Zníženie energetickej náročnosti budovy obecného úradu v Lehniciach

Zníženie energetickej náročnosti budovy obecného úradu v Lehniciach

Predmetom zákazky sú stavebné práce spojené so znížením energetickej náročnosti budovy obecného úradu v obci Lehnice, súp. č. 89.
Návrh riešenia
- Zateplenie obvodového muriva kontaktným zateplovacím systémom
- Zateplenie stropu astien suterénu zinteriérovej strany kontaktným zateplovacím systémom
- Zateplenie strechy vrátane novej strešnej krytiny, klampiarskych výrobkov (oplechovania, žlaby, zvody atď.)
- Vybúranie avýmena jestvujúcich výplní otvorov (okná, presklené steny, dvere, vráta) vobvodovom plášti, vrátane vnútorných parapetných dosák avonkajších oplechovaní parapetov (pípadne demonáž anásledná montáž).
- Vybúranie jestvujúcich strešných svetlíkov, vnútorné osvetlenie bude nahradené svietidlami.
- Demontáž hromozvodu aostatných výrobkov akonštrukcií na fasáde astreche, následná montáž alebo výmena týchto prvkov po zateplení strechy (oceľové pevné bezpečnostné mreže na oknách, oceľové výlezné rebríky. Výmena týchto prvkov je vsúlade sjestvujúcim stavom sprihliadnutím na umiestnenie apočet pri dodržaní požadovaných štandardov aplatných noriem.
- Na streche vzadnej jednopodlažnej časti budovy sa vyhotoví navýšenie jestvujúcej atiky.
- Po obvode nosnej obvodovej konštrukcie pri sokli sa vybúra časť chodníkov, okapových chodníkov alebo spevnenej plochy v potrebnej šírke na zateplenie soklovej steny pod úrovňou terénu, ktoré následn budú vrátené do pôvodného stavu.
- ústredné vykurovanie
- elektroinštalácia
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2018 10:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Lehnice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.05.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Lehnice

Zadavatel IČ:
00305553

Kontaktní osoba:
Mária Šuleková

Zadavatel telefon:
+421 238 104 790

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obeclehnice.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213150-9
Stavebné práce na kancelárskych budovách

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce a izolace střech, podkroví

Kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce a izolace střech, podkroví

Pokud nevíte na koho se obrátit v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod při stavbě nové střechy, nebo opravě té stávající, pak oslovte firmu TOM střechy z Dolního Němčí. Zajišťuje kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce i izolace střech a podkroví. V případě rekonstrukce střech odborně posoudíme stav stávající střechy a zpracujeme návrh řešení včetně izolace střech a vytvoříme cenovou nabídku. Poradíme Vám s výběrem střešní krytiny pro novou střechu. Pracujeme s více typy střešních krytin: - betonové, pálené střešní tašky - plechové krytiny - plastové krytiny.


Nové veřejné osvětlení, rekonstrukce stávajícího VO, provoz a údržba

Nové veřejné osvětlení, rekonstrukce stávajícího VO, provoz a údržba

Potřebujete nové veřejné osvětlení? Nebo jen rekonstrukci stávajícího VO?Společnost Elektro - ing.Klíma s.r.o.v Třebíči na Vysočině se specializuje na provádění nových a rekonstrukci stávajících elektrických instalací včetně provozu a také údržby veřejného osvětlení. Provádíme: - nové a rekonstrukce stávajících elektrických instalací, veřejné osvětlení, VO - provoz a údržbu VO (veřejné osvětlení) - slavnostní a vánoční nasvětlení - kompletní stavby SSZ (světelné signalizační zařízení) - kompletní stavby řízených přechodů pro chodce Zpracujeme pro Vás kompletní projektové dokumentace. Profesionalita a kvalita práce je zajištěna díky kvalitnímu vybavení a moderní technice včetně dlouholetých zkušeností a odbornosti našich pracovníků.


Zateplování budov Teplice – snížení energetické náročnosti budov

Zateplování budov Teplice – snížení energetické náročnosti budov

Zateplování budov a objektů moderními materiály, které významně snižují energetickou náročnost a esteticky zlepšují vzhled, nabízí spolehlivá firma PRIMATEP, s.r.o. z Teplic. Díky kvalitnímu zateplení budov ušetříte nemalé finanční náklady na bydlení, zároveň budovu zhodnotíte a zvýšíte úroveň bydlení. Pokud si nejste jisti, naši odborníci z firmy PRIMATEP, s.r.o Vám odpoví na Vaše dotazy, případně pomohou vybrat odpovídající materiál a tloušťku zateplení.


Rozvody vody a kanalizace Hradec Králové - odborný servis v oblasti instalatérských prací

Rozvody vody a kanalizace Hradec Králové - odborný servis v oblasti instalatérských prací

Firma Pavel Reichl Hradec Králové – voda, topení, plyn Zabýváme se montážemi a rekonstrukcemi topení, vody a plynu, včetně dodávek materiálu. Firma je registrována v projektu zelená úsporám - solární kolektory, kotle na biomasu, tepelná čerpadla. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Naše služby: veškeré rozvody vody a kanalizace v bytech, bytových a rodinných domech, rekreačních i průmyslových objektech dodání, montáž a poradenství při výběru vhodné sanitární keramiky odborný servis v oblasti instalatérských prací čištění a další údržba odpadů a rozvodů vody instalace a servis úsporných solárních systémů pro ohřev vody pomocí solárních panelů kompletní realizace a servis zavlažovacích systémů pro zahrady, hřiště a jiné plochy instalace kotlů osvědčených firem VAILLANT a GEMINOX


Montáž a rozvody nízkého napětí a telekomunikačních sítí Brno

Montáž a rozvody nízkého napětí a telekomunikačních sítí Brno

Sháníte-li společnost zabývající se návrhy, montážemi a rozvody nízkého napětí a telekomunikačních sítí v Brně? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Naše firma buduje multifunkční telekomunikační sítě k přenosu internetu, telefonního spojení a televizního signálu. Nabízíme sítě optické i metalické včetně montáže technologií. Provádíme údržbu a opravy sítí nízkého napětí, zemních i nadzemních přípojek, trafostanic a to vč. projektové a inženýrské činnosti. Provádíme rozvody, přípojky, revize, údržby sítě nízkého napětí. Více informací najdete na webových stránkách.


Volná pracovní pozice - Vedoucí staveb, stavbyvedoucí

Volná pracovní pozice - Vedoucí staveb, stavbyvedoucí

Hledáme nového zaměstnance na pozici Vedoucí staveb - stavbyvedoucí. Náplň práce: Zajišťování, vedení a kontrola chodu staveb v oblasti elektromontážní. Požadujeme: -činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řízení činností prováděné dodavatelským způsobem a řízení provozu, platné Osvědčení vyhl. 50/78 podmínkou -řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jednosměnný provoz Nástup od 1.6.2018 Mzda: od 35 000.- Bonusy: -dovolená navíc (týden dovolené nad rámec zákona) -zvláštní prémie -prémie a čtvrtletní odměny dle výkonu.