Traktor s príslušenstvom

Traktor s príslušenstvom

Predmetom zákazky je dodávka kolesového traktora s príslušenstvom a prípojných zariadení, vozidlo na zber BRKO a kontajnerov. Predmet zákazky sa delí na 3 časti. Uchádzač predloží ponuku na jednu alebo viac častí predmetu zákazky.
Bližšia špecifikácia je v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
14.02.2018 07:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Municipal Real Estate Dunajská Streda, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.03.2018 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Municipal Real Estate Dunajská Streda, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Eva Senáriková

Zadavatel telefon:
+421 904 888 427


Zadavatel web:
http://www.municipal-ds.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16700000-2
Traktory/ťahače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej použité zemědělské techniky ze zahraničí Příbram

Prodej použité zemědělské techniky ze zahraničí Příbram

Promýšlíte nákup zemědělské techniky pro Vaše podnikání, ale nemůžete si dovolit velké finanční investice? Řešením je nákup použitých zemědělských strojů, které Vám až na požadované místo doveze firma Agrobazar Vladislav Průša z Příbrami. Dovážíme použitou zemědělskou techniku ze zahraničí, která je však stále funkční a zastane ještě mnoho práce. Ať už se bude jednat o traktor, sekačku, pluh rotačku nebo senomet, stroje pro rostlinnou i živočišnou výrobu, vždy se na nás můžete obrátit. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte se podívat na naší aktuální nabídku, případně s konkrétní poptávkou kontaktovat firmu Agrobazar Vladislav Průša.


Zemědělské mulčovače, postřikovače a rosiče

Zemědělské mulčovače, postřikovače a rosiče

Společnost FORSCH, s.r.o. s celorepublikovou působností Vám jako specialista na strojní techniku určenou pro ochranu a výživu rostlin exkluzivně nabízí kompletní dodávku zemědělských mulčovačů, postřikovačů a rosičů. Široký sortiment zemědělských strojů zahrnuje: Mulčovače W-Perfect - kvalita založená na dlouhodobé tradici - rotační a cepové mulčovače Postřikovače Dammann - špičková kvalita, dlouhá životnost a bohatá výbava - řízení postřiku na trysce - možnost použití N-SENZORU, injekčního přisávání vč. GPS - systém D-A-S - tažené a samojízdné postřikovače Postřikovače HOUSEHAM - kvalitní konstrukce, všestrannost, výkon a spolehlivost - vhodné pro každou plodinu i půdní typ - aktivní náprava Air Ride - vyšší produktivita, dlouhá životnost - tažené a samojízdné postřikovače Rosiče Wanner - kvalita založená na dlouhodobé tradici - nesené a tažené rosiče Dejte přednost kvalitě a vysoké technické úrovni strojů a obraťte se na společnost FORSCH, s.r.o.. Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Výrobce technologií na zpracování obilovin

Výrobce technologií na zpracování obilovin

Hledáte kvalitní technologii na zpracování obilovin? Pak se obraťte na společnost Haiva Tasovice, která je výrobcem spolehlivých strojů na zpracování obilovin. Pro předčištění obilí a kukuřice v posklizňových linkách a na sušárnách obilí, pro čištění v obilních silech a skladech, či k přípravě osiv obilovin v čistících stanicích osiv je vhodná čistička obilí ASP 750. Stroj se vyznačuje vysokým výkonem a výslednou čistotou produktů až 93%. Čištění obilí probíhá pomocí regulační klapky, která je během procesu uzavřena, ale zvětšujícím se množstvím obilí se zvětšuje tlak na klapku a ta se začne pozvolna otvírat. Tím docílíme rovnoměrného rozprostření obilí, čímž částečně upravíme i výkon stroje. Následně je obilí provětráváno a zbaveno lehkých nečistot a prachu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Štípače a štípací automaty UNIFOREST ušetří Váš čas i energii

Štípače a štípací automaty UNIFOREST ušetří Váš čas i energii

Máte před sebou hromadu nezpracovaného dřeva a potřebujete jej naštípat? Štípače a štípací automaty UNIFOREST na dřevo a dřevěnou kulatinu ušetří Váš čas, energii a práci budete mít bezpečně a velmi rychle hotovou. Dřevo je surovina k vytápění, která vytváří jedinečné teplo. Pokud používáte dřevo, vždy je potřeba řezat, štípat a podobně zpracovávat tuto surovinu. Firma B-AGRO má pro Vás dokonalé řešení v podobě štípacích automatů, které se stanou Vašimi nejlepšími pomocníky. Štípací automat vhodný na dřevo a dřevěnou kulatinu je stroj, který dokáže štípat polena a ušetří Vás od namáhavé práce. Především u polen do kterých už se ani nelze pustit sekerou jsou štípače vhodným řešením a uvědomíte si jejich spolehlivost a praktičnost. Firma představuje štípací stroje pro občasné použití na dřevo k zahradnímu grilu nebo masivní stroje pro náročné domácí využívání, kdy je potřeba štípat větší množství dřeva. TITAN 40/20 PREMIUM nebo TITAN 42/20 STANDARD jsou kompaktní a spolehlivé štípací automaty od firmy UNIFOREST. Navštivte náš web a dozvíte se o produktech více i po technické stránce.


Prodej lesní a zahradní techniky, oprava a servis za rozumnou cenu

Prodej lesní a zahradní techniky, oprava a servis za rozumnou cenu

Zemědělská, lesní a zahradní technika - kvalitní opravy, servis, záruční i pozáruční servis a prodej poskytuje firma Agroservis Holý z Moravského Krumlova. Potřebujete opravit nebo provést servis zahradní či lesní techniky? Pak neváhejte a obraťte se na naši firmu Agroservis Holý, která se zabývá nejen prodejem zemědělské a lesní techniky, ale i opravami a záručním a pozáručním servisem. Opravíme motorové pily, sekačky, křovinořezy včetně jejich příslušenství. Opravujeme i malotraktory, mulčovače, motory, elektrocentrály, čerpadla, sekačky i travní traktory. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás, nebo navštivte naši provozovnu v Moravském Krumlově. Kompletní nabídku techniky naleznete na webových stránkách.


Multifunkční nakladač a nosič nářadí Dapper 5000 - pomocník pro všechny práce

Multifunkční nakladač a nosič nářadí Dapper 5000 - pomocník pro všechny práce

Nově vyvinutý multifunkční nakladač a nosič nářadí DAPPER 5000 vám pomůže ve všech údržbových a komunálních pracích včetně údržby arálů a také v zemědělství či stavebnictví. Vyznačuje se rychlejší transportní rychlostí a díky kloubovému řízení se lépe ovládá v těžkém terénu. Proč si pořídit tento multifunkční stroj? - snadná přeprava a jednoduchá údržba - možnost využití více nástavců - nižší provozní náklady - menší náklady na zaškolení obsluhy a údržbu - nížší spotřeba (ekologičtější, ekonomičtější). Také si jistě vybrete z přídavných zařízení k multifunkčnímu nakladači - univerzální lžíce, půdní vrták, zametač Bema, sněhová fréza, zimní sypač soli, sekačka na trávu a mnoho dalších. Společnost VOP CZ, s.p. se zaměřuje na strojírenskou výrobu pro celou Českou, Slovenskou i Polskou republiku a také pro zahraniční zákazníky. Multifunkční nakladač a nosič nářadí Dapper 5000 pro vás bude nenahraditelným pomocníkem při jakékoliv práci !