Stavebné úpravy Obecného úradu a kultúrneho domu obce Bara

Stavebné úpravy Obecného úradu a kultúrneho domu obce Bara

Predmetom zákazky sú stavebné práce na Zvyšovanie energetickej účinnosti-Obecný úrad a kultúrny dom v obci BARA, pozostávajúce z nasledovných činností bližšie špecifikovaných v PD a vo výkaze výmer na týchto objektoch nasledovne:
Zateplenie obvodových stien plášťa budovy
Zateplenie strešného plášťa
Výmena otvorov výplní - okná a dvere
Modernizácia-výmena zdroja tepla a rozvodov tepla a teplej vody
Zateplenie podlahy prízemia a suterénu a stropu v suteréne a na prízemí
Práce súvisiace zo zakrytím izolácie - podhľad, sokeľ, štablón
Práce súvisiace so zateplením strechy
Elektroinštalácia a bleskozvod
Rekuperácia
Špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v prílohe č. 2 týchto súťažných podkladov výkaz výmer a dokumentácii
súťažných podkladov v prílohách súťažných podkladov, ktorá je pre všetkých záujemcov a uchádzačov záväzná a
nemenná z dôvodu zabezpečenia dodržania oprávnenosti nákladov v projekte a musia z nej vychádzať pri tvorbe svojej
ponuky. Možnosť zmeny je vždy len pri ponuke ekvivalentných riešení, výrobkov, služieb alebo stavebných prác.
Samostatnou prílohou je projektová dokumentácia, ktorú verejný obstarávateľ zverejnil v profile verejného obstarávateľa a v systéme ERANET.
Veřejná zakázka vložena:
13.02.2018 09:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Bara

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.04.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Bara

Zadavatel IČ:
00331295

Kontaktní osoba:
Eva Kmecová

Zadavatel telefon:
+421 918 374 866

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://emem.eranet.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Revitalizace, rekonstrukce, zateplení fasády bytového domu

Revitalizace, rekonstrukce, zateplení fasády bytového domu

V oblasti bytových domů Vám firma INTOZA s.r.o. nabízí hned několik výhod - naprojektování bytového domu pro maximální pohodu a komfort lidí - technologie a vybavení přizpůsobené individuálním potřebám - analýza energetických úspor u revitalizace stávajícího objektu - realizace kvalitní a funkční nízkoenergetické stavby s nízkými provozními náklady - využití kvalitních a certifikovaných materiálů - garance vysokých úspor za vytápění, chlazení, osvětlení a ohřev vody - servisní služby Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 725210866 nebo navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vás!


Kladenská stavební rodinná firma s tradicí

Kladenská stavební rodinná firma s tradicí

Pokud se chytáte stavět nebo opravovat dům, jistě budete potřebovat spolehlivou stavební firmu. Na rodinnou firmu STAVBY – REKONSTRUKCE PEJŠA s.r.o. z Kladna se klienti mohou spolehnout již od roku 1998. Garantujeme kvalitu odvedené práce díky spolupráci s osvědčenými projektanty a díky týmu našich šikovných zaměstnanců, kteří se ve svých oborech neustále zdokonalují. Velice si zakládáme na dodržování sjednaných termínů a výsledné prvotřídní kvalitě odvedené práce. Hledáte-li stavební firmu v Kladně a okolí, spolehněte se na STAVBY – REKONSTRUKCE PEJŠA s.r.o.


Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům a hledáte firmu, který Vám s tím pomůže? Pak se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s., která je na českém trhu již od roku 1991 a má se stavitelstvím bohaté zkušenosti. Firma poskytuje kompletní stavitelské práce: - bourací práce - betonářské práce - rekonstrukce - stavby na klíč Díky pravidelně školeném personálu, kvalitní těžké technice a neustále práci na inovaci a kvalitě práce je firma profesionálem ve svém oboru, o čem svědčí již mnoho spokojených rodin. Neváhejte a i Vy se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která Vám zrekonstruuje nebo postaví Váš nový domov. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Hledáte firmu, která by zajistila opravdu profesionální zateplení budov, které bude dostatečně účinné? Obraťte se na nás a my Vám zaručíme kvalitní služby v oblasti zateplování, díky kterým navíc ušetříte na energiích! Pro zateplování využíváme nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě těch nejmodernějších technologií. Snažíme se vždy, aby finální výsledek odpovídal představám našich zákazníků. Zajistěte si dostatečnou úsporu a nechejte zateplit i váš bytový či rodinný dům!


Plastová okna a dveře - montáž, servis oken a dveří

Plastová okna a dveře - montáž, servis oken a dveří

Chcete si nechat namontovat nové plastové dveře či okna a hledáte kvalitního a spolehlivého výrobce a prodejce plastových oken v okolí Brna? Společnost 1A TRADE, s.r.o.se sídlem v Ivančicích nabízí výrobu, prodej i montáž plastových oken v Brně i Brno-venkov. Nabízíme: REHAU PROFI line - je to novinka a nabízí progresivní profilový systém. REHAU BRILIANT DESING - design, který kombinuje vysokou tepelnou izolaci s tvarovou různorodostí. REHAU BASIC DESIGN - tento systém je určen pro velké objekty. REHAU CLASIC - novinka a díky ceně je to nejprodávanější profil. REHAU THERMO DESIGN - systém, který je naš tip. Šetří náklady na vytápění, chrání interiér proti chladu. Materiál špičkové technologie RAU-FIPRO® je jedinečný a nejdokonalejší na dnešním trhu. Nabízí maximální komfort. Profily GENEO mají vysokou stabilitu. Jsou orientovány na budoucnost a nabízí maximální komfort.


Bezbariérové zdvižně posuvné dveře - HS portál, pro propojení interiéru s exteriérem

Bezbariérové zdvižně posuvné dveře - HS portál, pro propojení interiéru s exteriérem

Řešíte jak vyplnit větší stavební prostory a propojit váš interiér s přírodou? Zdvižně posuvné dveře jsou pro vás tou správnou volbou! Díky těmto dveřím v domě ušetříte prostor, prosvětlíte interiér a navíc lehce projdete do vaší zahrady, díky bezbariérovému prahu. Vybírat lze ze dvou druhů zdvižně posuvných dveří - HS portálu: - hliníkové se stavební hloubkou 178 mm a možností dodaného elektropohonu, - plastové s možnou úpravou povrchu ALU clipem a stavební hloubkou 167 mm. Zajistíme pro vás jejich dodávku i následnou profesionální montáž. Propojte jednoduše váš domov s přírodou a čerpejte tak energii, která z ní přichází!