Pronájem bytu, Polsko

Pronájem bytu, Polsko

Hledám byt k pronájmu cca 40 m po dobu asi 2 let v Českém Těšíně nebo okolí.

Původní znění:
Popyt
Poszukuję mieszkania do wynajęcia ok40 m na okres ok 2 lat Tesin Czeski lub okolice.
Poptávka byla vložena dne:
20.03.2018 14:18

Platnost poptávky:
20.05.2018 13:42

Kontaktní osoba:
Kolińska

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Czechy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolupráce s klienty pro zkvalitnění služeb pod záštitou realitní kanceláře

Spolupráce s klienty pro zkvalitnění služeb pod záštitou realitní kanceláře

Máte zájem o zajímavé možnosti spolupráce v rámci vylepšování služeb? Jednou z atraktivních možností je kooperace s firmou Znojemské reality, která sídlí ve Znojmě. Společnost vyřizuje poptávky, poskytované služby i konkrétní financování. Jeden z důvodu, proč jsme se rozhodli k tomuto kroku je zajištění co nejrychlejšího prodeje nemovitosti, čímž výrazně vylepšíme služby právě ze strany zájemců o pozemek nebo stavbu. To vše vede k rychlejší realizaci celého procesu. Nebráníme se spolupráci jak solidních realitních kanceláří tak i občanů široké veřejnosti. Samozřejmostí je odměnový systém, jež vás při šikovnosti nemine. Ještě stále váháte? Není proč. Zkrátka nám zavolejte nebo se osobně přijďte pobavit o již zmíněných možnostech na pobočku do Zlína. Rádi poznáme každého, kdo se chce tímhle směrem realizovat.


Staňte se makléřem - s námi na to máte!

Staňte se makléřem - s námi na to máte!

Prestižní zaměstnání, nadstandardní platové podmínky, ale i svoboda a nezávislost! Staňte se úspěšným realitním makléřem ve stabilní společnosti sítě Remax. Naučíme Vás všechno, co špičkový makléř potřebuje. Proškolíme Vás v naší RE/MAX Akademii. Pokud hledáte novou výzvu a chcete být pány svého času je pro Vás práce realitního makléře ideální. Připojte se k našemu kolektivu RE/MAX Property, čekají Vás reprezentativní kanceláře, právní a marketingová podpora, neomezené tarify i skvělý kolektiv. Získejte zajímavou a rozmanitou práci s mimořádným platovým ohodnocením. Pokud jste komunikativní a chcete se naučit něco nového, staňte se makléřem. My Vám k tomu pomůžeme. V RE/MAX Property získáte plnou podporu, perfektní zázemí stabilní společnosti i systém školení a certifikace.


Vítěz prestižní soutěže Realiťák roku - špičkové služby v oblasti realit

Vítěz prestižní soutěže Realiťák roku - špičkové služby v oblasti realit

Jsme AVAPO - realitní kancelář s.r.o. z Opavy poskytující špičkové služby v oblasti realit. Pomůžeme Vám s prodejem, pronájmem a koupí nemovitostí. O vysoké úrovni naší profesionality svědčí úspěchy realitní makléřky Jany Palové v soutěži Realiťák roku. Tato prestižní soutěž probíhá pod záštitou Realitní komory ČR, Asociace realitních kanceláří, Ministerstva pro místní rozvoj a jiných organizátorů. Soutěžící musí během 11 měsíců oslovit svou prací hlasující veřejnost a přesvědčit odbornou 18-člennou porotu svými právními, obchodními, znaleckými a technickými znalostmi. Naše makléřka Jana Palová získala v této soutěži prestižní ocenění za Moravskoslezský kraj, a to 1. místo podle hlasování veřejnosti a 1. místo podle 18-členné odborné poroty. Toto vítězství svědčí o spokojenosti našich klientů, kteří nás v soutěži hlasově podpořili. Chcete-li špičkové a komplexní služby v oblasti realit, obraťte se na nás.


