Poptáváme ocelové planžety

Poptáváme ocelové planžety

Poptávám ocelové planžety. Prosím o cenovou nabídku:
- ocelové planžety tloušťka 0, 6 mm, jedna rolka
- ocelové planžety tloušťka 0, 8 mm, jedna rolka
- ocelové planžety tloušťka 0, 8 mm, jedna rolka
- ocelové planžety tloušťka 0, 8 mm, jedna rolka
- ocelové planžety tloušťka 0, 8 mm, jedna rolka.
Místo dodání Slovensko.
Poptávka byla vložena dne:
13.02.2018 09:46

Platnost poptávky:
12.03.2018 13:40

Kontaktní osoba:
Bc. Ondrej Vida, IDEAL AUTOMOTIVE Malacky, s.r.o.


Telefon:
+420 +421 911 173 433

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svařované trubky pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií se šroubovicovým svarem

Svařované trubky pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií se šroubovicovým svarem

Ocelové svařované trubky se šroubovicovým svarem slouží pro rozvod a dopravu kapalných a plynných hořlavých médií (do pracovního tlaku 10 kPa), pro rozvody pitné a užitkové vody, stavby horkovodů. Firma ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s, která je členem skupiny ArcelorMittal v ostravě - Karviná se zaměřuje na výrobu těchto trubek. Trubky dodáváme s přírodním (tzv. černým) povrchem anebo s protikorozní ochranou, polyetylénem nebo asfaltem. Na přání zákazníka může být izolace zesílená vláknito-cementovou maltou. Kvalitu každé trubky důkladně prověřujeme. Provádíme: - destruktivní zkoušení - zkoušky pevnosti v tahu, lámavosti svarového spoje a nárazové práce. - nedestruktivní zkoušení - ultrazvukovou kontrolu - kontrolu svaru RTG - zkoušení vodním tlakem - měření zbytkového magnetismu. Trubky jsou k odběrateli dodávány železničními vozy nebo na kamionech. Jsou vždy volně ložené, jednotlivé vrstvy jsou odděleny dřevěnými proklady a dřevěnými klíny jsou chráněny proti posunutí. Každá trubka má vyražen monogram výrobce a výrobní číslo. Dle dalších požadavků se razí také značka oceli nebo číslo tavby. Zároveň lze na požadavek provádět signování trubek na vnitřním povrchu, kde může být uvedeno: - průměr x stěna - délka trubky - číslo kontraktu (code). Má-li být Vaše objednávka vyřízena rychle a správně, musí obsahovat údaje, které představují technicky jednoznačné zadání a umožní vyvarovat se případných nedorozumění.


Dělení svitků na tabule a svitků podélně na míru Praha – minimalizace nerezového odpadu

Dělení svitků na tabule a svitků podélně na míru Praha – minimalizace nerezového odpadu

Ušlechtilý nerezový materiál, který zákazníci požadují v přesných formátech, je díky secesnímu centru společnosti ITALINOX s.r.o. se sídlem v Praze lehce dostupný. Díky rovnací a dělící lince nabízíme příčné dělení nerezových svitků na standardní rozměry i rozměry na míru nebo dělení svitků na tabule. Cílem je poskytnou zákazníkovi materiál podle jeho přání a minimalizovat nerezový odpad a tím i ekonomicky zefektivnit celou výrobu. Odborníci ze zákaznického centra společnosti ITALINOX s.r.o. Vám rádi poskytnou podrobné informace.


