Komunitné centrum Slovenská Volová

Komunitné centrum Slovenská Volová

Predmetom zákazky je Komunitné centrum Slovenská Volová. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2018 09:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Slovenská Volová

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.05.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Slovenská Volová

Zadavatel IČ:
00323535

Kontaktní osoba:
Mária Gajdošová

Zadavatel telefon:
+421 577 880 504


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215220-5
Stavebné práce na stavbe sociálnych zariadení okrem dotovaných obytných domov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Novostavby, kompletní rekonstrukce a revitalizace od zkušené stavební firmy

Novostavby, kompletní rekonstrukce a revitalizace od zkušené stavební firmy

Firma STAVIMAL s.r.o. v Brně je spolehlivým partnerem v oboru komplexního pozemního stavitelství - provádí novostavby, kompletní rekonstrukce i revitalizace v Brně, ale také po celé České republice. Spokojený zákazník je naši prioritou, proto máme pro veškeré práce sestaven zkušený tým spolehlivých lidí. Ve stavebnictví působíme od roku 2004. Komplexní pozemní stavitelství - zajistíme vám: - novostaveb občanské vybavenosti (tělocvičny, sportovní areály, chráněné bydlení a další) - kompletní rekonstrukce a generální opravy budov - zateplování staveb, revitalizace domů, snížení energetické náročnosti budov - rekonstrukce fasád památek a opravy památkově chráněných budov (kostely, zámky, školy a další). STAVIMAL s.r.o. - Váš partner v oboru komplexního pozemního stavitelství.


Realizace monolitických železobetonových konstrukcí, staveb i stropů

Realizace monolitických železobetonových konstrukcí, staveb i stropů

Hledáte kvalitní firmu, která by se Vám postarala o monolitickou železobetonovou konstrukci? Můžete se obrátit na společnost KAPPI CZ, s.r.o., která je odborníkem ve svém oboru a vždy dbá na profesionální provedení zakázky. Zajistíme Vám realizaci: - monolitické železobetonové konstrukce, stavby, stropy - stavební práce - hrubé stavby rodinných domů, administrativních budov, obchodních center i průmyslových objektů - systémové bednění PERI - opěrné stěny - základové desky rodinných domů - opravy a sanace betonu. Na nás se můžete s důvěrou obrátit, díky našemu dlouhodobému působení máme mnoho zkušeností a praxe.


Stavba Gabionů - okrasné zídky a ploty z kamene pro Vaší zahradu za nízkou pořizovací cenu

Stavba Gabionů - okrasné zídky a ploty z kamene pro Vaší zahradu za nízkou pořizovací cenu

Nejnovější trendy mezi ploty v současnosti určují právě gabionové systémy. Nechte si i vy na své zahradě postavit tyto gabionové ploty z kamení! O realizaci gabionů se postará firma Zahradnické služby Hastík. Mezi hlavní výhodu patří nízká pořizovací cena ve srovnání s klasickými konstrukcemi. Zaručujeme Vám správné osazení a vyplnění gabionových plotů, díky tomu se můžete spolehnout na vysokou kvalitu a dlouhou životnost oplocení. Tyto drátěné konstrukce jsou složeny ze svařovaných panelů a vyplněné kamenivem. mají skvělé užitné vlastnosti, mezi které patří: - přírodní, moderní a atraktivní vzhled - odolnost vůči povětrnostním podmínkám - protiskluzová a erozní zábrana - rychlá realizace - minimální a nenáročná údržba - recyklovatelnost použitých materiálů - suchá montáž, kterou je možno provést po celý rok. Gabiony mají využití v zahradní architektuře a vždy se dají přizpůsobit tvaru. Uplatníte je zejména při terénních a dekorativních úpravách. Slouží také jako: - opěrné a okrasné zídky - přírodní ploty - obklady stěn - schodiště - vertikální zahrady - pro úpravu koryt a břehů vodních toků atd. Jednotlivé gabiony se skládají vedle sebe a spojují se montážními spirálami.


Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Hledáte-li na Třebíčsku firmu, která zajistí výstavbu bytových i nebytových prostor či jiné stavební a zednické práce třeba při rekonstrukci, neváhejte a obraťte se na naši společnost! Naše společnost se zabývá stavebnictvím, výstavbou rodinných domů na klíč, rekonstrukcemi, betonářskými, zednickými pracemi, bytovou, průmyslovou a občanskou výstavbou, tesařstvím, pokrývačskými pracemi ad. Zajistíme výstavbu jakéhokoli bytového i nebytového prostoru, stačí nám jen sdělit Vaše požadavky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky!


Stavební práce, výstavba nových domů na klíč, projekce, zednické práce

Stavební práce, výstavba nových domů na klíč, projekce, zednické práce

Toužíte po vlastním rodinném domě, ale netroufáte si na jeho výstavbu vlastními silami? Nejlepší řešení je obrátit se na naši společnost STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o., sídlící ve městě Úvaly v okrese Praha – východ. Naše stavební firma se specializuje na komplexní realizaci a výstavbu bytových i nebytových budov dle Vašich požadavků na klíč. Do portfolia služeb spadá projekce, přípravné práce, zajištění povolení, vytyčení stavby až samotná výstavba objektů. Ze stavebních prací provádíme vše od základů, výstavby hrubé stavby, zednické práce, montáž sádrokartonů, zateplení, fasády, koupelny, obklady, omítky. Realizujeme i konečné úpravy okolí domu, úpravu zahrady, oplocení.


Hotové garáže Cheb

Hotové garáže Cheb

Garáž za jediný den? Ano, s nabídkou hotových monolitových garáží, které nabízí společnost GLASIERT, s.r.o. z Chebu, můžete mít garáž okamžitě a bez nepořádku ze stavby. Při usazování garáže není zapotřebí ani lešení, ani skládka materiálu a nedochází ke znehodnocení pozemku. Garáž je okamžitě připravená k používání a v případě nutnosti lze celý skelet garáže přestěhovat na jiné místo. Konečný vzhled garáže jako je fasádní barva a vrata samozřejmě přizpůsobíme požadavkům zákazníka pro dokonalé splynutí s domem v jednotný celek. Naši odborníci jsou připraveni Vám poskytnout další podrobné informace o výhodách hotových garáží, stačí kontaktovat společnost GLASIERT, s.r.o.