Kompostáreň Veľké Kapušany

Kompostáreň Veľké Kapušany

Predmetom zákazky sú stavebné práce pre projekt Kompostáreň Veľké Kapušany. Výstavba pozostáva z vybudovania zaizolovanej kompostovacej plochy, odvedenia zrážkových vôd z plochy do akumulačnej nádrže, stavby oceľového prístrešku na uskladnenie technického vybavenia kompostárne a kontajnerov na zvoz biologicky rozložiteľného odpadu a oplotenia okolo areálu kompostárne. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2018 10:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Veľké Kapušany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.05.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Veľké Kapušany

Zadavatel IČ:
00332038

Kontaktní osoba:
Mgr. Alena Hujová

Zadavatel telefon:
+421 415 665 268

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vkapusany.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba ocelových konstrukcí z kvalitní oceli, strojírna Kladno

Zakázková výroba ocelových konstrukcí z kvalitní oceli, strojírna Kladno

Hledáte společnost, která by Vám zajistila pevnou ocelovou konstrukci pro Vaši halu, most či jiný objekt? Stanislav Kindl – Strojírna je společnost ze Želevčic, která se zabývá zakázkovou výrobou ocelových konstrukcí z vysoce kvalitní oceli. Vyrábíme ocelové konstrukce pro nejrůznější účely dle specifických požadavků daného zákazníka. Vyrobíme Vám konstrukci nejen pro ustájení koní, ale také do průmyslové haly, mostů a dalších objektů. Nedílnou součástí naší činnosti je výroba nerezových zábradlí, přístřešků, příjezdových plošin či schodišťových stupňů. Poskytujeme rovněž kompletní služby v oblasti zámečnictví a kovovýroby včetně obrábění, frézování a broušení železných materiálů.


Prodej zemědělské montované plachtové přístřešky pro uskladnění sena a plodin

Prodej zemědělské montované plachtové přístřešky pro uskladnění sena a plodin

Uskladnění sena a plodin. Ideální řešením jsou plachtové přístřešky. Snadná a rychlá montáž. Nízké pořizovací náklady. Plachta je ošetřena vysokoúrovňovým UV filtrem, který zaručuje maximální životnost. Životnost plachty dosahuje až 25 let. PVC má velkou pevnost v tahu, je 100% nepromokavé a odolává i sněhové pokrývce. Skladové haly HALMONT mají konstrukci vyrobenou z pozinkovaných ocelových trubek. Můžete si v vybrat z mnoha velikostí a jak na šířku tak na výšku. Dokonce je možné koupit i montovací chlév, stáj či konteiner. Dokonce si můžete vybrat z více barevných provedené, bílá, zelená, stříbrná.


Konstrukční profily – kvalitní a pevné ocelové konstrukce pro haly

Konstrukční profily – kvalitní a pevné ocelové konstrukce pro haly

Hledáte firmu, která Vám zajistí pevné a kvalitní ocelové konstrukce pro montované haly? Pak se určitě obraťte na firmu Halové systémy s.r.o., která sídlí nedaleko Brna v Šlapanicích. Firma poskytuje kvalitní a pevné ocelové konstrukce z pozinkovaného plechu lisovaného za studena k použití na: - obvodové pláště - příčky - střešní konstrukce - vaznice Konstrukční profily poskytuje v několika tvarech (Z, C, U, ? ) s výškami řezu od 100 – 400 mm a tloušťkou v rozmezí 1 – 4 mm. Výhody konstrukční profilů jsou hned několik: - jednoduchá a rychlá montáž - flexibilnost - odolnost proti korozi - pevnost - nízká hmotnost - nizké náklady (doprava, montáž, údržba) Pevnou a kvalitní konstrukci vám zajistí firma Halové systémy s.r.o., která je Váš partner v oblasti konstrukčních profilů, trapézových a PUR panelů nebo opláštění hal a budov.


Montážní práce pro průmyslové firmy - montáže, demontáže ocelových konstrukcí, technologických celků

Montážní práce pro průmyslové firmy - montáže, demontáže ocelových konstrukcí, technologických celků

Montážní práce pro průmyslové firmy zajišťuje firma MONTEMA spol. s r.o. z Otrokovic - Zlínský kraj. Působíme v mnoha průmyslových odvětvích - strojírenství, gumárenství, chemický průmysl, stavebnictví, potravinářství. Naše firma provádí po celé ČR montáže, demontáže ocelových konstrukcí, technologických celků i potrubních rozvodů. Také se zaměřujeme na stěhování výrobních strojů a strojních zařízení v rámci ČR i do-ze zahraničí. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni, ručíme tedy za odbornost provedených prací. Obory působnosti: - výroba, montáž, demontáž ocelových konstrukcí - montáže, demontáže technologických celků - výroba, montáž, výměna potrubních průmyslových rozvodů - montáž, demontáž vzduchotechniky - stěhování strojních zařízení, výrobních linek.


Výroba a montáž lisovaného ocelového schodiště, schodišťové stupně, dodávka

Výroba a montáž lisovaného ocelového schodiště, schodišťové stupně, dodávka

Chcete-li bezpečné schodiště s protiskluznou úpravou, které lze umístit i do půdních prostor, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma KASALI, s.r.o. ze Znojma, je profesionální výrobce schodišťových stupňů využitelných i v těch nejnáročnějších podmínkách. Schodišťové stupně jsou základním stavebním prvkem ocelových schodišť. Vyráběny jsou v daných základních rozměrech a nebo na zakázku, dle požadavků a přání klienta. Zařídíme dodávku, technické poradenství, kalkulaci, doporučení správného typu dle propočtu a následnou montáž ocelového schodiště. Námi vyrobené ocelové schodišťové stupně můžete využít na stavbu nejen jako schodiště do půdních prostor, ale i na zahradní schodiště, požární a úniková schodiště apod. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde najdete všechny podstatné informace.


Vnitřní ocelové, nerezové zábradlí, zastřešení dveří-výroba

Vnitřní ocelové, nerezové zábradlí, zastřešení dveří-výroba

Společnost SEADD s.r.o. vyrábí hlavně kovové konstrukce, ale také nerezové zábradlí, zastřešení dveří a další výrobky z kovu. Působíme v regionu Zlín, Uherské Hradiště. Hlavní činností jsou veškeré zámečnické práce, soustružení, frézování, vrtání, ohýbání, dělení materiálu, broušení, leštění, svařování. Vyrábíme a montujeme vybavení interiérů a exteriérů: -nerezové, ocelové zábradlí venkovní - kombinujeme se skleněnými výplněmi, dvouvrstvá lepená skla nebo kalená skla -nerezové, ocelové nebo nerez + sklo zábradlí vnitřní - nejpoužívanějším materiálem na vnitřní zábradlí je nerez a ocel, madla zábradlí jsou dřevěná -zastřešení dveří. Obraťte se na zkušené odborníky u nás. Poradíme s výběrem materiálu a dbáme především na přesnost provedení, aby nevznikly problémy při montáži. Montáž, instalace, výroba na zakázku: -kovové, ocelové, nerezové, hliníkové konstrukce -zahradní doplňky - altánky, pergoly, obelisky, kovové konstrukce pro popínání rostlin -kovový zahradní nábytek nebo zahradní nábytek v kombinaci kov a dřevo -městský mobiliář - parkové lavičky, venkovní odpadkové koše, MHD zastávky, stojany na kola...atd.