Výstavba cezhraničnej slovenskej-poľskej turistickej trasy

Výstavba cezhraničnej slovenskej-poľskej turistickej trasy

Predmetom zákazky je výstavba cezhraničnej slovensko-poľskej turistickej trasy. Blizšia špecifikácia predmetu zákazky sa nachádza v súťažných podkladoch a ich prílohách.
Veřejná zakázka vložena:
13.02.2018 09:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Krásno nad Kysucou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.04.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Krásno nad Kysucou

Zadavatel IČ:
00314072

Kontaktní osoba:
Ing. Ján Lajčák

Zadavatel telefon:
+421 948 133 448


Zadavatel web:
http://www.publicpartners.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezvýkopové technologie vedení potrubí Dvůr Králové nad Labem - podvrty a protlaky Grundomat

Bezvýkopové technologie vedení potrubí Dvůr Králové nad Labem - podvrty a protlaky Grundomat

Frma ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. Dvůr Králové nad Labem provádí bezvýkopové zemní práce. Provádíme: - zemní protlaky Grundomat - bezvýkopové technologie vedení potrubí - podvrty a protlaky. Podvrty realizujeme pod komunikacemi, silnicemi, železnicemi, vozovkami, vodními toky, stavbami, aj. Protlaky pod vozovkou, silnicí, vodním tokem, komunikací, železnicí, stavbou, aj. Region působnosti: Královéhradecký, Pardubický, Liberecký, Středočeský kraj


Zemní a výkopové práce, terénní úpravy - výkopy pro vodu, kabely, potrubí, kanalizaci

Zemní a výkopové práce, terénní úpravy - výkopy pro vodu, kabely, potrubí, kanalizaci

Potřebujete vykopat základy rodinného domu, plotu či kanalizace? Firma Elektro - ing.Klíma s.r.o. v Třebíči na Vysočině provádí zemní a výkopové práce. Realizujeme terénní úpravy a výkopy pro vodu kabely, plynové potrubí, kanalizaci, sklepů i základů rodinných domů. Mezi naše další služby se také řadí pronájem zemních strojů. V rámci zemních prací provádíme výkopy pro vodu, kabely, plynové potrubí, kanalizaci, sklepů i základů rodinných domů. Jsme schopni zajistit terénní úpravy, ale i čištění vodních toků, stok a rybníků. Disponuje řadou strojů Caterpillar a Volvo, které je možno pronajmout včetně obsluhy. Provádíme práce rýhovačem například pro závlahy. Děláme protlaky pod komunikacemi průměru 120mm, při zatažení chráničky je světlost protlaku 100mm. Vlastníme také nákladní vozidla, jeřáby a vozidla s kontejnerovými nosiči pro odvoz suti a zeminy. Zemní a výkopové práce: - výkopy pro vodu, kabely, plynové potrubí, kanalizace, inženýrské sítě - výkopy sklepů, základů rodinných domů - zajištění terénních úprav, čištění vodních toků, stok a rybníků - rýhy korečkovým rýhovačem - protlaky pod komunikacemi průměru 120 mm - příjezdové cesty - čištění vodních toků, stok a rybníků - práce automobilními jeřáby - hutnění povrchů vibračním válem 11,5t. Našim hlavním cílem je poctivá práce pro spokojeného zákazníka. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Oprava, stavba, rekonstrukce kruhových objezdů, cyklostezek, parkovišť a dalších dopravních staveb

Oprava, stavba, rekonstrukce kruhových objezdů, cyklostezek, parkovišť a dalších dopravních staveb

Sháníte firmu, která by se postarala o stavbu či rekonstrukci kruhového objezdu? Společnost JANKOSTAV s.r.o. z Ostravy se zabývá opravami veškerých dopravních staveb a díky dlouholetým zkušenostem v oboru zaručuje kvalitně odvedenou práci. Specializujeme se zejména na tyhle stavby a rekonstrukce: - parkoviště - cyklostezky - kruhové objezdy - městské, místní, účelové komunikace - silnice I.,II. i III. třídy - polní silnice - chodníky - odstavné, zpevněné plochy - náměstí - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme profesionálními pracovníky a špičkovou technikou!


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s., divize Morava, oblast AT a speciálních prací se sídlem v Olomouci se zaměřuje na oblast asfaltových technologií a speciálních prací - veškeré práce zajistí pro Českou i Slovenskou republiku. Pokud hledáte spolehlivého partnera na pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikace, pak nás neváhejte kontaktovat. Při práci vždy dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví, etické zásady a prosazujeme ekologicky šetrné postupy, materiály a technologie.


Zemní a výkopové práce - terénní úpravy vlastními stroji

Zemní a výkopové práce - terénní úpravy vlastními stroji

Potřebujete upravit terén pro zpevněné plochy, nebo jiné zemní a výkopové práce? Pak se obraťte na společnost TOMIreko s.r.o., která působí v okolí Třebíče na Vysočině. Specializujeme se na zemní práce, výkopové práce, terénní úpravy, výstavbu silnic a další. Mezi naše nejčastější činnosti patří: - těžba zeminy - výkopy základů pro zpevněné plochy - výkopy inženýrských sítí - výkopy kanalizace - úpravy zahrad - svahování břehů - skrývky zeminy Ceny výkopových prací se odvíjí na základě technických parametrů dané zakázky. Zemní práce provádíme výhradně vlastními stroji. Za naší prací stojí jen zkušení pracovníci a výsledkem jsou jen spokojení zákazníci.


Řízené a vrtané protlaky Praha – pro inženýrské sítě a přípojky kanalizace, plynu, vody

Řízené a vrtané protlaky Praha – pro inženýrské sítě a přípojky kanalizace, plynu, vody

Díky několika vlastním vrtným soupravám a mnoha léty zkušeností nabízí společnost Zemní protlaky spol. s r.o. se sídlem v Praze speciální výkopové práce – řízené a vrtané protlaky pro inženýrské sítě při pokládání veškerých domovních přípojek vodovodu, plynu, kanalizace nebo optiky. Horizontální řízené vrty se řadí mezi nevýkopové technologie a představuje elegantní řešení mnoha jinak obtížně řešitelných situací. Výhodou této technologie je minimální sesedání povrchu. Zaujala vás nabídka? Pro více informací kontaktujte prosím společnost Zemní protlaky spol. s r.o.