Zníženie energetickej náročnosti budovy materskej školy v Lehniciach

Zníženie energetickej náročnosti budovy materskej školy v Lehniciach

- Zateplenie obvodového muriva kontaktným zateplovacím systémom
- Zateplenie strechy vrátane novej strešnej krytiny, klampiarskych výrobkov (oplechovania, žlaby, zvody atď.)
- Vybúranie avýmena jestvujúcich výplní otvorov (okná, presklené steny, dvere, vráta) vobvodovom plášti, vrátane vnútorných parapetných dosák avonkajších oplechovaní parapetov, okrem širokých drevených parapetov vučebňách (pípadne demonáž anásledná montáž).
- Demontáž hromozvodu aostatných výrobkov akonštrukcií na fasáde astreche, následná montáž alebo výmena týchto prvkov po zateplení strechy (oceľové pevné bezpečnostné mreže na oknách, oceľové výlezné rebríky, vetracie mriežky jestvujúcej strešnej konštrukcie na fasádach, mreže kruhových vetracích otvorov).
-Vybúranie časti copilitových sklených stien vstávajúcich stenových konštrukciách spojovacej chodby "F" vmiestach navrhnutých okenných otvorov s plastovými oknami a zateplenie spojovacej chodby.
- Na streche vcelom rozsahu sa vyhotoví navýšenie jestvujúcej atiky.
-Po obvode nosnej obvodovej konštrukcie pri sokli sa vybúra časť chodníkov, okapových chodníkov alebo spevnenej plochy v potrebnej šírke na zateplenie soklovej steny pod úrovňou terénu, ktoré následn budú vrátené do pôvodného stavu.
-Demontáž strešnej krytiny prístreškov anásledná montáž novej krytiny so všetkými upevňovacími prvkami.
- Vúrovni strešnej konštrukcii spojovacej chodby "F" sa zamurujú okenné otvory vobvodových stenách pavilónov A a D.
- Bezbariérový vstup do budovy materskej školy pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu sa vybuduje vovstupnej časti pavilónu D.Murovaná železobetónová rampa v spáde 8% (1:12) bude opatrená zábradlím s madlom vo výške 1000 mm, vodiacou tyčou vo výške 700 mm a 300mm a protišmykovou podlahou. Elektroinštalácia, rozvody kúrenia.
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2018 10:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Lehnice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.05.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Lehnice

Zadavatel IČ:
00305553

Kontaktní osoba:
Mária Šuleková

Zadavatel telefon:
+421 238 104 790

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obeclehnice.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214100-1
Stavebné práce na stavbe budov materských škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce a izolace střech, podkroví

Kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce a izolace střech, podkroví

Pokud nevíte na koho se obrátit v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod při stavbě nové střechy, nebo opravě té stávající, pak oslovte firmu TOM střechy z Dolního Němčí. Zajišťuje kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce i izolace střech a podkroví. V případě rekonstrukce střech odborně posoudíme stav stávající střechy a zpracujeme návrh řešení včetně izolace střech a vytvoříme cenovou nabídku. Poradíme Vám s výběrem střešní krytiny pro novou střechu. Pracujeme s více typy střešních krytin: - betonové, pálené střešní tašky - plechové krytiny - plastové krytiny.


Střechy Chomutov - tesařské, klempířské a pokrývačské práce

Střechy Chomutov - tesařské, klempířské a pokrývačské práce

Hledáte spolehlivou firmu, která se postará o rekonstrukci nebo položení nové střechy na Vašem domě nebo jiném objektu? Pak se s důvěrou obraťte na společnost Střechy - Tomáš Malecký, která sídlí v Chomutově. Nabízíme naše služby zkušených tesařů, klempířů, pokrývačů, ale jsme také odborníky na výškové práce z lana, které využíváme při právě těžko dostupných místech na střechách. Není pro nás žádný problém udělat ani kvalitní izolaci střechy. Zakázky přijímáme jak po celé České republice, tak v zahraničí. Máte o naše služby zájem? Kontaktujte společnost Střechy - Tomáš Malecký a Vaše střecha bude opět jako nová.


