme na adrese nám. Osvoboditelů 570, Velké Bílovice. Těšíme se na Vaši návštěvu! Více se můžete dozvědět v turistickém informačním centru.


Město Golčův Jeníkov, zajímavé výlety, poznávání pamětihodností, Kostel sv. Markéty, Loreta

Město Golčův Jeníkov, zajímavé výlety, poznávání pamětihodností, Kostel sv. Markéty, Loreta

Na Vysočině poblíž Havlíčkova Brodu se nachází historické město Golčův Jeníkov. Město Golčův Jeníkov je složen ze sedmi částí ležících na sedmi katastrálních územích - Kobylí Hlava, Nasavrky, Římovice, Sirákovice, Stupárovice, Vrtěšice a Golčův Jeníkov. Ze zajímavostí jistě stojí zmínka o turistické atrakci a tou jsou pivovary. Dále můžete navštívit radnici, zámecký areál, Děkanství, věž se zvonicí, budovu staré pošty, Synagogu a židovský hřbitov. Pamětihodnosti: Děkanský kostel sv. Františka Serafínského Kostel svaté Markéty Golčova tvrz Loretánská kaple Neseďte doma a přijeďte město Golčův Jeníkov navštívit!


Malebná středočeská obec nedaleko Mělníka

Malebná středočeská obec nedaleko Mělníka

Víte, kde najdete správné místo pro bydlení a cestovatelé k návštěvě? Je to naše obec Želízy, která se nachází zhruba deset minut od Mělníka v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Obec je svou historickou i kulturní stránkou velmi přitažlivým místem pro turisty i občany. Je zde spoustu míst k návštěvě. Občanům nabízí velmi stabilní zázemí, najdete zde mateřskou i základní školu, která je pro studenty do 4. třídy, takže vaše malé děti nemusí za vzděláním dojíždět. Pořádáme mnoho akcí – třeba dětský den, tábory pro děti, různé hudební akce a sportovní turnaje. Jelikož se nacházíme v chráněné krajinné oblasti, jsme velmi populárním místem pro návštěvníky. Je zde naučná stezka, komplex plastik sochaře Levého, kaple, kemp Želízy, nedaleký hrad Kokořín nebo Máchovo jezero. Zavítejte k nám, těšíme se na vás. Více informací naleznete na webových stránkách obce, jsou zde i kontaktní údaje a zajímavosti ze života obce.


Horní Jiřetín – malebné město nedaleko německých hranic

Horní Jiřetín – malebné město nedaleko německých hranic

Láká Vás zajímavá příroda Krušných hor? Jak pro život, nebo jen pro cestování? Zavítejte do našeho města Horní Jiřetín, které se nachází v okrese Most, pouhých 15 minut od německých hranic. Svým obyvatelům nabízíme rozsáhlé služby a turistům perfektní místo pro návštěvu. Město svým více než dvěma tisícům obyvatel nabízí vhodné místo pro pohodlný život. Rodiny s dětmi ocení mateřskou a základní školu. Všem občanům jsou poskytovány služby interního, praktického a zubního lékaře. O pořádek a bezpečnost se stará městská policie a sbor dobrovolných hasičů. Občané mohou každodenně využívat městského úřadu či pošty. Nesmíme zapomenout na bohaté kulturní vyžití, každoročně se pořádají tradiční akce jako je např. ples města, poutě, dětské dny, různé koncerty a zájezdy. Návštěvníci mohou zavítat na spoustu historických míst, nebo si jen tak prohlédnou město a přírodu. Sportovci jistě využijí sportovní a fotbalové hřiště. Veškeré informace, otevírací doby, fotografie a organizační věci naleznete na webových stránkách města a nově i na facebookovém profilu. Turisté také mohou využít turistického centra, které je otevřené od dubna do listopadu.