Zřízení parkovacích ploch, Krajská zdravotní, a.s., Nemocnice Most, o.z. - projektové práce

Zřízení parkovacích ploch, Krajská zdravotní, a.s., Nemocnice Most, o.z. - projektové práce

Zřízení parkovacích ploch, Krajská zdravotní, a.s. – Nemocnice Most, o. z. – projektové práce, konkrétně se jedná o parkovací plochy u budovy G a mezi budovami F a C.
Veřejná zakázka vložena:
13.02.2018 08:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská zdravotní, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Most

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.03.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská zdravotní, a.s.

Zadavatel IČ:
25488627

Zadavatel ulice:
Sociální péče 3316/12A

Zadavatel PSČ:
401 13

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Lenka Fridrichová

Zadavatel telefon:
+420 477 117 949


Zadavatel web:
http://www.kzcr.eu

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71000000-8
Architektonické, stavební, technické a inspekční služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Projekty energetických úspor (EPC) na klíč – optimalizace bez navýšení nákladů

Projekty energetických úspor (EPC) na klíč – optimalizace bez navýšení nákladů

Pokud přemýšlíte, jak efektivně optimalizovat energetické hospodaření bez navyšování současných provozních nákladů a vynakládání dodatečných finančních prostředků, pak se obraťte na společnost Prometheus, energetické služby, a.s. z Prahy, která svým zákazníkům nabízí projety energetických úspor (EPC) na klíč. Projekty energetických úspor (EPC) na klíč znamenají, že jednáte pouze s jedním dodavatelem, který nese za projekt plnou zodpovědnost, zajistí financování a vy splácíte až z dosažených úspor nákladů na energie. Pokud tedy potřebujete například zrenovovat starou kotelnu nebo zefektivnit topný systém a patříte do kategorie zákazníků s omezeným rozpočtem (například nemocnice, školy, úřady), neváhejte a vyžádejte si u firmy Prometheus, energetické služby, a.s. informace o projektu energetických úspor na klíč.


Stavební projekce, projekty komerčních objektů, průmyslových staveb, projekční kancelář

Stavební projekce, projekty komerčních objektů, průmyslových staveb, projekční kancelář

Potřebujete navrhnout a vypracovat projektovou dokumentaci bytových či nebytových prostor? Naše projekční kancelář Ing. Karel Endyš - stavební projekce, se sídlem v Rakovníku, se zaměřuje na zhotovování projektů pozemních staveb. Zpracováváme stavební plány na nejrůznější komerční objekty a průmyslové stavby jako například kanceláře a administrativní budovy, prodejny, obchodní centra, kulturní domy, restaurace, budovy s ubytováním, výrobní haly, skladovací prostory, dílny, budovy STK, autosalony, školy, sportovní hřiště, domovy důchodců. Spolupracujeme s odborníky v oboru elektroinstalací, tepelné techniky a ústředního vytápění, zdravotně technických instalací.


Příprava podkladů a dokumentace k územnímu a stavebnímu řízení, pomoc s výběrem dodavatele stavby

Příprava podkladů a dokumentace k územnímu a stavebnímu řízení, pomoc s výběrem dodavatele stavby

Tenel, s.r.o. je dynamická společnost z Prahy 5, která Vám ochotně zpracuje a připraví veškerou dokumentaci, která bude zapotřebí k provedení Vaší stavby. Zajistíme dokumentaci pro územní a stavební řízení, provedení stavby a současně se postaráme o projednání daných podkladů s dotčenými orgány. Na přání zákazníka rovněž zpracujeme požárně-technické posouzení objektů či posoudíme stavbu z hlediska hygieny a bezpečí. Součástí našich služeb je vypracování hlukových a rozptylových studií včetně časových harmonogramů postupu výstavby. Aktivně spolupracujeme s předními a dlouhodobě ověřenými odborníky a specializovanými firmami, které mohou být nápomocny při výstavbě Vaší haly, budovy či areálu. Naše společnost Vám také ráda pomůže s výběrem vhodného dodavatele pro Váš individuální stavební projekt.


Stavební kancelář, projekty novostaveb, rodinných domů, projekční práce

Stavební kancelář, projekty novostaveb, rodinných domů, projekční práce

Plánujete výstavbu rodinného domu? Doporučujeme Vám zahájit své záměry od začátku, a to s vyhotovením projektu, který pro Vás vypracuje naše společnost Ing. Karel Endyš - stavební projekce, sídlící ve městě Rakovník. Specializujeme se na projekční činnost v oblasti novostaveb rodinných domů a k nim přidružených objektů jako hospodářských budov, garáží, zahradních domků. U stávajících budov zajišťujeme projekty na rekonstrukce, půdní nástavby, vestavby či přístavby se změnou půdorysu domu. Svým zákazníkům poskytujeme poradenské a konzultační služby, technický dozor, spolupráci při kolaudaci stavby.


Projektové služby a inženýring Dobříš – komplexní řešení při stavbě domu

Projektové služby a inženýring Dobříš – komplexní řešení při stavbě domu

Chystáte se stavět? Ať už se bude jednat o stavbu domku, skladu, školy nebo chaty, neobejdete se bez kvalitně vypracovaného projektu. Pokud se obrátíte na společnost ATELIER HESTIA s.r.o. z Dobříše, můžete si být jisti špičkově odvedenou prací. Díky nabízené službě inženýringu se nebudete muset starat o náležitosti spojené s povolením stavby, vše za Vás na úřadech vyřídíme. Rozsah projektových služeb záleží na přání investora, garantujeme vždy individuální přístup a profesionalitu. Pokud Vás nabídka zaujala a máte o naše služby zájem, nebo pokud máte k nabídce dotazy, neváhejte se obrátit na odborníky ze společnosti ATELIER HESTIA s.r.o.


Inženýrská činnost při přípravě a realizaci staveb, konzultace, poradenství, technická pomoc

Inženýrská činnost při přípravě a realizaci staveb, konzultace, poradenství, technická pomoc

Hledáte kvalitní inženýry, kteří by se postarali o kompletní zpracování Vaší projektové dokumentace? Tenel, s.r.o. je společnost z Prahy 5, která svým zákazníkům poskytuje kvalitní služby v oblasti realizací staveb, jako jsou inženýrské činnosti, zpracování projektové dokumentace, investičních záměrů a studií, dále konzultace a v neposlední řadě technická pomoc. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s přípravou a návrhem Vaší stavby, přičemž zpracujeme veškeré specifické podklady a průzkumy, které budou zapotřebí. Specializujeme se primárně na stavby výrobních areálů, administrativních budov, dále skladové, sklářské a jiné technologie, případně Vám zajistíme technické zařízení budov či potrubní rozvody. Naše společnost má bohaté zkušenosti v oboru stavebnictví, k aktuálnímu datu jsme zpracovali více jak 1 500 zakázek.