Viacúčelová sála Gregorovce – rekonštrukcia a prístavba objektu OCÚ a MŠ

Viacúčelová sála Gregorovce – rekonštrukcia a prístavba objektu OCÚ a MŠ

Predmetom zákazky je výstavba viacúčelovej sály formou rekonštrukcie a prístavby objektu obecného úradu. Stavba bude realizovaná na 1.NP rekonštrukciou priestorov nevyužívanej kuchyne a priľahlého hygienického zariadenia. Prístavba bude realizovaná v zadnej dvornej časti areálu objektu. Prístavba bude murovaná z pórobetónových tvárnic P2-350, hr.375 mm na MC5. Strop nad prístavbou bude tvorený drevenou konštrukciou v rámci krovu so sadrokartónovým podhľadom hladkým hr.12, 5 mm. Nová strecha bude plochá s jednostranným sklonom 2% s odvodnením cez dažďové podokapové žľaby zaústené cez dažďové odpady do areálovej dažďovej kanalizácie zaústenej do vsakovacej studne. Krytina PVC-P fólia (ako napr. Fatrafol 810). Vnútorné priečky budú z pórobetónových priečkoviek P4-500 hr.100 a 150 mm na MC5. Vnútorné omietky štukové, vonkajšia silikónová škrabaná zrnitosti 2 na jadrovej výstužnej omietke.
Tepelná izolácia na jestvujúcom obvodovom plášti certifik. zatepľovací systém kontaktný ETICS
(STN EN 73 0551, STN EN 73 2901): na jestvujúci obvodový plášť budovy sa pomocou tmelu a tanierových príchytiek osadia polystyrénové fasádne dosky. Rozmiestnenie hmoždiniek na armovaciu sklotextilnú mriežku (do V=2m nad terénom 2x textil. mriežka) sa nanesie dekoračná omietka. Hrúbka navrhovanej izolácie a omietky je 160 mm s fasádnym polystyrénom EPS-F 80 hr.150, pri soklovom murive 70 mm s extrudovaným polystyrén XPS hr.60. Vo výške 600 mm nad terénom bude vsadený protipožiarny pás šírky 200 mm z minerálnej vlny. Vonkajšia omietka bude silikónová škrabaná zrnitosti 2 maslovej farby. Sokeľ bude tvorený mozaikovou omietkou zrnitosti 3 tmavohnedej farby. Pohľadové oceľové konštrukcie budú opatrené syntetickým náterom sivej farby.
Výmena okenných, dverných výplní otvorov z plastových profilov bielej farby. Súčiniteľ prechodu tepla izolačného trojskla nových okien bude U = 1, 0 W/m2K. Krov bude tvoriť stojatá stolica drevenej konštrukcie uložený na pomúrniciach. Zateplenie strechy bude rohožami z minerál. vlny hr. 2x150 mm a pod strešnou krytinou bude ukotvený polystyrén EPS-F 150 hr.80.
Po zrealizovaní zateplenia fasády budú inštalované pôvodné zvislé zvody bleskozvodu, doplnené o strešnú zachytávaciu sústavu. Po zateplení objektu a zrealizovaní prístavby a doplnení rozvodov ÚK je potrebné vyregulovať vykurovaciu sústavu. Strop nad suterénom bude zateplený kontaktným zatepľovacím systémom s dvojvrstvovými doskami heraklit a minerálna vlna hr. 75 mm (10+65), v mieste prístavby bude s
Veřejná zakázka vložena:
13.02.2018 08:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Gregorovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.04.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Gregorovce

Zadavatel IČ:
00327051

Kontaktní osoba:
Ing. Slavomír Verčimák

Zadavatel telefon:
+421 517 762 532

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212000-6
Stavebné práce na stavbe budov pre voľný čas, šport, kultúru, ubytovanie a reštauračné stravovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Revitalizace, rekonstrukce, zateplení fasády bytového domu

Revitalizace, rekonstrukce, zateplení fasády bytového domu

V oblasti bytových domů Vám firma INTOZA s.r.o. nabízí hned několik výhod - naprojektování bytového domu pro maximální pohodu a komfort lidí - technologie a vybavení přizpůsobené individuálním potřebám - analýza energetických úspor u revitalizace stávajícího objektu - realizace kvalitní a funkční nízkoenergetické stavby s nízkými provozními náklady - využití kvalitních a certifikovaných materiálů - garance vysokých úspor za vytápění, chlazení, osvětlení a ohřev vody - servisní služby Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 725210866 nebo navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vás!


