Poptávám výměnu šindelové střechy

Poptávám výměnu šindelové střechy

Hledám firmu na výměnu šindelové střechy v obci Hranice u Zbraslavic. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
21.03.2018 12:38

Platnost poptávky:
21.04.2018 12:32

Kontaktní osoba:
Baběradová Dagmar

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 851 158

Okres:
Kutná Hora

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní pokrývačské práce pro vaši pevnou střechu - montáž střešních krytin

Kvalitní pokrývačské práce pro vaši pevnou střechu - montáž střešních krytin

O veškeré pokrývačské, tesařské a klempířské práce se vám v okolí Šumperka, Zábřehu a Olomouce postará firma Střechy Listr - Libor Straka. V oboru pokrývač máme již dlouholeté zkušenosti. Zajistíme veškeré pokrývačské práce dle přání zákazníka - montáž: - pálené a betonové střešní krytiny a jejich doplňky (Tondach, Bramac, Roben, KM Beta, Mediterran) - maloformátové střešní krytiny (Eternit, Dacora, Capacco, Eureko) - plechové střešní krytiny (Ruukki, Satjam, Lindab) - asfaltové šindele (Katepal, Iko, Tegola). Také vám zajistíme dodávku a montáž pojistné nebo PVC fólie. Vaše střecha bude po dobu životnosti i naší střechou.


Prodej střešní krytiny, hliníkové, plechové střechy

Prodej střešní krytiny, hliníkové, plechové střechy

Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele střešních krytin ve Zlínském kraji? Pak jste na správném místě! Společnost SALVATOR STŘECHY s.r.o. pro Vás připravila široký sortiment materiálů pro stavbu a rekonstrukce střech, a to ve spolupráci s těmi nevýznamnějšími výrobci z České republiky i zahraničí. Vybírat můžete ze střešních materiálů značek Cembrit, Bramac, Velux, Tondach, Satjam, Kraupner a další, z produktů jsou Vám k dispozici krytiny - plechové - pálené - betonové - ocelové - bitumenové - hliníkové - plastové a další Samozřejmostí je také poskytování poradenského servisu, zajištění dopravy zakoupeného materiálu či klempířké centrum, proto neváhejte a zvolte firmu SALVATOR STŘECHY s.r.o. jako svého dodavatele v oblasti střešních materiálů.


Opravy měděné a mosazné střechy, historické střechy. Klempířství Vysočina

Opravy měděné a mosazné střechy, historické střechy. Klempířství Vysočina

Hledáte firmu na opravu či rekonstrukci měděné a mosazné střechy? Pak jste nalezli správně. Firma ZVOZA, s.r.o. je odborníkem ve svém oboru. Provádí kompletní realizaci střechy v oblasti Vysočina. Oplechování, žlaby, svody, rýny. Klempířské práce z mědi, pozinku, hliníku, titanzinku. Plech to je odolný, bezúdržbový materiál. Dlouhá životnost. I když měď je finančně dražší, tato střecha patří k těm levnějším. Protože není potřeba nátěrů jako jiné kovové střechy, osvědčila se již z minulosti. Protože při rekonstrukci historických střech je potřeba výroba určitých částí na zakázku, vlastní firma klempířské stroje na ohýbání plechů. Rádi Vám poradíme, provedeme kalkulaci a domluvíme termín realizace.


Krovy a střešní konstrukce | Jihlava

Krovy a střešní konstrukce | Jihlava

Krovy a střešní konstrukce zhotovujeme přímo na místě určení, případně po zaměření stavby v dílně. Je-li krov vyroben v dílně, na stavbu dovezeme jen stavebnici, která se poskládá a ukotví. Krov navrhneme dle rozpětí stavby a typu krytiny a postavíme jej ve velmi krátkém časovém úseku. Působnost tesařství Kocián je Jihlava a její široké okolí. Dbáme vždy na použití kvalitních materiálů a na přání či potřeby zákazníka. Pracujeme rychle, ale kvalitně. Spokojenost zákazníka a dobře odvedená práce je u nás prioritní. Využití krovů: - rodinné a obytné domy - dřevostavby - atypické stavby - garáže, přístřešky - pergoly, altány, terasy V případě zájmu neváhejte a kontaktujte nás!


Oprava a rekonstrukce ploché, sedlové i šikmé střechy včetně dodávky střešní krytiny

Oprava a rekonstrukce ploché, sedlové i šikmé střechy včetně dodávky střešní krytiny

Potřebovala by Vaše střecha opravu či rekonstrukci a sháníte odborníky, na které je spolehnutí? Jste na správném místě. Společnost Střechy Višňovský má dlouholeté zkušenosti a patří mezi kvalitní a pečlivé firmy. Specializujeme se na: - opravy a rekonstrukce plochých, sedlových a šikmých střech - střechy na klíč - stavba střechy a střešních konstrukcí - izolace a údržba střech - tesařské, klempířské a pokrývačské práce - výroba klempířských prvků - dodávka střešních krytin. Zpracujeme Vám zdarma rozpočet a kalkulaci střechy. Střecha od nás nejen ozdobí Váš dům, ale také se stane spolehlivou ochranou proti nepříznivým vlivům. Těšíme se na spolupráci!


Plechová střešní krytina - lehká, odolná, s rychlou montáží

Plechová střešní krytina - lehká, odolná, s rychlou montáží

Uvažujete nad novou střechou a konstrukce budovy vyžaduje odlehčený materiál? Firma Střechy VRŇATA & ŽÁČIK z Prahy Vám dodá moderní řešení v podobě plechové střešní krytiny. Plechová střešní krytina je lehká a odolná, vyráběná v mnoha designech a barevných kombinacích včetně vzhledu klasické pálené tašky. Její velikou předností je rychlá a snadná montáž jak na novostavby, tak na rekonstruované objekty. Máte-li k pokládce plechových střešních krytin dotazy, neváhejte se obrátit na profesionály z firmy Střechy VRŇATA & ŽÁČIK.