Poptáváme výrobu součástí z nerezového materiálu

Poptáváme výrobu součástí z nerezového materiálu

Poptáváme výrobu součástí soustružením z nerezového materiálu 17 240 – opakovaně až 30 ks.
Pro svého zákazníka nezávazně poptáváme možnost, termín a cenu kompletní (opakované) výroby součástí včetně nerezového materiálu 17 240.

Prosíme o nabídky na výše uvedené série. Tyto série jsou opakované. Četnost však záleží na odběrech zákazníků.

Součásti jsou pohledové.

Jakmile poptávky vyhodnotíme, bude Vám zaslána odpověď s vyjádřením k Vaší nabídce.

Poptávka číslo: P1803080001


Odkaz na stažení podkladů poptávky:
http://bit.ly/p180308001
Poptávka byla vložena dne:
16.03.2018 08:19

Platnost poptávky:
16.04.2018 07:43

Kontaktní osoba:
kooperant.cz - Robert Kroupa

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Strakonice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ohýbání a zakružování - trubky, profily, spirály, vedení maziva

Ohýbání a zakružování - trubky, profily, spirály, vedení maziva

Odborným zakružováním trubek, profilů, spirál a vedení maziva se v okolí Prostějova a Olomouce zabývá společnost Přidal s.r.o. z Kralic na Hané. Zakružování je prováděno na CNC řízené zakružovačce. Zakružujeme trubky o maximálním průměru 70mm. Společnost Přidal s.r.o. provádí: -zakružování spirál – ocel, nerez, hliník, měď, topenářské poplastované trubky - zakružování trubek a profilů – ocel, hliník, nerez, měď - ohýbání a zakružování vedení pro maziva – ocel, nerez - zakružování madla na zábradlí – ocel, nerez, hliník a jeho slitiny


Strojní obrábění odlitků, CNC obrábění, dodávky odlitků, opracování

Strojní obrábění odlitků, CNC obrábění, dodávky odlitků, opracování

Naše brněnská firma USOB s.r.o., se již dlouhodobě zabývá kompletními dodávkami odlitků z litin a ocelí, strojním obráběním odlitků a CNC obráběním. Zajišťujeme kompletní dodávky strojních dílů. Navrhujeme příslušnou technologii výroby modelů, odlitků a forem a provádíme jejich obrábění, vše dle dodané výkresové dokumentace. Naše společnost je vybavena CNC obráběcím centrem HASS VF 2 s řízenou čtvrtou osou. Pracovní rozsah CNC stroje je X-760 Y-400 Z-500. Nabízíme také programování CNC obráběcích frézovacích strojů a center dle "na klíč". Při realizaci jednotlivých zakázek používáme moderní CNC obráběcí a měřící technologie.


Zakružování profilových materiálů - silná profilová zakružovačka ROUNDO R7S, Česká republika

Zakružování profilových materiálů - silná profilová zakružovačka ROUNDO R7S, Česká republika

Společnost AR Brno se sídlem v České republice může kromě výroby přírub, tvarovek, přechodů a hrdel nabídnout také zakružování profilových materiálů. Díky velice výkonné profilové zakružovačce ROUNDO R7S může společnost AR Brno spol. zpracovat a tím pádem tvarovat i silné profily. Naše zakružovačka ROUNDO R7S zvládne zakroužit profilové materiály do různých tvarů, jako jsou: - kruhy - oblouky - spirály. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výpalky i tryskání provádíme rychle a přesně

Výpalky i tryskání provádíme rychle a přesně

Škála našich služeb je opravdu velmi široká. Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálním strojům jsme vám kromě standardního obrábění a frézování schopni zajistit také například: Výpalky Tryskání Úkosové plazmové pálení Pálení materiálu Základem kvalitní práce jsou spolehlivé a moderní stroje. V firmě Zekof to víme, a proto jsme vybaveni těmi nejlepšími obráběcími a měřícími stroji, díky kterým jsme schopni vyřídit vaši zakázku rychle ale přesto velmi přesně. Také pro výpalky a soustružení používáme tu nejlepší techniku. Plynová a plazmová pracoviště si poradí s výpalky o síle 1 – 200 mm. Karuselový soustruh zase obrobí i velké kusy s průměrem až 3500 mm. Nevíte si s úpravou konkrétního materiálu rady? My vám rádi pomůžeme. Přesně vám poradíme, která služba je pro vaše výrobky ta nejvhodnější. Bez problému se postaráme o velké zakázky i objednávky na jedinou atypickou součástku. U nás totiž práci s kovem skutečně rozumíme.


Soustružení na CNC strojích - práce na CNC, CNC soustruhy

Soustružení na CNC strojích - práce na CNC, CNC soustruhy

Hledáte firmu, která se zabývá soustružením na CNC strojích, potřebujete sehnat firmu která má CNC soustruhy, paqk je tu pro Vás naše jihomoravská společnost Kovoobrábění Korvas s.r.o.,se sídlem v Bzenc, která se zabývá obráběním, ale i soustružením kovových a nekovových materiálů. Používáme CNC soustruhy i konvenční obráběcí stroje. Soustružíme do průměru 300 mm a točné délky 1000 mm. Vyrábíme kusovou i sériovou výrobu. Soustružíme nejen různé kovy, železo, ocel a litinu, ale i neželezné kovy a slitiny železa.


Soustružení, frézování kovů, CNC obrábění, svařování, tepelné zpracování

Soustružení, frézování kovů, CNC obrábění, svařování, tepelné zpracování

Hledáte českého výrobce strojírenských dílců? Pak neváhejte a kontaktujte ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.! Naše společnost provádí soustružení a frézování kovů na CNC strojích. Využíváme klasické soustruhy a frézky, vrtačky, pily pro řezání tyčí, pily pro řezání tabulí, stroje na obrábění ozubení. Obrábíme veškeré druhy materiálů používané ve strojírenství a to včetně špatně obrábitelných materiálů. K výrobě používáme zejména stroje - CNC soustruhy, CNC obráběcí centra a CNC brusky. Kompletní nabídku prováděných prací naleznete na našich webových stránkách.