Poptávám zednické práce

Poptávám zednické práce

Poptávám natažení fasády cca 90m2, rozhodující je cena a rychlost. Děkuji. (tel. pouze 8:00-14:30).
Poptávka byla vložena dne:
13.03.2018 12:35

Platnost poptávky:
13.04.2018 11:02

Kontaktní osoba:
Šumpik

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 255 571

Okres:
Přerov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zednictví, stavební a zednické práce, bourací práce, Moravský Krumlov

Zednictví, stavební a zednické práce, bourací práce, Moravský Krumlov

Nejen stavební, ale i zednické a bourací práce, to vše a mnohem víc provádí Zednictví Pokorný! Chcete stavět? Pak neváhejte a obraťte se na nás, zajistíme kompletní realizaci Vašeho projektu! Mezi námi prováděné zednické a stavební práce patří nejen kompletní výstavba rodinných domů, ale i rekonstrukce bytů a domů, obkladačské a dlažební práce, pokládka plovoucích podlah, malířské a natěračské práce, elektrikářské práce a další práce patřící do stavebního oboru. Naše služby jsou dostupné nejen klientům z Hostěradic a okolí, ale i ze Znojma, Moravského Krumlova a téměř po celé Vysočině. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Strojní omítky, lité potěry cementové, anhydritové

Strojní omítky, lité potěry cementové, anhydritové

Samonivelační potěry cementové a anhydritové nacházejí uplatnění v oblasti povrchové úpravy podlah v průmyslové i bytové výstavbě. Specializaci na lité potěry a strojní omítky má společnost Omítky - potěry s.r.o.. Působnost firmy je v regionu Uherské Hradiště, Brno, Hodonín, Vsetín. Lité potěry, betony: - samonivelační anhydritový potěr - podlahový potěr na bázi síranu vápenatého - samonivelační cementový potěr - na bázi cementového pojiva. - betonový potěr. Strojní omítání stěn. Vnitřní omítky: - rychlá realizace - omítnutí prostorů celého domu se stává otázkou pouze několika dnů - odolnější omítka - minimální ztráty a úspora nákladů. Používáme certifikované kvalitní materiály a moderní stroje. Činnost jsme rozšířili o aplikaci stříkané PUR pěny na izolaci střech a podkroví.


Výstavba rodinných domů, kompletní služby všech řemesel za velmi rozumné peníze

Výstavba rodinných domů, kompletní služby všech řemesel za velmi rozumné peníze

Naší předností jsou kompletní služby a servis a zprostředkování všech potřebných řemesel pro výstavbu rodinných domů. Hlavní činností firmy jsou zednické, obkladačské, malířské, natěračské práce, montáž sádrokartonů a jiné.. Díky tomu, že děláme celé rekonstrukce spolupracujeme i s dalšími řemesly jako jsou, stolař, podlahář, pokrývač, klempíř, vodař, topenář, plynař a další.. Sloužíme jako subdodavatel, který Vám pomůže s kompletní rekonstrukcí nebo výstavbou domu na míru za bezkonkurenční ceny. Díky kompletní práci všech pracovníků Vám zaručujeme kvalitu, a dlouhodobou spokojenost. Pokud budete potřebovat pouze poradit, můžete se na nás obrátit a my Vám doporučíme řemeslníka dle Vaší potřeby, tak aby jste byli spokojeni s kvalitně odvedenou prací za dobrou cenu. Zakázky realizujeme v Opavě a okolí, ale také v Ostravě nebo po celé České republice.


Stavitelské práce - kompletní stavitelské a zednické práce na Vysočině

Stavitelské práce - kompletní stavitelské a zednické práce na Vysočině

Ať už uvažujete o svatbě nového domu nebo pouze rekonstrukci, obraťte se na společnost BAUFIRMA MPR s.r.o., která sídlí nedaleko Moravských Budějovic. Společnost působí na českém trhu již deset let a její profesionální tým se zaměřuje na služby v oblasti stavitelství. Společnost Vám pomůže jak s výstavbou nového rodinného domu, provádí i stavby na klíč, tak z rekonstrukcí domu stávajícího. V širokém sortimentu služeb například najdete: - projektování domů, bytů a průmyslových staveb - architektonické služby - zednické na tesařské práce - izolace staveb Pro veškerý sortiment služeb se neváhejte telefonicky či pomocí emailu obrátit na společnost BAUFIRMA MPR s.r.o., která Vám pomůže lépe bydlet.


Nátěry fasád s využitím fasádních barev renomovaných výrobců zajistí firma Kapitán Praha!

Nátěry fasád s využitím fasádních barev renomovaných výrobců zajistí firma Kapitán Praha!

Je fasáda Vašeho domu omšelá, popraskaná nebo oprýskaná? Pak je čas oslovit odborníky na nátěry fasád z firmy Kapitán Praha s.r.o. Provedeme veškeré fasádní práce od přípravy až po samotný nátěr, ke kterému používáme výhradně prověřené a kvalitní barvy od renomovaných výrobců. Výsledkem je stálobarevná fasáda bez blednutí a prasklin na dlouhé roky. Vzorník barev fasádních nátěrů je velice obsáhlý a vyhoví každému přání. Z mnoha odstínů a podtónů si jistě vyberete i Vy. Pro krásnou fasádu žádejte pouze kvalitní barvy od renomovaných výrobců, jaké používá firma Kapitán Praha s.r.o.


Stavební práce - realizace stropů pomocí kvalitních monolitických konstrukcí

Stavební práce - realizace stropů pomocí kvalitních monolitických konstrukcí

Stavíte a zvažujete, jakým způsobem si nechat zhotovit stropy? Pak zvolte velmi odolné nonolitické stropní konstrukce z železobetonových desek, o které se postará firma Zednictví Jiří Pokorný. Zajistíme Vám kompletní zhotovení stropů pomocí monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek. Železobetonové stropní desky se dokáží tvarově přizpůsobit i pro nepravidelné půdorysy a vynikají svou vysokou nosností, odolností a žáruvzdornosti. Postaráme se o kompletní realizaci - zajistíme potřebnou dokumentaci, provedeme statické výpočty a vytvoříme výkresy přesně dle daných prostorových dispozic a rozměrů. Vybereme pro Vás nejvhodnější druh betonu i stropní výztuže a konečně provedeme celkovou realizaci. Dáváme si záležet na tom, aby práce byla odvedena poctivě a kvalitně ke vší spokojenosti zákazníka.