Prodej hutního materiálu včetně jeho dělení a řezání na míru

Prodej hutního materiálu včetně jeho dělení a řezání na míru

Ať už jste kutil a chatař či majitel největší stavební firmy, který potřebuje kvalitní hutní materiál nakupte u společnosti GAVENDA s.r.o., která působí zejména v Opavě a okolí. Dodáním hutního materiálů naše služby nekončí, ať už se železem chcete pracovat jakkoli, určitě vám bude přínosem naše komplexní dělení hutních materiálů. Mezi naše služby se řadí dělení a řezání hutního materiálu, díky našemu technickému vybavení jsme schopni realizovat zakázky na míru podle potřeb zákazníka. Vždy Vám zajistíme kvalitu a rychlost bez rozdílu, zda se jedná o jeden řez či větší množství. Nabízíme velkoobchod a maloobchod s hutním materiál všeho druhu: - tenkostěnné profily - jäkly - tažené ocely - kulatina - plechy, trubky - žebírková a profilová ocel - betonářská ocel a kulatiny - plechy a profily z barevných kovů, nerezu - polykarbonátové desky - materiály pro reklamní panely - armovací a svařované sítě do betonu - materiál pro stavebně zámečnické práce.


Plechové střešní krytiny - pozinkované, hliníkové, trapézové plechy, střešní šablony

Plechové střešní krytiny - pozinkované, hliníkové, trapézové plechy, střešní šablony

Pokud chcete kvalitní střechu, pak se obraťte na pobočku SALVATOR STŘECHY s.r.o. v kroměříži, která má vše pro Vaší střechu. Nabízíme také plechové střechy, které se uplatňují zejména na rekonstrukcích i na nových objektech. Jsou velice oblíbenou variantou díky své nízké hmotnosti a často velmi příznivé ceně. Výhodou plechových střešních krytin je často i rychlá montáž. V sortimentu plechových střešních krytin naleznete pozinkované, hliníkové i trapézové plechy a střešní šablony. Nabízíme kompletní sortiment plechových krytin: - pozinkované krytiny BLACHOTRAPEZ, SATJAM, LINDAB - hliníková krytina TORNERO - střešní šablony (hliník, pozink, měď, titanzinek, nerez, ocel - přírodní i lakované) - trapézové plechy BLACHOTRAPEZ, LINDAB, METALIMEX, SATJAM, RUUKKI. Střešní šablony jsou odolnou a vyhledavanou krytinou pro rodinné domy, chaty i pro průmyslovou výstavbu. Maji opravdu vysoké užitné vlastnosti a také velmi snadnou a jednoduchou montáž. Tyto střechy jsou často extrémně odolné vůči počasí (krupobití, vichřice). Jsme tady pro Vás ve všechny všední dny a nově také soboty od 7:00 - 11:00. Těšíme se na Vaší návštěvu, vždy Vám rádi pomůžeme a poradíme s výběrem.


Polyetylenové fólie Praha – dočasně ochrání plechy a svitky

Polyetylenové fólie Praha – dočasně ochrání plechy a svitky

Nejen při samotné výrobě, ale také při transportu nebo instalaci je třeba chránit nerezové plechy a svitky před nežádoucím mechanickým poškozením, zejména poškrábáním. K tomu využívá společnost ITALINOX s.r.o. se sídlem v Praze speciální polyetylenové fólie. Polyetylenové fólie několika typů odpovídají stupni ochrany, kterou mají poskytovat. Polyetylenové fólie v transparentní modré barvě se dá velmi snadno odloupnout a využívá se k výrobě tažného plechu. Černo-bílá fólie s pruhy značící směr zpracování a povrchové úpravy je nejvíce používaná, o trochu silnější fólie stejné barvy se symbolem šipek a velmi vysokou přilnavostí je pak využívána i k řezání laserem.


Ocelové výrobky Pardubice

Ocelové výrobky Pardubice

Ocelové výrobky té nejlepší kvality v širokém sortimentu a s možností okamžitého vydání skladových zásob zakoupíte pouze u společnosti OCELSERVIS CZ, s.r.o. V naší nabídce ocelových výrobků naleznete svažované i bezešvé ocelové trubky, jekly – uzavřené profily čtvercové i obdélníkové, kruhovou ocel i plechy, širokou a čtvercovou ocel. Garantujeme vysokou kvalitu našich produktů, které ocení nejen zákazníci ze strojírenství, stavebnictví, v oblasti chemického průmyslu nebo při výrobě energetických zařízení.