Poptávám výměnu šindelové střechy

Poptávám výměnu šindelové střechy

Hledám firmu na výměnu šindelové střechy v obci Hranice u Zbraslavic. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
21.03.2018 12:38

Platnost poptávky:
21.04.2018 12:32

Kontaktní osoba:
Baběradová Dagmar

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 851 158

Okres:
Kutná Hora

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce, stavba střechy na klíč, zateplování střech

Rekonstrukce, stavba střechy na klíč, zateplování střech

Zhotovuje střechy včetně dodávky střešní krytiny v Olomouckém kraji. Střechy provádí z různých střešních krytin podle přání zákazníka. Vše pro Vaši střechu: - realizace střech - pokrývačské práce - novostavby, rekonstrukce včetně klempířských a tesařských prací - rekonstrukce střech - klempířské a tesařské práce - montáž střešních oken - zateplení střech především nadkrokevní izolací Bauder - prodej střešních oken VELUX - dodávka a montáž podstřešních fólií - půjčovna lešení - provedeme i montáž a demontáž. Na veškerou činnost zpracováváme cenové nabídky zdarma v co nejkratším termínu.


Výroba dřevěných řezaných a štípaných šindelů ze standardních i exotických dřevin

Výroba dřevěných řezaných a štípaných šindelů ze standardních i exotických dřevin

Hledáte kvalitní dřevěné šindele? Pak jste na správné adrese. Vyrábíme dřevěné řezané a štípané šindele ze standardních dřevin jako jsou smrk nebo modřín, ale i exotických dřevin jako je červený a bílý cedr. Vyrábíme mnoho druhů šindelů různých tvarů a délek. Dřevěné šindele najdou uplatnění hlavně při obnově střech památkových budov, kapliček a chatek, zastřešení studní nebo při stavbě psích boud, ptačích krmítek nebo poštovních schránek. Šindele mohou být použity jako střešní krytina nebo jako obkladový materiál. Dřevěné šindele vynikají svým jedinečným přírodním vzhledem a dlouhou životností. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Dřevěné krovy, kompletní dodávka střechy pro rodinné domy i průmyslové stavby

Dřevěné krovy, kompletní dodávka střechy pro rodinné domy i průmyslové stavby

Společnost Machala UB s.r.o. má specializaci na dřevěné krovy a kompletní dodávky střechy pro rodinné domy, průmyslové stavby i památkové objekty. Po úvodní konzultaci Vám připraví softwarový návrh a zpracování v 3D programu. Cílem naší práce je pěkná, funkční střecha, proto provádíme impregnaci dřeva proti dřevokazným škůdcům. Pracujeme se všemi druhy střešních krytin. Při dodávce střechy zajistíme i montáže střešních oken, solárních panelů a dalších prvků souvisejících s celkovou realizací. Naše reference na webu jsou naší dobrou vizitkou a doporučením.


Realizace střechy na klíč, komplexní tesařské, klempířské a pokrývačské střešní práce

Realizace střechy na klíč, komplexní tesařské, klempířské a pokrývačské střešní práce

Plánujete novou střechu a hledáte spolehlivou firmu, která by Vám vytvořila střechu na klíč bez zbytečných starostí? ROBROOF 2004 s.r.o. je společnost z Čejkovic, která svým zákazníkům poskytuje kvalitní střechy na klíč. Zrealizujeme střechu na Váš rodinný dům či průmyslový objekt, a to přesně podle Vašich specifických požadavků. Dále zajistíme veškeré dílčí činnosti, které se přímo týkají daného projektu, tedy tesařské, klempířské i pokrývačské střešní práce. Vybrat si u nás můžete z velkého množství barev i materiálů, jež jsou odolné a vhodné do každého prostředí. Součástí našich služeb jsou konzultace, cenová kalkulace střechy a samozřejmě příslušná záruka. Svěřte nám představu o Vaší střeše a my Vám ji dodáme hotovou a zcela funkční!


Pokrývačství, klempířství, pokládka střešních krytin = kvalita a preciznost

Pokrývačství, klempířství, pokládka střešních krytin = kvalita a preciznost

Společnost Krovys s.r.o. Vám zajistí pokládku veškerých skládaných krytin, včetně hydroizolačních fólií nejen v Telči, kde má sídlo, ale také v Jemnici, Dačicích nebo okolí. Dodáme a namontujeme veškeré střešní doplňky (např. prostupové tašky, střešní výlezy apod.), střešní okna včetně příslušenství, dále plechové falcované a taškové krytiny a střešní fóliový systém FATRAFOL pro budovy s plochou nebo šikmou střechou. Ať už se jedná o krytiny (značek například Bramac, KM Beta, Tondach, Cembrit), nebo okna (zejména značek Velux, Roto, Fakro, Kubeso), tak vždy pracujeme s kvalitním materiálem a svou práci děláme důkladně. Víme, že kvalitní střecha je základem každého domu, budovy a stavby. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Šikmé sedlové střechy - stavba, rekonstrukce, rychle a bez starostí

Šikmé sedlové střechy - stavba, rekonstrukce, rychle a bez starostí

Máme dlouholeté zkušenosti a zabýváme se především dodávkou střech, pričemž se specializujeme na tyto konkrétní činnosti: - pokrývačství, klempířství, tesařství, - kompletní dodávka, stavba, montáž, rekonstrukce střech, - střechy - sedlové, šikmé, ploché, - údržba střech, - izolace plochých střech, - dodávka střešních materiálů, - výroba klempířských prvků. Přidejte se i Vy k našim spokojeným klientům a kontaktujte nás na telefonním čísle 603414998 či mailové adrese jardach@volny.cz, kde Vám rádi poradíme a poté zrealizujeme Vaše požadavky na stavbu či rekonstrukci šikmé sedlové střechy.