Obstaranie strojno-technologického vybavenia zberného dvora – Obec Rúbaň

Obstaranie strojno-technologického vybavenia zberného dvora – Obec Rúbaň

Predmet zákazky sa člení na časti:
Logický celok č. 1 - Traktor s príslušenstvom
Logický celok č. 2 - Váženie triedeného odpadu
Logický celok č. 3 - Závesné kontajnery
Veřejná zakázka vložena:
13.02.2018 08:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Rúbaň

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.04.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Rúbaň

Zadavatel IČ:
00309231

Kontaktní osoba:
Ing. Štěpánka Zacharová

Zadavatel telefon:
+421 356 499 101

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42990000-2
Rôzne špeciálne strojové zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Pokud sháníte třífázový přímý statický elektroměr typ, obraťte se na společnost DK-ELVIS s.r.o., která prodává třífázový statický elektroměr ETS41A1, který je určen pro měření odebrané činné kumulované elektrické energie ve čtyřvodičové třífázové rozvodné síti v přímém zapojení do 65A. Elektroměr ETS41A1, ověřený dle MID, je vybaven elektromechanickým číselníkem, jenž registruje kumulovanou elektrickou energii. Indikace měření je signalizována kalibrační LED, přičemž četnost impulzů odpovídá měřenému výkonu. Pro další zpracování elektrických pulzů v informačních a regulačních systémech podnikové energetiky je elektroměr vybaven komunikačním výstupem S0 s dálkovým přenosem, monitoringem a regulací. Mechanická konstrukce elektroměru navíc umožňuje montáž na lištu DIN 35mm či na standardní elektroměrový kříž. Hledáte-li kvalitu a spolehlivost, je pro Vás společnost DK-ELVIS s.r.o jako přední dodavatel elektroměrů tou nejlepší volbou!


Zemědělské mulčovače, postřikovače a rosiče

Zemědělské mulčovače, postřikovače a rosiče

Společnost FORSCH, s.r.o. s celorepublikovou působností Vám jako specialista na strojní techniku určenou pro ochranu a výživu rostlin exkluzivně nabízí kompletní dodávku zemědělských mulčovačů, postřikovačů a rosičů. Široký sortiment zemědělských strojů zahrnuje: Mulčovače W-Perfect - kvalita založená na dlouhodobé tradici - rotační a cepové mulčovače Postřikovače Dammann - špičková kvalita, dlouhá životnost a bohatá výbava - řízení postřiku na trysce - možnost použití N-SENZORU, injekčního přisávání vč. GPS - systém D-A-S - tažené a samojízdné postřikovače Postřikovače HOUSEHAM - kvalitní konstrukce, všestrannost, výkon a spolehlivost - vhodné pro každou plodinu i půdní typ - aktivní náprava Air Ride - vyšší produktivita, dlouhá životnost - tažené a samojízdné postřikovače Rosiče Wanner - kvalita založená na dlouhodobé tradici - nesené a tažené rosiče Dejte přednost kvalitě a vysoké technické úrovni strojů a obraťte se na společnost FORSCH, s.r.o.. Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Snižování hluku, návrh a realizace akustických úprav a protihlukových opatření Praha

Snižování hluku, návrh a realizace akustických úprav a protihlukových opatření Praha

Obtěžuje Vás hluk? Pak kontaktujte společnost Greif-akustika, s.r.o. z Prahy, která je zaměřená na snižování hluku nejen v bytových a průmyslových zónách, ale také u velkých energetických závodů. Naši odborníci na základě měření vypracují návrh akustických úprav vedoucích ke snížení hluku a protihlukových opatření, poté provedou vlastní realizaci projektu a montáž potřebných zařízení. Nespoléhejte pouze na opakovaná měření, tím se hluku nezbavíte. Kontaktujte pro bezplatnou konzultaci ohledně návrhů na efektivní snížení hluku společnost Greif-akustika, s.r.o.


Vyřazené námořní kontejnery prodej Praha – ihned k odběru

Vyřazené námořní kontejnery prodej Praha – ihned k odběru

Potýkáte se s nedostatkem skladovacích prostor a hledáte rychlé a efektivní řešení? Využijte nabídky společnosti METRANS, a.s. z Prahy, která prodává vyřazená námořní kontejnery různých velikostí. Vyřazené námořní kontejnery spolehlivě poslouží pro skladování zemědělských plodin, nářadí na stavbách, pneumatik a náhradních dílů v autoservisech jako mobilní dílna, garáž nebo pro dočasné skladování zboží. Kontejnery od METRANS, a.s. jsou pevné a odolné i v náročných terénních podmínkách, snadno se převážení a jsou připraveny ihned k využití.


Tvrdoměry - statické zkoušky a měření tvrdosti za pomocí tvrdoměrů

Tvrdoměry - statické zkoušky a měření tvrdosti za pomocí tvrdoměrů

Měření tvrdosti je nejrozšířenější statická zkouška. V této zkoušce se hodnotí odpor materiálu proti vtlačování kuličky, kuželu či jehlanu do materiálu. Hodnota tvrdosti odpovídá vztahu mezi zatížením a plochou nebo hloubkou vpichu. Pokud potřebujete provést měření tvrdosti je tady pro vás spolehlivá zkušební společnost Labormachine, s.r.o.. Naše společnost nabízí tvrdoměry v provedení manuálním, automatickém s optickým nebo digitálním vyhodnocení. Tvrdoměry zajišťujeme s kompletními službami, a to včetně poradenství, záručního a pozáručního servisu až po akreditovanou kalibraci. U nás nabízíme tyto tvrdoměry: - Mikrotvrdoměry Vickers - Tvrdoměry Vickers - Tvrdoměry Rockwell - Tvrdomry Brinell - Univerzální tvrdoměry.


Řídicí a regulační technika pro hydraulické systémy, filtrační technika pro mazací systémy

Řídicí a regulační technika pro hydraulické systémy, filtrační technika pro mazací systémy

ARGO-HYTOS s.r.o. je společnost z Vrchlabí, která se primárně specializuje na řídicí a regulační techniku určenou pro hydraulické systémy. Naší další činností je filtrační technika, která je ideálním řešením pro převody či hydraulické a mazací systémy. Jedná se v prvé řadě o sací, zpětné, tlakové a plnicí filtry, jež mají široké spektrum využití počínaje stacionárním průmyslovým zařízením až po mobilní použití. Roky zkušeností nám umožňují se aktuálně zaměřit také na řídicí a regulační techniku, díky které disponujeme širokým výrobním programem ventilu, agregátu i řídícího bloku ve všech možných způsobech činnosti. Součástí našich služeb je rovněž výroba senzorů a další měřící techniky, případně systémů, které se soustředí na údržbu kapalin u nejrůznějších technických zařízení.