Střešní práce, montáž střešních konstrukcí, tesařství, pokrývačství

Střešní práce, montáž střešních konstrukcí, tesařství, pokrývačství

Potřebujete novou střechu nad hlavou? Neváhejte a kontaktujte naši společnost Miroslava Novotného sídlící v obci Bílý Újezd – Hroška v okrese Rychnov nad Kněžnou. Naší specializací je kompletní realizace střechy na klíč jak u novostaveb, tak při rekonstrukci objektů. Provádíme tesařské práce jako nosné konstrukce střech, krovy, trámy, vzpěry, latě. Máme zkušenosti s montáží střešních konstrukcí například typu valbové, sedlové, pultové, samonosné. Dále instalujeme všechny typy střešních krytin. Naše služby můžete využít při stavbě domů, altánů, přístřešků, garáží či zahradních domků.


Zateplování budov Teplice – snížení energetické náročnosti budov

Zateplování budov Teplice – snížení energetické náročnosti budov

Zateplování budov a objektů moderními materiály, které významně snižují energetickou náročnost a esteticky zlepšují vzhled, nabízí spolehlivá firma PRIMATEP, s.r.o. z Teplic. Díky kvalitnímu zateplení budov ušetříte nemalé finanční náklady na bydlení, zároveň budovu zhodnotíte a zvýšíte úroveň bydlení. Pokud si nejste jisti, naši odborníci z firmy PRIMATEP, s.r.o Vám odpoví na Vaše dotazy, případně pomohou vybrat odpovídající materiál a tloušťku zateplení.


Zdvižně - posuvné exteriérové dveře - rozměrné prosklené plochy s tepelnou izolací

Zdvižně - posuvné exteriérové dveře - rozměrné prosklené plochy s tepelnou izolací

Zdvižně - posuvné dveře od společnosti Baran-FMB, spol. s r.o. si oblíbíte především pro jejich dokonalou funkčnost, vynikající izolační vlastnosti a nosnost. Díky rozměrným proskleným dveřím se Váš domov nádherně prosvětlí a stane se tak mnohem prostornější. Celý systém je vhodný pro velmi rozměrné prvky a umožňuje použití izolačních skel velkých rozměrů a nosnosti při zachování plné funkčnosti a komfortní obsluhy. Vysoká těsnost a tepelná izolace dveří je zaručená díky vyspělému a ověřenému konstrukčnímu řešení. Dveře se dají snadno ovládat bez velkého úsilí. Ať už tedy potřebujete posuvné dveře na balkón, verandu či dvorek - přijďte si vybrat z široké nabídky barevných dekorů a opláštění lakovaných v odstínech RAL. Atraktivní přednosti zdvižně posuvných dveří: - přinášejí více denního světla - bezpečnostní skla a kování účinně ochrání váš domov - bezbarierový práh - pohodlný a praktický vstup na terasu - pohodlné ovládání bez námahy - výroba na míru - moderní design a skvělý vzhled - vynikající tepelná izolace - ochranu proti hluku - vysoká pevnost, nosnist a dlouhodobá funkčnost - vodotěsnost a izolace.


Umělecké klempířství-vikýře, věžičky, větrné růžice a další ozdobné klempířské výrobky

Umělecké klempířství-vikýře, věžičky, větrné růžice a další ozdobné klempířské výrobky

Umělecké klempířství má tisíciletou historii. Ozdobné klempířské výrobky z mědi, mosazi, cínu či stříbra se vyrábí dodnes. Firma Josef Kolínek z regionu Kroměříž se specializuje na vikýře, věžičky, větrné růžice, korouhve, lapače vody a další dekorativní prvky pro historické stavby. Působíme po celé ČR. Provádíme udržovací práce na památkově chráněných, historických a monumentálních stavbách. Díky zkušenostem v oboru pasířství, kovotepectví, měditepectví, kovotlačitelství jsme schopni vyrobit na zakázku jakékoliv klempířské prvky z různých druhů kovu, nejen prvky na střechy, ale i ozdobné interiérové doplňky.