Pro prodej i pronájem nemovitostí či průmyslových areálů lze využít výběrové řízení

Pro prodej i pronájem nemovitostí či průmyslových areálů lze využít výběrové řízení

Potřebujete rychle a dobře prodat nebo pronajmout dům či jinou nemovitost? Vyzkoušejte formu přímého prodeje, tzv. výběrového řízení, které Vám zorganizuje společnost I.E.T. Reality s.r.o. se sídlem v Brně a s pobočkami v Ostravě a v Praze. Při prodeji či pronájmu formou výběrového řízení vyzve organizátor neomezený počet zájemců k podání závazné nabídky ke koupi nemovitosti. Výběrové řízení probíhá dvěma způsoby: - obálkovou metodou, která je vhodná pro prodej složitějších nemovitostí např. průmyslového areálu, kde stále probíhá výroba, nebo při prodeji společnosti vlastnící areál s výrobou - elektronickou aukci Při prvním způsobu si vlastník stanoví kritéria a podmínky prodeje pro podání nabídek zájemců. Nejčastějším hodnotícím kritériem je cena a způsob platby. Určí se termín, nejčastěji dva měsíce, do kdy zájemci jsou povinni odevzdat zapečetěnou obálku s nabídkou. Na základě nejvýhodnější nabídky se uzavře příslušná smlouva. Dále se využívá zkrácené výběrové řízení, kdy v krátkém časovém horizontu najdeme více zájemců a vybereme nejvyšší cenovou nabídku. Tato forma výběrového řízení trvá maximálně týden. V případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit a my Vám vše rádi zodpovíme


Komplexní realitní služby Znojmo, konzultace a odhady ZDARMA pronájem nemovitostí, prodej bytů

Komplexní realitní služby Znojmo, konzultace a odhady ZDARMA pronájem nemovitostí, prodej bytů

Jana Krebsová realitní makléř Znojmo Konzultace a odhady ZDARMA! Potřebujete prodat či pronajmout nemovitost? Zdědili jste po rodičích dům či byt a nevíte jak postupovat při prodeji nebo pronájmu? Chcete se na vybraného realitního makléře spolehnout? Oslovte Janu Krebsovou ze Znojma a nechte starosti s nemovitostí na profíkovi. Realitní makléř, realitní kancelář, služby: prodej, pronájem nemovitostí pronájem, prodej rodinných domů, bytů vyřízení exekucí právní servis prezentace nemovitosti včetně foto, video vymalujeme a vyklidíme nemovitost vypracujeme předávací protokoly Působíme v lokalitách okres Znojmo, Brno-venkov a část okresu Třebíč. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu kde se na Vás bude těšit Jana Krebsová na adrese Dobšická, Znojmo.


Prodej nemovitostí, administrativních budov i činžovních domů formou výběrového řízení

Prodej nemovitostí, administrativních budov i činžovních domů formou výběrového řízení

Využijte prodej nemovitosti, činžovního domu, průmyslového areálu či administrativní budovy formou výběrového řízení a obraťte se na společnost Naxos Ostrava a.s., která působí na trhu realit již několik let. Výběrová řízení jsou pro svoji formu zpeněžení využívána především tam, kde je nutnost důkladné due diligence a převod práv, které souvisejí s předmětem prodeje (územní rozhodnutí, zajištění věcných břemen pro prodávajícího, stavební povolení a jiná dokumentace). Podmínkou účasti na výběrovém řízení je složení kauce od účastníků a parafování smluvní dokumentace před závaznou nabídkou. Výběrová řízení probíhají dvoukolovým způsobem. Dochází k němu během cca 5-ti měsíců, kdy po dvou až tříměsíční marketingové kampani a přímé komunikaci s investory dochází ke složení kauce, předložení nabídky a podpisu závazné smluvní dokumentace. Investor má po vybrání vítězné nabídky zhruba 2 měsíce na doplatek kupní ceny. Finální rozhodnutí o prodeji je vždy na straně prodávajícího. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat a my rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.