Poptávám dodavatele dárkového zboží pro komisní prodej

Poptávám dodavatele dárkového zboží pro komisní prodej

Poptávám dodavatele dárkového zboží pro komisní prodej. Hledám velkoobchodního dodavatele se zaměřením na dárkového zboží ke spolupráci formou komisního prodeje. Sortiment: keramika, sklo, svíčky, aromalampy, obrázky, nástěnné hodiny, plyšové hračky, dárkové tašky, dřevěné a proutěné výrobky, dekorační předměty apod. Nebo hledám i jiný druh komisního prodeje do MO, děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
13.03.2018 10:42

Platnost poptávky:
13.04.2018 09:33

Kontaktní osoba:
Mária Kočí

Kontaktní email:

Telefon:
+420 720 332 767

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba vlajek pro firmy i fanoušky na zakázku již od jednoho kusu

Výroba vlajek pro firmy i fanoušky na zakázku již od jednoho kusu

Pro výrobu vlajek nebo vlaječek podle Vašeho zadání potřebujete jediné, znát adresu Dobrevlajky.cz E-SHOP. Zde Vám vyrobí vlajky na zakázku již od jednoho kusu s cenovou kalkulací předem. K výrobě vlajek používáme vlajkovinu z kvalitního polyesteru (PES) s perforací, vysokou pevností nebo možností oboustranného potisku. Vlajky jsou vhodné nejen k reklamním a propagačním účelů, ale také jako orientační body při různých akcích nebo pro fanoušky či sportovní kluby. Výrobu vlajek poptávejte u Dobrevlajky.cz E-SHOP, kde Vám také ochotně odpoví ne veškeré Vaše dotazy.


Potravinářské sklenice - skleněné obaly na kečup, majonézu, kořenky

Potravinářské sklenice - skleněné obaly na kečup, majonézu, kořenky

Sklenice pro potravinářství vyrábí společnost Sklárny Moravia se sídlem v Úsobrně v okrese Blansko. Specializujeme se na výrobu obalového skla a láhví různých tvarů a designu. Pro potravinářské účely vyrábíme v naší sklárně tyto potravinářské sklenice: - asparagus 320 ml - kečup 300 ml, 250 ml - majonéza 250 ml - kořenka 100 ml Jsme tradičním výrobcem a prodejcem obalového skla. Zaměřujeme se na výrobu lahví, sklenic a flakonů originálních tvarů dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme zpracování nového designu, výkresové dokumentace, výroby forem, balení dle vašich požadavků a další dodávky pro celkovou kompletaci výrobků.


Tapety na zeď jsou nedílnou součástí interiérů domů a bytů - prodej, návrhy

Tapety na zeď jsou nedílnou součástí interiérů domů a bytů - prodej, návrhy

V současné době se tapety na zeď opět stávají nedílnou součástí interiérů domů a bytů. Vsaďte na originalitu a dejte vaší kanceláři, ordinaci, restauraci nebo bytu šmrnc. Obraťte se na odborníka na dekorace - firmu REGA interier v Olomouci. Materiály tapet na zeď jsou dnes vyvinuty v dokonalé kvalitě. Nejčastěji se objevují ve formě vlisových materiálů, který je vhodný do méně až středně zatížených prostor. Materiály vinylové pak splňují nároky pro zatížené prostory hal a restaurací. Navštivte show room v obchodním domě SENIMO v Olomouci kde si vyberete z nádherných, originálních a nečekaných vzorů tapet.


Vonné tyčinky, stébla Broumov - prodej náhradních stébel, vůní a nádobek

Vonné tyčinky, stébla Broumov - prodej náhradních stébel, vůní a nádobek

Z - TRADE s. r. o. Broumov Pořiďte si do svého interiéru neotřelou vůni, co Vás bude provázet celý den. My nabízíme vonné tyčinky pro každého, kdo si chce provonit každou chvíli ať už v práci nebo doma. Vonné tyčinky navodí příjemnou harmonii a dokonalou relaxační atmosféru. Zakoupit lze květinové vůně, dřevité a kořeněné, ovocné, pudrové, sladké, svěží a nebo citrusové. Délka vonění se liší podle velikosti, teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte. Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1500 Kč!


Dárková balení švestkových povidel pro firmy - dárkové sady, koše s povidly

Dárková balení švestkových povidel pro firmy - dárkové sady, koše s povidly

Netradiční dárek mohou firmy připravit pro své obchodní partnery či zaměstnance - u firmy Švestková povidla Jiří Netopil můžete objednat dárková balení švestkových povidel. Připravíme individálně dárkové sady, koše s povidly v cenách již od 100Kč. Sady lze doplnit např. kvalitní pálenkou. Vždy dbáme na kvalitu a čistotu dárkových sad. Naše povidla jsou 100% přírodní produkt, neobsahují přidaný cukr, při výrobě nepoužíváme konzervanty. Pokud si objednáte naše povidla, poznáte kvalitu, náš produkt se stal vítězem testu švestkových povidel v D-testu 03/2016.


Modely autíček všech světových značek – limitované edice

Modely autíček všech světových značek – limitované edice

Patříte mezi nadšence nebo sběratele modelů autíček? Pak Vás jistě osloví nabídka společnost AUTO-MODELY.CZ Ing. Karla Cvejna z Prahy. Modely autíček všech světových značek od předních výrobců jsou zpracovány do nejmenších detailů. Jedná se kvalitní modely, které jsou vyráběny v limitovaných edicích a jsou sběratelsky velmi ceněné. V nabídce naleznete luxusní modely aut světových značek od sportovních vozů až po nákladní auta. Samozřejmostí je možnost zakoupení katalogů, vitrín určených k vystavování modelů, plakátů nebo figurek k modelům.