Zníženie energetickej náročnosti výrobno-priemyselnej budovy spoločnosti SYNKLAD ENERGY s.r.o.

Zníženie energetickej náročnosti výrobno-priemyselnej budovy spoločnosti SYNKLAD ENERGY s.r.o.

Osoba podľa § 8 ods.1) obstaráva stavebné práce, podľa výkresovej projektovej dokumentácie a výkazu výmeru, ktoré predstavujú implementáciu opatrení vyplývajúcich z realizovaného energetického auditu. Cieľom zákazky cez dodanie stavebných prác je primárne zateplenie obvodového plášťa, zateplenie a výmena stavebných otvorov, zateplenie strechy, rekonštrukcia osvetlenia a vykurovacieho systému. Práce povedú k zlepšeniu tepelno-technických vlastností výrobno-priemyselnej budovy s hlavným cieľom dosiahnuť zníženie energetickej náročnosti výrobných priestorov. Obstaranie a realizácia stavebných prác bude v konečnom efekte naplnením hlavnej myšlienky implementácie projektu, teda celkového zníženia energetickej náročnosti výrobno-priemyselnej budovy spoločnosti SYNKLAD ENERGY s.r.o. Obstarávateľ podáva výzvu na predkladanie cenových ponúk potenciálnym uchádzačom na celý zamýšľaný predmet zákazky, čiže sa jedná o nerozdelenú zákazku, ktorá je podrobne definovaná a špecifikovaná v súťažných podkladoch a ich prílohách. Uchádzači predložia cenovú ponuku na celý predmet zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
13.02.2018 09:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SYNKLAD ENERGY, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.04.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SYNKLAD ENERGY, s.r.o.

Zadavatel IČ:
46858547

Kontaktní osoba:
Ing. Ján Jurčiak

Zadavatel telefon:
+421 917 510 160

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.synkladenergy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svařované trubky pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií se šroubovicovým svarem

Svařované trubky pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií se šroubovicovým svarem

Ocelové svařované trubky se šroubovicovým svarem slouží pro rozvod a dopravu kapalných a plynných hořlavých médií (do pracovního tlaku 10 kPa), pro rozvody pitné a užitkové vody, stavby horkovodů. Firma ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s, která je členem skupiny ArcelorMittal v ostravě - Karviná se zaměřuje na výrobu těchto trubek. Trubky dodáváme s přírodním (tzv. černým) povrchem anebo s protikorozní ochranou, polyetylénem nebo asfaltem. Na přání zákazníka může být izolace zesílená vláknito-cementovou maltou. Kvalitu každé trubky důkladně prověřujeme. Provádíme: - destruktivní zkoušení - zkoušky pevnosti v tahu, lámavosti svarového spoje a nárazové práce. - nedestruktivní zkoušení - ultrazvukovou kontrolu - kontrolu svaru RTG - zkoušení vodním tlakem - měření zbytkového magnetismu. Trubky jsou k odběrateli dodávány železničními vozy nebo na kamionech. Jsou vždy volně ložené, jednotlivé vrstvy jsou odděleny dřevěnými proklady a dřevěnými klíny jsou chráněny proti posunutí. Každá trubka má vyražen monogram výrobce a výrobní číslo. Dle dalších požadavků se razí také značka oceli nebo číslo tavby. Zároveň lze na požadavek provádět signování trubek na vnitřním povrchu, kde může být uvedeno: - průměr x stěna - délka trubky - číslo kontraktu (code). Má-li být Vaše objednávka vyřízena rychle a správně, musí obsahovat údaje, které představují technicky jednoznačné zadání a umožní vyvarovat se případných nedorozumění.


Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Hledáte firmu, která by zajistila opravdu profesionální zateplení budov, které bude dostatečně účinné? Obraťte se na nás a my Vám zaručíme kvalitní služby v oblasti zateplování, díky kterým navíc ušetříte na energiích! Pro zateplování využíváme nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě těch nejmodernějších technologií. Snažíme se vždy, aby finální výsledek odpovídal představám našich zákazníků. Zajistěte si dostatečnou úsporu a nechejte zateplit i váš bytový či rodinný dům!


Topné obrazy

Topné obrazy

Úsporný systém vytápění pomocí infratopení od společnosti SAKUTUS CZ a.s. přináší již sám o sobě mnoho výhod ve formě finanční úspory, větší tepelné pohody, snížené cirkulace vzduchu v prostoru a nulových úniků tepla skleněnými výplněmi. Pokud se ale rozhodnete zvolit místo jednotvárné přední plochy jakýkoliv motiv, stane se tento topný panel skutečným obrazem a dekorativním prvkem. Vybírat můžete z již připravených motivů nebo si zvolit vlastní předlohu, která bude v souladu s celkovým interiérem a s Vaší představou. Topné obrazy pro vytápění obytných místností a koupelen jsou k dostání u společnosti SAKUTUS CZ a.s.


Revitalizace, rekonstrukce, zateplení fasády bytového domu

Revitalizace, rekonstrukce, zateplení fasády bytového domu

V oblasti bytových domů Vám firma INTOZA s.r.o. nabízí hned několik výhod - naprojektování bytového domu pro maximální pohodu a komfort lidí - technologie a vybavení přizpůsobené individuálním potřebám - analýza energetických úspor u revitalizace stávajícího objektu - realizace kvalitní a funkční nízkoenergetické stavby s nízkými provozními náklady - využití kvalitních a certifikovaných materiálů - garance vysokých úspor za vytápění, chlazení, osvětlení a ohřev vody - servisní služby Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 725210866 nebo navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vás!


Prodej, svítidla, světelné zdroje, elektroinstalační materiál - e-shop, široký sortiment

Prodej, svítidla, světelné zdroje, elektroinstalační materiál - e-shop, široký sortiment

Velký důraz klade na poskytování profesionálních služeb klientům nejen v České republice. Kanlux zákazníkům nabízí: - světelné zdroje - interiérová svítidla - exteriérová svítidla - technická svítidla - jističe - ventilátory - ostatní příslušenství


Elektrické vytápění - topení, vzduchové clony a přímotopná tělesa

Elektrické vytápění - topení, vzduchové clony a přímotopná tělesa

Pokud sháníte elektrické vytápění, potom se obraťte na firmu SEFEN, spol. s r.o. ve Frýdku-Místku, která prodává široký sortiment elektrického vytápění od topení, přes vzduchové clony, až po přímotopná tělesa: - elektrické konvektory - přímotopná tělesa - sálavé panely - žebříkové sušiče ručníků - infrazářiče - teplovzdušné ventilátory - vysoušeče rukou a vlasů - infračervená, halogenová topidla - infrazářiče na vyhřívání venkovních prostor - elektrické topné kabely, rohože - topné fólie pro stropní či podlahové vytápění - topidla pro ohřívání oken, pro kostelní lavice - statická a dynamická akumulační kamna. Vzduchové clony - malé, dveřní clony, průmyslové, clony pro chladírenství. Veškeré elektrické vytápěcí systémy dodáváme na klíč, navrhneme vhodný systém vytápění, projekci i realizaci.