Kladenská stavební rodinná firma s tradicí

Kladenská stavební rodinná firma s tradicí

Pokud se chytáte stavět nebo opravovat dům, jistě budete potřebovat spolehlivou stavební firmu. Na rodinnou firmu STAVBY – REKONSTRUKCE PEJŠA s.r.o. z Kladna se klienti mohou spolehnout již od roku 1998. Garantujeme kvalitu odvedené práce díky spolupráci s osvědčenými projektanty a díky týmu našich šikovných zaměstnanců, kteří se ve svých oborech neustále zdokonalují. Velice si zakládáme na dodržování sjednaných termínů a výsledné prvotřídní kvalitě odvedené práce. Hledáte-li stavební firmu v Kladně a okolí, spolehněte se na STAVBY – REKONSTRUKCE PEJŠA s.r.o.


Rekonstrukce bytových jader, bytů, koupelen ve velmi krátkém čase

Rekonstrukce bytových jader, bytů, koupelen ve velmi krátkém čase

Pokud se děsíte při plánované přestavbě bytu dlouhé doby rekonstrukce, oslovte firmu Tomáše Pochylého z Uherského Hradiště. Na rekonstrukce bytových jader, bytů a koupelen se zaměřuje již více než 15 let a standardně doba rekonstrukce zabere zhruba týden. Navíc Vám pomůže vybrat obklady, sanitární keramiku a další zařizovací předměty, snadno tak sladíte vše do nejmenšího detailu. Zdarma provede zaměření v místě rekonstrukce a připraví cenový rozpočet. Práce: -bourací práce -přestavba bytového jádra ve velmi krátkém čase -rekonstrukce koupelny, toalety -rozvody vody, odpadů, plynu -elektroinstalace -zednické, sádrokartonářské práce -malířské práce -obklady a dlažby -montáž dveří a obložkových zárubní -pokládka, nivelace podlah -montáž kuchyňské linky.


Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Hledáte firmu, která by zajistila opravdu profesionální zateplení budov, které bude dostatečně účinné? Obraťte se na nás a my Vám zaručíme kvalitní služby v oblasti zateplování, díky kterým navíc ušetříte na energiích! Pro zateplování využíváme nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě těch nejmodernějších technologií. Snažíme se vždy, aby finální výsledek odpovídal představám našich zákazníků. Zajistěte si dostatečnou úsporu a nechejte zateplit i váš bytový či rodinný dům!


Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům a hledáte firmu, který Vám s tím pomůže? Pak se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s., která je na českém trhu již od roku 1991 a má se stavitelstvím bohaté zkušenosti. Firma poskytuje kompletní stavitelské práce: - bourací práce - betonářské práce - rekonstrukce - stavby na klíč Díky pravidelně školeném personálu, kvalitní těžké technice a neustále práci na inovaci a kvalitě práce je firma profesionálem ve svém oboru, o čem svědčí již mnoho spokojených rodin. Neváhejte a i Vy se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která Vám zrekonstruuje nebo postaví Váš nový domov. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Výstavba nových rodinných domů, stavební rekonstrukce bytů a domů

Výstavba nových rodinných domů, stavební rekonstrukce bytů a domů

Toužíte po novém a krásném bydlení bez velkých námah? Vyzkoušejte stavební společnost Chitussi-6, s.r.o., sídlící v obci Hradištko v okrese Praha-západ, která poskytuje své profesionální služby rychle a ochotně. Specializujeme se na výstavbu nových rodinných domů od základů přes výstavbu hrubé stavby, střechy, montáže oken až po zateplení budovy, zhotovení fasády, konečných úprav terénu. Realizujeme i veškeré stavební rekonstrukce domů, bytů a bytových jader. Současně provádíme nástavby, vestavby a přístavby k již stojícím budovám. Zhotovíme pro vás i potřebnou jímku či osadíme ČOV. Veškeré práce uskutečníme dle Vašich přání a požadavků.