Služby súvisiace s poľnohospodárskou výrobou

Služby súvisiace s poľnohospodárskou výrobou

Služby súvisiace s poľnohospodárskou výrobou:
I. časť Poľnohospodárske služby súvisiace s pestovaním kukurice
II. časť Kosenie obilia
III. časť Iné práce súvisiace s prípravou pôdy (diskovanie)
Veřejná zakázka vložena:
13.02.2018 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.04.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Zadavatel IČ:
00738298

Kontaktní osoba:
Mgr. Marko Stanko

Zadavatel telefon:
+421 367 711 170

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77110000-4
Služby súvisiace s poľnohospodárskou výrobou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Šrotování, výmlat obilovin, sklizeň senáží a kukuřičné siláže

Šrotování, výmlat obilovin, sklizeň senáží a kukuřičné siláže

Hledáte firmu která je odborníkem na zemědělství? Už hledat nemusíte, je tady pro Vás společnost OPAGRO s.r.o., která nabízí komplexní zemědělské služby v Opavě a okolí, mezi které patří šrotování, výmlat obilovin, sklizeň senáží a kukuřičné siláže. Mezi naše obory podnikání také patří: - šrotování obilovin a míchání krmných směsí - sklizeň senáží řezačkou - sklizeň kukuřičné siláže řezačkou s plošným adaptérem - uložení sklizených objemných krmiv - dodávky silážních vaků a plachet - konzervace vlhkého obilního i kukuřičného zrna - výmlat obilovin, kukuřice a slunečnice kombajnem - koordinace sklizně. Neváhejte a oslovte nás ještě dnes. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Zemědělské družstvo, rostlinná výroba, služby, Lány, okres Chrudim

Zemědělské družstvo, rostlinná výroba, služby, Lány, okres Chrudim

Především na rostlinnou výrobu je zaměřena produkce Družstva Agricola Bylany. V daném oboru máme dlouholeté zkušenosti. Sídlíme v obci Lány, okres Chrudim. Na 1518 ha orné půdy pěstujeme zejména námelové žito, pšenici ozimou, kukuřici na zrno, řepku ozimou a řepku cukrovku. K naší hlavní činnosti patří i poskytování služeb pro zemědělce, například sklizeň obilí a olejnin, chemická ochrana rostlin, služby posklizňové linky na obilí, skladování zemědělských komodit, pronájem skladů, pronájem zemědělských strojů. Vlastníme i výrobnu krmných směsí a čerpací stanici pohonných hmot. V případě zájmu o naši produkci či služby nás neváhejte kontaktovat.


Rostlinná a živočišná výroba, sklizňové práce

Rostlinná a živočišná výroba, sklizňové práce

Sklizňové práce, rostlinou a živočišnou výrobou na Opavsku se zabývá ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Pěstujeme: - kukuřici - řepku olejnou - obiloviny - vojtěšku - cukrovku Našimi zemědělskými stroji provádíme sklizňové práce, hnojení půdy, připravíme půdu k osetí. Opravujeme zemědělské stroje. V živočišné výrobě se specializujeme na chov krav s produkcí mléka.


Využijte naše profesionální služby doprava, mechanizace, opravy

Využijte naše profesionální služby doprava, mechanizace, opravy

Naše firma Silyba Ústí nad Orlicí vám bude nápomocná při vašich pracovních příležitostech. Využijte našich výhodných služeb nejen v zemědělských oborech. Působnost naší firmy Silyba spadá pod celé východní Čechy. Služby nabízené firmou Silyba Ústí nad Orlicí Jeřábové práce, jeřáb T 148 AD 20. Služby v dopravě: dovoz a doprava nejen stavebních a ostatních materiálů Traktory + valník, AVIE valník, T 815 + kontejnery. Zemědělské mechanizované služby: sklizeň obilovin Class Lexion 530 Sklizňové práce pícnin – sečení, odvoz, sklizeň Řezačka Class Jaguár 850 Mulčování, orba Nakládání a skládání materiálů JCB 541, LIBHERR L 538 P Hloubkové podrývání půdy.. Opravárenské služby: svářečské práce apod.


Středisko agromechanizace ZDV Fryšták-postřiky, sklizeň, osevy

Středisko agromechanizace ZDV Fryšták-postřiky, sklizeň, osevy

Standardní zemědělské práce - osevy, postřiky, výmlat obilovin, sklizeň na siláž, lisování slámy - zajišťuje Středisko agromechanizace společnosti Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták. Nabízíme tyto služby: - autodoprava - TATRA 815, DAEWO AVIA NK - osev kukuřice, obilovin, řepky - secí stroj MONOSEM - postřiky - samochodný portálový postřikovač CHALLENGER ROGATOR G45C - výmlat obilovin, kukuřice - sklízecí mlátička - sklizeň na siláž - samochodná řezačka - lisování slámy - lis na balíky NEW HOLLAND 8090 - výkopové práce - POCLAIN. Dále nabízíme práce traktorem, silážování do vaků, svoz a stohování balíků a jiné služby.


Zemědělská mechanizace a služby SILYBA | Ústí nad Orlicí

Zemědělská mechanizace a služby SILYBA | Ústí nad Orlicí

Nabízíme rozsáhlou zemědělskou mechanizaci včetně služeb. Společnost SILYBA dostupná i z Ústí nad Orlicí vlastní kvalitní zemědělskou mechanizaci pro dopravu, sklizeň obilovin, přípravu půdy k setí, sklizeň pícnin, nakládání materiálů, zemní a jeřábové práce. V sekci služeb naleznete výčet služeb a prací, který poskytujeme našim zákazníkům nejen z Ústí nad Orlicí. Jsou to například: práce jeřábem T 148 AD 20 služby v dopravě: dovoz a doprava nejen stavebních a ostatních materiálů - Š 706 MTSP-27 + valník, AVIE valník, T 815 + kontejnery zemědělské mechanizované služby: sklizeň obilovin Class Lexion 530, sklizňové práce pícnin – sečení, odvoz, sklizeň řezačka Class Jaguár 850, mulčování, orba, nakládání a skládání materiálů JCB 541, LIBHERR L 538 P opravárenské služby: svářečské práce apod. Zemědělská mechanizace a služby od firmy SILYBA neváhejte využít.