Reštaurovanie veže františkánskeho kostola

Reštaurovanie veže františkánskeho kostola

Predmetom obstarávania je vykonanie diela, ktorým je reštaurovanie Kamennej veže rímskokatolíckeho kostola Zvestovania Panne Márii (františkánsky) na Františkánskom nám. 1 v Bratislave v súlade s rozhodnutím Krajského pamiatkového úradu v Bratislave (ďalej KPUBA) č. KPUBA-2017/15960-5/71745/FAN (ďalej len rozhodnutie) zo dňa 14.9. 2017 a Reštaurátorským výskumom, ktorý bol schválený vyššie uvedeným rozhodnutím. Kostol je zapísaný v ústrednom zozname pamiatkového fondu pod číslom 24/2.
Kostol je evidovaný na liste vlastníctva číslo: 4208 pre katastrálne územie: Staré Mesto, obec: Bratislava m.č. Staré Mesto, okres: Bratislava ako stavba so súpisným číslom 406, postavená na parcele registra C, parcelné číslo: 59.
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2018 10:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Rehoľa menších bratov Františkánov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.05.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Rehoľa menších bratov Františkánov

Zadavatel IČ:
00586862

Kontaktní osoba:
Gabriela Šedová

Zadavatel telefon:
+421 908 767 595


Zadavatel web:
http://http://www.frantiskani.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45454100-5
Reštaurovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Restaurování podlah Praha  - renovace, broušení parket, olejování podlah....

Restaurování podlah Praha - renovace, broušení parket, olejování podlah....

Při práci se využívají mnohaleté zkušenosti v oboru, stejně tak i ty nejkvalitnější materiály, proto jsme schopni provádět práci v nejvyšší kvalitě, kterou zákazníci vyžadují. Jsme profesionálové se specializací na broušení a renovace parket. Provádíme renovace, opravy, broušení podlah, opravy a obnovy dřevěných podlah plovoucích i lepených podlah. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Restaurování historických a starožitných lustrů -  kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Restaurování historických a starožitných lustrů - kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Historickým lustrům vrátíme jejich původní vzhled - přesvědčte se sami u společnosti Roman Mička, se sídlem ve Zlatníkách u Opavě. Zabýváme se kvalitním restaurováním historických a starožitných lustrů z různých sálů a zámků. Při restaurování výrobků používáme techniky odpovídající doby vzniku za pomocí historických pramenů a dokumentace. Do původního stavu vrátíme i křišťálové a kovové svítidla. Restaurujeme všechny lustry, které zdobí: - velké sály - zámecké komnaty - kulturní domy - magistráty - městské úřady - obřadní a pohřební síně. Restaurované lustry, které získaly zpátky svůj jedinečný vzhled můžete využít dále do exkluzivních interiérů apod. Máme dlouholeté zkušenosti a řadu spokojených klientů, kterými se stali také: - státní zámek Hradec nad Moravicí - kulturní dům Na Rybníčku Opava - Zemský archív v Opavě


Restaurování, opravy historických staveb, kulturních památek - restaurátorství

Restaurování, opravy historických staveb, kulturních památek - restaurátorství

Historické stavby mají větší nároky na údržbu než novostavby. Proto je třeba zajistit opravy, restaurování historických staveb, kulturních památek u odborné firmy. V oboru Restaurátorství působí firma MiSta stavební společnost, která působí po celé ČR - nejčastěji v lokalitě Brno, Zlín. Je třeba dodržet mnoho zásad při rekonstrukci historických staveb, kde jsou vyžadovány specifické stavební úpravy. Naše firma má dostatek zkušeností. Provádíme opravy fasád, zateplení, nátěry omítek, výměny střešní krytiny, oken, dveří, oplocení objektů, klempířských prvků. Pro případ neočekávaných událostí má naše stavební firma sjednáno pojištění podnikatelských rizik do výše 20 mil. Kč.


Renovace oken a dveří | Praha

Renovace oken a dveří | Praha

Renovujeme a replikujeme zámecká a hradní historická okna a dveře. Naše dílo nerozpoznáte od originálu. Opravujeme a rekonstruujeme poškozená okna, vitráže a dveře na všech typech historických budov. Pokud je originál již příliš poškozen, vyrobíme jeho přesnou repliku i se všemi ozdobami, barvami a sklem. Ručíme za perfektní a kvalitní odvedení zakázky. Zaměřujeme se také na špaletová okna a vstupní dveře a vrata. Aby byla práce chráněná a výsledek dokonalý, spolupracujeme s odborníky z památkových ústavů. Naše služby naleznete na telefonním čísle 315 782 235.


Potahování, restaurování a opravy stínidel - lamp Praha – vyhotovení v krátkých dodacích lhůtách

Potahování, restaurování a opravy stínidel - lamp Praha – vyhotovení v krátkých dodacích lhůtách

Potahování, restaurování a opravy stínidel lamp nabízí Dekor Praktik Pomoc - Renée Turková z Prahy. Ať už se jedná o lampu stojací, nástěnnou nebo stínidlo hlavního lustru, vždy si dokážeme poradit s jejich obnovou a to i v případě velkého poničení. Opravíme drátěné konstrukce a potrhané nebo vybledlé stínidlo znovu potáhneme tak, aby ladilo s okolním interiérem. Vybírat můžete z materiálů jako je hedvábí, pergamen, syntetika nebo využít vlastní látky. Veškeré zakázky vyřizujeme v krátkých termínech a pro zákazníky mimo Prahu využíváme k doručení zásilkovou službu.


Restaurování - renovace dveří historických budov Praha a okolí

Restaurování - renovace dveří historických budov Praha a okolí

Společnost využívá mnohaleté zkušenosti v oboru a znalosti starých mistrů, proto je schopna provádět práci v nejvyšší kvalitě, kterou zákazníci vyžadují. Provádíme kompletní renovace, opravy a repasy historických oken a dveří. Dále také společnost vyrábí přesné repliky vstupních dveří a vrat. Renovujeme veškeré typy interiérových dveří i zárubní. Poskytujeme prvotřídní servis restaurátorských prací při obnově historických objektů.